L-Efedriini süntees L-fenüülatsetüülkarbinoolist (L-PAC)

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Iga võimalus asendada mikrolaineahju tavalise kuumutamisega ilmselt muutuvas temperatuuris ja ajas?
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
@G.Patton Kas standardse reduktiivse aminatsiooniga L-PAC ei piisa?
Etanool + metüülamiin (40% vees) + L-PAC ja lastakse 30 minutit toatemperatuuril reageerida, et imiini moodustumine oleks võimalik.
Segu jahutati umbes 0 C-ni ja redutseeriti NaBH4 abil.
Seejärel basifiitseeriti segu ja ekstraheeriti DCMiga
kuivatati veevaba naatriumsulfaat, filterdati ja aurustati.
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
244
Points
43
l-PAC on väga tundlik aluste suhtes, need põhjustavad selle raseerumist, mida oleks kahju. Soovitatakse happelisi või neutraalseid tingimusi, NaBH4 puhul võib kasutada kergesti valmistatavaid derivaate nagu STAB (NaBH4-st tolueenis, millele on lisatud 3 ekvivalenti GAA-d) või tsink-borohüdriidi (veevabast ZnCl2-st ja NaBH4-st) või teisi. Ei ole vaja mingit kuumutamist ja vesi ei ole probleemiks, lihtsalt lisage l-PACile tolueenis ekvimolaarne metüülamiiniatsetaat, lisage 0,01 molaarne tosiinhappe dihüdraat ja laske sellel ühe päeva jooksul rt juures seista, see moodustab stabiilse imiini, mis seejärel redutseeritakse STABi abil. Saagis on suurepärane. Vältib täielikult leeliselisi tingimusi. Ainus puudus on vajalik GAA kogus - 4 ekvivalenti.
 

rampage

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 9, 2024
Messages
51
Reaction score
33
Points
18
minu esimene proovisõit l-pac'i valmistamiseks, siin on minu retsept ei ole kindel, kas see kõik on õige, kuid ma annan sellele ikkagi võimaluse.

2,5 ltr h2o
87,50 g melassi
pärm ja toitained
20 ml bensaldehüüdi
75 ml eetrit

5 liitri mahutisse pannakse 2,5 liitrit veevett ja 87,50 grammi melassi,
küllastada pesu puhta hapnikuga,
lisada pärm ja toitained ning lasta käärida umbes 8 tundi,
kui pesu on kiiresti käärinud, lisatakse 10 ml bensaldehüüdi,
umbes 4 tunni pärast lisatakse veel 10 ml bensaldehüüdi ja lastakse käärida veel 12 tundi või kauem,
kui see on lõppenud, eemaldage pärm,
ekstraheeritakse l-pac 50ml eetriga ja seejärel 25ml eetriga,
ühendatakse eeter ja destilleeritakse
koguda l-pac?
teoreetiline saagis 10ml on 50% konversioon.

tagasiside on teretulnud ja ma postitan oma tulemused, kui see on tehtud.
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
244
Points
43
Tundub, et ei mõisteta, et tegemist on kahe aldehüüdi kondensatsioonireaktsiooniga. Bensaldehüüd ja - mis? Nii et atseetaldehüüd lisatakse ja seal on teie teine. Või Austria patendis olev atsetoon, mida onu Fester müüs (see ei toimi tegelikult nagu enamik tema asju). Või lisatakse püruvaat see on energiaallikas pärmi jaoks ja moodustab protsessi käigus atseetaldehüüdi.

Nii et kui teete seda ilma teise Aldehüüdi või selle eelkäijana, siis on vaja KAHTE Bensaldehüüdi, sest Bensaldehüüd + Bensaldehüüd töötab ka, kuid muidugi maksimaalne saagis loetud Bensaldehüüdist väheneb poole võrra.

Ja dekstroos ja fruktoos võivad anda energiat, kuid mitte Aldehüüdi reaktsiooni.
 
View previous replies…

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
244
Points
43
Naatriumpüruvaat on kuldstandard. Kaltsiumpüruvaat töötab samuti. Probleem on selles, et seda on vaja kuradi palju, nii et tõsise tootmise jaoks sobib paremini atseetaldehüüd. Kui te saate osta paraldehüüdi - see on ideaalne, kergesti depolümeriseeritav atseetaldehüüdiks ja palju paremini käsitletav.
Atseetaldehüüdi puhul peate siiski lisama energiaallikat, näiteks sahharoosi või dekstroosi.
Püruvaadi trikk on selles, et see ei vaja pärmi kääritamist.
 

rampage

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 9, 2024
Messages
51
Reaction score
33
Points
18
kui palju naatriumpüruvaati oleks vaja?
 

rampage

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 9, 2024
Messages
51
Reaction score
33
Points
18
sorry poisid see hinnang ei olnud õige, on vaja lisada naatriumpüruvaat ja pärmitüve, mis saab hakkama kergelt happeliste tingimustega, ph 5 - 5,5, ja võib-olla greating temperatuurivahemik. selle töö on ikka veel pooleli, albite väga aeglane edu lol
 

rampage

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 9, 2024
Messages
51
Reaction score
33
Points
18
need on minu küsimused:

ph h2o, kergelt happeline 5 -5,5?
kas ma küllastan pesu puhta hapnikuga pärmi kasvuks ?
kas benso ühe ltr h2o kohta on 4ml?
kas ma lisan täiendavalt bens 4ml ltr h2o peale 4hrs?
kas etanooli tootmine on 35 g/l h2o?
kas ph 6 on benso kontsentratsiooni eri etappidel?
kas ma säilitan pesemiseks 20 kraadi Celsiuse järgi?
Kas on vaja muuta lahuse ph-d enne ekstraheerimist?? kui l-pac on tundlik aluse suhtes?
kas ma kuivatan eeter/l-pac lahuse enne destilleerimist veevaba naatriumsulfaadi või veevaba magneesiumsulfaadiga?
kas teoreetiline saagis on 50% või rohkem või vähem?
melass vs dekstroos?
 
View previous replies…

handle

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 16, 2023
Messages
102
Reaction score
64
Points
28
Jah see süntees on rohkem küsimusi kui aeg...
 

handle

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 16, 2023
Messages
102
Reaction score
64
Points
28
Kas olete teinud edusamme?
 

handle

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 16, 2023
Messages
102
Reaction score
64
Points
28
10 mM bensaldehüüdi on ligikaudu 1,0612 g/L. Seda kontsentratsiooni kasutataks L-PAC tootmise optimeerimiseks.
 

Consider

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 18, 2023
Messages
32
Reaction score
7
Points
8
Palun, kes õpetab mulle käsitsi, kuidas valmistada l-efedriini, olen valmis teadmiste eest maksma
 

rampage

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 9, 2024
Messages
51
Reaction score
33
Points
18
hi kaaluda, peate tegema suurema osa uuringust ise siis läbi katse ja eksituse panna asju praktikas, dokumenteerida iga katse siis on teil küsimusi, mida on vaja saada õigeid vastuseid, palju õnne
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
361
Reaction score
175
Points
43
Ärge ostke seda Mul on üle 1000 sõnumi 11 sünteesi kohta ja ta võiks jääda ühe keerulise kogu protsessi vahetamisega sünteesi juurde
 

Consider

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 18, 2023
Messages
32
Reaction score
7
Points
8
Rampage palun ma hindan teie tööd minuga, kuid u õpetas mulle teha P2P, mis andis racemic ja ma lihtsalt vihkan kõike racemic, teiseks u õpetas mulle teise protsessi, mis andis nor - efedriini, mida ei saa kasutada met, ma ei meeldi argument ja öelda aitäh kallis, ma tegin oma meelt, et ma tahan õppida l-efedriini või D-pseudoefedriini, et ma saan kasutada met tootmise, kallis, kui keegi saab mind aidata selles valdkonnas ma maksan teile tuhandeid dollareid
 

Consider

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 18, 2023
Messages
32
Reaction score
7
Points
8
Rampage palun ma hindan teie tööd minuga, kuid u õpetas mulle teha P2P, mis andis racemic ja ma lihtsalt vihkan kõike racemic, teiseks u õpetas mulle teise protsessi, mis andis nor - efedriini, mida ei saa kasutada met, ma ei meeldi argument ja öelda aitäh kallis, ma tegin oma meelt, et ma tahan õppida l-efedriini või D-pseudoefedriini, et ma saan kasutada met tootmise, kallis, kui keegi saab mind aidata selles valdkonnas ma maksan teile tuhandeid dollareid
 
Last edited:

Consider

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 18, 2023
Messages
32
Reaction score
7
Points
8
Hive mulle lihtsalt ei meeldi raseemiline kraam, mida te mulle õpetasite, ma lõpuks otsustasin õppida, kuidas ma saan toota L-efedriini või D-pseudoefedriini pärmi kääritamisest või mõnest muust meetodist hea saagisega, mis ei tooks kaasa raseemilist toodet, olen valmis maksma tuhandeid dollareid oma mentorile, olen kindel, et siin on ekspert, kellel on teadmised, palun tehkem äritegevust
 

handle

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 16, 2023
Messages
102
Reaction score
64
Points
28
Pole mõtet teha l-pac. Saagis 0,5ml l-pac 1L vee kohta. Ei ole mõtet. 20L vett 10ml toote jaoks? Mmm?
 

rampage

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 9, 2024
Messages
51
Reaction score
33
Points
18
hi käepide
kas ma tohin küsida, kuidas te selle välja töötasite?
 
View previous replies…

handle

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 16, 2023
Messages
102
Reaction score
64
Points
28
Biotransformatsioon L-Efedriini tootmiseks
P.L. Rogers, H.S. Shin ja B. Wang. Biotehnoloogia osakond, New South University of New South
Wales, Sydney 2052, Austraalia.

2.3 Bensaldehüüdi kontsentratsioon
Bensaldehüüdi mõju S.cerevisiae L-PAC tootmisele on uurinud Gupta
et al. (32) ja Agarwal et al. (33). Viimati nimetatud autorid teatasid, et kui bensaldehüüdi
kontsentratsioon tõusis üle 16 mM (1,7 g L-1), muutus L-PAC tootmise liigiline kiirus.
vähenes ja üle 20 mM (2,1 g L-1) see inhibeerus täielikult. Kui jääk
bensaldehüüdi sisaldus vähenes alla 4 mM (0,4 g L-1), domineeris bensüülalkoholi moodustumine.
üle L-PACi. Nende hinnangul oli optimaalne bensaldehüüdi kontsentratsioonivahemik
oli 4-16 mM. Edasistes uuringutes (34) nimetati L-PAC optimaalseks kontsentratsiooniks
tootmiseks 10 mM (1,1 g L-1).
 

rampage

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 9, 2024
Messages
51
Reaction score
33
Points
18
huvitav org, kuidas te teeksite pidevat ekstraheerimist?
 

Consider

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 18, 2023
Messages
32
Reaction score
7
Points
8
Palun, kuidas eraldada DL-pseudoefedriini, et saada ainult D-pseudoefedriini
 
Top