LSD süntees lüserghappest PyBOPi abil

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
727
Reaction score
1,017
Points
93
Reaktiivid:
Ulw59gWEFp
  • Lüserghape (cas 82-58-6)2,80 g.
  • Metüleenkloriid (DCM; CH2Cl2) 190 ml.
  • N,N-dietüülmetüülamiin (cas cas 616-39-7) 1,81 g.
  • PyBOP (cas 128625-52-5) 5,70 g.
  • Dietüülamiin (cas 109-89-7) 0,84 g.
  • Ammooniumhüdroksiid (NH4OH) 100 ml 7,5 M.
  • Naatriumbikarbonaat (külm küllastunud vesilahus) NaHCO3 40 ml.
  • Etüülatsetaat (EtOAc) 60 ml.
  • Naatriumsulfaat (MgSO4) ~50 g;
  • Deioniseeritud H2O ~200 ml;
Seadmed ja klaastooted.
E15abbe2adb53833689a866723d688c7 50951421

100 ml metüleenkloriidile (DCM; CH2Cl2) lisatakse 2,80 g lüserghapet pideva segamise korral. Reaktsioonisegule lisatakse N,N-dietüülmetüülamiini 1,81 g ja lahust segatakse 5 minutit. Seejärel lisatakse PyBOP 5,70 g ja lahust segatakse veel 5 minutit. Seejärel lisatakse dietüülamiini 0,84 g ja reaktsiooni segatakse toatemperatuuril 60 minutit.

Reaktsioonisegu kustutatakse kontsentreeritud ammooniumhüdroksiidiga (NH4OH) 100 ml 7,5 M. Kihid eraldatakse, vesifaas ekstraheeritakse 3x30 ml DCMiga. Orgaanilised kihid ühendatakse ja aurustatakse
rotovap-aparaadis 35 °C juuressuures vaakumis.

Jääk lahustatakse naatriumvesinikkarbonaadis (külma küllastunud vesilahuses) NaHCO3 40 ml ja ekstraheeritakse 3x20 ml EtOAc-ga. Orgaanilised kihid ühendatakse ja pestakse deioniseeritud H2Oga, soolveega ja
kuivatatakse MgSO4 peal. Lahus filtreeritakse ja aurustatakse rotovap-aparaadis 40 °C juures vaakumis püsiva kaaluni. Saagis on 3,13 g enne kromatograafilist puhastamist (valikuline), puhtus 93 %.
 
Last edited by a moderator:

MrChan

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 9, 2022
Messages
11
Reaction score
2
Points
3
Mida tähendab pesemine deioniseeritud vee ja soolveega? Lihtsalt naatriumkloriidi ja vee ülikontsentreeritud lahust? Mis on soolvee eesmärk?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Võite kasutada destilleeritud vett, et pesta seda eraldussahvris, seejärel kasutada kontsentreeritud NaCl lahust pesemiseks ja lõpuks jagada kihid ja kuivatada orgaaniline kiht MgSO4 peal.
Sellel on suurem tihedus ja seda saab orgaanilisest kihist hõlpsamini eraldada kui destilleeritud vett.
 

Gale

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 30, 2022
Messages
85
Reaction score
50
Points
18
See tundub liiga lihtne lol..aga ma tegelen juba liiga paljude projektidega ärge ajage mind lol
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
514
Reaction score
278
Points
63
see näeb fenomenaalne välja ja on täiesti mõistlik... ei ole midagi muud, mida ma võiksin oodata rohkem kui seda ettevalmistust... raskesti saada oleva asja hankimine on peamine puudus, kuid niipea kui ma seda teen, lisan selle J. K. Rowlkieni raamatusse "Fantastiliste molekulide isand ja kuidas neid valmistada", mille ma kirjutan (pigem toimetaja kui autor)
 

Nicoino

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 21, 2022
Messages
21
Reaction score
3
Points
3
Kas LA hüdraaditud kujul toimib samamoodi või tuleb see kuivatada?
 

psy

Don't buy from me
Resident
Joined
May 4, 2023
Messages
45
Reaction score
47
Points
18
Deals
2
See peab olema kuivatatud. LA kuivatamine on aga üsna lihtne. Piisab kuumusest ja tugevast vaakumist.
 

Nicoino

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 21, 2022
Messages
21
Reaction score
3
Points
3
Ma teatan, et veevaba seisundit ei ole vaja
 

CH3Tryptamental

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 4, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Kas selle sünteesi tulemuseks on mingi kogus ISO-LSD?
 

psy

Don't buy from me
Resident
Joined
May 4, 2023
Messages
45
Reaction score
47
Points
18
Deals
2
Jah, see oleks, kuid kogu iso on võimalik KOH-ga teisendada.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
514
Reaction score
278
Points
63
Tõsi, kuid see on kiraalne puhas sidumine, nii et kui seda tehakse õigesti, peaks see olema ainult väikestes kogustes, seega on soovitatav kolonni elueerimine. ISO võib racemiseerida ja ülejäänud iso uuesti jne, kuid see kehtib pigem vanemate meetodite kohta.
 

psy

Don't buy from me
Resident
Joined
May 4, 2023
Messages
45
Reaction score
47
Points
18
Deals
2
Sõltub teie lütserghappest. Kui kasutate puhast d-lüsergilist hapet, ei moodusta minu arvates iso-lsd.
 

HerbalHerb

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 24, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Kas keegi tegi neid nii ? Kas see toimib ?
 

psy

Don't buy from me
Resident
Joined
May 4, 2023
Messages
45
Reaction score
47
Points
18
Deals
2
See toimib. See on Casey Hardisoni töö, kes mõisteti süüdi LSD tootmise eest, kasutades seda meetodit.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
514
Reaction score
278
Points
63
Tänan, ma uurin mehe kohta.
 

eu.lab

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 25, 2023
Messages
29
Reaction score
13
Points
3
Kas keegi tegi selle meetodi kohta video? Aitaks mind palju.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
514
Reaction score
278
Points
63
See aitaks kõiki, nii et ma kavatsen sünteesi teostada ja teha video sõltuvalt tulemusest. Mul ei ole veel ühtegi sisu postitatud, nii et kui ma juhtub olema esimene võib olla saavutus. Kui mitte, siis eksperiment ise on sõltumata tulemusest. Ka negatiivsed andmed on teadus.
 

Molecula25

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 31, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Tere poisid, kas keegi teab ergotamiini hüdrolüüsi kohta naatriumditioksiidiga ja KOH-ga?
Ci4CKfQpFG
 

psy

Don't buy from me
Resident
Joined
May 4, 2023
Messages
45
Reaction score
47
Points
18
Deals
2
Miks te kasutaksite ditioksiini? Te püüate seda hüdrolüüsida, mitte redutseerida. Teil on 2 kaksiksidet, mis võivad kindlasti redutseeruda, ja kuidas te peaksite saama KOH-ga pH-d 5?
 

Nicoino

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 21, 2022
Messages
21
Reaction score
3
Points
3
Mõnes patendis kasutatakse antioksüdandina väheseid mg ditioniti.
 

The Alchemist

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 7, 2023
Messages
45
Reaction score
25
Points
8
See teema näib olevat suuresti alahinnatud. See tundub lausa revolutsiooniline võrreldes sellega, kuidas ma õppisin seda tegema.

Lugesin vahetust, kus keegi pakkus välja, et metüülester võib hüdrolüüsi käigus rassemiseeruda. Kas see on probleemiks entiopure d-isomeeri puhul? Ma märkan, et TLC ei ole töösse kaasatud.

Kas rotovap on tõesti vabatahtlik? See meetod läheneb vannisünteesile ilma selleta. Ei ole kuumust? See kõlab lihtsamalt kui mdma või amfetamiin.

Mida ma siin vahele jätan? Kas töötame kollase või punase valguse all? Millised on peamised komplikatsioonid? Kas lõpptoode annab üldse isolsd?
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
514
Reaction score
278
Points
63
Tuleks vältida valgust või punast. Rotavap eelistan eelnevalt (on komplekt oma klaasist, kuid masin on kadunud). Soovitan väga kolonnkromatograafiat kui viimast sammu, samuti TLC-d reaktsiooni ajal.
 

Nicoino

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 21, 2022
Messages
21
Reaction score
3
Points
3
Saada mõistlikult puhas LA on vaevaline, peaaegu kõik hüdrolüüsid viivad pruuniks/mustaks tooteks, mida tuleb puhastada.
Isegi hea kvaliteediga LA puhul muutub sidumisreaktsioonisegu pruuniks-mustaks ja töötlemine ei ole nii lihtne, kui on öeldud (võib-olla, kui alustate 100% puhaste lähteainetega, lahustite degaseerimisega ja professionaalsete seadmetega, siis on väike muutus, et seda ei juhtu, kuid kodukeemiku jaoks tuleb oodata tumedat lahust).
Toote puhastamine ei ole naljaasi, kui teil ei ole juurdepääsu kolonnkromatograafiale või kui te ei taha eemaldada liitrite kaupa lahustit vaakumis.
 

PlanckB1

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 26, 2023
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
See on olnud ka minu kogemus, hüdrolüüsist saadud lüserghappe korduvate ümberkristalliseerimiste tulemuseks on pulber, mis muutub iga kord heledamaks pruuniks, kuid ei ole siiski nii hele/puhas, kui ootaksite. Kas te soovitate LA kolonnkromatograafiat või ainult lõpliku vababaasilise LSD kolonnkromatograafiat?
 

Nicoino

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 21, 2022
Messages
21
Reaction score
3
Points
3
Ma ei usu, et see tasub LA-l, tõenäoliselt hea töötluse ja piisava katsetamise korral ei ole seda isegi vaja lõpptootele.
Suured happekeemikud nagu pichard kasutasid iga kuu kilo sünteesi ja ma tõesti kahtlen, et nad olid võimelised kromatografeerima seda tootekogust, peaaegu võimatu tehasega.
 
Top