LSD süntees lüserghappest PyBOPi abil

Nicoino

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 21, 2022
Messages
21
Reaction score
3
Points
3
Kas LA hüdraaditud kujul toimib samamoodi või tuleb see kuivatada?
 

psy

Don't buy from me
Resident
Joined
May 4, 2023
Messages
45
Reaction score
47
Points
18
Deals
2
See peab olema kuivatatud. LA kuivatamine on aga üsna lihtne. Piisab kuumusest ja tugevast vaakumist.
 

Nicoino

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 21, 2022
Messages
21
Reaction score
3
Points
3
Ma teatan, et veevaba seisundit ei ole vaja
 

Molecula25

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 31, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Tere poisid, kas keegi teab ergotamiini hüdrolüüsi kohta naatriumditioksiidiga ja KOH-ga?
Ci4CKfQpFG
 

psy

Don't buy from me
Resident
Joined
May 4, 2023
Messages
45
Reaction score
47
Points
18
Deals
2
Miks te kasutaksite ditioksiini? Te püüate seda hüdrolüüsida, mitte redutseerida. Teil on 2 kaksiksidet, mis võivad kindlasti redutseeruda, ja kuidas te peaksite saama KOH-ga pH-d 5?
 

Nicoino

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 21, 2022
Messages
21
Reaction score
3
Points
3
Mõnes patendis kasutatakse antioksüdandina väheseid mg ditioniti.
 

The Alchemist

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 7, 2023
Messages
45
Reaction score
25
Points
8
See teema näib olevat suuresti alahinnatud. See tundub lausa revolutsiooniline võrreldes sellega, kuidas ma õppisin seda tegema.

Lugesin vahetust, kus keegi pakkus välja, et metüülester võib hüdrolüüsi käigus rassemiseeruda. Kas see on probleemiks entiopure d-isomeeri puhul? Ma märkan, et TLC ei ole töösse kaasatud.

Kas rotovap on tõesti vabatahtlik? See meetod läheneb vannisünteesile ilma selleta. Ei ole kuumust? See kõlab lihtsamalt kui mdma või amfetamiin.

Mida ma siin vahele jätan? Kas töötame kollase või punase valguse all? Millised on peamised komplikatsioonid? Kas lõpptoode annab üldse isolsd?
 

Nicoino

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 21, 2022
Messages
21
Reaction score
3
Points
3
Saada mõistlikult puhas LA on vaevaline, peaaegu kõik hüdrolüüsid viivad pruuniks/mustaks tooteks, mida tuleb puhastada.
Isegi hea kvaliteediga LA puhul muutub sidumisreaktsioonisegu pruuniks-mustaks ja töötlemine ei ole nii lihtne, kui on öeldud (võib-olla, kui alustate 100% puhaste lähteainetega, lahustite degaseerimisega ja professionaalsete seadmetega, siis on väike muutus, et seda ei juhtu, kuid kodukeemiku jaoks tuleb oodata tumedat lahust).
Toote puhastamine ei ole naljaasi, kui teil ei ole juurdepääsu kolonnkromatograafiale või kui te ei taha eemaldada liitrite kaupa lahustit vaakumis.
 

PlanckB1

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 26, 2023
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
See on olnud ka minu kogemus, hüdrolüüsist saadud lüserghappe korduvate ümberkristalliseerimiste tulemuseks on pulber, mis muutub iga kord heledamaks pruuniks, kuid ei ole siiski nii hele/puhas, kui ootaksite. Kas te soovitate LA kolonnkromatograafiat või ainult lõpliku vababaasilise LSD kolonnkromatograafiat?
 

Nicoino

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 21, 2022
Messages
21
Reaction score
3
Points
3
Ma ei usu, et see tasub LA-l, tõenäoliselt hea töötluse ja piisava katsetamise korral ei ole seda isegi vaja lõpptootele.
Suured happekeemikud nagu pichard kasutasid iga kuu kilo sünteesi ja ma tõesti kahtlen, et nad olid võimelised kromatografeerima seda tootekogust, peaaegu võimatu tehasega.
 

dd^YrVmgVfy#8nL4GN^J

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 14, 2023
Messages
6
Reaction score
1
Points
3
@G.Patton @William Dampier, kas selle asemel võib kasutada naatriumhüdroksiidi või kaaliumhüdroksiidi?

Kas ammooniumhüdroksiidi kasutatakse teatud PH saavutamiseks või annetab see iooni?

Kas mõni müüja pakub: "ammooniumhüdroksiid (NH4OH) "?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Tasub kasutada NH4OH-d, see on leebem põhiaine. Loomulikult on see laialdaselt müügil.
pH muutumine tähendab üldiselt ioonide kontsentratsiooni muutumist. Ei saa aru, mida sa mõtled.
 

nutella

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 6, 2023
Messages
10
Reaction score
5
Points
3
Tere @William Dampier tänan teid sünteesi marsruudi eest.

Ma ei ole ekspert, mul on ainult kogemus CBD isomeerumise kohta d8-ks.
Nüüd püüan välja selgitada, kas mul on võimalik teha LSD-d.

Minu praegused eesmärgid on järgmised:
  1. Leida üksikasjalik marsruut D-lüserghappe metüülestrist
  2. Hankida kõik reagendid
  3. Reaktiivide ohutu käitlemise õppimine
  4. Õpetada õhukese kihi kromatograafiat
  5. Kolonnkromatograafia (kiirkromatograafia) õppimine
  6. LSD valmistamine 😊
  7. Reaktiivide taaskasutamine ja ohutu kõrvaldamine
Loodan, et saate mind aidata minu küsimustega:
  • Te kirjutate, et vajame 0,84 g dietüülamiini (cas 109-89-7), kas see on õige?
  • Küsin, sest https://www.sigmaaldrich.com/ järgi on see vedelik ja ma nägin seda Hiina müüjatelt, kes müüvad seda kilogrammides.
  • Millised TLC-plaadid sobivad selle sünteesi jaoks kõige paremini?
    • H-tüüpi ei sisalda kaltsineeritud kipsist sideainet ega fluorestseerivat ainet.
    • G-tüüp ei sisalda fluorestseerivat ainet, sisaldab kaltsineeritud kipsist sideainet.
    • HF254 tüüp sisaldab fluorestseerivat ainet, ei sisalda kaltsineeritud kipsisideainet.
    • tüüpGF254 sisaldab nii kaltsineeritud kipsisideainet kui ka fluorestseerivat ainet.
  • Kas te saate mind aidata D-lüserghappe metüülestrist tuleneva marsruudi osas?
Tänan
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
514
Reaction score
278
Points
63
Juhtub nii, et dietüülamiin ei ole mõnes riigis reguleeritud ja mul on sellele juurdepääs, nii et algrammi koguseid võib pidada saadetavateks, eriti kaitstud kujul. Selle konkreetse sünteesi raames arvan, et seda saab elueerida GF254 kaudu.
 
View previous replies…

nutella

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 6, 2023
Messages
10
Reaction score
5
Points
3
Vee ostmine ei ole probleemiks, mind hämmastab lihtsalt see, et kogus ei ole mitte ml-s, vaid g-s. See on vedelik.
 

nutella

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 6, 2023
Messages
10
Reaction score
5
Points
3
Vabandust, ma mõtlen dietüülamiini
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
514
Reaction score
278
Points
63
Selles väga konkreetses olukorras kaalutakse vedelikku täpsuse huvides... volümeetriliselt on täpsete koguste saamiseks vaja mikropipetti. Mõnikord on täpsus sünteesi puhul määrav, ka metüül-dietüülamiin NMe(Et)2 peab olema täpne. Suured mahud on harva kaalutud...., kuna maht on lihtsam sõltuvalt viskoossusest ja reaktiivsusest. Mesi sarnast kraami on selgelt lihtsam kaaluda ja reaktiivsetele vedelikele võib läheneda süstlaga mahu järgi, kuid mõnikord, kui kogus on väike, pipetitakse see kolvis kaalule tilkhaaval vajaliku massini. Inertses atmosfääris on keeruline ja nõuab schlenk line ja seadmed ideaalis glovebox (schlenk line ja kõik paraphrenalia nagu Argon ja vedela lämmastiku lõksud), glovebox ma fantaasia ehitada üks (ma tegelikult ehitatud töötava mikroskoobi kui ma olin seitse).
 

verstappen

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 26, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Millised inertsed tingimused on selle reaktsiooni jaoks vajalikud?
 

S1NTH3T1C

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 3, 2023
Messages
8
Reaction score
1
Points
3
Kas on olemas alternatiiv rotovap-masina kasutamisele?
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
727
Reaction score
1,018
Points
93
Seadistused seda tüüpi näiteks. Vaakumpumbaga.
 

RaraOppapapOma

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 2, 2022
Messages
21
Reaction score
8
Points
3
Kujutage ette, et teete seda kuradi koolibussis, see oleks hämmastav!
 

mountainmomma

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 2, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Hei poisid pärast hüdrolüüsi la kuidas te puhastate la. ainus meetod, mida ma leian, et vajate amoniaki veevaba etanooliga. Ma ei saa neid reagente. Kas on olemas mõni muu viis, kuidas puhastada la pybop rxn jaoks.
 

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
201
Reaction score
65
Points
28
Minu küsimus on, kas mõni teine amiin võib asendada dietüülmetüülamiini? Näiteks diisopropüülamiin või diisopropüületüülamiin? Ükskõik millega?
 

alex12112

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 12, 2024
Messages
15
Reaction score
5
Points
3
Kas metüleenkloriidi asemel on võimalik kasutada dcm-na tolueeni?
 

NucleuZ

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 3, 2024
Messages
47
Reaction score
10
Points
8
avesome !
 
Top