DMT valmistamine naatriumformaldehüüdi bisulfitiga ja trietüülamiiniga??

Joker_55555

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 17, 2022
Messages
100
Reaction score
25
Points
28

simplechemistry

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 17, 2022
Messages
17
Reaction score
16
Points
3
8 g NaBH4 suspendeeriti külmas DCMis, tilguti 40 ml jäääädikhapet ja lahusel lastakse segada, kuni kogu vesiniku areng on peatunud.
Teises rbf-s lahustati 10g 5-metoksütrüptamiini DCM-is. Rbf-i lisati 8 ml trietüülamiini, 21,2 g formaldehüüdi bisulfiidi adukti ja 4A sõela.
Rbf-i jäeti 10-15 minutiks segama, et lasta reageerivatel ainetel kondenseeruda, ja seejärel lisati tilkhaaval eelnevalt valmistatud naatriumtriaatsetoksüborohüdriidi.
Sellel lastakse segada umbes 24 tundi. Reaktsioon kustutati 15% KOH lahuse tilkhaaval lisamisega ja toote saamiseks tehti lihtne amiinitöötlus, mis kristalliseerus probleemideta. Kasutades naatriumtriatsetoksüborohüdriidi, sain alati 90%+.
 
View previous replies…

huanf

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 18, 2023
Messages
14
Reaction score
4
Points
3
Kas selle tegemisel on temperatuurinõue? Kas te soojendasite dce mikrolaineahjus nagu Hamilton?
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Te olete teadlik, et sellest saadakse 5-MeO-DMT, mitte DMT, eks?

Ma kahtlen, et te tegelikult proovisite seda protseduuri ise, nagu te väidate, et olete seda teinud. EI OLE KURADI, kuidas te kogemata tegite 5-MeO-DMT asemel 5-MeO-DMT ja ei märganud seda.

Cmon man. DMT jaoks on vaja trüptamiini. 5-MeO-DMT jaoks kasutate 5-Metoksütrüptamiini, mis on spetsiaalselt 5-MeO-DMT metoksügrupi tõttu...
 

huanf

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 18, 2023
Messages
14
Reaction score
4
Points
3
Bro ,võta rahulikult, sul pole absoluutselt aimugi, mida ma mõtlen, kui ma küsin, et see tähendab, et "see meetod töötab trüptamiini asemel 5-metoksütrüptamiiniga, eks?" samamoodi Hamilton ütles videos, et ta kasutas trütamiini, kuid ma nägin, et lahus ei olnud trütamiini värvi ja ma proovisin seda protseduuri ja see ei töötanud, ja sa mainisid sama protseduuri 5-Metoksütrüptamiiniga." nüüd me selge? peaks ma tõestama sind ?!!! Ära ole kahtlane, kui sa ei tea midagi.
 

Attachments

  • VwPdbCOF5k.jpeg
    VwPdbCOF5k.jpeg
    4.5 MB · Views: 239
  • 8Hl7AGFSiM.jpeg
    8Hl7AGFSiM.jpeg
    4.5 MB · Views: 229
  • hyLW6M8Kx7.jpeg
    hyLW6M8Kx7.jpeg
    4.6 MB · Views: 231
  • Md3CTjGAFK.jpeg
    Md3CTjGAFK.jpeg
    4 MB · Views: 238
  • 7VoGCWrJix.jpeg
    7VoGCWrJix.jpeg
    4.2 MB · Views: 238

Joker_55555

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 17, 2022
Messages
100
Reaction score
25
Points
28
Kas te valmistate 5-meo -dmt selle meetodiga ? Klipis kasutab Hamilton dikloroetaani ja asjaolu, et te kasutate metüleenkloriidi ei reageeri metüleenkloriidiga ?? Ta kasutab ka mikrolaineahju ?
Kas te oskate ekstraheerimismeetodit lähemalt selgitada? Täpsemalt (Hamilton võtab DMT-d kasutades kristallfumaraadi meetodit), tänan teid
 

Joker_55555

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 17, 2022
Messages
100
Reaction score
25
Points
28
Ma tahan samuti sünteesida naatriumformaldehüüdi bisulfiiti, kuid ma ei leia viisi selle sünteesimiseks. Teil on võimalus seda ainet sünteesida؟
Tänan teid.
 

simplechemistry

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 17, 2022
Messages
17
Reaction score
16
Points
3
Dikloroetaan on selleks parem lahusti. Mul lihtsalt ei olnud seda käepärast.
Reaktsioon toimub ainult lõpptootega (tertsiaarsed amiinid on DCM-i poolt palju altimad ründamisele) ja väikestes kogustes.
Pärast reaktsiooni kustutamist 15% KOH-ga viiakse kogu reaktsioon eraldussahtrisse, eraldatakse orgaaniline, pestakse lahjendatud KOH-ga, küllastunud NaCl-ga, kuivatatakse MgSO4-ga. DCM destilleeritakse ära, ekstraheeritakse keeva heptaaniga ja pannakse sügavkülma. :)
 

Joker_55555

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 17, 2022
Messages
100
Reaction score
25
Points
28
Ja 5-meo-dmt sünteesitakse?
Ma arvasin, et see meetod ei toimi maxamiini puhul ja on mõeldud ainult trüptamiini jaoks.
Kas 5-meo-dmt puhtus on hea?
Ja kas võib kasutada mehhamiinkloriidi? aitäh.
 

Joker_55555

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 17, 2022
Messages
100
Reaction score
25
Points
28
.
Ja 5-meo-dmt sünteesitakse?
Ma arvasin, et see meetod ei toimi maxamiini puhul ja on mõeldud ainult trüptamiini jaoks.
Kas 5-meo-dmt puhtus on hea?
Ja kas võib kasutada mehhamiinkloriidi? aitäh.
 

Joker_55555

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 17, 2022
Messages
100
Reaction score
25
Points
28
Ma tahan samuti sünteesida naatriumformaldehüüdi bisulfiiti, kuid ma ei leia viisi selle sünteesimiseks. Teil on võimalus seda ainet sünteesida؟
Tänan teid.
 

simplechemistry

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 17, 2022
Messages
17
Reaction score
16
Points
3
Ofc saab 5-MeO-DMT-d kasutades seda viisi valmistada... miks mitte? Jah 96%+ puhtusastmega kergesti. Kui teil on olemas mexamine hcl, peate selle freebaseerima, ekstraheerima DCM-iga ja kuivatama enne kasutamist.
 

simplechemistry

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 17, 2022
Messages
17
Reaction score
16
Points
3
100 g paraformaldehüüdi ja väike kogus KOH-i lisati 200 ml veele 70C juures. Sellel lasti segada tund aega ja seejärel lisati järk-järgult rbf-i 100ml vett ja 150g naatriumsulfitit.
Selleks kulus veidi üle tunni ja kui see oli tehtud, lasti 15 minutit segada. Lahus kontsentreeriti ja jahutati jäävanniga 0C-ni. Lisati 80 ml EtOH-d ja rbf-i loksutati, et alustada kristalliseerumist.
Kristallid filtreeriti välja ja pesti kaks korda filtraadiga. Kristallid kuivatati mõne tunni jooksul ahjus.
 

Joker_55555

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 17, 2022
Messages
100
Reaction score
25
Points
28
Tänan teid. Ainult formaldehüüdiga 37% Kuidas seda teha Ma arvan, et esimeses etapis teisendate paraformaldehüüdi formaldehüüdiks.
 

Tryptamine

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 1, 2022
Messages
15
Reaction score
1
Points
3
Kas sa tegid 37% formaldehüüdi bisulfiidiadukti 37% formaldehüüdiga? kuidas see läks?
 
View previous replies…

Joker_55555

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 17, 2022
Messages
100
Reaction score
25
Points
28
Lisasin 37% formaldehüüdile naatriumbisulfiiti ja kuivatasin seda kuumusega. Sulamistemperatuur on umbes 190 kraadi.
 

Tryptamine

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 1, 2022
Messages
15
Reaction score
1
Points
3
Kui palju naatriumbisulfiiti te kasutasite? kui ma tahan 100ml 37% formaldehüüdi lahusest formaldehüüdi bisulfiidiadukti valmistada, kui palju ma vajan?
 

Joker_55555

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 17, 2022
Messages
100
Reaction score
25
Points
28
Võite minna edasi molaarse suhtega, kuid ma valasin ühe grammi kohta 5 ml ja lasin siis küttealusel aurustuda.
Te võite seda katsetada ja saada sulamistemperatuuri ja teatada mulle
 

Tryptamine

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 1, 2022
Messages
15
Reaction score
1
Points
3
Kas naatriumbisulfit reageerib formaldehüüdiga ja ei jäta naatriumbisulfiiti? Ma olen natuke mures naatriumbisuliidi jääkide pärast.
 

Joker_55555

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 17, 2022
Messages
100
Reaction score
25
Points
28
Kui ma proovisin saada aine sulamistemperatuuri, siis umbes pool ainest sulab 190 kraadi juures, mitte pool sellest, võib-olla mingi osa ei reageerinud, ma ei tea miks
 

Tryptamine

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 1, 2022
Messages
15
Reaction score
1
Points
3
Ma sain ühe toote sigma-aldrich see oli natuke kallis ma kasutan kemikaali keemiline tarnija.
 

simplechemistry

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 17, 2022
Messages
17
Reaction score
16
Points
3
Täpselt, võite lihtsalt lisada naatriumsulfitit otse oma formaliini lahusele ja teha töötluse nagu näidatud. Või käivitage see formaldehüüdi ülejääk ja destilleerige vesi + formaldehüüd ära ja teile jääb teie aduktsioon.
 

Joker_55555

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 17, 2022
Messages
100
Reaction score
25
Points
28
Ühe grammi tooraine kohta,
Mitu milliliitrit keeva heptaani on vaja ?
 

simplechemistry

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 17, 2022
Messages
17
Reaction score
16
Points
3
~30ml
 

Joker_55555

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 17, 2022
Messages
100
Reaction score
25
Points
28
Tere, ma tegin reaktsiooni, lõpuks lahusti eemaldati toatemperatuuril, kuid ma valasin kollase õli kuuma heptaani, miks see ei lahustunud?
 
Top