DMT valmistamine naatriumformaldehüüdi bisulfitiga ja trietüülamiiniga??

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Okei kõigile. See näib olevat tekitanud palju segadust. Lubage mul selgitada.

Esmalt on esimene asi. Te ei kasuta 5-metoksütrüptamiini N,N-DMT(ka DMT) valmistamiseks. Te kasutate seda 5-MeO-DMT valmistamiseks, mis on hoopis teine ühend, mis on palju tugevam.

Teiseks, see video ei ole otsene õpetus DMT sünteesi jaoks lihtsal põhjusel. Kui nad seda episoodi filmisid, jätsid nad tahtlikult välja mitmesugused üksikasjad ja sammud, et inimesed ei saaks seda kasutada õpetusena. Hamilton ise juhtis sellele tähelepanu ühes oma podcastis. Te ei saa kasutada seda videot ja järgida samm-sammult DMT valmistamiseks. See ei ole isegi kindel alus, kuna see meelitab teid tahtlikult valesti ühendi valmistamise suunas. Uurige tegelikult sünteesi enne selle proovimist. Trüptamiinide valmistamine ei ole tegelikult lihtne, mitte nii, nagu see video teeb seda. Ei ütle, et seda ei saa teha. Kindlasti saab. Ma lihtsalt ütlen, et see ei ole nii lihtne, kui see video seda välja toob.
 

Joker_55555

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 17, 2022
Messages
100
Reaction score
25
Points
28
Jah, ma saan aru, et Hamilton ei selgitanud oma töömeetodit üksikasjalikult. Üldiselt ei olnud DMT sünteesi eesmärk siin midagi pistmist 5-metoksüga, kuigi 5-metoksü saab selle meetodiga valmistada.
 
Top