DMT valmistamine naatriumformaldehüüdi bisulfitiga ja trietüülamiiniga??

simplechemistry

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 17, 2022
Messages
17
Reaction score
16
Points
3
8 g NaBH4 suspendeeriti külmas DCMis, tilguti 40 ml jäääädikhapet ja lahusel lastakse segada, kuni kogu vesiniku areng on peatunud.
Teises rbf-s lahustati 10g 5-metoksütrüptamiini DCM-is. Rbf-i lisati 8 ml trietüülamiini, 21,2 g formaldehüüdi bisulfiidi adukti ja 4A sõela.
Rbf-i jäeti 10-15 minutiks segama, et lasta reageerivatel ainetel kondenseeruda, ja seejärel lisati tilkhaaval eelnevalt valmistatud naatriumtriaatsetoksüborohüdriidi.
Sellel lastakse segada umbes 24 tundi. Reaktsioon kustutati 15% KOH lahuse tilkhaaval lisamisega ja toote saamiseks tehti lihtne amiinitöötlus, mis kristalliseerus probleemideta. Kasutades naatriumtriatsetoksüborohüdriidi, sain alati 90%+.
 
View previous replies…

huanf

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 18, 2023
Messages
14
Reaction score
4
Points
3
Kas te ütlete, et reaktsiooni tooraine peaks olema 5-metoksütrüptamiin, mitte trüptamiin?
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Ei ole! Lugege minu teist kommentaari see on täielik jama! Teete hoopis 5-MeO-DMT, mis lööb teid välja nagu 50× rohkem kui N,N-DMT(aka DMT).
 

huanf

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 18, 2023
Messages
14
Reaction score
4
Points
3
Kas selle tegemisel on temperatuurinõue? Kas te soojendasite dce mikrolaineahjus nagu Hamilton?
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Te olete teadlik, et sellest saadakse 5-MeO-DMT, mitte DMT, eks?

Ma kahtlen, et te tegelikult proovisite seda protseduuri ise, nagu te väidate, et olete seda teinud. EI OLE KURADI, kuidas te kogemata tegite 5-MeO-DMT asemel 5-MeO-DMT ja ei märganud seda.

Cmon man. DMT jaoks on vaja trüptamiini. 5-MeO-DMT jaoks kasutate 5-Metoksütrüptamiini, mis on spetsiaalselt 5-MeO-DMT metoksügrupi tõttu...
 

huanf

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 18, 2023
Messages
14
Reaction score
4
Points
3
Bro ,võta rahulikult, sul pole absoluutselt aimugi, mida ma mõtlen, kui ma küsin, et see tähendab, et "see meetod töötab trüptamiini asemel 5-metoksütrüptamiiniga, eks?" samamoodi Hamilton ütles videos, et ta kasutas trütamiini, kuid ma nägin, et lahus ei olnud trütamiini värvi ja ma proovisin seda protseduuri ja see ei töötanud, ja sa mainisid sama protseduuri 5-Metoksütrüptamiiniga." nüüd me selge? peaks ma tõestama sind ?!!! Ära ole kahtlane, kui sa ei tea midagi.
 

Attachments

  • VwPdbCOF5k.jpeg
    VwPdbCOF5k.jpeg
    4.5 MB · Views: 239
  • 8Hl7AGFSiM.jpeg
    8Hl7AGFSiM.jpeg
    4.5 MB · Views: 229
  • hyLW6M8Kx7.jpeg
    hyLW6M8Kx7.jpeg
    4.6 MB · Views: 231
  • Md3CTjGAFK.jpeg
    Md3CTjGAFK.jpeg
    4 MB · Views: 238
  • 7VoGCWrJix.jpeg
    7VoGCWrJix.jpeg
    4.2 MB · Views: 238

Joker_55555

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 17, 2022
Messages
100
Reaction score
25
Points
28
Tänan teid. Ainult formaldehüüdiga 37% Kuidas seda teha Ma arvan, et esimeses etapis teisendate paraformaldehüüdi formaldehüüdiks.
 

Tryptamine

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 1, 2022
Messages
15
Reaction score
1
Points
3
Kas sa tegid 37% formaldehüüdi bisulfiidiadukti 37% formaldehüüdiga? kuidas see läks?
 
View previous replies…

Joker_55555

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 17, 2022
Messages
100
Reaction score
25
Points
28
NKDlxw0uFS

MnC1O2NHL9

Postitan siinkohal mõnede inimeste aruanded selle materjali sünteesi kohta sciencemadnessi veebisaidilt:

Kena täiendus sellele teemale:
75g naatriumsulfitit (Na2SO3) loksutati üles 50ml vees. Seejärel tilguti 150ml 36% m/v formaldehüüdi lahust soojenenud sulfitilahuse vees. Pärast pikaajalist kuumutamist ja segamist segu lõpuks selgines. Seejärel kaeti see fooliumiga ja kuumutati kõrgel temperatuuril, et vesi välja ajada. Pärast seda, kui segu oli muutunud valgeks lörtsiks (vähemalt 100-150 ml vett eemaldatud), lasin sellel jahtuda ja see tahkestus valgeks kiviks. Lisati 50ml etanooli ja kuumutati veel kord, et püüda kivi pehmendada. Seejärel purustati see spaatliga ja kuivatati ahjus paar tundi 110C juures. Kuivatamise hõlbustamiseks võtsin selle välja ja purustasin suuremad purud mürsuga.

Lõpuks sain 111 g (86%) naturaalvalget pulbrit. Huvitav on see, et see on tuleohtlik! Arvan, et selle kuumutamisel eraldub formaldehüüd, mis võib siis süttida. Huvitav. Igatahes, tänu kaalule ja süttimisvõimele tean, et tegemist on selle tootega. See võib olla veidi saastunud, kuid see meetod kõrvaldab kõik kristalliseerumise probleemid.

Ka minul oli vaja mingit addukti, nii et tegin seda järgmisel viisil:

100 grammi paraformaldehüüdi lahustati esmalt 170 ml vees 60 kraadi juures. C juures koos mõne väikese KOH-i helvestega. Saadud lahus lisati tilkhaaval liitmissahtrist umbes tunni aja jooksul 368,4 grammi kaaliumbisulfitist ja 108 ml veest koosnevasse hästi segatud lahusesse. Kui lisamine oli lõpetatud, destilleeriti >150 ml vett maha ja selge viskoosne lahus jahutati 0 kraadi lähedale. C. Jahtunud segule lisati ~70 ml etanooli. Reaktsioonikolbi loksutati tugevalt paar sekundit, mis põhjustas kristalliseerumise. Kristallid filtreeriti maha ja kolbi loputati filtraadiga, et kõik välja saada. Kristallid kuivatati ettevaatlikult esmalt ahjus 50 kraadi juures. C juures paar tundi, et vältida nende sulamist lombiks, ja lõpuks 100 kraadi juures üle öö. Toode näib olevat nendel temperatuuridel stabiilne.

Kasutati kaaliummetabisulfitit, sest see on see, mis mul käepärast on. Toode on kergelt ebameeldiva lõhnaga nagu koeratoit. Minu arvates mitte päris nagu formaldehüüdi.
 

Joker_55555

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 17, 2022
Messages
100
Reaction score
25
Points
28
Kui kasutame naatriumsulfitit, tekib ka naatriumhüdroksiid
 

Tryptamine

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 1, 2022
Messages
15
Reaction score
1
Points
3
Nii et naatriumbisulfiidi meetod töötas päris hästi? Ma võin eksida, kuid kui naatriumsulfit suspendeeritakse vees, moodustab see heptahüdraati, kuid naatriumbisulfit ei moodusta hüdraati, ma arvan, et see mõjutas reaktsiooni vist
ka kui te reageerite aldehüüdi bisulfiidi addukti alusega nagu NaHCO3, NaOH pöördreaktsioon vabastab bisulfiidi ioone, et tekitada vääveldioksiidi ja vääveldioksiid reageerib veega, et moodustada väävelhapet.
aga ma ei saa aru, kuidas tegelikult teha formaldehüüdi bisulfiidi adukti ma arvan, et me peaksime kasutama naatrium bisulfiiti mitte naatriumsulfitit
Ma olen uurinud seda adukti, kuid ikka ei ole õnne ma leidsin mõned Hiina artikkel näitab, kuidas teha Formaldehüüdi bisulfit adukti, kuid see oli puudulik üksikasjalikult
 

Tryptamine

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 1, 2022
Messages
15
Reaction score
1
Points
3
See on toortekst dokumendist Processing technology of high-transfer-rate thermal sublimation transfer paper (CN113293642).
(1)将多聚甲醛加入水中,于13-18℃条件下分批加入亚硫酸氢钠,加料完毕后升温至55-65℃反应15-25min,用NaOH水溶液调节pH=9,冷却至室温,加入乙醇,析出固体,过滤得固体,待用。 待用。

ja ma leidsin tõlke
(1) paraformaldehüüdi lisamine vette, naatriumbisulfiidi lisamine partiiden kaupa 13-18 kraadi juures, kuumutamine 55-65 kraadini pärast lisamist, reageerimine 15-25min, pH reguleerimine 9-ni NaOH vesilahusega, jahutamine toatemperatuurini, etanooli lisamine, tahke aine sadestamine ja filtreerimine tahke aine saamiseks.
 

Joker_55555

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 17, 2022
Messages
100
Reaction score
25
Points
28
Jah, see on meetod, mille ma eespool postitasin
Ma katsetan seda praegu, te peaksite ka seda katsetama, jagage tulemust siin, katsetage seda paraformaldehüüdiga ja liikuge edasi.
 

Tryptamine

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 1, 2022
Messages
15
Reaction score
1
Points
3
Jah, ma otsin praegu viisi, kuidas saada Paraformaldehüüdi ma mõtlen ostes eBay, kuid ma ei ole kindel, kas ma võin veel usaldada müüjat.
 

Tryptamine

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 1, 2022
Messages
15
Reaction score
1
Points
3
Ma sain ühe toote sigma-aldrich see oli natuke kallis ma kasutan kemikaali keemiline tarnija.
 

simplechemistry

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 17, 2022
Messages
17
Reaction score
16
Points
3
~30ml
 

Joker_55555

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 17, 2022
Messages
100
Reaction score
25
Points
28
Tere, ma tegin reaktsiooni, lõpuks lahusti eemaldati toatemperatuuril, kuid ma valasin kollase õli kuuma heptaani, miks see ei lahustunud?
 

SpiderDNM

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 14, 2023
Messages
0
Reaction score
0
Points
3
Deleted

Joker_55555

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 17, 2022
Messages
100
Reaction score
25
Points
28
Mida tähendab DMT varu ?
 
Last edited:

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Okei kõigile. See näib olevat tekitanud palju segadust. Lubage mul selgitada.

Esmalt on esimene asi. Te ei kasuta 5-metoksütrüptamiini N,N-DMT(ka DMT) valmistamiseks. Te kasutate seda 5-MeO-DMT valmistamiseks, mis on hoopis teine ühend, mis on palju tugevam.

Teiseks, see video ei ole otsene õpetus DMT sünteesi jaoks lihtsal põhjusel. Kui nad seda episoodi filmisid, jätsid nad tahtlikult välja mitmesugused üksikasjad ja sammud, et inimesed ei saaks seda kasutada õpetusena. Hamilton ise juhtis sellele tähelepanu ühes oma podcastis. Te ei saa kasutada seda videot ja järgida samm-sammult DMT valmistamiseks. See ei ole isegi kindel alus, kuna see meelitab teid tahtlikult valesti ühendi valmistamise suunas. Uurige tegelikult sünteesi enne selle proovimist. Trüptamiinide valmistamine ei ole tegelikult lihtne, mitte nii, nagu see video teeb seda. Ei ütle, et seda ei saa teha. Kindlasti saab. Ma lihtsalt ütlen, et see ei ole nii lihtne, kui see video seda välja toob.
 

Joker_55555

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 17, 2022
Messages
100
Reaction score
25
Points
28
Jah, ma saan aru, et Hamilton ei selgitanud oma töömeetodit üksikasjalikult. Üldiselt ei olnud DMT sünteesi eesmärk siin midagi pistmist 5-metoksüga, kuigi 5-metoksü saab selle meetodiga valmistada.
 

Chain react

Don't buy from me
Member
Joined
Nov 5, 2023
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Kuidas oli tulemus, kas te suutsite selle meetodiga DMT-d valmistada?
 
Top