DIREKTIIVSE ja MAGNITUUDI VÄLJAPIDAMISEGA VALMISTATUD RAVIMITE TOOTMINE JA LÄHETAMINE - Vector Laboratories

VectorLaboratories

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
42
Reaction score
35
Points
18
Deals
9
TASUTA NÄIDISED - PLEASTAGE JÄRGMIST

Me Vector Laboratories'is mõistame, et usaldus on midagi, mis tuleb välja teenida sellega, et me ei riku kunagi oma sõna meie toote kvaliteedi kohta. Seetõttu näitame oma tunnustust sellele fantastilisele kogukonnale, andes meie ettevõtte käivitamise alguseks mõned tasuta näidised meie toodetest. Oleme valmis andma oma uutele klientidele aimu meie laitmatust klienditeenindusest ja meie suurepärasest kliendirahulolust, alustades järgmiste toodete kinkimist:

AMPHETAMINE SULFATE PASTE
(10 valitud klienti saavad igaüks 5G proovi)

DEXTRO-METHAMPHETAMINE CRYSTALS FOR EUROPEAN CUSTOMERS
(7 valitud klienti saavad 1G proovi)

DEXTRO-METHAMPHETAMINE CRYSTALS FOR USA CUSTOMERS
(7 valitud klienti saavad 1G proovi).

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

KUIDAS VÕIB KASUTAMISEKS OSALE VÕISTLUSELE OSALEMINE?

(Registreerumiseks peate lugema järgmist)


On ainult kaks lihtsat nõuet, mida peate täitma, et nautida tasuta proovi. Te peate olema selle foorumi liige. Kui teie profiili bänner ütleb "uus liige", siis ei ole teil õigust saada proovi, kuna administraator ei anna teie arvustust meie toote kohta kehtivaks. Seda seetõttu, et foorumi tasuta proovide poliitika sätestab, et proove saab anda ainult foorumi "liikmetele".

Järgmine nõue kingituseks on garantii, et jätate meie toote noteerimise kohta arvustuse turuplatsi sektsioonis ja teemas, mida te praegu loete. Samuti paluksin klientidel mitte jätta kommentaare kusagil mujal foorumis peale turuplatsi ja teemat (erandeid võib teha, kui te soovitate meid teisele foorumi kasutajale). Nii palju kui ma ka teie tunnustust naudin, ei taha ma, et selle foorumi administratsioonile tekiks spämmimise tõttu pahameelt. Kui pärast seda, kui me oleme teile proovi andnud, ei jäta arvustust, ei pruugi meie meeskond ja teised müüjad otsustada teile proove anda või teiega äri teha

Kui te vastate nendele kahele nõudele, siis õnnitleme teid! Võite saada proovi! Lihtsalt kommenteerige allpool seda teemat, märkides, millist toodet soovite proovida (teil on lubatud ainult üks proov ühest tootest) ja me ise teeme teile DM-i. Teil ei ole vaja meile pärast kommentaari saata sõnumit, sest me saadame teile proovi saamiseks sõnumi.
 
View previous replies…

shrekanonymous

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Jun 28, 2024
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Hei hei. USA siin. Otsin oma dekstrometamfetamiini proove. Ma olen juba mõnda aega otsinud tõeliselt puhast toodet ja teie tundub, et see võiks olla see, mida ma olen vajanud. toode minu piirkonnas on viimasel ajal tõsiselt langenud ja kui selle teema läbivaatamine ja liikmeks olemine on see, mida on vaja, siis arvestage mind. Ma ootan, et teha äri teiega poisid ja ma loodan, et kuulen sinust peagi
 

jojoe21

Don't buy from me
New Member
Language
🇩🇪
Joined
Sep 4, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Im interrested for amphvitamin sample please
 

Fangs

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Mar 26, 2024
Messages
3
Reaction score
1
Points
3
Tere, kas on võimalus proovida metaproovi?
 

Ricardo10

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇴
Joined
Mar 3, 2024
Messages
11
Reaction score
8
Points
3
on veel tasuta proovid saadaval, teil on väga head hinnad võrreldes enamiku inimestega ja tooted näevad tõesti head välja, ma olen uudishimulik nende kvaliteedi suhtes Olen huvitatud amfetamiinist või D-Methist nüüd sõltub sellest, mida teil on saadaval.
 

VectorLaboratories

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
42
Reaction score
35
Points
18
Deals
9
@Fangs ja @Ricardo10

Meil ei ole enam ja D-Methi proove ELis alles.

Meil on USAs saadaval D-Methi proovid ja ELis jäänud amfetamiini proovid
 

Ricardo10

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇴
Joined
Mar 3, 2024
Messages
11
Reaction score
8
Points
3
Kas ma võin võtta ühe amfetamiini? Ma olen pärit EList
 

tatoo

Don't buy from me
Member
Language
🇪🇸
Joined
Jan 10, 2024
Messages
3
Reaction score
1
Points
3
Hola aun es posible recibir una muetra de amphetamina , of de sulfato de amphetamina , soy de europa. si no es posible ,como puedo hacer un pedido de sulfaro , por que en opciones de compra no esta. Gracias
Un saludo


Tere, kas on veel võimalik saada amfetamiini või amfetamiinisulfaadi proovi, olen Euroopast. Kui see ei ole võimalik, kuidas ma saan tellida sulfaati, sest seda ei ole ostuvõimalustes. Tänan teid.
Parimate soovidega
 

rednight1337

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Sep 7, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Tere, Vector. Kas ma võin proovida teie amfetamiinsulfaatpulbri proovi? Ma elan USAs.

Tänan teid!
 

rednight1337

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Sep 7, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Ups, unustage. Jätke viimane postitus tähelepanuta. Ma saatsin sulle DM-i, Vector.
 

Happymeal13

Don't buy from me
Member
Language
🇨🇿
Joined
Jan 8, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Tere päevast, kas ma saaksin proovi? :) parim d-meth? :)
Kui neid on jäänud, oleksin väga õnnelik (Tšehhi Vabariik).

Tänan teid, ilusat päeva. :)
 

pinchetomas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 5, 2021
Messages
6
Reaction score
1
Points
3
Yo, USA klient. Tahaksin väga proovida teie Meth. Tänu
 

VectorLaboratories

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
42
Reaction score
35
Points
18
Deals
9
Kõik meie Euroopa amfetamiini ja D-metamfetamiini proovid on lõppenud!

NIIDAS ON JÄTKUVAD AINULT 3 USA-USA D-METH-NÄIDISED.

KUI HUVITUD, KOMMENTEERIGE ALATI, ENNE NENDE VÄLJA MÜÜDETAMINE.
 

REseBox212

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Sep 9, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Tere! Väga huvitatud D metaproovist (EU Ger)! Tänu :)
 

VectorLaboratories

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
42
Reaction score
35
Points
18
Deals
9
Mul on hea meel kuulda teie huvi meie toote vastu! Meil ei ole praegu ühtegi tasuta näidist alles, kuid me oleksime rohkem kui õnnelikud, kui saaksime teile mõned müüa :)

Olen saatnud teile sõnumi.
 

pshcrmth

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 8, 2024
Messages
59
Reaction score
14
Points
8
Tere! on saadaval tasuta proovid amfetamiini ja amfetamiini tarne jaoks Ühendkuningriigis?
 

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
72
Reaction score
64
Points
18
Deals
13
IM USAs ja näen seda ilmselt liiga hilja, kuid kui mitte, siis oleksin väga huvitatud dextro proovist.
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
123
Reaction score
67
Points
28
Vana timer siin ma armastan vaadata oma Meth turul on üleujutatud 50/50 jama ma alati jätta täielik ülevaade kõik küsimused palun DM mulle
 
Top