DIREKTIIVSE ja MAGNITUUDI VÄLJAPIDAMISEGA VALMISTATUD RAVIMITE TOOTMINE JA LÄHETAMINE - Vector Laboratories

VectorLaboratories

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
42
Reaction score
35
Points
18
Deals
9
TASUTA NÄIDISED - PLEASTAGE JÄRGMIST

Me Vector Laboratories'is mõistame, et usaldus on midagi, mis tuleb välja teenida sellega, et me ei riku kunagi oma sõna meie toote kvaliteedi kohta. Seetõttu näitame oma tunnustust sellele fantastilisele kogukonnale, andes meie ettevõtte käivitamise alguseks mõned tasuta näidised meie toodetest. Oleme valmis andma oma uutele klientidele aimu meie laitmatust klienditeenindusest ja meie suurepärasest kliendirahulolust, alustades järgmiste toodete kinkimist:

AMPHETAMINE SULFATE PASTE
(10 valitud klienti saavad igaüks 5G proovi)

DEXTRO-METHAMPHETAMINE CRYSTALS FOR EUROPEAN CUSTOMERS
(7 valitud klienti saavad 1G proovi)

DEXTRO-METHAMPHETAMINE CRYSTALS FOR USA CUSTOMERS
(7 valitud klienti saavad 1G proovi).

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

KUIDAS VÕIB KASUTAMISEKS OSALE VÕISTLUSELE OSALEMINE?

(Registreerumiseks peate lugema järgmist)


On ainult kaks lihtsat nõuet, mida peate täitma, et nautida tasuta proovi. Te peate olema selle foorumi liige. Kui teie profiili bänner ütleb "uus liige", siis ei ole teil õigust saada proovi, kuna administraator ei anna teie arvustust meie toote kohta kehtivaks. Seda seetõttu, et foorumi tasuta proovide poliitika sätestab, et proove saab anda ainult foorumi "liikmetele".

Järgmine nõue kingituseks on garantii, et jätate meie toote noteerimise kohta arvustuse turuplatsi sektsioonis ja teemas, mida te praegu loete. Samuti paluksin klientidel mitte jätta kommentaare kusagil mujal foorumis peale turuplatsi ja teemat (erandeid võib teha, kui te soovitate meid teisele foorumi kasutajale). Nii palju kui ma ka teie tunnustust naudin, ei taha ma, et selle foorumi administratsioonile tekiks spämmimise tõttu pahameelt. Kui pärast seda, kui me oleme teile proovi andnud, ei jäta arvustust, ei pruugi meie meeskond ja teised müüjad otsustada teile proove anda või teiega äri teha

Kui te vastate nendele kahele nõudele, siis õnnitleme teid! Võite saada proovi! Lihtsalt kommenteerige allpool seda teemat, märkides, millist toodet soovite proovida (teil on lubatud ainult üks proov ühest tootest) ja me ise teeme teile DM-i. Teil ei ole vaja meile pärast kommentaari saata sõnumit, sest me saadame teile proovi saamiseks sõnumi.
 
View previous replies…

Bennypo2

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Sep 11, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Hei, kas ma võiksin saada tasuta proovi amfipulbrist :), mis saadetakse usa-sse.
 

zil3

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
May 29, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
kas on võimalik saada tasuta proovi oif amph sulfaatpastast, mis on tarnitud Horvaatias
 

mefistofeles

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
57
Reaction score
27
Points
18
kas on veel võimalik saada proovi? im euroopas ja ma jätan väga ausaid kommentaare müüjate toodete kohta
 

MisterAnonymous

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 3, 2023
Messages
70
Reaction score
24
Points
8
Hea küll, kuulake mind... Ma olen roninud mägedesse (okei, hea küll, võib-olla ainult treppidesse), ma olen võidelnud ägedate metsloomadega (aka tähtajad) ja ma olen läbinud kõrbe (pigem päev ilma kohvita), kuid on üks asi, mis võiks mind sellest kõigest päästa: **Sinu tasuta D-Methi proov. **

Aidake kangelast tema püüdlustes! Ma luban neid hellitada, nagu oleksid nad kullast tehtud, võib-olla kirjutan neist isegi laulu (see saab olema hitt, uskuge mind). Ja hei, kui proovid on nii legendaarsed, kui ma arvan, et nad on, tulen kindlasti tagasi, et osta rohkem. Teeme maagiat! Ma elan Belgias BTW... 😉
 

VectorLaboratories

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
42
Reaction score
35
Points
18
Deals
9
Kõigile "uue liikme" staatusega inimestele, kes on proovide kohta järelepärinud:

Oleme teid registreerinud ja inimesed valitakse juhuslikult välja pärast seda, kui "liikme" ja "residendi" staatusega kasutajad on valitud. Foorumi proovivõtureegli kohaselt peavad proovide saajad olema "liikme" ja "residendi" staatusega inimesed :)
 
Last edited:

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
125
Reaction score
68
Points
28
Vana timer siin ma armastan vaadata oma Meth turul on üleujutatud 50/50 jama ma alati jätta täielik ülevaade kõik küsimused palun DM mulle
 

StormManPan

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jul 22, 2023
Messages
12
Reaction score
7
Points
3
Tere, ma sooviksin teie toote(te) proovi võtta.
 

Shaolin

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Sep 10, 2024
Messages
5
Reaction score
1
Points
3
Kas ma saan tasuta proovi?
Aitäh.
 

pshcrmth

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 8, 2024
Messages
60
Reaction score
15
Points
8
Oleks tore saada mõned näidised Sinult ;)

Palju õnne kõigile!

Palju õnne!

^_^
 

pshcrmth

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 8, 2024
Messages
60
Reaction score
15
Points
8
Lihtsalt juhul, kui mul läheb õnneks --->> AMPHETAMINE SULFATE PASTE

.xoxo.
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
365
Reaction score
177
Points
43
Kui teie Ühendkuningriigist saate tasuta proovi mitmelt liikmelt @Glitchy on üks neist 🫡
 

VectorLaboratories

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
42
Reaction score
35
Points
18
Deals
9
Tervitused kogukonnale,

Loodan, et teil kõigil on mõnus nädalavahetus.

Meil on veel mõned D-Methi proovid alles, kuid hiljuti on nende tarned peatatud, kuna meie partnerid Ameerika Ühendriikides on pidanud tegelema mõningate isiklike probleemidega. Nad tulevad lähipäevil tagasi ja me hakkame taas valima inimesi, kes saavad proove.

Suur tänu teie kannatlikkuse eest, soovin teile kõigile rahulikku nädalavahetust :)

Vector Laboratories
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
125
Reaction score
68
Points
28
Hea meel kuulda kõike, ma olen paari päeva pärast tagasi normaalne ootan teid poisid tooted
 

konsument88

Don't buy from me
Member
Language
🇩🇪
Joined
Apr 26, 2024
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Tere, ma oleksin huvitatud ka amfetamiini proovist pulbri ja pasta kujul ning D-Methist. Amfetamiini on vaja regulaarselt
 

kotkata

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Joined
May 27, 2023
Messages
15
Reaction score
12
Points
3
Tere, huvitatud mõnede teie proovide testimisest - AMPH või D-Meth. Ma postitan alati ülevaateid, nagu näete. Läheb DM teile eraldi küsimus.
 

traktor666

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Jul 28, 2023
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
ma tahan proovida 90%+ AMFETAMIINSULFATI PULBRIT (kuiv). :)
 
Top