MDMA/ekstaasi puhastusmeetod

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1

Sissejuhatus.

Nagu me kõik teame, võib ecstasy pillidele lisada tohutul hulgal uimasteid ja võltsaineid. Ecstasy hindamisprotokollis, mida ma olen kirjeldanud, võite nendega tutvuda.
Nii et alustuseks mõned taustteave MDMA puhtuse kohta. MDMA kristallvorm, mida me kõik teame, on MDMA.hcl (st see on MDMA sool). Levinud väärarusaam, mida ma foorumites näen, on see, et kui see on pruun ja lõhnab nagu aniis/lauk, siis on see puhas MDMA - See on vale, sest puhas MDMA*HCl on lõhnatu valge läbipaistev kristall. See pruun välimus ja mõnikord õline tekstuur koos iseloomuliku aniisilaadse lõhnaga on tegelikult lähteained ja kõrvalsaadused, mida ei ole pärast sünteesi puhastatud. Ma ei hakka täpsustama, mis need on, kuid mõned neist, nagu safrool, on potentsiaalsed kantserogeenid, samas kui teised on tundmatu toimega, kuid nii või teisiti ei ole tõenäoliselt hea mõte neid sisse võtta. Teine probleem, mida see põhjustab, on see, et need lisandid võivad moodustada märkimisväärse osa proovi massist (kuni 50% lisandeid!) ja seega moonutada seda, mida inimesed peavad heaks annuseks. Kuna lisandite tase varieerub proovist proovile, muutub võimekus järjekindlalt teada enda jaoks head annust, mis on loomulikult väga problemaatiline ohutuse ja rahuldava toime saavutamise seisukohast.
Allpool kirjeldatud protsess vabastab teie ravimid lisanditest ja kärbetest, nagu kofeiin, värvained ja muud tüütud saasteained. Peab olema selge, et see protsess on polaarse materjali eraldamine mittepolaarsest materjalist. Kui koos teie MDMA-ga on polaarseid võltsaineid (näiteks teisi amfetamiine), jäävad need puhastatud MDMAsse. Kuigi see on kasulik inaktiivsete ainete ja kofeiini puhul, ei tähenda see, et te ei pea seda testima. Sellest hoolimata, kui te olete MDMA pestud ja testinud, võite olla oma annuse suhtes nii kindel, kui keegi võiks olla (muidugi ilma laboritestideta). Samuti töötab see protsess MDMA ekstaasitablettidest ekstraheerimiseks.

Tegelik atsetoonipesu on pärast seda väga lihtne.

Atsetoonipesu jaoks vajate:
  • Puhas atsetoon (otsustavalt mitte segatud veega või millegi muuga, nagu mõnes küünelaki eemaldajas) - Seda saab kahtlemata kergesti ja odavalt amazonist osta.
  • Epsomi soolad - Need on vesinikkristallid magneesiumsulfaat ja neid saab kergesti ja odavalt osta oma kohalikust apteegist, näiteks saapad (selgitan allpool, miks need on vajalikud).
  • Väike keeduklaas (50 ml on hea), kuid kui seda ei ole saadaval, võib kasutada tavalist köögiklaasi (hea on lühike ja õhukese läbimõõduga klaas).
  • filtripaber (ka kohvifiltripaber sobib selleks hästi)
  • midagi, millega segu segada (ideaaljuhul klaasist pulk, kuid ka söögipulk või metallnuga sobib, kuid veenduge, et kui teie noal on plastist käepide, ei puutu see atsetooniga kokku).

Puhastamise protseduur.

Kõigepealt tuleb valmistada veevaba atsetoon [ettevaatust: atsetoon on äärmiselt tuleohtlik, seega hoidke seda süttimisallikatest eemal]. MDMA on vees väga hästi lahustuv ja atsetoon on hügroskoopiline, mis tähendab, et ta tõmbab vett ligi. Kui atsetoon ei ole enne kasutamist veevaba, kaotate väga suure osa oma proovist. Siinkohal tulevadki appi Epsomi soolad: kõigepealt küpsetate oma Epsomi soolasid (soovite kasutada üsna suurt kogust) ahjus 200-250 kraadi juures 2-3 tundi. Selle tulemuseks on tolmune valge pulber, mis on veevaba magneesiumsulfaat. Seejärel lisate lihtsalt valmistatud veevaba magneesiumsulfaati oma atsetoonile, kuni tekib lumekera tüüpi efekt, kui vedelikku ringi keerutada (vabalt voolava magneesiumsulfaadi olemasolu näitab, et atsetoon on kuiv, kui teie atsetoonis on vett, siis magneesiumsulfaat koguneb kokku ja vajub lahuse põhja). Kui olete selle punkti saavutanud, raputage atsetooni korralikult ja jahutage seda enne kasutamist paar tundi sügavkülmas. See peaks tagama, et see on kasutamiseks kuiv.

Oluline.
Aja jooksul imab veevaba atsetoon õhust niiskust. See on peaaegu vältimatu, kuid alati saab lisada rohkem magneesiumi, et see taas korda teha. Ärge kunagi jätke atsetooni õhku. Hoidke purk, filter ja pudel võimalikult kaetud.

1. samm: purustage oma MDMA/ecstasy tablett tolmuks - sama protseduur, kui te võtaksite sellest joone, mida peenemaks te seda purustate, seda paremini toimib atsetoonipesu lisandite eemaldamiseks. Siin on foto minu proovist, et anda teile ettekujutus sellest, kui peeneks see peaks olema.
18EwUDBWTV
3PbrIQwN9L
Siin näidatud proovi on reaktiivi ja puhtuse järgi testitud EZ poolkvantitatiivse komplektiga ja selle puhtus on umbes 60-70%, see tundub veidi õline ja sellel on väga tugev aniisilõhn.

2. samm: Valage MDMA keeduklaasi/klaasi, seejärel valage sisse varem valmistatud veevaba atsetoon. Kasutage kogust, mis annab teile korraliku lahustipeagi, mida saab dekanteerida, ilma et ka MDMA-d välja valataks. Segage tugevalt kaks minutit ja laske settida, kuni saadakse jääk (võite selle kiirendamiseks õrnalt koputada keeduklaasi/klaasi külge). Nüüd peaks teil olema MDMA vajunud põhja ja üleval värvitud atsetooni kiht, mis sisaldab lisandeid, nagu siin näidatud.
SPZiuYBqXj
Nüüd dekanteerige määrdunud atsetoon ettevaatlikult ära, ilma MDMA-d sellega koos välja valamata (seda osa lihtsustab pipett, kuid see pole vajalik). Korrake seda sammu, kuni ülemise kihi atsetoon jääb puhtaks (tavaliselt umbes 3-5 pesu).
Hi4lmqxz13
3. samm: filtreerige MDMA atsetoonist välja filterpaberi abil. Voldige oma filterpaber 4 korda ja paiskake see seejärel koonusekujuliseks (3 voldi on 1 küljel ja 1 teisel küljel), seejärel valage oma segu läbi paberi. Kõige lihtsam on seda teha, segada lahust, nii et kristallid voolavad atsetooniga ringi, seejärel valage segu kiiresti filterpaberisse, see lihtsustab MDMA välja saamist keeduklaasist, ilma et peaks seda maha kraapima. Kõik keeduklaasi jäänud MDMA-d saab niimoodi mobiliseerida, kasutades väikest kogust atsetooni, ja seejärel valatakse see filterpaberile. Veenduge, et filterpaberit hoitakse valamise ajal kas teie või filtrisahtel stabiilselt kinni! Te ei saa filterpaberit kogemata maha lasta ja kogu oma rasket tööd kaotada.
WJajEu4pVP
4. samm: kuivatage oma kristallid. Atsetoon on väga lenduv (aurustub kergesti), nii et seda saab hõlpsasti teha fööniga. Lihtsalt mähkige oma kristallid filterpaberisse, nii et kristallid ei saa kuskilt välja puhuda, ja kuivatage fööniga, kuni paber ja kristallid sees on kuivanud ja ei haise enam atsetooni järele. Kui te kavatsete pärast seda isopropanooliga ümber kristalliseerida, ei pea teie kristallid olema täiesti kuivad. Kui teil ei ole fööni, võite oma proovi kuivatada ka ahjus madalal temperatuuril (50-60 kraadi).

See ongi kõik, te olete valmis! Seda protseduuri saab kasutada ka teiste ainete, näiteks kokaiini ja meskaliini pesemiseks ning MDMA eraldamiseks pillidest. Selline nägi minu proov välja pärast atsetooniga pesemist. See oleks heledam, kuid selles etapis oli see veel märg. Võite jätkata oma kraami ümberkristalliseerimist või lõpetada. Nüüd oodake 24 tundi või kuni kogu atsetoon on nõudelt ja kristallidelt aurustunud. Kui lõhn on kadunud, siis on kõik korras.
8ozwYb0l3E

Ümberkristallisatsioon isopropanooliga.

Selleks, et seda proovida, on soovitatav mõista, kuidas see toimib. Ümberkristallisatsioon toimib, kui lahustate oma proovi kuumas (peaaegu keevas) lahustis (antud juhul isopropanoolis), kuna lahustuvus suureneb temperatuuriga. See võimaldab teil lahustada kogu oma proovi suhteliselt väikeses koguses lahustit (1 g MDMA-d lahustub kergesti 10 ml kuuma isopropanooliga). Nüüd on kogu teie proov, sealhulgas kristallide sisse jäänud lisandid, lahuses. Seetõttu on see parem kui atsetoonpesu, sest ükskõik kui peenelt te kristallid ka ei jahvataks, jäävad alati mõned lisandid kristallide sisse, mida atsetoon ei suuda eemaldada. Samuti, kuna te kuumutate isopropanooli, lahustuvad selles mõned raskemini lahustuvad lisandid. Seejärel laske kuumutatud lahusel võimalikult aeglaselt jahtuda. Puhta MDMA kristallid hakkavad lahusest välja sadestuma, kui temperatuur langeb. See on tingitud sellest, et MDMA on külmas isopropanoolis vähem lahustuv. Kui seda aeglaselt teha, võimaldab see MDMA kristallide moodustumist, samal ajal kui lisandid jäävad isopropanooli lahustatuks (koos väikese koguse MDMA-kristallidega). Kui lahust liiga kiiresti jahutada (st panna see kohe sügavkülma pärast proovi lahustamist isopropanoolis), kukuvad muud lisandid koos MDMAga lahusest välja, nii et toode ei ole nii puhas, samuti on moodustuvad kristallid väiksemad ja väiksema puhtuse tõttu vähem ilusad.

Mida te vajate.

  • 2 klaasist keeduklaasi (50ml on jällegi hea suurus), kahjuks, kuna isopropanooli tuleb kuumutada, ei saa ma soovitada tavalise klaasi kasutamist lahusti kuumutamiseks, kuna see võib puruneda. Õnneks saab neid väga odavalt ja kahtlemata Amazonist osta.
  • Puhast isopropanooli (99% või rohkem) jällegi ei tohi lahjendada teiste kemikaalide või veega. Ka seda saab Amazonist lihtsalt ja odavalt osta.
  • Filtripaberid (taas sobib kohvifiltripaber).
  • Veevaba magneesiumsulfaat (sama aine, mida kasutati eelmises etapis atsetooni veevabaks muutmiseks).
  • Veevaba atsetoon (valikuline)
  • Segaja (puidust söögipulk sobib hästi)
  • Klaaspipett (valikuline)
Ülevaade.
  1. Kuumutage veevaba isopropanool, kuni see hakkab lihtsalt keema.
  2. Kasutage MDMA lahustamiseks võimalikult vähe kuuma isopropanooli.
  3. Laske isopropanoolilahusel aeglaselt jahtuda, et moodustuksid puhtad MDMA kristallid.
  4. Korjake määrdunud isopropanoolist ekstra MDMA, seejärel filtreerige ja kuivatage proovid.

Kuidas protseduuri teostada.

Samm 1: Valage klaasist keeduklaasi veidi isopropanooli. Parem on kasutada rohkem, kui on vaja, sest te kuumutate seda ja osa aurustub. 10 g MDMA jaoks kasutage umbes 30 ml, et lahustada seda, kuid kuumutatud 40 ml. Seejärel võite isopropanooli kuumutamiseks pliidi kohal pista kastrulisse pannile. Isopropanool on ka äärmiselt tuleohtlik, seega ei tohiks kunagi otse pliidi leegiga kokku puutuda. Kasutades kastrulapanni seadet praepanni peal, on isopropanool otse leegist puhverdatud, nii et selle süttimise oht on minimaalne. Asetage isopropanooliga täidetud keeduklaas kastmepannile ja kuumutage seda, kuni see hakkab just keema. Kasutage selle ajal oma pliidi kohal olevat väljatõmbekappi, kui teil on selline olemas, kui mitte, siis avage vähemalt aken, et aidata ruumi paremini ventileerida.

2. samm : Valmistage MDMA-kristalle sisaldav keeduklaas ette. Kui isopropanool on just keema hakanud, valage väike kogus MDMA-d sisaldavasse keeduklaasi (mitte kogu kavandatud kogus). Keeduklaasi ülemine osa peaks olema piisavalt jahe, et seda puudutada, kui keeduklaas ei ole täielikult täis, kuid võite soovi korral kasutada isoleerivaid kindaid/riiet. Keerake isopropanooli, et see MDMA-ga segada. Nüüd asetage keeduklaas koos MDMA ja isopropanooliga kastrulisse, sest me hoiame seda kuumana. Lisage jätkuvalt väikeseid koguseid kuuma isopropanooli oma MDMA-le, kuni see lihtsalt lahustub. Kordan seda selgemalt: te tahate lisada võimalikult väikest kogust isopropanooli, et MDMA lahustada, kui te lisate liiga palju isopropanooli, siis MDMA ei satu lahusest välja, kui te seda maha jahutate, või kui see juhtub, siis on teie saagis väga halb. Kui te lisate kogemata liiga palju, võite MDMA lahustamise järel osa sellest mahu vähendamiseks ära keeta, kui kogu MDMA on lahustunud. MDMA-d sisaldavat lahust tuleb pidevalt segada/segada, lisades samal ajal isopropanooli, et aidata lahusel lahustuda. Kui kõik on lahustunud, peaks teil jääma värviline lahus, milles kõik on lahustunud ja mis näeb välja sarnane sellele pildile.
index.php
Nagu näete, oli isegi pärast minu proovi atsetooniga pesemist veel palju pruuni värvi lisandeid, mis on isopropanooliga lahustunud.

Märkus 1: Kui on lisandeid, mis ei lahustu isopropanoolis, näiteks kui teie proov on saastunud söögisoola või talkiga, ei lahustu need isopropanoolis üldse. Need jäävad alles, kui kõik MDMA ja muud lisandid on lahustunud, ning nende eemaldamiseks võite lihtsalt filtripaberi abil lahuse filtreerida ja seejärel lasta lahusel tavapäraselt jahtuda.
Märkus 2: Ülaltoodud pildilt näete, et ma kasutan isopropanooli kuumutamiseks lihtsalt praepanni, mitte kastrulit praepannil. Nii on isopropanooli kuumutamine kiirem, kuid sellega kaasneb ka suurem oht, et see võib süttida ja teie lahusti üle keema minna. Ma teen seda, sest mul on palju kogemusi kemikaalide käitlemisega laboris, ma soovitaksin kellelgi, kellel on vähe või üldse mitte kogemusi laboritööga/lahustite käitlemisega, kasutada minu soovitatud seadistust.

3. samm: Kui kõik on lahustunud, lülitage pliit välja ja laske lahusel kastrulis jahtuda, see tagab selle aeglase jahtumise. Kui see on saavutanud toatemperatuuri, võite panna selle sügavkülma, et kristallid saaksid täielikult moodustuda. Kui olete lisanud minimaalse koguse isopropanooli pärast seda, kui olete jätnud keeduklaasi 20-30 minutiks sügavkülma, peaksid kristallid üsna ilmselgelt moodustuma. Mõnikord hakkavad kristallid välja sadestuma, kui lahus on saavutanud toatemperatuuri, see on samuti okei. Nagu ma juba ütlesin, mida aeglasemalt jahutate, seda puhtamad on kristallid. Mõned inimesed jätavad keeduklaasi üleöö toatemperatuurile, seejärel jätavad selle 4 tunniks külmkappi ja seejärel üleöö sügavkülma, et saada uskumatult puhtaid ja suuri kristalle. Mina isiklikult pean seda liigseks ja olen saavutanud suurepäraseid tulemusi, kui lasen keeduklaasi ühe tunni toatemperatuurini jahtuda, seejärel jätan selle 2-3 tunniks sügavkülma. Mõnikord tuleb kristalliseerumine esile kutsuda, kui proov on jahtunud. Kui te arvate, et olete kasutanud MDMA lahustamiseks õige koguse isopropanooli, kuid pärast sügavkülmas jahutamist ei ole kristalle tekkinud, võite keeduklaasi põhja kriimustada näiteks klaasvardaga või metallvarbaga. See kutsub sageli esile kristalliseerumise ja kristallid hakkavad ilmuma otse teie silme ees. Kui see on edukalt tehtud, on teil keeduklaas, mille põhjas on teie kristallid, ja üleval ülejäänu värvunud isopropanool, mille soovite säilitada. Nii nägi minu MDMA välja, kui olin määrdunud isopropanooli maha valanud.
YesX2ptnKN
Kui teil ei ole veevaba atsetooni saadaval, siis tahate hoida määrdunud isopropanooli koos MDMA-ga keeduklaasis, seejärel eemaldage kristallid keeduklaasi põhjast söögipulgaga või metallnoaga, keerutage segu, et kristallid mobiliseerida, ja seejärel valage MDMA-kristallide kogumiseks filterpaberile ning hoidke määrdunud isopropanool teises keeduklaasis. Kui teil on veevaba atsetoon, siis võite lihtsalt valada määrdunud isopropanooli teise keeduklaasi ja kasutada atsetooni, et aidata kristallid välja tõrjuda, ning seejärel valada segu läbi filtri. See on minu partii filtreerimise ajal.
GceQPVTOHU
MDMA, mille olete filtripaberisse kogunud, on nüüd väga lähedal 100% puhtusele, ma olen selle meetodiga saavutanud üle 95% puhtust. Seda saab nüüd kuivatada samamoodi fööniga, nagu eelnevalt kirjeldatud. Kui olete kasutanud atsetooni, et aidata MDMA-d keeduklaasist välja saada, on see kiiremini kuivanud kui siis, kui olete MDMA-d lihtsalt koos määrdunud isopropanooliga välja valanud.

4. samm: See ei ole kohustuslik, kuid on väga soovitatav, et parandada saagist.
Kogutud määrdunud isopropanooli. Seal on veel veidi MDMA-d. Seda saab ekstraheerida, keetes määrdunud isopropanooli ära, kuni järele jääb vaid väike kogus (umbes 5 ml). Seejärel lasete lihtsalt uuesti aeglaselt jahtuda, et MDMA saaks määrdunud isopropanoolist sadestuda. See on väiksem, kuid siiski märkimisväärne kogus toodet. Minu näidatud partiist eraldus umbes terve gramm määrdunud isopropanoolist. Sellest moodustunud MDMA ei ole nii puhas kui põhipartii kristallid, kuid on siiski väga puhas võrreldes lähtetootega. Kristallid saate eraldada määrdunud isopropanoolist samamoodi, nagu eespool kirjeldatud.

Paremal olev keeduklaas on kõige puhtam põhipartii ja vasakul on taaskasutatud partii.
EAzljIBFyd
Siin on puhastatud partii EZ-puhtuskatse tulemus. See vastab graafiku alumises paremas nurgas olevale värvile, mis näitab 100%-liselt puhta MDMA prooviga sarnast puhtust.
XNpa5JL09F
Te olete just valmistanud peaaegu 100%-liselt puhast MDMA-d. Siin on näha, milline nägi partii välja pärast kõiki manipulatsioone.
VRBf4Cw3lN
 

Attachments

  • zDvQAKfmp4.jpg
    zDvQAKfmp4.jpg
    35.7 KB · Views: 4,975
Last edited by a moderator:

Zeniall

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 27, 2021
Messages
1
Reaction score
1
Points
3
Tänan, ma püüan seda teha!
 

Hans-Dietrich

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 4, 2021
Messages
47
Reaction score
44
Points
18
Tänan, hea töö. Loputamisest järelejäänud atsetoon (IPA samamoodi) tuleb säilitada ja panna sügavkülma. Saa mõne päeva pärast väikest preemiat.
 

Nayvadius

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 10, 2022
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Kas see võtaks ebapuhtaid tooteid, nagu amfetamiinsulfaatpasta, metamfetamiinikristallid, MDMA jne, ja muudaks need põhimõtteliselt nii-öelda "farmatseutiliseks"? Minu mõte on, et niikaua kui see, mis teil on, tõepoolest sisaldab seda ainet üldse, ei tohiks see osutuda erinevaks sellest, mida võiks välja kirjutada.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Ei, seda ei tehta. Näiteks teie MDMA sisaldab amf või met, see jääb sinna pärast puhastamist.
 
Last edited:

Nayvadius

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 10, 2022
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Kui tahaks ohutult tarbida võimalikult puhast metamfetamiini väljaspool apteegist Desoxyn'i hankimist, kas see protsess oleks suukaudselt võttes järgmine parim asi? iseenda loomine ei ole võimalus
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Desoxyn'i tabletid sisaldavad maisitärklist, laktoosi, naatriumparaminobensoaati, steariinhapet ja talkki. Täielikuks puhastamiseks on üsna raske leida lahusteid, kuid kui ravimit on palju, võime seda proovida.
 

Nayvadius

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 10, 2022
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
põrgu jah ill proovida seda proovite ka te ja jagada oma tulemusi tänu :)
 

JuanoImano4378

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 14, 2022
Messages
17
Reaction score
1
Points
3
Kas ma võin järgida sama menetlust, et puhastada õlikihiga kaetud kristallmetat?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Tere, millist õli te mõtlete? Kas see on metamfetamiini vaba alus?
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Täname. Proovin ka seda meetodit.
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Lugesin mõnest allikast, et naatriumkarbonaadi lisamine lahusele on hea, kui moodustub emulsioon. Naatriumkarbonaat vähendab vee lahustuvust, nii et vaba alus eraldub veest.
Kas keegi on seda viisi proovinud?
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Mul jäi üleöö keeduklaasi sisse suhteliselt väike kogus MDMA HCl, mis on valmistatud vabalõhnast. Nii et värvus oli ilmselgelt kergelt pruunikas või kollakas, mis iganes, kuid kaugel soovitavast värvusest, isegi katsed näitasid puhtust umbes 95. Üleküllastunud vesilahuse kristallisatsioon ei andnud mingit tulemust, samuti atsetoon. Seega otsustasin viimase abinõuna teha katse IPAga.

Aruanne tulemuse kohta tuleb hiljem. Aga ma võin juba praegu öelda, et auväärse @G.Pattoni poolt mainitud IPA kogus on üsna ülemäärane. Mul oli 22 gr, seega alustasin 80 ml IPAga. Siis, kui hakkas keema - 82,6C, võtsin natuke mahtu maha kuni 60 ml ja lisasin aeglaselt soola. See lahustus täielikult ilma igasuguste raskusteta. Nii et hoidsin seda mõnda aega kuumal plaadil.

Lõpuks, kui ma nägin, et keeduklaasis tõuseb pulber (aga see võib olla ka mõni lahustumatu lisand), oli kogumaht 71 ml. Soola enda jaoks kulub 22,0/ 1,1 = 20 ml. Seega IPA maht on 71 - 20 = 51 ml, mis tähendab, et 1 ml kuuma keeva IPAga lahustab vähemalt 0,43 g MDMA HCl või isegi rohkem, vaatame.

IPA puhtus on >99,5.

Võib-olla on parem alustada 20 ml IPAga 10 g MDMA kohta?

M3pXx9ZyOR
 
Last edited:
View previous replies…

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
miks kloriid? on ka teisi amiinisoolasid, mille kaudu saab toodet hästi puhastada ja seejärel hüdrokloriidiks muundada
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
tegelikult ei oodanud ma, et üks öö keeduklaasis kahjustab freebase.
kas te mõtlete - hapestage freebase H2SO4-ga, seejärel tehke ABE HCl-ga?
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
teha oksalaat alkoholis, amiinoksalaadid kristalliseeruvad tavaliselt hästi ja on väga halvasti lahustuvad ained, siis on võimalik lisandeid välja pesta. Proovige seda väikese koguse ainega! Võib-olla on parim variant destilleerida vaba alus madalas vaakumis eraldi destillaadi kogumisega fraktsioonide kaupa (spider-tüüpi düüs või kasutada Anstutz-Tile'i)
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
ilmselt kasvavad mul käed perse välja. tegin nii nagu eespool kirjeldasin, jahutasin keeduklaasi RT-le ja panin selle 2 tunniks sügavkülma. siis näen ainult, et kogu RM on täiesti külmunud jää tükk. kas on mingeid soovitusi, mida teha? korrata protseduuri täiendava IPA-ga RM-is?

MStTcfsiEg
 
View previous replies…

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
värvi hea
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Kristallide kasvatamiseks on parem jahtuda võimalikult aeglaselt toatemperatuuril ilma igasuguse raputamiseta.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
279
Points
63
ärge muretsege, bro on kõik olemas, kuni te midagi ära viskate
 
Top