MDMA/ekstaasi puhastusmeetod

K53SK53S

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 7, 2023
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Tere sõbrad, aitäh panuse eest, see toimib väga hästi, kuid mul on kahtlus, kristalliseerumisel (kristallid sadestuvad väga hästi) ei saa ma kristalle nagu mdma tüüpilised kristallid, see on midagi, mis sarnaneb rohkem lumehelvestega, jääkülmaga klaasis lumisel päeval, see on klaas, kuid väga habras. Miks ma ei saa tugevat klaasi? Tänan teid ja tervitused 😊
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Tere, olete teretulnud! Kas te kasutate kristallisatsiooniprotseduuri jaoks külmkappi? Mida kiirem jahutamine, seda väiksemad kristallid.
 

K53SK53S

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 7, 2023
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Jah, muidugi, kõigepealt jätan selle välja, kuni see on toatemperatuuril, siis on 15 või 20% juba kristalliseerunud, siis panen selle 2 tunniks külmkappi ja seejärel 3 tunniks sügavkülma. Peaaegu 100% pestud tootest kristalliseerub, kuid kristallid on väga haprad, pakendamiseks käideldes muutuvad nad liivaks.
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Ma tegin IPA-d paar korda ja ma arvan, et see "liiva" kristalliline stiil on IPA kristalliseerumise loomulik omadus. Proovige seda vees ümberkristalliseerida, et saada suuri kivikristalle.
 
View previous replies…

K53SK53S

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 7, 2023
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Vees? Kuidas te seda niimoodi teete, sõber?
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/threads/my-mdma-freebase-crystallization.5069/
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Mida ma märkasin, IPA on hea, et eemaldada kleepuv must ühend, kõrvalsaadus sünteesi.
 
Top