MDMA süntees alates piperiini ekstraheerimisest (lingid)

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
lubage mul seda ette öelda, et jah, ma tean, et @WillD tegi toreda teema, kuid need lingid lähevad "kaugemale tagasi" ja alustavad protsessi varem. tema süntees algab MDP2P-ga, mis on selles nimekirjas eelviimases / viimases lingis. ma lihtsalt tahtsin selle välja tuua, et seda ei peetaks üleliigseks infoks :s


nautige!!! ^_^
 

Franziskadiecoole

Don't buy from me
Member
Language
🇩🇪
Joined
Jul 23, 2024
Messages
3
Reaction score
1
Points
3
Tänan teid süntees on lokaliseeritud selle marsruudi kaudu kui palju maksaks gramm MDMA tootmine
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
Tere, ma kasutan Google Translate'i, kuna ma ei räägi saksa keelt. Mul on hea meel, et minu teema võis aidata. Ausalt öeldes ei ole ma kindel, mis on 1 grammi MDMA tootmiskulu, ja ka te tõenäoliselt jõuate rohkem kui grammi, kui järgite Will'i sünteesi. Ma ei tea täpset saagist ... Vastustes ütleb Will, et see on umbes või veidi vähem kui PMK kogus 9 grammi. Ma olen üsna kindel, et enamikku kemikaale ja seadmeid saab osta BBgate'ist ise. Laboriseadmed ja kemikaalid võivad olla kallid, kuid kui te kavatsete MDMA-d müüa, saate raha kergesti tagasi. Kui saate suurendada sünteesi suurust, et saada rohkem MDMA-d, võtke lisateabe saamiseks ühendust PM Williga. ^_^ <3
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Foorumi lugemiseks ei pea kasutama Google'i tõlkijat. Nüüd saate valida keele, milles soovite, et foorumi sisu kuvatakse teile automaatselt.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
M3ChnTVAFq
YUtWp2gy0J
 

Waspamine

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 16, 2024
Messages
11
Reaction score
2
Points
3
thx teie postituse eest !
 
Top