Mefedrooni (4MMC) kristallisatsioon

Joined
Jul 25, 2021
Messages
193
Reaction score
295
Points
63
4-metüülmetkatinooni kristalliseerumise tingimused:
- Konstantne temperatuur 22-24 ºC.
- Kuiv õhk (<40% suhteline õhuniiskus).
- Konteineri maht.
Lihtne meetod
Isopropüülalkohol (IPA) või etanooli lahus veega valmistatakse vahekorras 30/70, 50/50, 70/30. Proportsioonid reguleeritakse vastavalt ülesannetele ja kristalliseerumise mahuti mahule. Kristalliseerumise aeg ja kristallide suurus sõltuvad vee kogusest lahuses. Mida rohkem vett, seda suuremad kristallid ja pikem kristallisatsiooniprotseduur. Keskmine mefedroonvesinikkloriidi ja vee suhe on 1 g 2-3 ml lahusti kohta. Lahus kuumutatakse kergelt keevaks (väikesed mullid). Seejärel lisatakse mefedroonvesinikkloriidi portsjonite kaupa, et sellel oleks aega lahustuda. Seejärel lahustatakse toode, keedetakse paar minutit ja lahus valatakse kristalliseerumisanumasse. Enamasti kasutatakse plast- ja klaasnõusid. Lahuse 1-2 cm kõrgune kiht annab suhkrukristallide suurusega fraktsiooni. Lahuse 3-5 cm kõrgune kiht annab kuni 5 mm suuruse fraktsiooni. Selle protseduuri läbiviimiseks võib kasutada kliimaseadmetega varustatud karpe, suitsutuskappe ja õhukuivatiid. Pärast lahusti aurustamist saadakse märjad kristallid, mis kuivatatakse hästi kuiva õhuvoolu, infrapunakiirguse (IR-lamp või IR-kuumendi) või vaakumeksikaatori all.
16082
16083
16085

Järkjärgulise jahutamise meetod
Dfhgmv

Kristalliseerumiskeskused tekivad lahuses, kui lahust aurustatakse 50% või rohkem. Kristalliseerumise kiirendamiseks jahutatakse segu järk-järgult. Kristalliseerumisanum asetatakse 8-12 tunniks külmkappi (4 ºC), seejärel viiakse see 8-12 tunniks sügavkülma (-17-20 ºC).

Pöörlev aurusti kristallisatsioonitehnika (peenfraktsioon)
Mefedroonvesinikkloriid lahustatakse lahustis 1 g 1 ml kohta. Lahus pannakse pöörlevasse aurustuskolbi ja destilleeritakse. Mida sügavam vaakum, seda madalam on lahuse keemistemperatuur. Sel viisil saadakse suur kogus peeneid kristalle.

Lahust on võimalik aurustada kuuma õhuventilaatoriga kristalliseerumisanumast, mis asub
pöörlevast aurustuskolvist puudumisel. Sel juhul kasutatakse klaasist või keraamilist kuumakindlat klaastaarat. Oluline on vältida toote ülekuumenemist ja selle tagajärjel selle riknemist.

Kiirjahutusega kristallisatsioonitehnika
Mefedronsool lahustatakse keevaskuumas vees proportsioonis 1 g 1 ml kohta. Pärast täielikku lahustamist lisatakse 0,5 l etanooli või muud polaarset orgaanilist lahustit. Kuum lahus valatakse plastkonteinerisse, et see täidaks ½ või 2/3 mahust, suletakse ja jahutatakse sügavkülmikus -17-20 ºC juures. On tõenäoline, et toode ei satu välja. Sellisel juhul filtreeritakse kristallid ja lahus aurustatakse täiendavalt.

Kristallisatsioonimeetod soolalahuses
Naatriumkloriid (NaCl) 23 g lahustatakse 100 ml destilleeritud vees (H2O). Mefedroonvesinikkloriid 100 g lahustatakse selles soolalahuses, lahust tuleb parema lahustuvuse saavutamiseks kuumutada. Lahus valatakse plastkonteinerisse, et see täidaks ½ või 2/3 mahust, ja suletakse tihedalt. Kristallid kasvatatakse madalal temperatuuril -18 ºC. Kuitemperatuur jahutatakse alla -18 ºC, külmutatakse soolalahus.
 
Last edited by a moderator:

justlooking403

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 23, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
tänud jagamise eest mees. milline on lõpptoote keskmine saagis teie poolt kasutatud proportsioonidega?
 

dark_side_of_chemistry

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 23, 2022
Messages
35
Reaction score
15
Points
8
tahan kristalliseerida 3cmc. millist lahustit on kõige parem kasutada külmutamismeetodil. Ma saan aru, et ma lahustan 1g 3cmc 1 ml vees .. ma saan aru, et 0,5 lahustit peab olema võrdne sellega, kui palju toode lahustub. nt 1kg 3cmc jaoks 1l vees lisatakse 0,5l lahustit? mida te arvate dcm kristalliseerimisest?
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
727
Reaction score
1,017
Points
93
Ei ole DCM-i kristalliseerumine. Ainult vesi+alkohol (viin), vesi+atsetoon. Proportsioonid - 1:1 - 1:3 pulber:vedelik. Atsetooni/alkoholi protsentuaalne suhe vees sõltub pulbri kvaliteedist ja puhtusest kui mustem, seda rohkem. Kristallide kasvukiirus ja suurus sõltub lahusti üldkogusest
 
Last edited by a moderator:

dark_side_of_chemistry

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 23, 2022
Messages
35
Reaction score
15
Points
8
Ok, see tähendab, et 0,5l atsetooni on liitris vees? Eeldame, et püssirohi on puhas
 

Jamroz

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 16, 2022
Messages
16
Reaction score
2
Points
3
Soolalahuse kristalliseerumine doest anda oodatud tulemusi (kristall ei ole nii läbipaistev kui kristallid ur pic, selle üks tahke kivi valge kattega). Mõte, mis viga ma tegin?
 

dark_side_of_chemistry

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 23, 2022
Messages
35
Reaction score
15
Points
8
kui kiiresti saite selle meetodi abil kristalli? kas te saate pildil näidata, millise kristalliga te välja tulite?

"Kutsun teid oma uude postitusse, kus ma tutvustan oma ideid mef tootmisseadmete ... Olen rõõmus ka teie ideede tundmaõppimise üle."
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
727
Reaction score
1,017
Points
93
Õige küsimus
 
Joined
Jul 25, 2021
Messages
193
Reaction score
295
Points
63
Kristallide kuju ja välimus võivad erineda sõltuvalt nende tootmismeetodist. Fotol olevad kristallid on saadud 50/50 alkoholi/vee lahusest proportsioonis 3 ml 1 g mmc kohta kuivas ruumis.
Kui soovite kristalliseerumisega eksperimenteerida, saatke mulle PM ja me selgitame välja kõige olulisemad nüansid.
 
Last edited by a moderator:

WhalterWhite

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 4, 2022
Messages
26
Reaction score
13
Points
3
Tere. kui mul on 100 g valmis 4mmc pulbrit, kui palju on toode pärast kristalliseerimist?
 
Joined
Jul 25, 2021
Messages
193
Reaction score
295
Points
63
See sõltub mefedroonipulbri puhtusest. Kristall on algselt puhas osa tootest ja kui lahusti aurustub, hiilib sisse mustus. Kui pulber on piisavalt puhas 98-99%, saate kristalle ~ 90% pulbri massist.
 

dark_side_of_chemistry

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 23, 2022
Messages
35
Reaction score
15
Points
8
nii et ma saan aru, et kasutati soolveevõimalust: 50ml h20 / 50ml alkoholi ja 23g Nacl, eks?
 

Bazooka90

Don't buy from me
Resident
Joined
May 8, 2022
Messages
40
Reaction score
3
Points
8
Keegi teab, kuidas kontrollida 3cmc puhtust ja milline lahusti on parem puhastamiseks? Kas ma saan seda puhastada atsetooniga?
 
Last edited:

Bazooka90

Don't buy from me
Resident
Joined
May 8, 2022
Messages
40
Reaction score
3
Points
8
I
Olen saanud 200g 3cmc väga määrdunud, panin selle segistisse, et sellest saaks pulber, puhastasin selle atsetooniga, pärast seda panin 3cmc pulbri 200 ml vees, et see lahustada ja lisasin 400 ml etüülalkoholi. Kristalliseerumine ei ilmunud, kuid värvus on väga pruunikas. Kas on aimu, miks?
 

Khaafii

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 30, 2022
Messages
37
Reaction score
16
Points
8
Tere, mul on küsimus.

Kui ma kavatsen teha mefedrooni sünteesi. Kui mul on selle sünteesi saagis. Mis vahe on selle müümisel pärast esimest sünteesi ja kui ma kristalliseerin tehtud mefedrooni.

Kas on suur hinnavahe? kas see on väärt või võin ma seda lihtsalt müüa puhtal kujul pärast 1. sünteesi, ilma et ma seda millegagi tükeldaksin.

Eesmärk on lõpuks müüa suuremates kogustes. Aga ma olen uudishimulik, mis vahe oleks, kui ma läksin kristalliseerimiseks või mitte.

Tänan
 

Venom2021

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 24, 2022
Messages
33
Reaction score
28
Points
8
4mmc 100g
woda 200ml
atsetoon 50ml
witamina c 3g

kuumutage vesi 60 °ni, lisage 4mmc, segage, kuni see lahustub, lisage atsetoon ja lisage vitamiin c, hoidke temperatuuri 60 ° juures. Valage lahus kaussi, võib olla klaasist või plastist, ja mõne päeva jooksul 22 ° -25 ° juures saate kristallid pulkade kujul. tänan teid väga teie tähelepanu eest.
 

Dxrk

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 3, 2022
Messages
7
Reaction score
1
Points
1
Milline meetod on siis aja/kvaliteedi poolest parim?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Tere, sõltub sellest, mida te vajate (suured kristallid või väikesed kristallid)
 

SonicNL

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 22, 2023
Messages
84
Reaction score
74
Points
18
Tere, milline on parim viis suurte kristallide saamiseks, kui kristalliseerumise aeg oleks maksimaalselt 7 päeva?
 
View previous replies…
Top