Mefedrooni (4MMC) kristallisatsioon

subzero013

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 28, 2022
Messages
32
Reaction score
22
Points
8
siin on foto kristallidest sellel lingil.
 

Attachments

  • osIgNrLJ6Z.jpg
    osIgNrLJ6Z.jpg
    2.5 MB · Views: 369

$!$

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 24, 2024
Messages
287
Reaction score
82
Points
28
u saada nagu see kristall, sest teie pulber oli puhas määrdunud u ei saa nagu see kristall....:)
 

ChemDamn

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 27, 2022
Messages
40
Reaction score
28
Points
8
ja see on veel üks meetod. lahustada 4-mmc vodkas 1g 2,5ml kohta. ja unustada lahus 4-5 nädalaks toatemperatuuril. vodka aurustub, kristallid jäävad mahutisse.
 

$!$

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 24, 2024
Messages
287
Reaction score
82
Points
28
u saab kasutada 1,7 ml vett ja on ka ok
 

ChemDamn

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 27, 2022
Messages
40
Reaction score
28
Points
8
miinustemperatuur ei ole eeltingimus. sama saab teha ka temperatuuril + 20C. kuid mida kõrgem on temperatuur ruumis, seda rohkem 4-mmc jääb emalahusesse. -8C juures langeb peaaegu kogu 4-mmc lahusest välja. + 20C juures langeb umbes 70% välja, umbes 30% jääb vette. kuid mis takistab teid vee ära ajamast ja saada 4-mmc jäägid ning seejärel korrata kristallisatsiooniprotsessi uuesti?
 

$!$

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 24, 2024
Messages
287
Reaction score
82
Points
28
i oli test nüüd oma viis mustast pulbrist. 24h vaatame, kuidas saada.
 

Attachments

  • VvS8idPAgM.jpg
    VvS8idPAgM.jpg
    4.1 MB · Views: 131

SonicNL

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 22, 2023
Messages
84
Reaction score
74
Points
18
@G.Pattong Nagu lubatud, kristalliseerisin siin arutletud viisi ja siin on tulemus.

Ma olen toote uuesti pestud ja kavatsen kristalliseerumist korrata.
 

Attachments

  • AXEwp8KWkl.jpg
    AXEwp8KWkl.jpg
    1.2 MB · Views: 278

$!$

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 24, 2024
Messages
287
Reaction score
82
Points
28
sest teie pulber oli määrdunud ja u saada seda ma tegin ka seekord vormi määrdunud im shure ma saan sama, kuid ma olin segada vett atsetooniga, kuid vesi ma kasutasin morw nagu atsetoon
 

rado

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 30, 2023
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
Tere kõigile!

Kuidas ma saan kristalliseerida valmis mef vesilahust, kasutades NaCl, kui mul ei olnud algselt jahu? Oletame, et mul on mef-i alus diklorometaanis ja ma kavatsen seda happeseks muuta 135 ml vett 100 mef-i kohta, samas lahustades mef-i vees - ma ei pane mef-i jahus, vaid kohe vees

Millises etapis lisada NaCl ja millises proportsioonis. Ülemise kogemuse järgi märgib autor 23 grammi 100 grammi mef kohta, aga tal on 100 grammi mef lahustatud 100 ml vees. Ja minu jaoks toimub oksüdeerumine näitaja 135 ml 100 g toote kohta.

Kui kaua moodustuvad kristallid NaCl-soolalahuse meetodil? Millise suurusega fraktsioonid saadakse? kui kaua peaks toodet hoidma sügavkülmas? Kas ekspositsiooniaeg mõjutab kristallide suurust?

Tänan teid kõiki!
 

PolandoEmingarnte

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 30, 2023
Messages
72
Reaction score
19
Points
8
dcm-il ei saa seda niimoodi teha, tuleb kasutada vett hapestamise protsessis ja seejärel kasutada näiteks ipa, et alustada kohe kristalliseerumise protsessi. Naci ei ole üldse vaja, see on jama. ja külmutada ei saa, sest kristall ei tule välja ainult klaasi ja kristallipulbri kujul.
 
View previous replies…

rado

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 30, 2023
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
Tänan vastuse eest. Ma kasutan atsetooni või etanooli. Millised on külmutamistingimused, et saada suuri kristalle, mille saagis on 1:1? Oletame, et ma sain mefedrooni vesikihi, lahjendasin seda atsetooni või alkoholiga - kuidas siis on parem külmutada? Kui kastate kohe -18 sügavkülmikusse, siis saate peene kristallilise pulbri. Kuidas siis kiiresti saada suuri kristalle? Nüüd saan suuri puhtaid kristalle ainult siis, kui see lahus aurustub, aga see on pikk protsess
 

PolandoEmingarnte

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 30, 2023
Messages
72
Reaction score
19
Points
8
Milliseid kristalle soovite saada? võite kasutada nõelavormi, kuid ei kasuta sügavkülmikut ja see kestab 24 tundi, kuid ikkagi tuleb osa lahusest aurustada, et ülejäänud toode tagasi saada.
 

rado

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 30, 2023
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
Tere, vennas. Nüüd saan ma selliseid kristalle ainult aurustamise teel. Aga ma ei ole rahul ajaga, kui kiht on suur. Sa ütled, et saab 50% aurustada ja siis sügavkülma - kas ülejäänud lahusest välja langev kristall on tugev või on see vaid väike osa, samas kui suured kristallid on juba pärast aurustamist olemas.

Kas on võimalik kasvatada kivikristalle, kui 1 kilo mef lahustatakse vees 1300 \ atsetoon 200. Pole seadmeid aurustamiseks - kuidas kohe korralikult külmutada ja kas see on mugav?
 

Attachments

  • 3vyR5TDnlJ.jpg
    3vyR5TDnlJ.jpg
    634.5 KB · Views: 244

rado

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 30, 2023
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
Ma ei saa hapendada väiksema veega, kui oksüdeeritud, vähem vett lihtsalt ei võta kogu mef diklorometaanist. Kas teil on lahendus oksüdeerimiseks veekihile erinevate proportsioonidega?
 

rado

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 30, 2023
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
Tere kõigile, vennad! Ma maksan abi eest, et saada teavet mefedrooni kristalliseerumise kohta veekihist erinevatel viisidel. Veest aurustamist on juba katsetatud - see on pikk tee, rotaatoriga aurustajat veel ei ole, seega vajame kiiremaid meetodeid ilma kadudeta
 
Joined
Jul 25, 2021
Messages
193
Reaction score
295
Points
63
Kas keegi on proovinud hädaolukorra külmutamise meetodit kuiva jääga (CO₂)?
Kui kellelgi on võimalus, proovige seda ja postitage tulemus siia.
Meetod:
Vee/4 mmc suhe on 1 ml /1 g. Lahustage 4 mmc vees ja keetke. 1 liitri lahuse kohta võib lisada 200 ml IPA-d.
Asetage 2 L plastpudel, mis on täidetud ~500 ml-ga, kuiva jääga ämbrisse. Vedeliku asemel moodustub kiiresti kristall. Selle väljavõtmiseks lõigake pudel ettevaatlikult lahti. Seejärel tuleb kristall kuivatada kuiva õhu käes.
 

rado

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 30, 2023
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
Kuidas ma saan selle kujuga kristalle? See on kindlasti külmutamine, mitte aurustumine! Millised on proportsioonid? Kuidas saada see kohe veekihist, kui algselt jahu ei olnud? Millist lahustit lisada - olen valmis kogu seda infot ostma, kui on valmis tulemus!
 

Attachments

  • bpxRYXT1D7.jpeg
    bpxRYXT1D7.jpeg
    382.7 KB · Views: 259

leon

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 3, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Tere kõigile!
Kui minu 4mmc ei ole kena valge või klaas siis ma viskan külma atsetooni ja jätan sinna 2h ?
Muud mul on klaas kena kristall kuid ma leian vähe pruunid laigud ülemises kihis. mis on probleem?
 

Toribius

Don't buy from me
Member
Joined
May 13, 2023
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Kuidas lahustada 4mmc metanoolis ja väikeses koguses atsetoonis?
 

noMercyy

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 21, 2023
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Tere, kas keegi oskab mulle selgitada, miks 3cmc kristallid aja jooksul valgenduvad? (antud juhul 2-3 päeva pärast ümberkristalliseerimist) Ja kas on mingi idee, kuidas seda vältida või muuta see stabiilseks/püsivaks ilma valgendamiseta?
 

$!$

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 24, 2024
Messages
287
Reaction score
82
Points
28
4mmc hcl
Valmistatud kristall 1 päev temp toas
vesi+atsetoon
Vajab kuivamist ja pesemist ning on valmis müügiks.
$!$ öelda on kena nädalavahetus:)
Tänu bb gate selle foorumi eest
Viva la Balkania.
Tegin sarnase nagu tehtud kristall p2np.
 

Attachments

  • IJMDqmxYcd.jpg
    IJMDqmxYcd.jpg
    6 MB · Views: 394
Last edited:

$!$

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 24, 2024
Messages
287
Reaction score
82
Points
28
Nüüd tundub, et see Kokku oli 2 päeva.
 

Attachments

  • 5wMGZBl9yR.jpg
    5wMGZBl9yR.jpg
    5.7 MB · Views: 397
Top