Mefedrooni süntees (4-MMC) NMP lahustis. Suures mahus.

WhalterWhite

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 4, 2022
Messages
26
Reaction score
13
Points
3

Millega on lõbusam? Kuivatamisega? Võib-olla saab osta toiduteksti kuivatid, et seda kiirendada?
 

rafael1985

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 27, 2022
Messages
39
Reaction score
12
Points
8
Teate siin on meetodid selle NMP ekstraheerimine bezeniga võib-olla töötab hästi, kuid selle lihtsalt meetodiga, mida teete ja 90% inimestel kõigil on problem.Try aurustada, kuid minu sõber öelda on must kummi. hiljem nad panna atsetooni ja lasta sügavkülmikusse
 

WhalterWhite

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 4, 2022
Messages
26
Reaction score
13
Points
3
Ma proovin seda retsepti seekord 3cmc jaoks, kuid Dmso muutub sulfolaaniks
Kas ma võin selles retseptis midagi diklorometaaniga asendada?
 

WhalterWhite

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 4, 2022
Messages
26
Reaction score
13
Points
3
Vabandust. Nmp muutus Dmf, mul on parem hind. Ja benseeni toulen.on muutus tõhusus?
 

rafael1985

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 27, 2022
Messages
39
Reaction score
12
Points
8
Sõber öelda nad sama võib-olla on parem töö, sest on veidi rohkem tööd 2 bromo 3 chloro kuid te teate, et see lihtsalt meetod on inimestele, kes ei ole probleemi osta lähteaineid. osta NMP ja benseeni ei ole lihtne ma arvan, et
 

Venom2021

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 24, 2022
Messages
33
Reaction score
28
Points
8
benseen on kantserogeenne record video 4mmc tootmine kasutades nmp benseen on lõbus ja ebaefektiivne 40% lõpptootest väga vähe 100g kohta bk4 peate kasutama 2l kolbi ma kasutan 2l klaaspudelit ja see annab 300g ja 350g lõpliku kristallprodukti. Kui kasutate benseeni toulen dcm ksüleen nmp peate kasutama erinevaid keetmistemperatuure ja aeg on erinev. Ma ei kasuta kolbi, vaid tavalist veinipudelit, ämbrit, koonilist eraldajat veini jaoks, riiet filtreerimiseks ja tsentrifuugi riiete kuivatamiseks.
 

Venom2021

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 24, 2022
Messages
33
Reaction score
28
Points
8
Cristal
 

Attachments

  • HSrmCKbyvD.jpg
    HSrmCKbyvD.jpg
    72.4 KB · Views: 259

WhalterWhite

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 4, 2022
Messages
26
Reaction score
13
Points
3
Inimene kaunis kristall. Kuidas sa seda tegid?
 

KWasd

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 9, 2022
Messages
18
Reaction score
10
Points
3
Tere kõigile. Kõik sünteesid kulgevad hästi kuni hapestumiseni. Esialgu läheb kõik õigesti, "jahu" sadestub, kuid HCL 36-38% lisamisel muutub kogu segu esialgu punaseks, kuni muutub tugevalt siniseks.

Sellist määrdunud püssirohtu ei saa isegi suure hulga atsetooniga pesta, minimaalselt sinine värvus tuleb maha, aga lõpptoode on ikka tugevalt sinine ja saagis on drastiliselt väike.

Kas hapendamisel aitab HCL-i lahjendamine atsetooniga, näiteks vahekorras 1:5? Muidugi kogu asi külmutatud kuiva jääga.

Teine küsimus on, kas metüülamiini lisamisel peaksin seda lisama väikeste portsjonite kaupa, et temperatuur ei ületaks 60 kraadi, või võin seda kõike korraga valada ja temperatuuri mitte vaadata? Kogu metüülamiini korraga lisamine ei vähenda drastiliselt toodangut?

Tervitused

AiESqwdO18
4PFHVlRqv2

OK4fzZWgyU

N8WFpraRDw
 
Last edited:

rafael1985

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 27, 2022
Messages
39
Reaction score
12
Points
8
Teete kõike nagu selle postituse retseptis?Kui palju metüülamiini panete te sisse
 

KWasd

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 9, 2022
Messages
18
Reaction score
10
Points
3
40g 2-bromo-4-metüülpropiofenooni

160ml NNP

65ml metüülamiin 40% vees

120ml benseeni

240ml atsetooni

12ml HCL
 

rafael1985

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 27, 2022
Messages
39
Reaction score
12
Points
8
Kui palju saagist teil on?
 

KWasd

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 9, 2022
Messages
18
Reaction score
10
Points
3
Kasutades sünteesi sellest teemast tulen välja sinise pulbriga, mida ei saa puhastada atsetooniga.... laadisin üles pildid teisest sünteesist, mille olen omandanud perfektselt või vähemalt arvan nii :)
 

KWasd

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 9, 2022
Messages
18
Reaction score
10
Points
3
Punktis 8 lisan reaktorisse 20L jääkülma atsetooni ja ainult eraldi lisan aeglaselt HCL 36-38%, kuni pH langeb 5? Kas ma segan HCL-i 20L atsetooniga ja lisan segu ainult reaktorisse?

Ma ei saa aru, miks hapestamise ajal kogu asi ilusasti sadestub, kuni mingil hetkel hakkab see siniseks muutuma.....

Vean kihla, et see on tingitud liiga kontsentreeritud HCL 36-38% lisamisest, millega ma põletan toote ja seega sinine jama.
 

plancklong

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jul 7, 2022
Messages
36
Reaction score
13
Points
8
Te langetate pH väärtust 5. See on liiga madal! Protseduuris on öeldud, et langetage ainult 5,5-6-ni. Järgmine kord viige pH õigesse vahemikku ja vaadake, kas teil on siis sinine!
 

Venom2021

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 24, 2022
Messages
33
Reaction score
28
Points
8
Nagu see
 

Attachments

  • SCZdI8mVvx.jpeg
    SCZdI8mVvx.jpeg
    96.3 KB · Views: 287
  • MgzU8mV4kP.jpeg
    MgzU8mV4kP.jpeg
    101 KB · Views: 246
  • g5uLQhkJm8.jpeg
    g5uLQhkJm8.jpeg
    107.4 KB · Views: 262
  • CbF15g9usB.jpeg
    CbF15g9usB.jpeg
    109.8 KB · Views: 243
  • 4DFlxqYrEg.jpeg
    4DFlxqYrEg.jpeg
    111.8 KB · Views: 295
  • VhYFrSlpKm.jpeg
    VhYFrSlpKm.jpeg
    142.4 KB · Views: 274

KWasd

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 9, 2022
Messages
18
Reaction score
10
Points
3
Lõplik sinine värv jah, kuid vedelik ei olnud täielikult punane nagu lisatud fotodel. Tavaliselt kollane õli, valge püssirohi sadestus, aja jooksul hakkas kollane õli muutuma siniseks, samas värvides püssirohtu, mida ei saanud enam atsetooniga puhastada. Lõpuks pärast tühjendamist nägi sinine pulber välja nagu viimasel fotol kujutatud
 

rafael1985

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 27, 2022
Messages
39
Reaction score
12
Points
8
See personali nutikuse silmad enne paned HCL?
 

rafael1985

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 27, 2022
Messages
39
Reaction score
12
Points
8
Minu sõber on sama probleem võib-olla ei ole kõik ketoon reageerinud
 

KWasd

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 9, 2022
Messages
18
Reaction score
10
Points
3
Mul ei ole ausalt öeldes aimugi, ma ei ole seda kontrollinud. Järgnevatel päevadel püüan läheneda sellele sünteesile uuesti, ma kontrollin seda ja annan teile teada.

Minu arvates on viga hapestamine kontsentreeritud lahjendamata HCL-ga, mille tõttu toode põleb ja tekib lisandeid. Nüüd tahan 8. sammul lisada jääkülma atsetooni ja hapestada järk-järgult 1:5 HCL:atsetooni seguga. Mulle tundub, et see lahendab probleemi.

Orgaaniline faas võtab ilusa oranžikas-ambrantse värvi, nii et ma väidan, et see jookseb vähemalt õigesti.
 
Top