Elavhõbe(II)nitraadi süntees koos järgneva Al/Hg tootmisega. Videokäsiraamat.

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Milleks lollitada termomeetritega? :). See on lihtsalt: 200 + elavhõbeda lülitid Ebayst, kogumaksumus umbes 12 eurot. Sisaldab minu arvutuste kohaselt umbes 80 grammi elavhõbedat. See on küll veidi tülikas, et seda sealt välja saada, aga ma olen kiire mesilane :). Ma lihtsalt purustan need plastiknõusse ja filtreerin elavhõbeda läbi väikese auguga filterpaberi välja.
 

Attachments

  • RBtomFewLx.jpg
    RBtomFewLx.jpg
    3.7 MB · Views: 486

JohnWebb

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 17, 2022
Messages
39
Reaction score
45
Points
18
Olen vaadanud neid Mercury lüliteid Alibaba's ja need ei tundu olevat mingi suur. Kas tõesti võib ühes olla umbes 3 grammi elavhõbedat?
 

csigger

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 12, 2022
Messages
16
Reaction score
8
Points
3
Kas 36% kontsentratsioon on piisav?
 

ASheSChem

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 10, 2022
Messages
297
Reaction score
161
Points
43
ei, teil on vaja 60%, mida saate osta internetist
 

s3v3n

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 9, 2022
Messages
38
Reaction score
11
Points
8
Ma tegin seda 38% ja kulus peaaegu 3 tundi, et kõik lahustada, nii et see on tõesti aeglane, kuid IT töötas minu jaoks
 

csigger

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 12, 2022
Messages
16
Reaction score
8
Points
3
Kasutasin 36% lämmastikhapet. Elavhõbe kadus sellest umbes 5-7 päevaga. Põhjas oli veidi valget pulbrit. Kas see tähendab, et elavhõbedanitraat on valmis?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
tõenäoliselt jah, kas olete filtreerinud ja kontrollinud reaktsiooni saagist? Tulemust saate kontrollida sulamistemperatuuri määramise abil (vt jaotist Analitic). Hg(NO3)2 on 79 *C m.p.
 

purple_rain

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 10, 2022
Messages
15
Reaction score
2
Points
3
Kas ma võiksin kasutada lahjendatud lämmastikhapet? Seal, kus ma elan, ei saa ilma litsentsita lämmastikhapet osta ja minu koolis on lämmastikhapet, kuid see on vist 0,1M või 0,01M (ma ei ole ammu kontrollinud, nii et võin eksida, aga ma arvan, et see on midagi sellist), nii et ma võiksin võtta väikese koguse. Sama kehtib ka väävelhappe kohta - minu koolis on väävelhapet, mis on samuti 0,1M või 0,01M, nii et ma võiksin võtta natuke, kuid kas see ikkagi toimiks lõpliku lahuse neutraliseerimiseks, milles on amfetamiini?
 

dazrich

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 25, 2023
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
lämmastikhape (suitsutamine) 150gr naatriumbisulfaat 43gr nitraatsool, kaalium, naatrium. lihtne destillatsiooniseadeldis koos õigete ettevaatusabinõudega gaasi suhtes. segada soolad keevasse kolbi ja kuumutada, kuni soolad vedelduvad ja hakkavad eraldama seda vastikut pruuni gaasi. külm vesi läbi kondensaatori ja umbes 15-20 ml lämmastikhapet kogumiskolbi lõpus.
ärge kasutage oma parimat keedukolbi, sest allesjäänud soolad muutuvad külmalt tahkeks ja kuna ma ei suutnud googeldada, kuidas neid kõige paremini eemaldada, siis ma lõpuks purustasin kolvi.
ka ma purustasin teise kolvi ja ma vannun, et ma vaevalt seda puudutasin... :oops::eek:
Peale selle on see lihtne viis suitseva lämmastikhappe valmistamiseks.
 
Top