Metamfetamiini kristalliseerumine ja jää tootmine

bigusdickus

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 13, 2022
Messages
9
Reaction score
13
Points
3
Vabandust, kuid mõnikord tuleb tõde esitada selgelt ja lihtsalt, kui te ei taha, et armee vihaseid inimesi ebaõnnestub oma hobi juures.

L-antiomeeri tootmine? Nagu inaktiivne ratsemaat? Võib-olla töötab hästi Vicksi korporatsiooni jaoks nende väikeste inhalaatoritega, kuid praktilist kasu ei olnud peaaegu üldse.

PEA valmistamiseks ei ole mingeid "saladusi". Lugege McMurray, Clayden, Klien, Vogel, Zubrick. Igaüks, kes väidab, et müüb "saladusi", on lihtsalt maduõli müüja. Keemias ei ole selliseid asju nagu "retseptid". Retseptid on retseptid, mis kahjustavad keemikut ja neid, kes teda ümbritsevad.

Jah, L-fenüülisopropüülmetüülamiinist saab suure vaeva ja kadudega toota optiliselt puhtaid killustikke. Milleks seda teha? Iseennast põhjuseta peksa lüüa?

Ärge võtke seda kui solvangut, vaid konstruktiivset kriitikat. Kui ma näen sellist jama nagu "jää" P2P-st ilma dextro enantiomeeri isoleerimata ja lausa raskusteta. See on jama. Racemic ei ole "ICE", "ICE" on D-Meth, mida varem sünteesiti tavaliselt kiraalse efedriinsubstraadi kaudu.

Tahate "ICE" ? või R-Amph? Alustage Hollandi resolutsioonist, siis liikuge edasi
 

metux

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 9, 2023
Messages
111
Reaction score
41
Points
28
See on jää Racemic, minu tehtud. "Crystal meth" ei ole jää.
 

Attachments

  • 9Ty35JjCNU.jpg
    9Ty35JjCNU.jpg
    1.3 MB · Views: 361
View previous replies…

hunter12

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 18, 2023
Messages
37
Reaction score
4
Points
8
Millist marsruuti kasutasite jää valmistamiseks?
 

Win Win

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 10, 2023
Messages
100
Reaction score
4
Points
18
Tere härra, millist vastuvõtu te kasutate?
 

metux

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 9, 2023
Messages
111
Reaction score
41
Points
28
P2p marsruut, valage atsetoon baasi)+,(lisage hcl 35%, 5,5.ph,ja oodake kuni evoporate, see võtab nädal või rohkem.Kui soovite pulbrilist vormi, tehke normaalselt ilma atsetoonita.
 

hunter12

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 18, 2023
Messages
37
Reaction score
4
Points
8
Tänan teid. Kas ma võin ka küsida, kui palju metabaasi, hlc ja atsetooni te kasutasite?
 

Win Win

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 10, 2023
Messages
100
Reaction score
4
Points
18
Tere härra, ma tahaksin teilt küsida. Ma kasutan HCL-i tilkhaaval kuni PH6-ni, siis kuumutan vedelikku 105 kraadi ja valan kandikule ja hoian sügavkülmas. Aga ei ole kristallid tulevad välja. Mis on probleem? Kas on mõni muu võimalus selle lahendamiseks? Tänan teid.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Kallis sõber, pärast hapestamist ei ole vaja seda kuumutada. Millist HCl-happe kontsentratsiooni te kasutasite? Kas olete lisanud happe otse met vabale alusele?
P.S. Vaadake videot d-methi tootmise kohta, mille ma ülalpool saatsin.
 
View previous replies…

qwe111

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 25, 2024
Messages
65
Reaction score
5
Points
8

Lugupeetud härra Barton, minu riigis ei ole atsetooni saadaval, kuid 80-85 puhtusastmega atsetooni deglueerimisvahendit saab osta. Kas atsetoonist lahustuv aine võib asendada atsetooni? Või võib kristalliseerimise ajal kasutada atsetooni asemel muid lahusteid?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Tere, härra Jameson. Jah, te võite kasutada IPA-d. Lisaks saate atsetooni puhastada destilleerimise teel.
 
View previous replies…

qwe111

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 25, 2024
Messages
65
Reaction score
5
Points
8
Tänan teid väga teie vastuse eest, laboratoorsete tingimuste piirangute tõttu kavatsen kasutada (IPA) isopropüülalkoholi. Tänan veel kord, härra!
 

qwe111

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 25, 2024
Messages
65
Reaction score
5
Points
8
Härra, kui ma soovin eksperdiabi, kuidas ma peaksin teiega ühendust võtma? Kui palju ma pean selle eest maksma?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Võite kirjutada mulle DM tasuta.
 

qwe111

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 25, 2024
Messages
65
Reaction score
5
Points
8
Vabandage, lugupeetud härra, milline osa IPA-st on vajalik 100ML metabaasi kristalliseerimiseks?
 
Top