Metamfetamiin efedriintablettidest

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Jb5UHtnjL6

Pseudoefedriini ekstraheerimine farmaatsiatablettidest (Sudafed).
Pseudoefedriini ekstraheeriti Sudafed'i tablettidest, kasutades etanooli, etanooli/metanooli (90:10% vol/vol) ja metüülalkoholi. Lahustid valiti asjakohase salajase kirjanduse põhjal. Iga ekstraheerimise jaoks purustati üks Sudafed'i tablett mürsu ja peksupotiga ning asetati keeduklaasi. Raudoksiidkate eemaldati korduva pesemisega atsetooniga (kokku 10 ml), kuni kogu punane värvus oli kadunud. Atsetoon eemaldati filtreerimise teel ja jääk lastakse kuivada. Ekstraheeriv lahusti (15 ml) lisati keeduklaasi, mis seejärel kaeti alumiiniumfooliumiga ja proovi loksutati mehaaniliselt 15 minuti jooksul. Proov jäeti toatemperatuuril üheks tunniks settima ja seejärel filtreeriti gravitatsioonifiltratsiooni abil. Lahusti aurustati ja saadud tahke aine koguti kokku.
>>>>>>>>Muud meetodid on siin<<<<<<<<

Jood joodi tinktuuridest.
Joodi tinktuur (7 ml, 2,5%) ja destilleeritud vesi (7 ml) ühendati ja segati segades. Kontsentreeritud soolhapet (1 ml) lisati tilkhaaval ja segades, seejärel vesinikperoksiidi (7 ml, 6 % 20 vol). Segu valati keeduklaasi, mis sisaldas destilleeritud vett (50 ml), ja jäeti 20 minutiks seisma. Seejärel filtreeriti segu gravitatsioonifiltratsiooni abil, et joodikristallid ilmneksid.

Punase fosforiekstraheerimine tikutoosidest.
Kohalikult ostetud KTWO turvatuletisekarpidest lõigati maha tikutoosid ja leotati neid atsetoonis (10 ml). Pärast 30 minuti möödumist kraabiti punane fosfor tikutest välja ja paber visati ära. Ekstraheeritud punane fosfor pesti destilleeritud veega ja jäeti kuivama, kuni see saavutas püsiva kaalu. Kuiv punane fosfor asetati keeduklaasi ja lisati naatriumhüdroksiidi lahus (20 % (massi/mahu), 20 ml). See lahus pandi madalale kuumusele 2 tunniks. Lõpptoode filtreeriti, pesti destilleeritud veega ja jäeti kuivama püsiva kaaluni.

Metüülamfetamiini süntees Moskva ja hüpofosforiidi teel.
Kuue metüülamfetamiinvesinikkloriidi partiid valmistati, kasutades mõlemat sünteesimeetodit laboratoorsest pseudoefedriinist ja Sudafed'i tablettidest ekstraheeritud pseudoefedriinist, nagu eelnevalt kirjeldatud. Ekstraheeritud lähteaineproovide puhul ekstraheeriti sünteesi käigus kasutatud olulised kemikaalid (jood ja fosfor) ka tinktuuridest ja tikutoosidest. Iga meetodi abil valmistati 24 partiid metüülamfetamiinvesinikkloriidi, mis andis kokku 48 partiid.
GXE3aom9cN

[1] Moskva marsruut:
Pseudoefedriinvesinikkloriid (2,0 g) segati ümarpõhjalises kolvis (100 ml) koos punase fosfori (0,6 g), joodi (4,0 g) ja destilleeritud veega (2 ml) ning lisati kondensaator. Segu tagasilöögitati 24 tundi ja seejärel lasti jahtuda. Pärast jahtumist lahjendati segu võrdse mahuga veega ja punane fosfor filtreeriti välja. Mõned grammid naatriumtiosulfaati pandi keeduklaasi ja lisati naatriumhüdroksiidi lahus (25 % wt/vol, 8 ml), et lahus põhja viia. Seejärel lisati see filtreeritud reaktsioonisegule ja keerutati, et ilmneks metüülamfetamiinivaba alus
kui õli, mis hõljus vesilahuse pealispinnale. Metüülamfetamiini vaba aluse ekstraheerimiseks lisati tolueen (20 ml). Tolueeniekstrakt oli selge kuni kahvatukollane. Veevaba vesinikkloriidigaasi mullitades eraldus valge sade, mida pesti tolueeniga. Tahke aine kuivatati kõrgsurve all.

119

[2] Hüpofosforiidi tee:
Pseudoefedriinvesinikkloriid (2,0 g) pandi ümarpõhjalisse kolbi (100 ml) ja segati joodi (4,0 g) ja hüpofosforhappega (3,6 ml) ning lisati kondensaator. Segu tagasilöögitati 8 tundi, seejärel lasti jahtuda. Pärast jahtumist lahjendati segu võrdse mahuga veega. Mõned grammid naatriumtiosulfaati pandi keeduklaasi ja lisati 25 % naatriumhüdroksiidi lahust (24 ml), et ekstraheerida metüülamfetamiini vaba alus. Soola ekstraheerimine ja sadestamine toimus nagu eelnevalt kirjeldatud
.
 
Last edited by a moderator:

ifreezeu

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 3, 2022
Messages
7
Reaction score
0
Points
1

Tere

Olen just tellinud need.


Või peaksin neid tellima, kui nendega on lihtsam töötada ?


Koostisosad allpool.

Efedriin 30mg
Kofeiin 200mg
Aspirin 30mg


1. Kuidas ma saan Aspiriini sellest kõige lihtsamalt eemaldada?
(Aspiriin ei ole vees lahustuv, aga efedriin on lahustuv ? Kas ma võin seda teed valida ? Jahvatan pillid lisan vette ja siis gravitatsioonifiltreerin(Aspirin jääb filtrisse) saan epherdrine + Caffeine + Water)
Hmm kuidas ma eemaldan veest lahustuvad ained(efedriin + kofeiin) ?

2. Kuidas ma saan kõige lihtsama meetodiga, kui üldse, ainult efedriini tablettidest eraldada?

Tänud ette
 
Last edited:

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Aspiriin 10 g/100 ml etüüleeter
Kofeiin 0,2 g/100 ml etüüleeter
Eefedriin eetris lahustumatu
Kasutage veevaba eetrit!
 
View previous replies…

Bmth

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 24, 2024
Messages
10
Reaction score
1
Points
3
🙏
😭Vabandust ja palun abi Ma olen lõpetanud selle video jälgimise ja ma ei tooda Meteoramiini jämedat pulbrit, palun abi Ma ei saa aru, mis on järgmine samm, et ma saaksin toota metamfetamiini kristalle (jää/meth)
 

pdwshopnl

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 4, 2022
Messages
16
Reaction score
6
Points
3
Kuidas Vaata situaction koos CIRRUS tabletts in EU?
Ma kuulsin, et esimene samm on eemaldada kest kõik tabletid - käed - (rohkem aega protsess) atsetoonis, järgmine, kui on kuiv jahvatamine pulber, järgmine ekstraheerimine tolueeniga 2-3x (tolueenis on muidugi soovimatu toode peatunud reaktsioon becouse hüdrokloriid ei lahustu tolueenis) - filtreerida ja see ekstrakt välja.
Järgmine filtraat leelistatakse IT pseudoefedriinvesinikkloriidi muutmiseks alusega ja ekstraheeritakse uuesti (vähemalt 3 korda) eetriga/tolueeniga/jne ja gaasitatakse hcl neutraalse ph-ga ja filtraat kuivatatakse, et saada pseudoefedriin hcl valmis järgmiseks etapiks.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Mida Cirrus sisaldab
- Toimeained:
Iga tablett sisaldab 5 mg tsetirisiinidihüdrokloriidi kohese vabanemisega kujul
ja 120 mg pseudoefedriinvesinikkloriidi toimeainet prolongeeritult vabastaval kujul.
- Muud mitteaktiivsed koostisosad:
Hüpromelloos.
Mikrokristalliline tselluloos.
Kolloidne ränidioksiid veevaba.
Magneesiumstearaat.
Laktoosmonohüdraat

pdwshopnl, üldiselt tundub teie ekstraheerimisviis hea. Pikendatud toimeainet eraldav vorm - ja seal on tablettide kest. Enne tolueeniga ekstraheerimist tuleb kõik lahustada soojas vees, filtreerida lahustumatutest ja pärast juba tolueeniga ekstraheeritud.
 
Last edited by a moderator:

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Temperatuurid viiakse keemiseni, täpne reaktsiooniaeg on ainult TLC järgi
 

Tincan88

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 7, 2023
Messages
13
Reaction score
2
Points
1
Kuna teie en eksperdiks on Mehhiko metast pärit jama. Ja on kõik met lihtsalt öelda, et meil oli sitt Moskva marsruudist kask vähendamise ja mis tahes muu marsruudil võite mõelda . Kas see kõik oleks sama . Hoiab sind mõnda aega kõrgel . Cuz see sitt teab saab sa kõrge paar tundi ja nii ma mõtlen, kas see on isegi meta
 

primitiveintelectual

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 12, 2022
Messages
88
Reaction score
91
Points
18
TLC? mis see on?
 

Raz

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2022
Messages
17
Reaction score
25
Points
3
TLC = Tender Loving Care
See tähendab, et temperatuuri reguleeritakse, kuni saavutatakse hea tagasivool (tagasivoolurõngas kondensaatori alumises 1/3 osas).
Aeg varieerub samuti, kuid 24 tundi on hea lähtepunkt esimeseks korraks. Refluksi muutuste jälgimine näitab, millal see on lõppenud.
 

yuiopjkl

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 14, 2022
Messages
73
Reaction score
40
Points
18
Kui palju metamfetamiini võib 100 grammi pseudoefedriini tablette valmistada?
 

Tincan88

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 7, 2023
Messages
13
Reaction score
2
Points
1
Kas see tõmmati välja pillidest või enne seda, kui see oli sisse pandud, ja kui jah, siis milline on pseudo käivitushind Kas te saate farmatseutilise klassi pseudo turuplatsilt? Cuz saab osta ainult nagu 9 grammi kuus, kus ma olen ja iv on panna inimesi minu äri, et saada midagi väärtuslikku metsikut.
 
View previous replies…

brianvene1

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 21, 2022
Messages
20
Reaction score
12
Points
3
See sõltub protsessist, saksa all (pdf saadaval) meetodi ekstraheeritud 2,7 g ja tehtud nagu 1,6 +-
Aga selle koguse puhul võivad asjad muuta tegureid jne.
Loe edasi ja ole rahulik
 

brianvene1

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 21, 2022
Messages
20
Reaction score
12
Points
3
W.D, G.P
1- Kas ma saan kasutada tolueeni ekstraheerimist pärast seda, kui Hüpofosfori refluxe?
2-Milline on saadud puhtus ja kuidas seda parandada?
3-Mis on maksimaalne kogus, mida saab nende meetoditega sünteesida?

Tänan teid
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
u kasutada seda sünteesi (klõpsake). Lõpuks lisame aluselise pH-ga (>10) vesialuselise lahuse. Ekstraheerimiseks võib kasutada tolueeni. Ekstrakti saame pesta veega, soolveega, tiosulfaadiga (ülejäänud joodi pesemiseks). Reaktsioon on hästi skaleeritav, kui on olemas vajalik varustus (hea segamine, piisava mahuga kolvid ja kontrollitud tagasivool). Kuid skaleerimine tuleb teha järk-järgult (kui puuduvad kogemused).
 
Last edited by a moderator:

ice

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 30, 2023
Messages
3
Reaction score
3
Points
3
Tere, ma järgin Moskva marsruuti. Viimases etapis juhitakse vesinikkloriidigaas tolueeni ekstraheerimislahusesse ja keeduklaasi seinale saadakse mõned läbipaistvad kristallilised ained, erinevalt videol kujutatud valgest pulbrist. Ma lihtsalt ei talu vesinikkloriidgaasi teravat lõhna. Kui tolueeni lahus lõpuks välja valatakse, jääb keeduklaasi põhja veel väike kogus kollast õlilist vedelikku. Kas ma ei vii sisse piisavalt vesinikkloriidi?
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
 

ralralro

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 10, 2022
Messages
9
Reaction score
4
Points
1
Milliseid materjale ja seadmeid te selleks soovitate?
 

ralralro

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 10, 2022
Messages
9
Reaction score
4
Points
1
Kuidas valmistada 25% naatriumhüdroksiidi 5% naatriumhüdroksiidiga?
Kas pseudoefedriini asemel võib kasutada epadriini?
 
Last edited:

ralralro

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 10, 2022
Messages
9
Reaction score
4
Points
1
Mul on palju küsimusi, seega olen need kokku pannud ja
ei tea, kuidas ülaltoodud küsimust kustutada, seega registreerin uuesti

1. Kuidas kuivatada suure vaakumi all
2. Kuidas ekstraheerida hüpofosforhapet naatriumhüpokloriidiga
3. Milliseid seadmeid kasutate tolueeniga ekstraheerimiseks?
4. Kas pseudoefedriini asemel võib kasutada epadriini?
5. Kuidas valmistada 25% naatriumhüdroksiidi 5% naatriumhüdroksiidiga?
6. Kui palju grammi naatriumtiosulfaati pean kasutama koos hüpofosforiidi marsruudiga?

Ma olen algaja, nii et mul on palju küsimusi, vabandust ja tänan teid abi eest
 

SpectreOfCommunism

Don't buy from me
New Member
Joined
May 28, 2022
Messages
13
Reaction score
7
Points
3
Kuna Moskva marsruut näib erineda tavapärasest HI/RP meetodist ainult selle poolest, et seal kasutatakse HI asemel lihtsalt I2, siis minu küsimus on -- miks ei kasutata Moskva marsruuti sagedamini? Kas saagikus on üldiselt sarnane HI-meetodiga? Milles seisneb konks? Hea kirjutis btw
 
Top