Metamfetamiin efedriintablettidest

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Aspiriin 10 g/100 ml etüüleeter
Kofeiin 0,2 g/100 ml etüüleeter
Eefedriin eetris lahustumatu
Kasutage veevaba eetrit!
 
View previous replies…

Bmth

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 24, 2024
Messages
10
Reaction score
1
Points
3
🙏
😭Vabandust ja palun abi Ma olen lõpetanud selle video jälgimise ja ma ei tooda Meteoramiini jämedat pulbrit, palun abi Ma ei saa aru, mis on järgmine samm, et ma saaksin toota metamfetamiini kristalle (jää/meth)
 

Joeking

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 16, 2023
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Tere legend, ma ei saa elu eest aru, kuidas eraldada efedriini kofeiinist, kuna mõlemad on etüüleetris lahustumatud, kas teil on mingi idee, TIA.
 

Bmth

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 24, 2024
Messages
10
Reaction score
1
Points
3
🙏
😭 Vabandust ja palun aidake ma olen lõpetanud selle video jälgimise ja ma ei tooda Methaoethamiini toorpulbrit, palun aidake ma ei mõista, mis on järgmine samm, et ma saaksin toota metamfetamiini kristalle (jää/meth)
 

Jumin

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Jul 31, 2024
Messages
6
Reaction score
3
Points
3
Tere, tänan teid vastuse eest,

Samuti vabandan, et ma olen kogu selles asjas uus, nii et ma võin esitada küsimusi, mis tunduksid rumalad, kui vaadata eksperdi vaatenurgast.

"" Keegi ei saa öelda. Kui halb on GAK. kas teete punast, valget ja sinist? külmkokk? Natsid liitiumiga. Kas sa tegid korraliku mol ammu ja mitte ainult silmapalli. Keegi ei oska öelda ilma lisainfoteta."

Ma rääkisin sellest samast protsessist, mida demonstreeritakse selles videos. Nagu pseudoefedriini ja punase fosfori kasutamine. Teeme siinkohal kaks stsenaariumi; Üks, ütleme, et tegin seda ideaalselt ja kasutasin äärmiselt täpseid mõõtmisi. Kaks, ma tegin seda esimest korda ja nagu mu kraam ( tooraine, reagendid lahustid) oli keskmise puhtusastmega ja ma tegin keskmist tööd. Siis kui palju puhtust ja saagist ma saan saavutada?

"e toodetakse kõige sagedamini kas l-efedriinist või d-pseudoefedriinist, samas kui raseemilist d,l-metamfetamiini toodetakse kõige sagedamini 1-fenüül-2-propanoonist (P2P; tuntud ka kui fenüülatsetoon ja mitmete teiste, ebaselgemate nimede ja akronüümide all)."

Kas see tähendab, et kogu selle protsessi lõpus saadud valge pulbrilaadne toode oligi lõpptoode? Ja, see ei vaja mingit edasist töötlemist või midagi, see on sama "jää, kristallmetat", mida müüakse tänaval? Kui jah, siis miks oli see pulbri kujul ja mitte kristallina, nagu me seda tavaliselt näeme? Ja, kuidas saab seda kristalliseerida?

Samuti näen ma enamikus videos, et protsessi lõpus nimetavad nad oma lõpptoodet ( seda sama pulbrilaadset toodet) metamfetamiinvesinikkloriidiks ja mitte ONLy metamfetamiiniks? Miks see nii on? on ice või crystal meth me tavaliselt teame, et see on ainult metamfetamiin aga tegelikult on see metamfetamiini hüdrokloriid ja sõna hüdrokloriid lihtsalt ei mainita aga see on alati seal vaikiva sõnana? Või hüdrokloriidi saame lõpuks ekstraheeritakse teise protsessi abil, et puhastada lõpptoode, mis on siis AINULT metamfetamiin (ice, crystal meth)?
 

Sassypants

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 31, 2024
Messages
20
Reaction score
3
Points
3
Jällegi ei oska keegi öelda. Näiteks, kas te olete uus? mehaanilisi kaotusi juhtub rohkem, kui te olete näiteks uus. Sellega jällegi ME ei saa öelda, mida te teete punane, valge sinine? Kas te kavatsete teha HI PH alla või sarnaste fosforipõhiste väetistega? Mis on fosfori streikpadjadega. Kui hästi sa seda puhastasid. Etc jne kas sa ostsid seda. Näete, et me ei saa teile öelda, sest seal on liiga palju muutujaid, sealhulgas, Üle vähendatud või vähendamata pusedo efedriini vs met, mida soovite ja ei ole võimalik öelda ilma korraliku laborita kahjuks
 

Jumin

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Jul 31, 2024
Messages
6
Reaction score
3
Points
3
Samuti, kas teil on selle kohta mingeid nõuandeid???


"e toodetakse kõige sagedamini kas l-efedriinist või d-pseudoefedriinist, samas kui rassemaatilist d,l-metamfetamiini toodetakse kõige sagedamini 1-fenüül-2-propanoonist (P2P; tuntud ka kui fenüülatsetoon ja mitmete teiste, ebaselgemate nimetuste ja akronüümide all)."

Kas see tähendab, et kogu selle protsessi lõpus saadud valge pulbrilaadne toode oligi lõpptoode? Ja, see ei vaja mingit edasist töötlemist või midagi, see on sama "jää, kristallmetat", mida müüakse tänaval? Kui jah, siis miks oli see pulbri kujul ja mitte kristallina, nagu me seda tavaliselt näeme? Ja, kuidas saab seda kristalliseerida?

Samuti näen ma enamikus videotes, et protsessi lõpus nimetavad nad oma lõpptoodet ( seda sama pulbrilaadset toodet) metamfetamiinvesinikkloriidiks ja mitte ONLy metamfetamiiniks? Miks see nii on? on ice või crystal meth me tavaliselt teame, et see on ainult metamfetamiin aga tegelikult on see metamfetamiini hüdrokloriid ja sõna hüdrokloriid lihtsalt ei mainita aga see on alati seal vaikiva sõnana? Või hüdrokloriidi saame lõpuks ekstraheeritakse teise protsessi abil, et puhastada lõpptoode, mis on siis AINULT metamfetamiin (ice, crystal meth)?
 

roy308

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Jun 12, 2024
Messages
4
Reaction score
2
Points
3
Kas keegi oskab mulle öelda, millal peaks lõppema vesinikkloriidiga hapestamise viimane etapp? Kas ma peaksin pH-l silma peal hoidma?
 
Top