Metamfetamiin efedriintablettidest

slepyyz

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 23, 2024
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Hei poisid, ma olen need ostnud:


Kas ja kuidas saab neist pseudoefedriini ekstraheerida?
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
Nii on teil ibuprofeen ja pseudo HCl oma pillides. Samuti, mis iganes on mitteaktiivsed koostisosad, kuid see ei ole nii oluline. Pseudoefedriin ei ole atsetoonis väga hästi lahustuv.
Ibuprofeen on atsetoonis lahustuv. Tõenäoliselt on ka pillide kattekiht ja võib-olla (loodetavasti) ka mõned mitteaktiivsed koostisosad. Nii et kui on olemas värviline kate, peske see maha külma kuiva atsetooniga. Kui olete selle maha saanud, siis purustage pillid ja lahustage kõik uuesti külmas kuivas atsetoonis. Hoidke tahked ained, see on teie PSE, vabanege vedelikust. Korrake seda vähemalt 3 korda. Püüdke kasutada ainult niipalju atsetooni, kui on vaja, ja mitte rohkem. Veenduge, et see on nii külm kui võimalik, ja kuivatage see kuivatusainega (Mg2SO4) - niiskust ei tohi tekitada! Vastasel juhul te lihtsalt raiskate oma PSE-d.

Kui olete pesnud atsetooniga ja teil on tahked ained, lahustage need nüüd kuivas metanoolis. PSE on metanoolis väga hästi lahustuv. Ibuprofeen ja värvkate on samuti, kuid me saime neist juba atsetooniga lahti. Nii et ainus muu asi, mis meie PSE-s metanoolis on, on kõik metanoolis lahustuvad mitteaktiivsed koostisosad, mida atsetoon ei pesta ära. Kui teete SNB-d, ei ole need mitteaktiivsete ainete jäljed tõenäoliselt olulised, sest SNB-reaktsioon on "kuiv" - H2O-d on vähe või üldse mitte, kuid kui teete RP-küpsetamist, võite kontrollida oma mitteaktiivseid koostisosi ja nende lahustuvusomadusi ning proovida neid vajadusel eemaldada. Te soovite seda teha ENNE, kui te lahustate oma tahkeid aineid metanoolis. Kui ainuke tahke aine, mis on metanoolis lahustuv, on teie PSE, siis ei pea te muretsema. Valage metanool aurustusnõudesse ja laske sellel aurustuda. Peske oma tahkeid aineid metanooliga vähemalt 3 korda, filtreerige see väga hästi ja ühendage kogu metanool ning laske sellel aurustuda. See kristalliseerub teie anumas ja te saate katsetamiseks kraapida päris korralikku PSE-d. Sel hetkel peaks teil olema võimalik oma PSEga edasi minna.

Palju õnne, olge ettevaatlik.
 

zaners

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 13, 2023
Messages
45
Reaction score
7
Points
8
Kas olete foorumis otsinud..olen üsna kindel, et olen näinud kedagi, kellel on ekstraheerimine samade koostisosadega nende pillidega
 

bunnygod

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 31, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
nii et meil ei ole Sudafed tablette minu riigis, nii et kas ma saan kasutada Tablett sisaldab toimeainetena paratsetamooli, kloorfeniramiini ja fenüülefriini kombinatsiooni Pseudoefedriini ekstraheerimine
 

UrbyDOPE

Don't buy from me
Member
Language
🇨🇿
Joined
Sep 15, 2023
Messages
4
Reaction score
2
Points
3
Kust ma saan nende marsruutide jaoks õigeid temperatuure ja kuumutamise kestust?
 

hacke8

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 26, 2024
Messages
117
Reaction score
30
Points
28
Keetmine = kuumutamistemperatuur, ilma kõige täpsema ajata, kui ei kasutata kromatograafi.
 

ZMI_AA0B

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 24, 2024
Messages
75
Reaction score
5
Points
8
Kõik eelnevad programmid on lõpetatud, kuid iga kord, kui vesinikkloriid lisatakse, ei teki setteid, samuti kuivatatakse tolueen veevaba naatriumsulfaadiga. Mis on põhjuseks
 

ZMI_AA0B

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 24, 2024
Messages
75
Reaction score
5
Points
8
Kas tohib küsida, kuidas kuivatada tolueeni pärast ekstraheerimist? Kas valge sete puudub, kui tolueeni ei kuivatata ja lisatakse vesinikkloriidi
 

ZMI_AA0B

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 24, 2024
Messages
75
Reaction score
5
Points
8
Kas te võite küsida, miks pärast vesinikkloriidi sisestamist pärast tolueeni ekstraheerimist ei teki valget tahket ainet? Kuidas kuivatada tahke aine kõrge vaakumi all
 

hacke8

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 26, 2024
Messages
117
Reaction score
30
Points
28
Kas olete kindel, et kõik teie ees olevad reaktiivid on õiged? Kas leelist tuleb pärast reaktsiooni lõpetamist reguleerida PH10+-ni. Lisage kuivale lahustile veevaba naatriumsulfaat või veevaba magneesiumsulfaat. Valge sade tekib kohe pärast vesinikkloriidigaasi sissejuhtimist.
 

ZMI_AA0B

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 24, 2024
Messages
75
Reaction score
5
Points
8
Kas on okei, kui pH väärtus ületab 10? DCM ei asendanud siiski tolueeni
 

piloten

Don't buy from me
Member
Language
🇹🇷
Joined
Apr 29, 2023
Messages
3
Reaction score
8
Points
3
Nagu ma ootasin, kui ma seda veidi uurisin. İbuprofeen on vees lahustumatu, kuid pseudo on vees vabalt lahustuv %90. Kas keegi on seda proovinud?
 

Unknownone

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 3, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Otsin meetodit ka nende pillide jaoks
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
Kui ibuprofeen on H2O-s lahustumatu ja PSE on H2O-s ~%90 lahustuv. Mis meetodit on veel vaja? Kui te ei suuda aru saada, kuidas neid tablette ekstraheerida ja puhastada, teades seda, siis peate te raamatuid lööma, mu sõber. Ma hoiduksin toiduvalmistamise või millegi tõsise tegemisega seni, kuni te suudate protsessi mentaalselt läbi käia ilma retseptide või märkmete järgi viitamata. Teisisõnu, tõesti seedige materjali ja TUNNE seda, nagu te teaksite 2+2. Kui asjad hakkavad valesti minema ja te ei tea, mis on valesti või miks, siis ei pruugi teil olla aega otsida midagi lugeda. Kõik, mida peate teadma efedra/pseudo vähendamise kohta, on enam-vähem leitav nendest foorumitest, see kõik on juba postitatud või öeldud, lihtsalt jätkake kaevamist. Kui sa tõesti takerdud, võin ma aidata nõuandeid. Palju õnne. o7
 

piloten

Don't buy from me
Member
Language
🇹🇷
Joined
Apr 29, 2023
Messages
3
Reaction score
8
Points
3
Te leiate tõelise viisi ?
 

Jumin

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Jul 31, 2024
Messages
6
Reaction score
3
Points
3
Tere,

Mida ma tahan küsida, on see, et kui palju Meth oleks toodetud selle meetodi abil ütleme 10 grammi pseudoefedriini????

Samuti olen seisukohal, et toode, mille me selle menetluse lõpus saame, on pulbrina ja me peame seda läbima teise viinhappe menetluse, mis on olemas sellel samal saidil, kas mul on õigus?

Ootan teie lahket vastust.
Lugupidamisega.
 

Sassypants

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 31, 2024
Messages
20
Reaction score
3
Points
3
kui palju Meth'i toodetakse selle meetodi abil näiteks 10 grammist pseudoefedriinist???

Keegi ei oska öelda. Kui halb on GAK. kas teete punast, valget ja sinist? cold cook? Natsid liitiumiga. Kas sa tegid korraliku mol-mahu ja mitte lihtsalt silmapalli. Keegi ei oska öelda ilma lisainfoteta

Samuti olen seisukohal, et toode, mida me selle protseduuri lõpus saame, on pulbrina nagu pulbrina ja me peame seda läbima teise viinhappe protseduuri, mis on olemas sellel samal saidil, kas mul on õigus?

ei

e toodetakse kõige sagedamini kas l-efedriinist või d-pseudoefedriinist, samas kui rassemaatilist d,l-metamfetamiini toodetakse kõige sagedamini 1-fenüül-2-propanoonist (P2P; tuntud ka kui fenüülatsetoon ja mitmete teiste, ebaselgemate nimetuste ja akronüümide all).
 

Jumin

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Jul 31, 2024
Messages
6
Reaction score
3
Points
3
Tere, tänan teid vastuse eest,

Samuti vabandan, et ma olen kogu selles asjas uus, nii et ma võin esitada küsimusi, mis tunduksid rumalad, kui vaadata eksperdi vaatenurgast.

"" Keegi ei saa öelda. Kui halb on GAK. kas teete punast, valget ja sinist? külmkokk? Natsid liitiumiga. Kas sa tegid korraliku mol ammu ja mitte ainult silmapalli. Keegi ei oska öelda ilma lisainfoteta."

Ma rääkisin sellest samast protsessist, mida demonstreeritakse selles videos. Nagu pseudoefedriini ja punase fosfori kasutamine. Teeme siinkohal kaks stsenaariumi; Üks, ütleme, et tegin seda ideaalselt ja kasutasin äärmiselt täpseid mõõtmisi. Kaks, ma tegin seda esimest korda ja nagu mu kraam ( tooraine, reagendid lahustid) oli keskmise puhtusastmega ja ma tegin keskmist tööd. Siis kui palju puhtust ja saagist ma saan saavutada?

"e toodetakse kõige sagedamini kas l-efedriinist või d-pseudoefedriinist, samas kui raseemilist d,l-metamfetamiini toodetakse kõige sagedamini 1-fenüül-2-propanoonist (P2P; tuntud ka kui fenüülatsetoon ja mitmete teiste, ebaselgemate nimede ja akronüümide all)."

Kas see tähendab, et kogu selle protsessi lõpus saadud valge pulbrilaadne toode oligi lõpptoode? Ja, see ei vaja mingit edasist töötlemist või midagi, see on sama "jää, kristallmetat", mida müüakse tänaval? Kui jah, siis miks oli see pulbri kujul ja mitte kristallina, nagu me seda tavaliselt näeme? Ja, kuidas saab seda kristalliseerida?

Samuti näen ma enamikus videos, et protsessi lõpus nimetavad nad oma lõpptoodet ( seda sama pulbrilaadset toodet) metamfetamiinvesinikkloriidiks ja mitte ONLy metamfetamiiniks? Miks see nii on? on ice või crystal meth me tavaliselt teame, et see on ainult metamfetamiin aga tegelikult on see metamfetamiini hüdrokloriid ja sõna hüdrokloriid lihtsalt ei mainita aga see on alati seal vaikiva sõnana? Või hüdrokloriidi saame lõpuks ekstraheeritakse teise protsessi abil, et puhastada lõpptoode, mis on siis AINULT metamfetamiin (ice, crystal meth)?
 

Sassypants

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 31, 2024
Messages
20
Reaction score
3
Points
3
Jällegi ei oska keegi öelda. Näiteks, kas te olete uus? mehaanilisi kaotusi juhtub rohkem, kui te olete näiteks uus. Sellega jällegi ME ei saa öelda, mida te teete punane, valge sinine? Kas te kavatsete teha HI PH alla või sarnaste fosforipõhiste väetistega? Mis on fosfori streikpadjadega. Kui hästi sa seda puhastasid. Etc jne kas sa ostsid seda. Näete, et me ei saa teile öelda, sest seal on liiga palju muutujaid, sealhulgas, Üle vähendatud või vähendamata pusedo efedriini vs met, mida soovite ja ei ole võimalik öelda ilma korraliku laborita kahjuks
 

Jumin

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Jul 31, 2024
Messages
6
Reaction score
3
Points
3
Samuti, kas teil on selle kohta mingeid nõuandeid???


"e toodetakse kõige sagedamini kas l-efedriinist või d-pseudoefedriinist, samas kui rassemaatilist d,l-metamfetamiini toodetakse kõige sagedamini 1-fenüül-2-propanoonist (P2P; tuntud ka kui fenüülatsetoon ja mitmete teiste, ebaselgemate nimetuste ja akronüümide all)."

Kas see tähendab, et kogu selle protsessi lõpus saadud valge pulbrilaadne toode oligi lõpptoode? Ja, see ei vaja mingit edasist töötlemist või midagi, see on sama "jää, kristallmetat", mida müüakse tänaval? Kui jah, siis miks oli see pulbri kujul ja mitte kristallina, nagu me seda tavaliselt näeme? Ja, kuidas saab seda kristalliseerida?

Samuti näen ma enamikus videotes, et protsessi lõpus nimetavad nad oma lõpptoodet ( seda sama pulbrilaadset toodet) metamfetamiinvesinikkloriidiks ja mitte ONLy metamfetamiiniks? Miks see nii on? on ice või crystal meth me tavaliselt teame, et see on ainult metamfetamiin aga tegelikult on see metamfetamiini hüdrokloriid ja sõna hüdrokloriid lihtsalt ei mainita aga see on alati seal vaikiva sõnana? Või hüdrokloriidi saame lõpuks ekstraheeritakse teise protsessi abil, et puhastada lõpptoode, mis on siis AINULT metamfetamiin (ice, crystal meth)?
 
Top