Metamfetamiin efedriintablettidest

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
727
Reaction score
1,017
Points
93
u kasutada seda sünteesi (klõpsake). Lõpuks lisame aluselise pH-ga (>10) vesialuselise lahuse. Ekstraheerimiseks võib kasutada tolueeni. Ekstrakti saame pesta veega, soolveega, tiosulfaadiga (ülejäänud joodi pesemiseks). Reaktsioon on hästi skaleeritav, kui on olemas vajalik varustus (hea segamine, piisava mahuga kolvid ja kontrollitud tagasivool). Kuid skaleerimine tuleb teha järk-järgult (kui puuduvad kogemused).
 
Last edited by a moderator:

ice

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 30, 2023
Messages
3
Reaction score
3
Points
3
Tere, ma järgin Moskva marsruuti. Viimases etapis juhitakse vesinikkloriidigaas tolueeni ekstraheerimislahusesse ja keeduklaasi seinale saadakse mõned läbipaistvad kristallilised ained, erinevalt videol kujutatud valgest pulbrist. Ma lihtsalt ei talu vesinikkloriidgaasi teravat lõhna. Kui tolueeni lahus lõpuks välja valatakse, jääb keeduklaasi põhja veel väike kogus kollast õlilist vedelikku. Kas ma ei vii sisse piisavalt vesinikkloriidi?
 

evangelium

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 3, 2023
Messages
32
Reaction score
5
Points
8
Tere, mul oli täna probleem hüdrokloriidgaasi tekitamisega. Jälgisin videot ja tegin generaatorit gaasipurgist. Kasutasin 31% soolhapet ja soola. Soola ja soolhappe suhet ei olnud, nii et lisasin juhuslikult ja see ei olnud võimeline suruma gaasi läbi vooliku ja see ei mullita. Otsisin internetist ja leidsin õpetuse alumiiniumi kasutamiseks koos soolhappega. Kas ma võin seda meetodit kasutada? Reaktsioon oli üsna lühike ainult 5sekundit. Kas keegi teab, mis oli probleem soolade ja soolhappe meetodi puhul?
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
Te peate kasutama HCl ja CaCl või H2SO4 ja NaCl. Kasutage väiksemat generaatorit, et te ei peaks kasutama palju materjali. HCl ja Al-foolium ei tee midagi muud, kui teevad jama.
Kasutage väikest, pigistatavat generaatorit, et saaksite vajadusel gaasi sisse suruda, kuid veenduge, et te ei imeks oma toodet tagasi! Proovige 10-15g CaCl või NaCl ja võib-olla 50ml või nii HCl või H2SO4. Kasutage joodimata soola. Pange kõik kokku ja blokeerige oma vooliku ots ja oodake 5 minutit, et rõhk tekiks. Sukelduge oma voolik tootesse ja vabastage rõhk, nii et gaas mullitab läbi toote, nagu ma ütlesin, pigistage seda vajaduse korral, kuid olge ettevaatlik.
 

evangelium

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 3, 2023
Messages
32
Reaction score
5
Points
8
ma proovisin ekstraheerida rp tikudest ja ma keetsin seda 2hours koos naoh lahusega ja see muutub halliks see mullitas ja nüüd pärast pesemist destilleeritud veega muutub see halliks pulbriks ja selle dissapiring natuke mida ma tegin valesti ?
 

Johnny_Hammersticks

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 8, 2023
Messages
11
Reaction score
5
Points
3
miks te keedate rp naohi lahuses? ei, see ei tohiks muutuda halliks, see peaks olema endiselt punane, kui te olete lõpetanud.
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
evangelium
Mis läks valesti, et sa keetsid oma RP-d NaOH-s 2 tundi... kust sa oma juhiseid saad? Lugesin just kogu selle postituse läbi ja see kõik on siin. Kas sa ei saa juhistest aru või otsustad sa lihtsalt kõike omapäi keerata, kuidas sa seda teed?
 

B.d.p.n.e

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 4, 2023
Messages
36
Reaction score
35
Points
18
Deals
2
@xena

1- Kui teil on selle küsimusega probleeme, lahutage a/b-meetodiga.

2- Mida te mõtlete, kui ütlete joodilahus?
 

xena

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 29, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
1. Im ei ole tõesti probleem, oli lihtsalt rändas, kas diklorometaani saab kasutada? Kui efedriin ei lahustu diklorometaanis, peaks see töötama õigesti?
2. Ignoreeri seda, ma just uuesti lugesin, sa paned kristallid otse sisse.

 

V€ctor Company

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 19, 2023
Messages
24
Reaction score
7
Points
3
Olen kuulnud, et kui sünteesida metamfetamiini efedriinist või pseudoefedriinist, saadakse ratseemilise metamfetamiini asemel dekstrometamfetamiini, ilma et oleks vaja isomeere eraldada, kas see vastab tõele?

Mulle öeldi, et dextrometamfetamiini puhul on vaja isomeere eraldada ainult siis, kui sünteesite seda P2P-st.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
727
Reaction score
1,017
Points
93
Kui teil on soovitud looduslik efedriin, mitte aga sünteetiline ratsemaatiline.
 

V€ctor Company

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 19, 2023
Messages
24
Reaction score
7
Points
3
Paljud teemad selgitavad, kuidas ma saan teha "efedriini sünteesi", kuid ma ei saa öelda, kas ma saan looduslikku efedriini, nagu te ütlesite, et toota dekstrometamfetamiini.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
727
Reaction score
1,017
Points
93
Need sünteesid annavad rassemaatilise eph. Ainult looduslike toorainete ekstraheerimine või isomeeride eraldamine.
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
Pilotenn: Jah. Eeldades, et te räägite videost "Punane p kokk 101". Need on väga põhilised juhised ja protseduuri ülevaade. Punane p, jood ja pseudoefedriin ning natuke vett reageerivad koos mõnda aega. Saadud lahus filtreeritakse. Naatriumtiosulfaat lisatakse leelisele baasimise ajal, et aidata eemaldada joodi/fosfori/PSE lahusest järelejäänud lisandeid. Lahuse aluseliseks muutmiseks lisatakse leelist. Vaba baasmetüül surutakse välja õlina. Õli kogumiseks lisatakse lahustit, mis seejärel gaasitatakse, et sadestada oma kristallid lahusest välja. Loputatakse atsetooniga, (ei ole videos), et aidata edasist puhastamist. Kuivatage see täielikult ja teie toode on valmis.
 

pilotenn

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 5, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
tänan teidu.

Kui palju naatriumtiosulfaati peaksin lisama ja kas ma võin kasutada lahustina eetrit ja ma võtan kihi peal ja mullida seda vesinikkloriidigaasi nagu videos, tänan teid
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
Ma ei ole ekspert, see on lihtsalt see, mida olen õppimise käigus teada saanud, isiklikult ei ole ma seda (veel) teinud. Igaühe retsept näib olevat proportsioonide osas erinev, mul ei ole oma, mis töötab. Ise õppisin just naatriumtiosulfaadi kasutamist protsessi osana. Olles öelnud, et iga 1 gramm PSE kohta kasutate 0,05 tiosulfaati. Nii et kui te kasutate 10 grammi PSE-d, siis kasutate ainult POOLTE GRAMMI ( .5 ) tiosulfaati - vaevalt et midagi. Siin on allikas
Seal öeldakse, et see eemaldab täiendavalt lisandeid, reageerimata joodi ja või reaktsiooni kõrvalsaadust, mida nimetatakse asiridiiniks. Tundub, et teil on õige mõte. Usun, et eeter töötab, aga väidetavalt on paremaid valikuid, kuulsin, et teised vannuvad coleman kütuse või tolueeni peale.

Ärge unustage, et lisate oma NaOH ja tiosulfaadi lahust aeglaselt oma reageerinud filtreeritud tootele.
MÄRKUS: Ma ei tea, kas on parem lisada NaOH ja tiosulfaat otse või on parem teha H2O lahus. Ma näen erinevaid meetodeid samade tulemuste saavutamiseks, kuid soovin, et mul oleks kogemusi, sest ma teaksin erinevust ja saaksin teadmisi jagada. Nii et ma vabandan selles osas. See kõik on minu jaoks "teoreetiliselt". Kui ma saaksin PSE, mida ma vajan, oleks see teine lugu.

Igatahes, kui sa jõuad Ph 13-14-ni, surub metüülõli baas ennast lahusest välja ülemisse kihti. Jällegi, see on koht, kus te lisate oma lahustit, et püüda oma toodet ja eraldada ülemine kiht. See on koht, kus sa HCl gaasi ja teha oma lumepall :} Filtreerige ja kuivatage ja teil on hea. Pärast võite valada atsetooni pesemiseks ja edasiseks puhastamiseks. Siis võid kasutada kuiva IPA-d, et rekristalliseerida perfektset - atsetooniga ja IPA-ga kaotad muidugi koguse, aga kõrgema kvaliteediga haarab sind seda kõvemini ;] Edu, vend, soovin edu o7
 

revoker20

Don't buy from me
Member
Joined
Dec 17, 2023
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
@G.Patton tere, härra, seoses Moskva marsruudiga, mul on väike probleem selles etapis, kus ma segan tolueeni vabasse baasi, kus Moskva marsruudi meetod ütleb, et tolueeni ekstrakt on selge kuni kahvatukollase värvusega, samas kui minu näeb välja nagu punakas teevesi. küsimus on, kus on minu viga? muide annuse jaoks järgisin JBSC videot youtube'is. aitäh ette.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Tere. Tõenäoliselt on see värvitud mõne kõrvaltoote poolt. Lõpptoote puhastamiseks saate seda puhtaks teha.
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
@faizdh20 Raske on öelda, kus, sest keegi ei tea, mida sa tegid. Ma õpin samamoodi nagu teie, võite vaadata postitust, mille ma tegin nimega "minu versioon sellest, kuidas MITTE keeta", et leida mõningaid tõrkeid. Ma arvan, et teil on ülemäärane reageerimata joodi, muid saasteaineid või võib-olla peate lihtsalt paremini filtreerima, kuid ma olen ise ebaselge. Kas teie õli surus välja pärast seda, kui te põhinesite?
 

revoker20

Don't buy from me
Member
Joined
Dec 17, 2023
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
ok sir, võib-olla peaksin ma postitust kontrollima, aitäh
 

revoker20

Don't buy from me
Member
Joined
Dec 17, 2023
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Kas te saaksite anda mulle lühidalt ja selgelt samm-sammult juhiseid protsessi kohta, mida ma pean tegema. kui te ei pahanda, siis vajan iga osa kohta visuaalse viitena fotosid. vabandust, et küsin seda, sest minu inglise keel on halb. nii et see on minu jaoks veidi segadusttekitav.
 
Top