Metamfetamiin efedriintablettidest

GhostBlack

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Jul 11, 2023
Messages
12
Reaction score
5
Points
3
hea pärastlõuna kõigile, mul on 6kg efedriini, ma olen juba alustanud katsete tegemist hüpofosforiidi kaudu, hape, mis mul on 80%, okei? või millises kontsentratsioonis peaks see olema?
Pärast kogu protsessi tegemist, lõpus eraldus õli veeosast, tekkis kollane metamfetamiiniõli ja ka pruunikas värviline kiht, eraldasin tolueeniga ja pruun värvus kadus, dekanteerisin ja siis alustasin kristalliseerumist HCL gaasil, alandasin ph 5 ja midagi ei juhtunud, jätkasin ph alandamist kuni nullini ja põhja tekkis väga tihe kiht, Panin selle rotaevaporisaatorile tunniks, et eemaldada see tolueen ja pärast rotaevaporisaatorist eemaldamist muutus see nagu lörts, ootasin 24 tundi kuivamist ja see oli ikka veel märg, ma ei tea mis ma valesti tegin, aga ma ei suutnud kristalliseeruda eesmärk, oleks väga abiks, kui te saaksite mulle selgitada, kus ma eksisin, aitäh palju

J6Wf1sC0LR
 
View previous replies…

Lordoftheshard 2

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
78
Reaction score
42
Points
18
Kõik, mida pidi tegema, oli fb-õli eraldamine söövitavast veest in. A sep funnel pesta fb õli võrdse koguse dh20 ära visata dh20 siis lisada võrdse koguse veevaba atsetooni tritaat hcl hape til pH oli 5,8 lisada 1ml dh20 iga grammi met hcl siis evap enne saad skim peal t panna see pimedas kapis ja lasta looduse teha oma asja ei ole vaja gaasi ja teha asju keeruliseks
 

Lordoftheshard 2

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
78
Reaction score
42
Points
18
Ma lihtsalt lugesin seda korralikult pH 0 suur ei ei sa pead freebase see uuesti ja teie läheb kaotada toote ka vaadates oma keeduklaasi olete vööga seda kui teed destillatsiooni ja tõi kausti üle oma õli kui teed destillatsiooni kas lihtne või auru mitte kaugemale kui veerand tee alla kondensaator sa aururõhk ok aeglane ja kindel võidab võistluse siin patsientidel
Ka teie ei kavatse teha jää osta gaasistades toote te teete valge pulber, mis tuleb filterd pestakse veevaba atsetooniga siis ümberkristalliseeritud dh20 või lahustiga
 

B.d.p.n.e

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 4, 2023
Messages
36
Reaction score
35
Points
18
Deals
2
Ph-tase ei tohiks langeda alla 5,8, ekstraheerige pH uuesti naatriumhüdroksiidiga kuni 13-ni ja kristalliseerige ettevaatlikult

Kui hcl gaas ei tööta, proovige seda:

Pange tolueenikiht keeduklaasi ja lisage võrdne kogus puhast vett, lisage ettevaatlikult tilguti hcl, kuni pH on 5,8 (pH mõõtmisel mõõtke veekihti, mitte tolueenikihti)


Loksutage pikalt ja jõuliselt ja eraldage veekiht, aurustades vett.



Vabandust halva eng
 
View previous replies…

B.d.p.n.e

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 4, 2023
Messages
36
Reaction score
35
Points
18
Deals
2
Proovige kristallide puhastamist:

Asetage filterpaber klaassõnnikusse ja laotage kõik kristallid õhukese pulbrikihina filterpaberile, Seejärel peske oma kristallid veevaba atsetooniga ja seejärel kuivatage neid

Kui on veel lisandeid, on reaktsioon ehituse ajal nakatunud liiga palju lisandeid, proovige Moskva marsruuti
 

B.d.p.n.e

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 4, 2023
Messages
36
Reaction score
35
Points
18
Deals
2
Kristallide puhul klaasi kujul:

Pärast puhastusfaasi lõppu lahustage metamfetamiini pulber võimalikult väheses alkoholis ja oodake, kuni alkohol aurustub.
 

Urky

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 12, 2023
Messages
35
Reaction score
7
Points
8
Kas see on halb, kui ma kasutan PSE ekstraheerimiseks etanooli ?
 

B.d.p.n.e

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 4, 2023
Messages
36
Reaction score
35
Points
18
Deals
2
Ma ei ole kunagi näinud, et keegi oleks seda teinud etanooliga, ja tuletan meelde, et etanool on kallim kui tolueen ja etanoolil on vähem lahustit kui tolueenil
 
View previous replies…

Urky

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 12, 2023
Messages
35
Reaction score
7
Points
8
Lahustasin PSE etanoolis, lahus oli hägune, kuumutasin lahust veidi ja lahus selgines.
Seejärel levitasin selle paremaks aurustumiseks suurele peeglile ja see moodustas kristallid, mis nägid natuke välja nagu valge hallitus. Ma ei ole kindel, kas need sisaldavad PSE-d.
 

B.d.p.n.e

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 4, 2023
Messages
36
Reaction score
35
Points
18
Deals
2
Seda võib öelda maitse järgi...

Ma tean, et see on vastik ja ebatervislik, kuid pse ei ole menetluses narkootikum, nii et võite seda rahulikult maitsta.

Pse maitse on äärmiselt mõru, metamfetamiini maitse on aga hapu

Kui olete kindel, et teil on pse, järgige eespool mainitud eemaldamise protseduuri
 

Lordoftheshard 2

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
78
Reaction score
42
Points
18
Filtreerige oma etanooli pse sisse, siis hankige elektriline wok, mille peal puhub ventilaator ja aurustage etanool ära vasakule jäänud pse-ga
 

mr hallo

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 10, 2023
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Kas me võime selleks kasutada vedelat efedriini?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Tere, kuidas nimetatakse "vedel efedriin"? Efedriin ja efedriinvesinikkloriid on tahked ained.

P.S. Ärge spämmi sama küsimusega erinevates teemades.
 
View previous replies…

mr hallo

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 10, 2023
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Kuid efedra taime ekstrakt, mida nimetatakse efedriini ekstraktiks, on vedelal kujul. Kas me saame eraldada efedriini vedeliku, aurustades seda?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Te ekstraheerite efedriini molekule lahusti abil. Lahusti aurustatakse ja te saate puhast efedriini. Efedriin + lahusti ei ole "vedel efedriin", see on segu. Jah, seda saab.
 

evangelium

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 3, 2023
Messages
32
Reaction score
5
Points
8
hei ma tahan proovida Moskva meetodit, kuid im natuke segaduses. ma tahan minna samm-sammult video, kuid video erineb kirjeldusest, kas keegi palun aitab mul sellest aru saada? kirjelduses on mainitud, et refluksion on vajalik 24h jooksul, kuid videos ei näidata seda kusagil. kas nad jätsid selle vahele või nad kasutavad teistsugust meetodit? ja ka milleks kasutatakse naatriumtiosulfaati ja millal ? nad ei ole seda videos näidanud. fosfaangaasi kohta, kas ma võiksin kasutada exhoust ventilatsiooni, mis on tehtud umbrohu kasvatamiseks ? see on üsna tugev ja sellel on süsiniku filter, kas see toimiks aurude lõhna suhtes ? viimane küsimus on jää tootmise kohta. Ma punane G. Patton postitus umbes jää manufaturing ja ma tahaksin proovida seda, kuid im ei ole kindel, kas see töötaks pseudoefedrine meth baasi sama nagu P2P viisil. kui jah, siis alates samm peaks ma alustada pseudo meth baasi ? Mõned poisid ütlesid, et tema postitus on võltsitud on see tõsi ? või poisid lihtsalt ei teadnud shit ? tänan kõiki replice see aitaks mind palju ja vabandust minu inglise keele eest
 

Lordoftheshard 2

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
78
Reaction score
42
Points
18
Ärge kuulake neid kuradipead, kes ütlevadi
3ng see postitus ei ole tõsi
1 naatriumtiosulfaati kasutatakse selleks, et tappa igasugune jood ja värvus, kui tehakse rp/hi marsruuti, sellepärast ma ütlen inimestele, et kasutage hüpofosforhapet, kuna te ei pea punast fosforit välja filtreerima ja kasutama naatriumtiosulfaati ja te ei pea seda meetodit kasutades 24 tundi refluksima 4 kuni 8 tundi on piisav.
2 võite väljalaskeava, mis kinnitub söefiltri külge ja kanal asub 2 jalga kondensaatori kohal, kui teil on ventilaatoril kiiruse reguleerimine, siis ärge lülitage seda üles lamedaks, sest me ei kasvata siin narkootikumi, vaid tahame lihtsalt viia mürgised gaasid välja piirkonnast, kus te keedate, on kanal ventilaatori ees ja teine kanal ventilaatori tagaosas, mis läheb söefiltrile, on söefilter väljaspool piirkonda, kus te keedate, paigutage kanal ventilaatori ees 2 jalga kondensaatori kohal
3 Kasutades met fb tehtud pseudo töötab paremini kasutades meetodit G Patton postitatud teha jää kui p2p kõik õige jää tehti pseudo ja eph mis toodab DMeth enne klamber sai panna pseudo ja eph
 

Lordoftheshard 2

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
78
Reaction score
42
Points
18
Enne nad kuradi Sudafed pillid gaks jne 1000 karbid Sudafed 25 liitri plastist valge toiduaineklassi ämbris esmalt pesta 12 l metüülalkoholi kuuma ämbris värvi segisti akupuuriga segada untill kõik on disolvedl asetage ämbris asetage kaanega pingile ja jätke see seisma, kuni meto oli selge, seejärel asetage teine ämber maale ja sifoonige meto pingil olevast ämbrist maas olevasse ämbrisse ja veenduge, et te ei imeks ühtegi ämbri põhja settinud paska.
Nüüd korrake protsessi kaks korda, kuid seekord kasutage ainult 8 l meto iga kord nüüd, kui teie 3 pesu on kogunenud alumisse ämbrisse, valage see elektrilisse wokisse, mille üle puhub ventilaator, tehke seda väljas, kui vedeliku kontsentratsioon väheneb, jätkake woki täitmist, kuni kogu meto on aurustunud ära võtke bambuslusikas, kuid lame lusikas ja töötle pseudo, kuni see kuivab pulbriks, seejärel peske pseudo veevaba atsetooniga ja teie valmis.
 

evangelium

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 3, 2023
Messages
32
Reaction score
5
Points
8
kui palju naatriumtiosulfaati peaksin kasutama kirjelduse suhtarvus ?
 

B.d.p.n.e

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 4, 2023
Messages
36
Reaction score
35
Points
18
Deals
2
Selle kohta on raske anda keainest, kuid te peate kasutama umbes 4/1 kasutatud joodi
 
Top