Metamfetamiin efedriintablettidest

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,022
Points
93
Temperatuurid viiakse keemiseni, täpne reaktsiooniaeg on ainult TLC järgi
 

Tincan88

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 7, 2023
Messages
13
Reaction score
2
Points
1
Kuna teie en eksperdiks on Mehhiko metast pärit jama. Ja on kõik met lihtsalt öelda, et meil oli sitt Moskva marsruudist kask vähendamise ja mis tahes muu marsruudil võite mõelda . Kas see kõik oleks sama . Hoiab sind mõnda aega kõrgel . Cuz see sitt teab saab sa kõrge paar tundi ja nii ma mõtlen, kas see on isegi meta
 

primitiveintelectual

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 12, 2022
Messages
88
Reaction score
91
Points
18
TLC? mis see on?
 

Raz

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2022
Messages
17
Reaction score
25
Points
3
TLC = Tender Loving Care
See tähendab, et temperatuuri reguleeritakse, kuni saavutatakse hea tagasivool (tagasivoolurõngas kondensaatori alumises 1/3 osas).
Aeg varieerub samuti, kuid 24 tundi on hea lähtepunkt esimeseks korraks. Refluksi muutuste jälgimine näitab, millal see on lõppenud.
 

yuiopjkl

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 14, 2022
Messages
73
Reaction score
40
Points
18
Kui palju metamfetamiini võib 100 grammi pseudoefedriini tablette valmistada?
 

Tincan88

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 7, 2023
Messages
13
Reaction score
2
Points
1
Kas see tõmmati välja pillidest või enne seda, kui see oli sisse pandud, ja kui jah, siis milline on pseudo käivitushind Kas te saate farmatseutilise klassi pseudo turuplatsilt? Cuz saab osta ainult nagu 9 grammi kuus, kus ma olen ja iv on panna inimesi minu äri, et saada midagi väärtuslikku metsikut.
 
View previous replies…

yuiopjkl

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 14, 2022
Messages
73
Reaction score
40
Points
18
Seal, kus ma elan, ei ole pseudoefedriini pillide ostmisel piirangut, nii et ma võin osta mis tahes koguses
 

Mr.Blanks00

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 2, 2022
Messages
43
Reaction score
19
Points
8
tere vabandust ma tahan küsida meta kohta hi.some. mõnda aega tagasi tegin meta pseudoefedriini 10 gr ,HI 10ml. , 20 ml vett. ilma punast fosforit kasutamata, ma refluksisin 6 tundi 100 c. ja pärast seda leelistasin ja ekstraheerisin tolueeniga, ja sain ainult vähem kui 0,5 gr. väga halva ja ebameeldiva lõhnaga, kasutasin pseudoefedriini, mis sisaldab 60mg pseudoefedriini.
tripolidiini 2,5 mg. Ma loodan, et keegi saab vastata minu kaebusele, mis siiani olen ikka veel segaduses. Kas keegi saab sellele üksikasjalikult vastata, ma tänan väga neid, kes tahavad vastata.
 

Attachments

  • YO3qxIFKh9.jpeg
    YO3qxIFKh9.jpeg
    675.9 KB · Views: 412

gafer84

Don't buy from me
Member
Joined
May 22, 2023
Messages
3
Reaction score
5
Points
3
Teie kasutasite kaks korda rohkem vett kui vaja
 

Re186

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 26, 2023
Messages
52
Reaction score
39
Points
18

Hüpofosforhappe meetodil tekib refluksi ajal kondensaatoritorus palju valget pulbrit ja kondensaatoritoru on umbes ühe tunni pärast täielikult ummistunud. Kas see on normaalne?

G.Patton

1ACjXD5s6c

 
Last edited:

Re186

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 26, 2023
Messages
52
Reaction score
39
Points
18
Ma arvan, et on kaks võimalust, üks on see, et valge pulber on desublimeeritud fosforhape, ja teine on see, et efedriinvesinikkloriidiga on midagi valesti ja see on võltsitud
 

carbon_hydrogen

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 28, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Kas ma pean kasutama vaakumkuivatust?
 

qwepoi514

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 15, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Tere, tänan teid vastuse eest
1. Milline on kondensaatori refluksi temperatuur.
2. Kuidas pesta tolueeniga
 

carbon_hydrogen

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 28, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Nii et ma pean metamfetamiini ekstraheerimiseks valama tolueeni ja võtma selle pipetiga välja? sorry, ma olen inglise keeles kehvake
 

NeilStalin

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 22, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Mul on nohu gripipillid, mis sisaldavad:
Pseudoefedriin HCl
Paratsetamooli
Kloorfeniramiin
Kuidas ma saan eraldada Pseudoefedriin HCl paratsetamoolist ja kloorfeniramiinist?
 

Tincan88

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 7, 2023
Messages
13
Reaction score
2
Points
1
Ma ei tea palju, kuid see ei teeks haiget, kui teil oleks juurdepääs shit ton neid pillid suitsu 'em metanool filtreerida seda ja kristalliseerida see an teha väike reaktsioon iv kasutatud pillid kloorfenirmiini ja see töötas nüüd ei viskab kaalu nii et muud asjad on off ja tuua alla oma saagist, kuid kui teil oli 1000 30 mg pillid max pseudo u võiks olla 30 grammi, kuid sa kaotad evertime sa filtreerida ja sifoon, nii et see haava on raske, kui sa said 50 grammi ja nad olid ainult 30 mg pillid siis midagi ei olnud õige
 

Tincan88

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 7, 2023
Messages
13
Reaction score
2
Points
1
Tahaksin teada sama asja
 

Tincan88

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 7, 2023
Messages
13
Reaction score
2
Points
1
Kas siis pseudoga tehtud met, mis on sama jumala kui efedriiniga tehtud sitt ?
 

diogenes

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 27, 2021
Messages
183
Reaction score
94
Points
28
Nii efedriin kui ka pseudoefedriin annavad tootena D-metaani, vahet ei ole, nad on võrdselt head.
 

Urky

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 12, 2023
Messages
35
Reaction score
7
Points
8
mõlemad annavad d met, kuid pseudomet,h annab suure tugeva rush ja kõrge kestab nagu 12 tundi, ephemeth annab väiksema, kuid pikema mugavama rush ja võib kesta 2-3 päeva.
 

Tincan88

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 7, 2023
Messages
13
Reaction score
2
Points
1
Mis saab Nagai marsruudist?
 

13THShapeShifter

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 23, 2023
Messages
1
Reaction score
2
Points
3
"LIHTSALT LÕBUS FAKT!"
kui te kunagi kuulnud või lugeda ja see ütleb NAZI REDUKTSIOON meetodi see nimi anti nimi enne nad hakkasid kutsuda seda THE BIRCH REDUKTSIOON Selle sama asi yall natside reduktsioon= Birch Reduction
 

Lordoftheshard 2

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
78
Reaction score
42
Points
18
Hüpofosforhappe marsruudi ma kavatsen määrata u kõik õigeks..as everything ive seen.here.is wrong
1 suhtarvud on kõik üle poe teie waisting chems õige suhtarvud on
1liitrine 50% pluss tugevuse mõttes hüpo hape midagi alla 50%pseudo ei teisendata metaks kuidas sa kontrollid oma happe tugevust refraktomeetriga.
1kg joodi
1kg pseudoefedriini
Ma näen, et kõik imestavad temperatuuride üle, veenduge, et tagasivoolamisel ei lähe teie aururõhk üle veerandi Liebigi kondensaatorite ülespoole ja sama kehtib ka toote destilleerimisel.
Ma olen kirjutanud toote välise aurudestillatsiooni see on siin lihtsalt otsida seda, kui destilleeritud te eraldate fb õli söövitavast veest ja tritate fb õli hcl happega ph 5,8-ni.
,Teie teeb asjad liiga keeruliseks, ei ole vaja tolueeni ekstraheerimist.
Kui teil on vaja hüpohapet ja joodi võtke minuga ühendust ma aitan teid ja garanteeritult 1kg kuni 1ton saate oma happe ja joodi
 

B.d.p.n.e

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 4, 2023
Messages
36
Reaction score
35
Points
18
Deals
2
Mida tähendab "lahjendada võrdse veekogusega"? Kui palju vett peaksin kasutama ühe pse grammi kohta
 
Top