Metamfetamiin efedriintablettidest

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,735
Points
113
Deals
1
Aspiriin 10 g/100 ml etüüleeter
Kofeiin 0,2 g/100 ml etüüleeter
Eefedriin eetris lahustumatu
Kasutage veevaba eetrit!
 
View previous replies…

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,735
Points
113
Deals
1
Madalaim temperatuur, mis on vajalik reaktsioonisegu keetmiseks.
 

Jordan Belfort

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 10, 2023
Messages
128
Reaction score
60
Points
28
Kas ma võin teha Moskva marsruudi ka ultraheli vanni ilma plahvatust tekitamata (reaktsioonikiiruse suurendamiseks ja segamiseks) ?
 
View previous replies…

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,735
Points
113
Deals
1
Jah, miks mitte? Puuduvad plahvatusohtlikud ained.
 

Jordan Belfort

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 10, 2023
Messages
128
Reaction score
60
Points
28
Vesinikku tekitatakse, kuid ma ei karda vesinikku ennast ma kasutan ultraheli koos grignardi ja nitrometaani / metanooli aezotroopiaga (pilt, kui see põleb siis tulekahju).

Aga kardan kui punane fosfor ise.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,735
Points
113
Deals
1
Kuidas ultraheli võib põhjustada süttimist?
 

Jordan Belfort

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 10, 2023
Messages
128
Reaction score
60
Points
28
Tekitab kohalikke kuumakohti, mis on nii, et see on punane fosfor, kuid ma proovin väikeseid
 

Re186

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 26, 2023
Messages
52
Reaction score
39
Points
18

Hüpofosforhappe meetodil tekib refluksi ajal kondensaatoritorus palju valget pulbrit ja kondensaatoritoru on umbes ühe tunni pärast täielikult ummistunud. Kas see on normaalne?

G.Patton

1ACjXD5s6c

 
Last edited:

Re186

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 26, 2023
Messages
52
Reaction score
39
Points
18
Ma arvan, et on kaks võimalust, üks on see, et valge pulber on desublimeeritud fosforhape, ja teine on see, et efedriinvesinikkloriidiga on midagi valesti ja see on võltsitud
 

Tincan88

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 7, 2023
Messages
13
Reaction score
2
Points
1
Kas siis pseudoga tehtud met, mis on sama jumala kui efedriiniga tehtud sitt ?
 

diogenes

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 27, 2021
Messages
183
Reaction score
94
Points
28
Nii efedriin kui ka pseudoefedriin annavad tootena D-metaani, vahet ei ole, nad on võrdselt head.
 

Urky

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 12, 2023
Messages
35
Reaction score
7
Points
8
mõlemad annavad d met, kuid pseudomet,h annab suure tugeva rush ja kõrge kestab nagu 12 tundi, ephemeth annab väiksema, kuid pikema mugavama rush ja võib kesta 2-3 päeva.
 

Johnnyblaze1

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 29, 2023
Messages
6
Reaction score
7
Points
3
Tere tulemast William Dampier
Kõigepealt tänan teid teie jagamise eest. Teiseks, mul on teile mitu küsimust,
1. Kui palju on videos punase fosfori, joodi ja efedriini segamise temperatuur poolteist tundi?
2. Naatriumtiosulfaati ei kasutata videos. Punase kuradi leelis Mis see on? Kas need on asendusained? Kui mitte, siis kuidas on loodiumtiosulfaadi kasutamine?
3. Väävelhapet ei saa minu kodumaal osta. Kas HCL gaasi saab asendada HCL tahkega?
 

Urky

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 12, 2023
Messages
35
Reaction score
7
Points
8
Red devil lye on lihtsalt tavalise NaOH kaubamärgi nimetus.
 
View previous replies…

Johnnyblaze1

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 29, 2023
Messages
6
Reaction score
7
Points
3
Ok, aitäh, ma ei tea sellest palju. Ja miks ei kasutatud joodi eemaldamiseks naatriumtiosulfaati, mis paneb mind imestama
 

Zippy53

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 17, 2023
Messages
10
Reaction score
25
Points
3
Naatriumtiosulfaati ei kasutata videos, sest nad ei hooli liigse joodi eemaldamisest lõpptootest... Nad ei hooli ohutusest, mürgistest aurudest ega lõpptoote puhtusest... Ma ütleksin, et me peaksime võtma videot kui põhilist, lohakat, kuid informatiivset ülevaadet sellest, kuidas süntees toimib....
Ja sa ei vaja väävelhapet...Sa võid kasutada ka müriaathapet/soolhapet oma gaasi tootmiseks. See on see, mida ma kasutan... See ei ole lenduv ega tekita mingit rõhku, mille pärast peaks muriatic muriatic gaasi tootmiseks... Damp rid on kaltsiumkloriid, mis reageerib muriatic happega... Kogused ei ole kriitilised... Lihtsalt umbes 1/8 tass Damp Rid ja lihtsalt piisavalt muriatic, et vaevalt katta Damp Rid ja, pane kork koos voolikuga tagasi pigistada pudelit..keerutage seda natuke ja laske sellel istuda umbes 10 minutit...Seejärel sisestage toru millesse iganes te gaasistate ja pigistage...Ärge unustage eemaldada voolik pärast pigistamist, sest te ei taha oma vedelikku, mida te gaasistate, üles imeda....
Loodan, et see aitab!
DWplAsOD8j
 

Urky

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 12, 2023
Messages
35
Reaction score
7
Points
8
Kas see peab olema kontsentreeritud müria või on 31 protsenti ok ?
 

Johnnyblaze1

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 29, 2023
Messages
6
Reaction score
7
Points
3
Okei, aitäh, vend. Ma olen ka proovinud leida palju võimalusi, kuidas seda teha, ja te saate tõesti vedelikku oma tassi tagasi imeda, ja te võite panna väikese ümberpööratud lehtri või imi otsa. Olen leidnud viisi, kuidas teha vesinikkloriidigaasi. On lihtne osta keemilist naatriumkloriidi ja oksaalhapet, lisada õige kogus vett ja kuumutada seda, et tekitada hcl gaasi, võimalik, et süsinikmonooksiidi ja süsinikdioksiidi, ja mürgine heitgaas töödeldakse naatriumhüdroksiidi lahusega ja põlevate alkoholilampidega.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,735
Points
113
Deals
1
Tere, palun lugege teemat hoolikalt läbi.
>1. Kui palju on videos punase fosfori, joodi ja efedriini segamise temperatuur poolteist tundi?

HCl ei saa olla tahke.
>Kas HCL gaasi saab asendada HCL tahkega?
 

Cheerbushe

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 1, 2023
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Kas kasutatud tolueeni lahust võib kasutada teist korda?
 

GhostBlack

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Jul 11, 2023
Messages
12
Reaction score
5
Points
3
hea pärastlõuna kõigile, mul on 6kg efedriini, ma olen juba alustanud katsete tegemist hüpofosforiidi kaudu, hape, mis mul on 80%, okei? või millises kontsentratsioonis peaks see olema?
Pärast kogu protsessi tegemist, lõpus eraldus õli veeosast, tekkis kollane metamfetamiiniõli ja ka pruunikas värviline kiht, eraldasin tolueeniga ja pruun värvus kadus, dekanteerisin ja siis alustasin kristalliseerumist HCL gaasil, alandasin ph 5 ja midagi ei juhtunud, jätkasin ph alandamist kuni nullini ja põhja tekkis väga tihe kiht, Panin selle rotaevaporisaatorile tunniks, et eemaldada see tolueen ja pärast rotaevaporisaatorist eemaldamist muutus see nagu lörts, ootasin 24 tundi kuivamist ja see oli ikka veel märg, ma ei tea mis ma valesti tegin, aga ma ei suutnud kristalliseeruda eesmärk, oleks väga abiks, kui te saaksite mulle selgitada, kus ma eksisin, aitäh palju

J6Wf1sC0LR
 
View previous replies…

B.d.p.n.e

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 4, 2023
Messages
36
Reaction score
35
Points
18
Deals
2
Ph-tase ei tohiks langeda alla 5,8, ekstraheerige pH uuesti naatriumhüdroksiidiga kuni 13-ni ja kristalliseerige ettevaatlikult

Kui hcl gaas ei tööta, proovige seda:

Pange tolueenikiht keeduklaasi ja lisage võrdne kogus puhast vett, lisage ettevaatlikult tilguti hcl, kuni pH on 5,8 (pH mõõtmisel mõõtke veekihti, mitte tolueenikihti)


Loksutage pikalt ja jõuliselt ja eraldage veekiht, aurustades vett.



Vabandust halva eng
 
View previous replies…

GhostBlack

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Jul 11, 2023
Messages
12
Reaction score
5
Points
3
ok, ma saan sinust aru, kõige kummalisem on see, et ma kristalliseerisin väga koledaid, nii et ma teen ümberkristalliseerimise?
Veel üks väike asi, kui ma hakkasin HCl-i gaasi panema, nägin väga vähe valget sadet, kui saavutasin ph 6,0. Kristallide teke toimub lahuse sügavkülma panemisega või kuidas?
ZIcuV1tx2n
WADiGFgvfX
 

B.d.p.n.e

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 4, 2023
Messages
36
Reaction score
35
Points
18
Deals
2
Kristallide puhul klaasi kujul:

Pärast puhastusfaasi lõppu lahustage metamfetamiini pulber võimalikult väheses alkoholis ja oodake, kuni alkohol aurustub.
 

Lordoftheshard 2

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
78
Reaction score
42
Points
18
Kõik, mida pidi tegema, oli fb-õli eraldamine söövitavast veest in. A sep funnel pesta fb õli võrdse koguse dh20 ära visata dh20 siis lisada võrdse koguse veevaba atsetooni tritaat hcl hape til pH oli 5,8 lisada 1ml dh20 iga grammi met hcl siis evap enne saad skim peal t panna see pimedas kapis ja lasta looduse teha oma asja ei ole vaja gaasi ja teha asju keeruliseks
 

Lordoftheshard 2

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
78
Reaction score
42
Points
18
Ma lihtsalt lugesin seda korralikult pH 0 suur ei ei sa pead freebase see uuesti ja teie läheb kaotada toote ka vaadates oma keeduklaasi olete vööga seda kui teed destillatsiooni ja tõi kausti üle oma õli kui teed destillatsiooni kas lihtne või auru mitte kaugemale kui veerand tee alla kondensaator sa aururõhk ok aeglane ja kindel võidab võistluse siin patsientidel
Ka teie ei kavatse teha jää osta gaasistades toote te teete valge pulber, mis tuleb filterd pestakse veevaba atsetooniga siis ümberkristalliseeritud dh20 või lahustiga
 
Top