Metamfetamiin efedriintablettidest

evangelium

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 3, 2023
Messages
32
Reaction score
5
Points
8
kui palju naatriumtiosulfaati peaksin kasutama kirjelduse suhtarvus ?
 

B.d.p.n.e

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 4, 2023
Messages
36
Reaction score
35
Points
18
Deals
2
Selle kohta on raske anda keainest, kuid te peate kasutama umbes 4/1 kasutatud joodi
 

evangelium

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 3, 2023
Messages
32
Reaction score
5
Points
8
Tere im ostan kõik koostisosad, kuid ma ei saa osta 7℅ joodi tinktuuri minu riigis. Ma saan osta ainult tinktuuri naatriumjodaat 50℅, kaaliumjodiid 50℅ 0,18mg/126,66℅ kas seda on võimalik kasutada või peaksin ma seda kuidagi ekstraheerima?
 

Hypno

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 9, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Tellige see aliexpresist, see on odavam, puhtam ja võib-olla isegi kiirem lol
 

Lordoftheshard 2

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
78
Reaction score
42
Points
18
Kui teil on vaja korralikku joodi dm mulle ja ma panen teid tht õige tee fuck 7,,,, %shit hüpo, et kui te seda vajate
 

Hypno

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 9, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Lihtsalt nii, et eveyone teab, et saate osta laboriklassi joodi Aliexpressist odavalt. See ei ole loetletud kui jood, kuid pilt on jood. Ma sain umbes 100 grammi umbes aasta tagasi ja kontrollisin hiljuti ja seal on hunnik nimekirju ikka veel, lihtsalt peab võtma aega ja vaatama, võite leida ka testosterooni ja muid asju aliexpressil, kui teate, mida teete.

Nüüd pean ma teadma specfics väikese punase p sünteesi jaoks. Mul on kõik laboriseadmed. Ei taha raisata oma PSE-d ebaõnnestumisega.
 

evangelium

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 3, 2023
Messages
32
Reaction score
5
Points
8
Tere, mul oli täna probleem hüdrokloriidgaasi tekitamisega. Jälgisin videot ja tegin generaatorit gaasipurgist. Kasutasin 31% soolhapet ja soola. Soola ja soolhappe suhet ei olnud, nii et lisasin juhuslikult ja see ei olnud võimeline suruma gaasi läbi vooliku ja see ei mullita. Otsisin internetist ja leidsin õpetuse alumiiniumi kasutamiseks koos soolhappega. Kas ma võin seda meetodit kasutada? Reaktsioon oli üsna lühike ainult 5sekundit. Kas keegi teab, mis oli probleem soolade ja soolhappe meetodi puhul?
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
142
Points
43
Te peate kasutama HCl ja CaCl või H2SO4 ja NaCl. Kasutage väiksemat generaatorit, et te ei peaks kasutama palju materjali. HCl ja Al-foolium ei tee midagi muud, kui teevad jama.
Kasutage väikest, pigistatavat generaatorit, et saaksite vajadusel gaasi sisse suruda, kuid veenduge, et te ei imeks oma toodet tagasi! Proovige 10-15g CaCl või NaCl ja võib-olla 50ml või nii HCl või H2SO4. Kasutage joodimata soola. Pange kõik kokku ja blokeerige oma vooliku ots ja oodake 5 minutit, et rõhk tekiks. Sukelduge oma voolik tootesse ja vabastage rõhk, nii et gaas mullitab läbi toote, nagu ma ütlesin, pigistage seda vajaduse korral, kuid olge ettevaatlik.
 

evangelium

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 3, 2023
Messages
32
Reaction score
5
Points
8
ma proovisin ekstraheerida rp tikudest ja ma keetsin seda 2hours koos naoh lahusega ja see muutub halliks see mullitas ja nüüd pärast pesemist destilleeritud veega muutub see halliks pulbriks ja selle dissapiring natuke mida ma tegin valesti ?
 

Johnny_Hammersticks

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 8, 2023
Messages
11
Reaction score
5
Points
3
miks te keedate rp naohi lahuses? ei, see ei tohiks muutuda halliks, see peaks olema endiselt punane, kui te olete lõpetanud.
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
142
Points
43
evangelium
Mis läks valesti, et sa keetsid oma RP-d NaOH-s 2 tundi... kust sa oma juhiseid saad? Lugesin just kogu selle postituse läbi ja see kõik on siin. Kas sa ei saa juhistest aru või otsustad sa lihtsalt kõike omapäi keerata, kuidas sa seda teed?
 

googie

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 1, 2023
Messages
45
Reaction score
32
Points
18
Nagu @Lordoftheshard 2 ütles, kasutage lihtsama ja kiirema meetodi jaoks hüpofosforhapet, kui saate seda leida.

Unustage tikutopsid, kui te ei saa punast kergesti kätte, tellige need. https://www.aliexpress.com/w/wholes...f=auto_suggest&spm=a2g0n.productlist.header.0 https://www.aliexpress.com/w/wholes...f=auto_suggest&spm=a2g0n.productlist.header.0

Niisuta pisut atsetooniga ja lase veidi leotada, kraabi fosfor maha.

Mis puutub HCl tekkimisse, siis ole ettevaatlik fooliumiga, see võib ägedaks minna. Jätka joodimata soolaga ja lisa soolhüdroksiidiga tilgakesi suletud anumas, mille otsast on voolik välja. Kui teil ei ole laboriseadmeid, piisab ka plastmassist kokspudelist, mille kaanest on väike toru läbi viidud.
 
Last edited:

zaners

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 13, 2023
Messages
45
Reaction score
7
Points
8
Kuidas saada punane p paberilt maha? Kas te saate seda lihtsalt maha kraapida?
 
View previous replies…

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
142
Points
43
Naatriumhüpofosfit -> hüpofosforhape <=> punane fosfor + I2 = vesinikkloriidhape. See on see, millest onu Fester räägib, kui ta räägib elektrita nikeldamisest. Seda müüakse "C-komponendina". Või 'R-komponent', mis tähendab vist täiendajat. Sul võib olla õigus ma ei ole kindel, kuidas sa täpselt mõtled. Sa pead natuke uurima või küsima edasi.
 

googie

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 1, 2023
Messages
45
Reaction score
32
Points
18
Lugege läbi siit:

 

evangelium

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 3, 2023
Messages
32
Reaction score
5
Points
8
Kuidas teada vee võrdset mahtu ? Kas ma pean arvutama seda viskas moolid ? Ja kuidas ma saan seda teha ? Lugeda seda kokku ? Pseudo, i2, hypo ? Kas on mingi plahvatuse või tulekahju oht, kui seda täpselt nii teha nagu kirjelduses ? Ma punastan, et kui hüpofosoor kohtub oksüdeeriva ainega, mis on I2 või kuumeneb üle 130°, võib see põhjustada tulekahju. Eksotermiline reaktsioon on 290°, nii et mis see on ?
 

B.d.p.n.e

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 4, 2023
Messages
36
Reaction score
35
Points
18
Deals
2
Ma arvan, et te olete palju mõelnud võrdse mahu küsimuse peale, te peate lihtsalt panema võrdse koguse või veidi vähem kui kõik muu õhupalliga
 

evangelium

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 3, 2023
Messages
32
Reaction score
5
Points
8
Tänan teid kõigi nõuannete eest. Im püüab uder mõista seda kõike, nii et ma tahan teada kõiki üksikasju. Nii et selle ok teha seda silma järgi ? Ma arvasin, et keemias ei tehta midagi silmaga
 

B.d.p.n.e

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 4, 2023
Messages
36
Reaction score
35
Points
18
Deals
2
Las ma ütlen teile, kuidas ma seda teginJa ma panin kraanivett nii palju, kui ma panin reaktsiooni jaoks, või natuke rohkem kui see on


See on alati eksitav, kui teha seda silma järgi, kuid võrdse mahu küsimus retseptis on ilmselt sarnane sellega
 

evangelium

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 3, 2023
Messages
32
Reaction score
5
Points
8
Kui see on kinni, kuidas ma saan tulekahju neutraliseerida ? Kas ma võin kasutada tavalist tulekustutit või peaksin kasutama liiva ?
 

The chef

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 5, 2022
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Ma saan piiramatult pseudoefedriini tablette, kuid mul on mõned kahtlused oma pillidega, mis juhtub, et nad sisaldavad neid toimeaineid: Pseudoefedriinvesinikkloriid 60mg / kloorfenamiinmaleaat 4mg ja klassikalised abiained .....

Kas on võimalik pseudoefedriini neist pillidest välja võtta?
( Minu keel on hispaania keel, kuid püüan kirjutada parimal viisil. Kui te saaksite mind aidata, oleksin väga tänulik).
BeSZFUJwV1
 

xena

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 29, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Hei, mul on paar küsimust.
1. Kas pillide eraldamiseks võib kasutada etanooli ja metanooli segu asemel diklorometaani? Ja kas see lahendab aspiriini/kofeiini probleemi?
2. Mitu grammi joodi tuleks kasutada joodilahuse valmistamiseks? Või võib lihtsalt tahket joodi otse sinna sisse torgata? (Kui jah, siis millise kaaluga?) Ma kasutan bp98
 
Top