Metamfetamiini süntees P2P-st alumiiniumamalgaami abil

rothschild33

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2022
Messages
69
Reaction score
45
Points
18
Viis protseduuri läbi kaks korda, esimesel korral ei toiminud (usun, et ebaõnnestunud alumiiniumamalgaamist)
2. protseduur kasutas järgmist protseduuri:

1. 10 g fooliumi, mis lõigati 3x3 cm suuruseks, amalgaamiti 200 mg elavhõbedakloriidi lahuses 400 ml soojas vees, kuni lahus muutus halliks ja pinnale tekkisid mullid.
2. Vesi dekanteeriti ja alumiiniumamalgaam pesti kaks korda 250 ml külma veega.
3. Alumiiniumamalgaamile lisati kiiresti: 43 ml metüülamiini 40 % vesilahust, 100 ml IPA, 13,4 ml P2P, seejärel veel 100 ml IPA.
4. Alumiiniumitükke torgati vardaga, et need jääksid vedeliku pinna alla. Kiiresti tekkisid mullid ja temperatuur tõusis. Kolb uputati külma veevanni, kui temperatuur jõudis üle 50C.
5. 2 tunni möödudes oli suurem osa alumiiniumist kulunud ja segades lisati 20 ml 25% naatriumhüdroksiidi lahust, jälgides, et temperatuur ei ületaks 50C, siis 3 tunni möödudes lisati veel 20 ml 25% naatriumhüdroksiidi lahust (5 g naatriumhüdroksiidi 20 ml vees).
6. Reaktsiooni segati üle öö, toatemperatuuril, seejärel lasti settida.
7. Selge kiht dekanteeriti ja säilitati, seejärel lisati 100 ml IPA-d hallile settele, seejärel segati veel üks tund ja pärast osakeste settimist dekanteeriti IPA-kihti. Seejärel alumiiniummuda vaakumfiltreeriti ja pesti 2x 50 ml metanooliga, seejärel säilitati kõik dekanteeritud ained ja filtraat.
8. Pesti 75 ml soolveega (25% naatriumkloriidi lahus vees), seejärel kuivatati naatriumsulfaadiga 15 minuti jooksul magnetilise segamisega, seejärel filtreeriti.
9. Kuumutatakse lahus 110 C-ni, et eemaldada kõik lahustid.
10. Vaba baasmetallile lisatakse 150 ml etanooli, seejärel lisatakse HCl IPA lahuses kuni ph 6ni
11. Filtreerige kristallid


Protseduurist saime kristallid, natuke kibedad, soolased kristallid.
Kristalli sulamistemperatuur on väga kõrge, see ei veeretaks pärast kuumutamist fooliumi alla, kuigi nii insufflatsioon kui ka suukaudne on väga psühhoaktiivne ja hea tagasiside.
Teeb kristallidele A/B ekstraheerimise, et näha, kas me saame välja lõigata selle, mis iganes muudab selle kõrge sulamistemperatuuri

5qwMbvjhVm


W5oTLQxCDp



Valged kristallid, mis filtreeriti ja kuivatati:

9FfQP8nTBU


Pärast ühekordset lahusti ümberkristalliseerimist:

EjITmWi5cx


Kas kellelgi on mõtteid, mis põhjustas kristalli kõrge sulamistemperatuuri?
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
244
Points
43
Poisid, teil on nii ilusad kallid seadmed, miks te kuradi kurat ei hangi endale korralikke Al-granuleid, vaid kasutate kuradi fooliumi? Minu Al/Hgs ei töötanud kunagi hästi, kuni ma hakkasin kasutama graanuleid, aga siis nagu võlu! See kraam on odav ja jälgimata. Ärge kasutage fooliumi. Kui tõesti tahad proovi hiljem fooliumiga, aga kui sul on hea segisti nagu sul - fooliumil on null mõtet, aga kuradi kõik ära. Kui sul ei ole head segajat noh, see on vabandus, aga ei, parem mitte. Selle ei ütle ainult mina seda, vaadake üle vanad lauad lõpus kõik ütlevad teile, et kasutage "head Al" ja see tähendab EI FOIL.
 
View previous replies…

Jordan Belfort

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 10, 2023
Messages
128
Reaction score
60
Points
28
Paksema fooliumi kasutamine 10L pluss partiide puhul, eriti survepaagis, töötab suurepäraselt.
1 baar 10 temp kõrgem, soovitame metüülamiini asemel nitro, kuid kindlasti pesta see välja küllastunud NaCL-i ja söögisoodaga, kui meta/nitro lahustisse lisatakse leelist, säästab teid destillatsiooni, kui kasutate heksaani.
 

ItsMee

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 15, 2023
Messages
12
Reaction score
5
Points
3
Al/Hg töötlus võib olla vastik. Miks kõik dekanteerivad, filtreerivad või ekstraheerivad muda?
Saate filtreerida läbi tseliidi oma buchneri lehtris. see väldib filtri ummistumist.

Aga minu jaoks on parim, kui pärast reaktsiooni lõpetamist lisate vett ja NaOH-d, et basiilida ja seejärel destilleerite oma toodet auruga.

Ei pea tegelema mudaga. Lihtsalt vabanege sellest pärast aurudestillatsiooni ja töötage ilusa selge lahusega.

Olge ettevaatlik, mõnikord tulevad teie aurudestillaadiga kaasa mõned metallilise elavhõbeda helmed. Vabanege ka sellest.

Al/Hg ei olegi nii halb, kui sellega harjuda.
 

Teotaita

Don't buy from me
Member
Joined
Mar 16, 2024
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Mis võib asendada elavhõbedakloriidi
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
244
Points
43
Iga elavhõbedasool töötab, nitraat, sulfaat tahes. Aga see peab olema elavhõbe, gallium EI tööta.
 

Jordan Belfort

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 10, 2023
Messages
128
Reaction score
60
Points
28
Nitroga tõepoolest ei ole, kuigi kuumutamisel algab üks reaktsioon. ilmselt hüdrogeenimine.
metüülamiiniga ei tea

Peab veel proovima 4 galinstani vormiga.
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
244
Points
43
Ma juba ütlesin teile, mis võib asendada elavhõbedakloriidi ja elavhõbeda metalli ei olnud nimekirjas, nii et mida te arvate?
 

want2cook

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
May 9, 2022
Messages
10
Reaction score
0
Points
3
Siin p2p on pulber, mis siis, kui mul on vedelikuvorm?
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
244
Points
43
P2P ehk fenüülatsetoon ehk fenüül-"-propanoon on õhuke õli, vedelik, mis on puhtal kujul värvitu kuni kergelt kollane ja murrab (painutab) valgust väga tugevalt.

Need on P2P omadused ja need ei erine üheski maailma või teadaoleva universumi paigas. Kui teil on tahke aine, siis see ei ole P2P. Ma oletan, et te ajate segi hiina "BMK", mis on see, kuidas hiinlased nimetavad paljusid erinevaid P2P lähteaineid, kuid see oli minevikus P2P nimetus (bensüülmetüülketoon) P2P-ga .
Igal juhul: Kui see on toatemperatuuril tahke, ei saa see olla puhas P2P, mitte kusagil.
 

Consider

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 18, 2023
Messages
32
Reaction score
7
Points
8
Ma tõesti vajan teie abi, minu teine katse toota met, kasutades P2P, olen aurustamise lõppjärgus kristalliseerumiseks ja see on aurustunud kristallide pilt, palun, kas ma saan pesta etüülatsetaadi või dietüülatsetaadiga ja kuidas ma ümber kristalliseerida, et kivine met (kivid) kristall oleks täidetud,
 

Attachments

  • 3a7h5rFw4N.jpg
    3a7h5rFw4N.jpg
    8.4 MB · Views: 136
Top