Metamfetamiini süntees P2P-st alumiiniumamalgaami abil

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Tere, jah
Te peate hankima metüülamiini vaba aluse. Soolhüdrokloriidisool ei tööta.
 

bndr

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 22, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Metüülamiini freebaas on gaas, selles menetluses kasutab ta metüülamiini HCL, naatriumhüdroksiid freebaas seda, kui selle lisab reaktsiooni. Nii et jah, metüülamiini HCL võib kasutada. See on kõik, mida olen kunagi kasutanud.....
 

WilliamK

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 13, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Me ei kasuta puhast metüülamiini, vaid 25%-list lahust, mis on vees lahustatud.
Sellisel kujul on see ilmselgelt vedelik.
 

Lordoftheshard 2

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
78
Reaction score
42
Points
18
500 Gms alumiiniumist katmata metallipulber 100% klassi 420A peen pulber TASUTA LÄHETAMINE
See on katmata. ja see on see, mida elavhõbe teeb, riisub katte maha.
Kas ma võin seda kasutada fooliumi ja elavhõbedakloriidi asemel
 

diogenes

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 27, 2021
Messages
183
Reaction score
94
Points
28

Vabandan, et ütlen, kuid ma ei usu, et see toimiks mitmel põhjusel. Hg ei soodusta redutseerimist, eemaldades alumiiniumoksiidi (kuigi see hävitab protsessi käigus katte, kui see puutub alumiiniumiga kokku isegi kõige väiksema koha pealt). Redutseerimine toimub seetõttu, et Hg on elektripositiivsem, mis tähendab, et kui Hg puutub kokku Aliga, imeb ta elektronid alumiiniumist välja, mis viib Ali oksüdeerumiseni Al(OH)3 -ks (reaktsioonis näha olev muda). See loob silla elektronide ülekandmiseks Alumiiniumilt teie tootele, mis on redutseeritud (antud elektronid).

Kui Hg puuduks, hävitaks Alumiinium ennast väga tormiliselt, tekitades hetkega tohutul hulgal H2. Muide, see juhtuks igal ajal, kui puuduks Al2O3 kaitsekiht, sest Al on väga reaktiivne ja oksiidikiht on ainus põhjus, miks Al saab õhus eksisteerida.

Al-pulbril oleks ka kaitsekiht (alumiiniumoksiid - Al2O3) isegi pisikestel Al-osadel. Pulbrilise Ali puhul on probleemiks see, et reaktsioon toimuks liiga kiiresti, te ei saaks seda kontrollida. Isegi kui teie foolium on liiga õhuke, muutub üsna problemaatiliseks, kui mitte võimatuks, alumiiniumi tarbimise vältimine enne, kui teie toode väheneb. Kujutage seda ette pulbrilisel kujul, see oleks lihtsalt see ise peaaegu koheselt.
 
View previous replies…

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
Ei ole vaja HgCl2 erilist, mis tahes elavhõbedasool töötab, nitraat isegi paremini kui HgCl2, mis on lihtsalt kõige tavalisem ja töötab väga hästi.

Ka metallilist elavhõbedat võib kasutada, kui te leiate mõne vana termomeetri või elavhõbedast elektrilise lüliti, mis oli levinud autodes või ka sügavkülmikutes, kus nad lülitasid valguse sisse, kui kaas tõsteti.
Elavhõbeda metall muutub kergesti HgCl2-ks, kõik, mida on vaja, on mõned nitraatsoolad, igaüks töötab ja ainult väike kogus on vaja selle reaktsiooni katalüüsimiseks, mis töötab nii: Elavhõbeda metall anumasse, katke see HCl-ga, 30% on hea. Võite lisada veidi alkoholi, et elavhõbe oleks hästi kaetud. Siis lisage nuga otsa mis tahes nitraati, mida saate, kõik töötavad. Soojendage seda bt, kui reaktsioon on aeglane, tehke seda hästi ventileeritud kohas.
Nitraadi lisamisel algab reaktsioon ja see toimib nii: HCl asendab nitraadis oleva lämmastikhappe ja äkki on vaba lämmastikhape. Lämmastikhape ründab elavhõbedat ja moodustab elavhõbedanitraati, mis tänu HCl olemasolule muutub HgCl ja HgCl2.Võite kasutada seda suppi otse alumiiniumi amalgeerimiseks,kasutage veel nagu tavaliselt, sest osa reageerib liigse HCl-ga, see ei ole probleem.
 

Ortist

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
89
Solutions
1
Reaction score
54
Points
18
HCl ei asenda Hg-nitraadis lämmastikhappeid, kuna lämmastikhape on tugevam kui HCl. Kui ma sain teist õigesti aru :). Tuleb kas reageerida metalliline elavhõbe lämmastikhappega, et saada nitraat ja kasutada seda sellisena või saada nitraat, seejärel leelotada see NaOH-ga, et saada elavhõbeoksiid (sademed) ja seejärel reageerida oksiid HCl-ga. Teine võimalus, mida ma kasutasin, on teha Hg atsetaat (Hg+äädikhape+H2O2) -> valge sade, siis lisada HCl uuntil sade kaob ja kasutada seda suppi amalgaamimiseks.
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
Elavhõbe + lahjendatud lämmastikhape, nagu see moodustub HCl ja nitraadisoolast (teil on dissotsiatsiooni ja tasakaalu ja sellise jama tõttu natuke lämmastikhapet) -> elavhõbe(I)nitraat. Elavhõbe(I)nitraadi reageerimine HCl-ga on üks levinud viise, kuidas saada HgCl2.

Lõppkokkuvõttes on tõend alati pudingis: Lihtsalt proovige. See toimib.

Toona, 20 aastat tagasi, kui Polverone seda sciencemadness.org'ile tõi, tekkis mõningane peamurdmine, aga kuna ta tegelikult proovis seda enne postitamist ja keegi ei kahelnud selles, noh, ta on tuntud ja lugupeetud ja talle kuulub foorum ;).....
.... aja jooksul on hunnik inimesi seda meetodit kasutanud, ka mina soovitan seda tihti, kuna see postitati üle 20 aasta tagasi ja keegi ei tulnud kogu selle aja jooksul mulle pähe kiskuma....

kõik hea, ei mingit muret
/ORG
 

Ortist

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
89
Solutions
1
Reaction score
54
Points
18
See kirjutis on täielik segadus. Selle järgimine sellisel kujul annab teile 10% yld. Või võib olla ka vähem.

1. Alumiiniumamalgaam tuleb eelnevalt ette valmistada, see on oluline samm
2. Lisage oma p2p, metüülamiin amalgaamile koos isopropanooliga.
3. Hoidke reaktsioonitemperatuur <30 kraadi
4. 40g p2p ja 40g alumiinium FOILiga saate 100% runaway :).
5. Lisage NaOH/KOH enne filtreerimist Al/Hg muda, see muudab filtreerimisprotsessi lihtsamaks ja tapab allesjäänud Al
6. Ja nii edasi...
 

Jordan Belfort

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 10, 2023
Messages
128
Reaction score
60
Points
28
Ma tegin enne 200L trumlidel, 100L trumlid on ka hea, ja tegin ühe poti reaktsiooni.

350-400 grammi elavhõbedat 10L b (400 grammi on tõesti palju agressiivne), 15L metüülamiini 40% ja siis nagu 30L metanooli.
Fooliumiga ma ei ole kindel, mul oli lõpuks tehtud nagu 2/3 ämbritäis kriimustatud/kahjustatud fooliumiga (pallid puuduvad), nii et see oli see kaal.

Lõpuks oli liiga palju fooliumi.
Saagis; 12L PH 12 juures.

Tagasi metüülamiiniga, kõik teavad, et on paremaid alternatiive, kui töötan, nt Al/Hg-ga
 
View previous replies…

Jordan Belfort

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 10, 2023
Messages
128
Reaction score
60
Points
28
Kasutage paksu fooliumi, ja jah, see on ekstrotermiline. See ei olnud kilo oli 2/3 30L ämbrist.

Proovige kasutada paksu fooliumi. Aga nad mono suhe oli hea, kuigi ma soovitan nitrometaani asemel methalamiini ja destilleerida ja taaskasutada kõik.
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
Suurtes partiides tilgutate ketooni (P2P) nii kiiresti kui võimalik, ilma et reaktsioon hüppaks kolvist välja / puhuks läbi kondensaatori. Metüülamiini* tuleb kasutada suures ülejäägis, sest P2P moodustab imiini mitte nii meelsasti nagu näiteks MDP2P. Segamine on suuremate partiide korraliku saagise saamiseks hädavajalik. Kasutage Al-granuleid umbes 2mm suuruse 99,99xx% puhtusega, mitte fooliumi. Amalgaami võib valmistada kohapeal, reaktsioonianumas, kasutada ohtralt HgCl2 ja soojendada seda 30 °C-ni, et see käima saada, katke Al alkoholiga + 20% veega. Amalgaam toimib paremini, kui lisada vett.

*4 molaarselt või rohkem. See on umbes sama massiline metüülamiin kui P2P, rohkem MeNH2 on parem, saate selle kergesti taastada, kui reaktsioon on lõppenud ja uuesti kasutada. Vaja on tõhusat kondensaatorit, et mitte puhuda liiga palju metüülamiini koos tagasivoolureaktsiooniga välja. Alternatiivselt võib kondensaatori ülaosa ühendada toru abil veega või parem alkoholiga täidetud anumasse, kuhu MeNH2 kogutakse, see väldib ka kohutavat amiinihaisu.
Parimaid tulemusi andis etanool (denatureeritud on hea). Kui kogu P2P on lisatud, segatakse reaktsiooni ja kuumutatakse tagasilöögini, kuni kogu Al on kulutatud. See on lihtne: Mida kauem te seda ajate, seda parem on saagis. Pärast ketooni lisamise lõpetamist on 4 tundi absoluutne miinimum, 5 tundi on hea kompromiss, 12 tundi parandab saagist võrreldes 8 tunniga ainult umbes 5%, pikem on mõttetu.

30 °C juures peaks reaktsioon kestma mitu päeva, vähemalt 60 tundi, kuid võib-olla ka nädal.
Al-granulid on palju paremad ja reaktsiooni saab refluksida ilma probleemideta.
Al P2P kohe lisamine on katastroofi kutsumine ja lihtsalt tagurlik, miks peaks keegi seda tegema? Sa jooksutad selle sisse nii kiiresti kui võimalik, see pakub täiuslikku kontrolli, sa näed, kui kaugele refluks läheb kondensaatoris ja kui see jõuab 1/3-ni, siis peatad ja ootad, kuni see rahuneb. Hea mehaaniline segamine on hädavajalik, muidu on reaktsioon kontrollimatu (ketoonitaskud tekivad ja reageerivad äkki).

Saagis ei ole kunagi nii hea kui MDP2P-ga, kuid suure hulga metüülamiini ja 8-tunnise töötamise korral on võimalik saavutada üle 80% saagis.

Workup on lisada hüdroksiidi ja palju vett destilleerimise alkoholi / metüülamiini ja siis ülejäänud alkoholi välja anumast, lisada rohkem vett ja aurudestillatsiooni aeglaselt - met aurab üle väga kergesti ei ole vaja suruda seda, kvaliteet on palju parem sel viisil. Õli aurudestillatsioonist saab otse soolaks keerata, kui seda ei lükata, kuid muidugi edasised puhastussammud parandavad alati puhtust, noh selle sõltub sinust, kas tahad oma toote üle uhkust tunda või tegelikult ei anna kuradit, sest see on raha eest ja ainult raha eest.
 

Lordoftheshard 2

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
78
Reaction score
42
Points
18
Reflux temp.50c on see õige nagu mu sõber ütles.mulle.seda ka.kui tilgutada p2p ta ütles ei lase reaktsioonisegu üle 50c minna ja aeglustada tilgutuskiirust kui seda teeb
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
Tagasivoolutemperatuur on siis, kui see keeb ja see sõltub segu keemistemperatuurist, mis tähendab, et kui seal on palju metüülamiini, siis on see umbes 45-50 °C, sest siis keeb vesi/alkohol/metüülamiini aseotroop. Ilma surveanumita ei saa seda kuumemaks teha. Probleemiks on metüülamiini väljapääsemine, ma juba ütlesin, kuidas seda probleemi lahendada, püüdes ja taaskasutades ära keevat MeNH2. Madalamatel temperatuuridel on teil ikkagi MeNH2 kadu, kuid ka reaktsioon kestab igavesti ja päev või kaks või viis.
 

Lordoftheshard 2

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
78
Reaction score
42
Points
18
Nii et mida te soovitate suhtarvud ja nii edasi teha sünteesi 8h see öelda 2on siin toodud suhtarvudega siin on pigem refluks see 8h teha tööd korralikult
 

xile

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2023
Messages
102
Reaction score
50
Points
28
ühel on küsimus elavhõbedakloriidi kohta. Kas seda saaks valmistada elementaarse elavhõbeda ja soolhappe abil? Hg + 2 HCl -> HgCl2 + H2 ? Kas see reaktsioon on realistlik? Kui palju on elavhõbedat kliinilises termomeetris?
 

Ortist

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
89
Solutions
1
Reaction score
54
Points
18
No see on ebareaalne. Mida te saate teha, kui teil on vaja kloorida:

1. Võtke metalliline elavhõbe keeduklaasi (termomeetrist)
2. Lisage 5 ml jäääädikhapet ja 5 ml vesinikperoksiidi (30..50%).
3. Segage, kuni kogu elavhõbe muutub valgeks pulbriks.
4. Lisage aeglaselt vesinikkloriidi, kuni saadakse selge lahus.
5. Aurutatakse ettevaatlikult kuni siirupini ja jahutatakse

Teine võimalus on teha nitraat lämmastikhappega, seejärel leelistada, et teha Hg-oksiid, seejärel lahustada HCl-s. See meetod tekitab lämmastikhappe tõttu palju suitsu

Teine võimalus, mida ma ei proovinud, on reageerida Hg seguga 50/50 HCl ja H2O2 seguga segades. Ehk see töötab. Atsetaat->kloriid töötab väga hästi.
 
View previous replies…

xile

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2023
Messages
102
Reaction score
50
Points
28
Nii on realistlik?
Hg + 2HCl + H2O2 → HgCl2 + 2H2O
 

Ortist

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
89
Solutions
1
Reaction score
54
Points
18
võite proovida. see on eksotermiline, seega tuleb keeduklaasi jahutada või h2o2 laguneb.
kuid
Hg+äädikas+H2O2 -> Hg.atsetaat
Hg.atsetaat + HCl -> HgHl2

On tõestatud, et see toimib, on kiire ja ei haise
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
Antud juhul on vaja rõhutada, et parem ei püüa HgCl2 kuivatada kuumal plaadil või isegi lihtsalt õhu peal seistes, sest HgCl2 alkeemiline nimetus on "söövitav sublimaat" ja see ütleb kõik, see sool sublimeerub kergesti, ütleme, et ta läheb tahkest ainest õhku, ilma et ta läbiks vedelat olekut. Nii et kui üritatakse HgCl2 kuivatada ilma professionaalse varustuseta, satub seda palju õhku ja elavhõbeda või selle soolade sissehingamine on üks kindlaid ja väga halbu viise, kuidas saada elavhõbedamürgistus kõige hullemat sorti. Hoidke ka kõik mahutid kogu aeg kinni ja avage need ainult vajaliku koguse kättesaamiseks ja otseseks kasutamiseks.
 

Ortist

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
89
Solutions
1
Reaction score
54
Points
18
Jah, see on tõsi. Sellepärast ma ütlesin "cafrefully evaporate". Ja muidugi ei tohi seda teha suletud ruumis. Ilma professionaalsete seadmeteta on seda parem teha kõigi akende avanemisega ja ventilaatoriga, mis puhub aurud otse aknale. Või siis lihtsalt jääda nitraatsoola juurde.

Mina aga tavaliselt aurustasin seda siirupiks ja siis lahjendasin suure koguse veega, et teha amalgaamilahus. Seda on turvalisem hoida ja lihtsam doseerida.
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
Te peate lisama väikese koguse nitraati, nagu salpeeter või ammooniumnitraat või kaaliumnitraat või hõbenitraat (seda müüb analüütilistel põhjustel iga keemiapood väikestes kogustes, kuid te vajate reaktsiooni katalüüsimiseks vaid tillukest kogust, nagu terava noa otsa).
Ma postitasin mehhanismi, kuidas see toimib just enne.
Vanas stiilis kliinilised termomeetrid olid grammi või nii elavhõbedat, lülitid on sageli viis grammi või rohkem, kuna Ebay ja Amazon on keelanud elavhõbeda sisaldavate toodete müügi (kus ma elan vähemalt), on teie parim panus klassifitseeritud.
 

Win Win

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 10, 2023
Messages
101
Reaction score
4
Points
18
Tere härra. Kas ma võin teada, et teie refluks kahe tunni jooksul on toatemperatuuriline reaktsioon või on vaja soojendada? 2. jagu
 

Win Win

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 10, 2023
Messages
101
Reaction score
4
Points
18
Tere, härra
teie refluks 2 tundi on toatemperatuuril refluks või on vaja soojendada temperatuuril?
 

Win Win

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 10, 2023
Messages
101
Reaction score
4
Points
18
Kas eeter võib muutuda EA-ks?
 
Top