Metamfetamiini süntees P2P-st alumiiniumamalgaami abil

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,735
Points
113
Deals
1
Tere, jah
Te peate hankima metüülamiini vaba aluse. Soolhüdrokloriidisool ei tööta.
 

bndr

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 22, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Metüülamiini freebaas on gaas, selles menetluses kasutab ta metüülamiini HCL, naatriumhüdroksiid freebaas seda, kui selle lisab reaktsiooni. Nii et jah, metüülamiini HCL võib kasutada. See on kõik, mida olen kunagi kasutanud.....
 

WilliamK

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 13, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Me ei kasuta puhast metüülamiini, vaid 25%-list lahust, mis on vees lahustatud.
Sellisel kujul on see ilmselgelt vedelik.
 

Doubleboil

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 22, 2023
Messages
14
Reaction score
6
Points
3
7. Metamfetamiini vaba alus lahustatakse x3 mahus kuivas atsetoonis.


Kas atsetooni võib asendada etanooli või metanooli või dcm-ga?
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
279
Points
63
atsetooni on tungivalt soovitatav kasutada sadestamiseks
 

Doubleboil

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 22, 2023
Messages
14
Reaction score
6
Points
3
3. Reaktsioonisegu valatakse jää-vee (1:1 v/v) keeduklaasi läbi sõelfiltri (et vabaneda tahkest Al/Hg-st), kolb tuleb reaktsioonisegu jääkidest maha pesta keeduklaasi. Reaktsioonisegu keeduklaasis leelestatakse kaaliumhüdroksiidi vesilahusega (120 g KOH 250 ml H2O-s).
4. Seejärel ekstraheeritakse lahus dietüüleetriga (või petrooleetriga) 750 ml.

3) kaaliumhüdroksiidi võib asendada NaOH-ga?
4) eetrit võib asendada dcm-ga? Või?
 

Studenttt

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 29, 2022
Messages
42
Reaction score
20
Points
8
Ohutuse jaoks midagi, mida on kõige rohkem vaja!
Elavhõbedakloriid kui ohutu on see kasutada selles sünteesi, ka töötades withe suurtes kogustes
 

Jordan Belfort

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 10, 2023
Messages
128
Reaction score
60
Points
28
Te sureksite sellest. Oli üsna raske elavhõbeda mürgistus, nii halvasti muutis see mu nägemist ja kui ma puhkasin 2 päeva oli see läinud tagasi põhitasemele, kuid niipea kui ma töötasin elavhõbedaga uuesti piisavalt kiiresti (tundi) mu nägemine oli jälle perses.

Ka mu mälu on sellest püsivalt kahjustatud.


Probleem on inimestega, kes seavad sellega reaktsiooni, ilmselt ei tea, kuidas elavhõbedast lõpptootes ise vabaneda.

Ma soovitan tungivalt mitte kellelegi kasutada seda süntaasi, kui te seda õpite. ja ainult teha vaakumdestillatsiooniga oma lõpptoode. Kõigepealt tundke teisi meetodeid.
 

diogenes

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 27, 2021
Messages
183
Reaction score
94
Points
28
Kas on kasulik pesta ekstrakti destilleeritud veega, et vabaneda anz võimalikest Hg-sooladest selles etapis enne kuivatamist või on see järgmises etapis toimuva destilleerimise tõttu mittevajalik?
 

Studenttt

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 29, 2022
Messages
42
Reaction score
20
Points
8
Kas see süntees on võimalik valge määrdunud bmk või peab olema vaakumdestilleeritud bmk
 

Jordan Belfort

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 10, 2023
Messages
128
Reaction score
60
Points
28
Võib olla määrdunud BMK pärast sulatamist, lihtsalt veenduge, et see on happest neutraliseeritud tugeva leelisega. Selles sünteesis ei ole vaja kasutada veevaba BMK-d.
 

Lordoftheshard 2

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
78
Reaction score
42
Points
18
Teine asi, mida kõik on vahele jäänud teie ei kavatse saada killustikku te peate tegema resolutsiooni vaakumdestilleeritud freebase tritaat hcl-happega ja teha atsetooni sügavkülmikus, et saada killustikku muidu saate pulbrit, kui te ei tee seda
 

Lordoftheshard 2

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
78
Reaction score
42
Points
18
Samuti kui te lisate naoh vababaas peaks tulema reaktsioonisegu ülaosasse, miks te peate ekstraheerima lihtsalt panema selle eraldussahtrisse ja tühjendama vee hiljem maha kerp õli pealmise kihi
 

Lordoftheshard 2

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
78
Reaction score
42
Points
18
Kas metüülamiini saab lihtsalt lahustada metanoolis ja seejärel lisada naoh, et teha vababaasiline metüülamiin
 

Lordoftheshard 2

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
78
Reaction score
42
Points
18
Ka leelistamisel võin ma lihtsalt panna rx segu keeduklaasist rb kolbi ja.kuiva Naoh siis välise auruga destilleerida ja ja eraldada kaustilise vee ja met vababaasi sep lehter fb peaks olema puhas välise auruga destillatsioonist siis teha eraldus, et saada dmeth
 

Lordoftheshard 2

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
78
Reaction score
42
Points
18
500 Gms alumiiniumist katmata metallipulber 100% klassi 420A peen pulber TASUTA LÄHETAMINE
See on katmata. ja see on see, mida elavhõbe teeb, riisub katte maha.
Kas ma võin seda kasutada fooliumi ja elavhõbedakloriidi asemel
 

diogenes

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 27, 2021
Messages
183
Reaction score
94
Points
28

Vabandan, et ütlen, kuid ma ei usu, et see toimiks mitmel põhjusel. Hg ei soodusta redutseerimist, eemaldades alumiiniumoksiidi (kuigi see hävitab protsessi käigus katte, kui see puutub alumiiniumiga kokku isegi kõige väiksema koha pealt). Redutseerimine toimub seetõttu, et Hg on elektripositiivsem, mis tähendab, et kui Hg puutub kokku Aliga, imeb ta elektronid alumiiniumist välja, mis viib Ali oksüdeerumiseni Al(OH)3 -ks (reaktsioonis näha olev muda). See loob silla elektronide ülekandmiseks Alumiiniumilt teie tootele, mis on redutseeritud (antud elektronid).

Kui Hg puuduks, hävitaks Alumiinium ennast väga tormiliselt, tekitades hetkega tohutul hulgal H2. Muide, see juhtuks igal ajal, kui puuduks Al2O3 kaitsekiht, sest Al on väga reaktiivne ja oksiidikiht on ainus põhjus, miks Al saab õhus eksisteerida.

Al-pulbril oleks ka kaitsekiht (alumiiniumoksiid - Al2O3) isegi pisikestel Al-osadel. Pulbrilise Ali puhul on probleemiks see, et reaktsioon toimuks liiga kiiresti, te ei saaks seda kontrollida. Isegi kui teie foolium on liiga õhuke, muutub üsna problemaatiliseks, kui mitte võimatuks, alumiiniumi tarbimise vältimine enne, kui teie toode väheneb. Kujutage seda ette pulbrilisel kujul, see oleks lihtsalt see ise peaaegu koheselt.
 
View previous replies…

Ortist

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
89
Solutions
1
Reaction score
54
Points
18
HCl ei asenda Hg-nitraadis lämmastikhappeid, kuna lämmastikhape on tugevam kui HCl. Kui ma sain teist õigesti aru :). Tuleb kas reageerida metalliline elavhõbe lämmastikhappega, et saada nitraat ja kasutada seda sellisena või saada nitraat, seejärel leelotada see NaOH-ga, et saada elavhõbeoksiid (sademed) ja seejärel reageerida oksiid HCl-ga. Teine võimalus, mida ma kasutasin, on teha Hg atsetaat (Hg+äädikhape+H2O2) -> valge sade, siis lisada HCl uuntil sade kaob ja kasutada seda suppi amalgaamimiseks.
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
Elavhõbe + lahjendatud lämmastikhape, nagu see moodustub HCl ja nitraadisoolast (teil on dissotsiatsiooni ja tasakaalu ja sellise jama tõttu natuke lämmastikhapet) -> elavhõbe(I)nitraat. Elavhõbe(I)nitraadi reageerimine HCl-ga on üks levinud viise, kuidas saada HgCl2.

Lõppkokkuvõttes on tõend alati pudingis: Lihtsalt proovige. See toimib.

Toona, 20 aastat tagasi, kui Polverone seda sciencemadness.org'ile tõi, tekkis mõningane peamurdmine, aga kuna ta tegelikult proovis seda enne postitamist ja keegi ei kahelnud selles, noh, ta on tuntud ja lugupeetud ja talle kuulub foorum ;).....
.... aja jooksul on hunnik inimesi seda meetodit kasutanud, ka mina soovitan seda tihti, kuna see postitati üle 20 aasta tagasi ja keegi ei tulnud kogu selle aja jooksul mulle pähe kiskuma....

kõik hea, ei mingit muret
/ORG
 

Ortist

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
89
Solutions
1
Reaction score
54
Points
18
See kirjutis on täielik segadus. Selle järgimine sellisel kujul annab teile 10% yld. Või võib olla ka vähem.

1. Alumiiniumamalgaam tuleb eelnevalt ette valmistada, see on oluline samm
2. Lisage oma p2p, metüülamiin amalgaamile koos isopropanooliga.
3. Hoidke reaktsioonitemperatuur <30 kraadi
4. 40g p2p ja 40g alumiinium FOILiga saate 100% runaway :).
5. Lisage NaOH/KOH enne filtreerimist Al/Hg muda, see muudab filtreerimisprotsessi lihtsamaks ja tapab allesjäänud Al
6. Ja nii edasi...
 

Jordan Belfort

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 10, 2023
Messages
128
Reaction score
60
Points
28
Ma tegin enne 200L trumlidel, 100L trumlid on ka hea, ja tegin ühe poti reaktsiooni.

350-400 grammi elavhõbedat 10L b (400 grammi on tõesti palju agressiivne), 15L metüülamiini 40% ja siis nagu 30L metanooli.
Fooliumiga ma ei ole kindel, mul oli lõpuks tehtud nagu 2/3 ämbritäis kriimustatud/kahjustatud fooliumiga (pallid puuduvad), nii et see oli see kaal.

Lõpuks oli liiga palju fooliumi.
Saagis; 12L PH 12 juures.

Tagasi metüülamiiniga, kõik teavad, et on paremaid alternatiive, kui töötan, nt Al/Hg-ga
 
View previous replies…

Ortist

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
89
Solutions
1
Reaction score
54
Points
18
raske uskuda :). 40g laadimisel on see väga eksotermiline, nii et peate RM-i jahutama, muidu kogu metüülamiin lihtsalt põgeneb. Pole aimugi, mis juhtub, kui sul on kilo alumiiniumfooliumi. See on natuke vähem eksotermiline, kui kasutad alumiiniumpalle
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
Tagasivoolutemperatuur on siis, kui see keeb ja see sõltub segu keemistemperatuurist, mis tähendab, et kui seal on palju metüülamiini, siis on see umbes 45-50 °C, sest siis keeb vesi/alkohol/metüülamiini aseotroop. Ilma surveanumita ei saa seda kuumemaks teha. Probleemiks on metüülamiini väljapääsemine, ma juba ütlesin, kuidas seda probleemi lahendada, püüdes ja taaskasutades ära keevat MeNH2. Madalamatel temperatuuridel on teil ikkagi MeNH2 kadu, kuid ka reaktsioon kestab igavesti ja päev või kaks või viis.
 

Lordoftheshard 2

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
78
Reaction score
42
Points
18
Nii et mida te soovitate suhtarvud ja nii edasi teha sünteesi 8h see öelda 2on siin toodud suhtarvudega siin on pigem refluks see 8h teha tööd korralikult
 
Top