Metamfetamiini süntees P2P-st alumiiniumamalgaami abil

Fenster

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 26, 2022
Messages
92
Reaction score
31
Points
8
Kas ma saan teha metüülamiini in situ. nitrometaani kaudu, nagu nad teevad MDP2P redutseerimisel.
 

joejoe

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 1, 2022
Messages
37
Reaction score
3
Points
8
Tahaks küsida,kas mul on veel vaja saada soolhapet?Või on see juba lõpptoode?
 

Hank Schrader

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 10, 2022
Messages
79
Reaction score
165
Points
33
P2P + nitrometaan. Saate seda teha.
See töötab ainult Al/Hg
Ei tööta naatriumborohüdriidiga.
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
kas ma võin metüleerimisagensit asendada formaldehüüdiga?
 
View previous replies…

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
279
Points
63
formaldehüüd ja primaarne amiin annavad vastava imiini, mida küll saab redutseerida NaBH4, STAB (Na(OAc)3 ehk naatriumtriaatsetoksüborohüdriid on palju eelistatud, kuna see on tugev eelistus imiinide redutseerimiseks, ka NaBH3CN id kasutatakse selleks otstarbeks, kuid mõnevõrra mürgine ja kallis
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
279
Points
63
on veel üks võimalus kasutada dimetüülsulfaati (ka Me2SO4) ja kontsentreeritud KOH a.q. reaktiivid tuleb tilgutada üle segamise sollution lahustis kahest tilgutuslehtrist (Me2SO4 peab tingimata olema sobiva suurusega rõhu tasakaalustav, kuna hinge tuleb hoida nii kaua, kui pudel on avatud, mis tähendab ülekannet ja kõike seda); KOH lahus võib olla simpe tilgutuslehtrist ja see peaks hakkama tilkuma kõigepealt (3 tilka) siis metüleeriva aine sama kiirusega (tilkumise kiirus on 1drops/minut (nii lähedane kui võimalik) kui tehtud ma ei tüüta teid workup kuid see on lihtne.
 

Andrzej

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 3, 2023
Messages
10
Reaction score
5
Points
3
(samm 6.) Milline peaks olema vaakumdestillatsiooni temperatuurivahemik (et tõhusalt vabaneda lisanditest ja vältida vababaasi lagunemist)?
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
279
Points
63
Õige küsimus, kuid vastus on vaakumi tugevuse ja temperatuuri vahelises seoses (mida negatiivsem on rõhk, seda madalam on keemistemperatuur) Ma soovitan mitte mängida ülitugeva vaakumiga, kui teil ei ole eelnevaid kogemusi. Jumal õnne ja head kiirust!
 
View previous replies…

Andrzej

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 3, 2023
Messages
10
Reaction score
5
Points
3
Tänan teid vastuse eest. Kas on olemas mingi kriitiline, ülemine temperatuuripiir? (või võib-olla õige küsimus on - milline on metamfetamiini vababaasi lagunemistemperatuur?).
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
279
Points
63
Jällegi küsite kõige mõistlikumat ja vajalikumat küsimust (nüüd ma ei tea täpseid andmeid peast ja ei anna teile ebatäpset teavet, kuid ma olen teie suhtes hariv suhtumine ja aitan teil õppida, kuidas ise õppida). On olemas diagramm, mida iga keemik järgib seoses negatiivse rõhu (vaakumi) ja temperatuuri vahelise seosega, seda pead sa ise otsima (luban, et sul ei ole suuri raskusi selle leidmisega). Küsimus on selles, et kontrollige andmeid ja et vaakum oleks vähemalt veidi madalam kui teie destilleeritava ühendi normaalne (ümbritseva õhu) rõhk (vahutamishäire). Soovitan ka Vogeli praktilise orgaanilise keemia raamatut, mida saab .pdf-na alla laadida ilma palju otsimata (seal on ka eespool mainitud skeem ja seal on seletatud päris palju kõike, mida on vaja teada seoses preparatiivse keemiaga). Teist saab palju parem profesionaalne keemik pärast selle referaadi käputäie asjakohase materjali lugemist. Ma just andsin teile parima näpunäite, mida ma kellelegi annan. Pidage meeles, et teadmised, mille nimel te töötate, on igavesti teie omad.
 

Andrzej

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 3, 2023
Messages
10
Reaction score
5
Points
3
(1. samm). Ma saan aru, et lihtsalt panna need ingridendid kolbi kokku ja alustada keetmist... Ja minu küsimused on järgmised:

1) Kas temperatuur ei tõuse järsult, spontaanselt pärast HgCl2 (või HgNO3) lisamist, ja kas seda ei pea kontrollima, et vältida üle keetmist?

2) Kas ma ei peaks valmistama alumiiniumamalgaami enne ülejäänud ingridentide (P2P, EtOH, metüülamiin) lisamist? Või ei ole see oluline ja ma võin lihtsalt panna kolbi kõik ingridendid koos ja alustada refluksimist?

3) Kas on mingit vahet, millist alkoholi ma kasutan reaktsioonilahustina (näiteks etanooli asemel metanooli või isopropanooli)?
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
1) See ei ole liiga halb, arvestades, et see algab ühe potiga, see rammib aeglasemalt ja minu tähelepanekute põhjal ei lähe nii hulluks kui näiteks traditsiooniline amalgaam p2np-ga. kohaldatakse jahutust ainult siis, kui see on absoluutselt vajalik.
2) sa peaksid järgima protseduuri.
3) nii etanool kui ka isopropanool toimisid minu jaoks, vähemalt arvan nii, sain mõlema puhul sama toote.
 

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
26
Points
28
selle sünteesi kohta on olemas video, mis võib näidata üksikasju teise küsimuse jaoks.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
279
Points
63
Kogu mõte on selles, et i-PrOH erinevalt EtOH-st on palju vähem segunev tugevate leeliseliste a.q. lahustega ja palju kergemini soolatav (veekihi küllastamine soolaga või mis iganes suurendab teie ioonitugevust, põhjustab selle eraldumist ja hõljumist peal, hoiatage, et i-PrOH liiga jõuline raputamine kontsentreeritud a.q. aluslahus kipub moodustama emulsioone, mis nõuavad teie ooteaega, ja kui te kasutate DCM-i vms, siis võite oodata isegi päevi, et kihid eralduksid, juhul kui raputate liiga tugevalt, kuid orgaaniline kiht jääb põhja ja NaCl ei pruugi olla teie parim sõber).
 

Doubleboil

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 22, 2023
Messages
14
Reaction score
6
Points
3
7. Metamfetamiini vaba alus lahustatakse x3 mahus kuivas atsetoonis.


Kas atsetooni võib asendada etanooli või metanooli või dcm-ga?
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Etanoolil ja metanoolil on liiga suur afiinsus vee suhtes, dcm võib töötada, olen ka kuulnud, et inimesed kasutavad tolueenit
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
279
Points
63
atsetooni on tungivalt soovitatav kasutada sadestamiseks
 

mygodson

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 13, 2023
Messages
27
Reaction score
4
Points
3
1-fenüülatsetoon ei ole kergesti kättesaadav ja seda saab reageerida 1-fenüülisopropanooli ja metüülsulfonüülkloriidiga, et saada metaansulfonaati, ning seejärel saab metüülsulfonüüli ja metüülamiini reaktsioonilahuse abil saada sihtprodukti.
 
Top