Fentanüüli süntees ühes potis

mp_

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 1, 2023
Messages
13
Reaction score
6
Points
3
HOIATUS: Fentanüül on äärmiselt ohtlik. ÄRGE KASUTAGE seda sünteesi ilma naloksooni juuresolekuta!
KINNITUS: See meetod ei anna kõrge puhtusastmega fentanüüli (keskmine on 13,6%, vahemik 0,2% kuni 36,4%).

Seda menetlust käsitlev originaalartikkel on leitav siit.

Fentanüül on väga tugev opioid, palju tugevam kui morfiin ja heroiin.
CxRdEjuhYT


Allpool loetletud menetlus on ühe poti süntees. See on salakeemikute jaoks atraktiivne, kuna seda saab teha 3 etapis, kõik toatemperatuuril. Ainus hoiatus on nõue N₂ gaasi järele.

Reaktsiooniskeem on esitatud allpool:
LTwgueyt0D



4-piperidoonvesinikkloriidi (15,36 g, 0,1 mol) segatud suspensioonile dikloroetaanis (450 ml) lisati trietüülamiini (27,87 ml, 0,2 mol) ja fenüülatsetaldehüüdi (11,17 ml, 0,1 mol) ning segati pool tundi toatemperatuuril N2 all. Seejärel lisati reaktsioonisegule pideva segamise korral naatriumtriaatsetoksüborohüdriid (30 g, 0,14 mol). Reaktsioonisegu segati edasi 24 h. Seejärel lisati aniliini (9,12 ml, 0,1 mol), äädikhapet (11,53 ml, 0,2 mol) ja naatriumtriatsetoksüborhüdriidi (30 g, 0,14 mol) ning segati uuesti 24 h. Propionüülkloriidi (26.16 ml, 0,3 mol) lisati seejärel tilkhaaval ja segu segati 2 h. Seejärel lahjendati reaktsioonisegu diklorometaaniga ja pesti 4%-lise naatriumhüdroksiidi vesilahusega ning seejärel veega. Orgaanilist faasi raputati seejärel 2N HCl-ga. Orgaaniline kiht eraldati ja vesikiht ekstraheeriti DCMiga. Kombineeritud orgaaniline faas kuivatati naatriumsulfaadi kohal ja kontsentreeriti, et saada fentanüüli HCl-soola. Toorprodukt kristalliseeriti ümber atsetooniga, et saada valget fentanüülvesinikkloriidi pulbrit. Soola töödeldi 20% NaOH-ga, et saada fentanüüli, mis kristalliseeriti ümber petrooleetrist (60-80°).

Saagis: 13,44 g (40 %)
m.p. 82-83 °C.

Kirjandus
Töö fentanüüli sünteesi kohta sellisel viisil on kättesaadav siin.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
279
Points
63
See on protseduuri ärakiri India dokumendist, see kõlab ainult lõplike A/B ekstraktsioonide juures veidi valesti.
 

SonicNL

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 22, 2023
Messages
84
Reaction score
74
Points
18
See on sõna otseses mõttes üleskutse LE tähelepanu.
 

darknet-princess

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 8, 2023
Messages
3
Reaction score
1
Points
1
magus
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
279
Points
63
nii magusaks kui kunstlik magusaine saab, vaid natuke rohkem kui vaja ja asi läheb tõeliselt kibedaks... Ma ei ütle, et see süntees on võimatu, kuid keegi, kellel on hea krediit ja positsioon, peaks seda ehk kontrollima. Seda peaks ehk kõigepealt proovima, alustades bensaldehüüdist, et toode ei oleks thah
t palju ohtlik (ausalt öeldes idk, kas bensüülsubstitutsioon fent 1-N-piperidiini ringil on aktiivne või mitte, kuid see oli minu mõte)
 

madmaximus

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 29, 2021
Messages
41
Reaction score
15
Points
8
See on temperatuur, et see peab panustada küttekeha keema või petrooleetri keema spetsifikatsioon 60-80C*? Võib kasutada petrooleeter 40-60C*?
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
Süntees peaks toimima, vähemalt mõnes kohtuekspertiisi dokumendis on nii öeldud, kuid seal öeldakse ka, et 10-15% saagis on see, mida võib parimal juhul oodata. Halvimal juhul on nada. Ja see on võimatu tõrkeotsing kellelegi, kellel ei ole teadmisi ja need valivad parema viisi niikuinii.

Probleemid tulevad fenüülatsetaldehüüdist, mis kipub kondenseeruma kõigega ümberringi, sealhulgas iseendaga, ja 4-piperidooniga, mis samuti armastab reageerida omalaadsetega, mis on enamiku fentanüüli sünteesi nuhtlus. Sel põhjusel müüakse piperidooni sageli koos ühe reaktiivse rühma, kas karbonüüli või amiini kaitsega.

Ka tavaline fentanüül on meelelahutuslikuks kasutamiseks jama, on olemas derivaadid, millel on palju parem aktiivsusprofiil praktiliselt sama sünteetilise teekonnaga.
Ja on olemas karfentanüüli klass, kuid see on liiga lähedal massihävitusrelvadele ja ma ei tahaks sellesse piirkonda eksida, sest selle taga ei ole enam politsei ja nii palju kui ma tahaksin Kuubat külastada, ei ole see Guantanamo Bay, mida ma tahaksin näha.
 

middlemaneu

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 25, 2023
Messages
56
Reaction score
35
Points
18
Olen nõus, et tavaline fentanüül ei ole parim (või pigem igav, ikkagi palju parem kui mis tahes zene) meelelahutuslikuks kasutamiseks.
Lugematud Fentalogues, mis tulid välja kuldajastul, suure osa kohta ei ole mingit tõelist üksikasjalikku infot/andmeid, hiinlased viskasid ühe analoogi teise järel ja tihti juhtus, et nad müüsid analoogi teise nimega ja järsku oli see kõige müüdum analoog, mida müüdi sama nimega erinevatelt tootjatelt, seetõttu nii palju erinevaid arvamusi "sama" analoogi kohta.

Analooge, mis on tuntud ca. tugevus ja rekreatiivsed mõjud ei ole palju - kui eesmärk on omada korralikult rekreatiivset ja ohutut analoogi, siis Acetyl-F on kindlasti õige. ca. 15x morfiini tugevus ja meelelahutuslik. Kui teil ei ole probleeme lühikese toimega, on Furanyl-F ilmselt parim, kui otsite koheselt füüsilist sooja heaolu, ca 25x morfiini potentsi.

MAF / 3-MF on ilmselt teised, mille kohta on olemas korralikud andmed, kuid siin hakkab potentsile suht metsik olema. On külgsõlm, olles tõeline CF ja üks selle analoog ma ei mäleta nüüd täpset nime olid tõesti eufooriliste tipus, P. Janssen jättis oma tellingul mõned huvitavad andmed CF Esteri kohta, millel on palju madalam potentsi (100x ca kõige nõrgem) ja potentsiaalsed rekreatiivsed mõjud koos kõrge eufooriaga.

Ütles seda, jääb ainult nostalgia - DNM-i paranoia tõttu on isegi keelatud Fentanüülil põhinevate ravimite (Fenta plaastrid) müük, kuid lubatud on "Hiina valge" või "sünteetiline heroiin" koos kirjeldusega "tugev opioidide segu olge ettevaatlik" ilma igasuguse doseerimisalase teabeta - suur kahju ennetamise kampaania tõepoolest inimestele, kellel on tõsine krooniline valu ja sai nende skripte tagasi, kuna iga arst kardab sattuda vanglasse, kui ta kirjutab alla mis tahes skriptile. Ja Mehhiko kartell kõige odavama-kui-tugevaim-tugevaim-suurte-võitude-saamise-kui-totaalselt-põletamine-oneid nagu 4F-Fent / 4C-Fen ja palju sünteetilisi jääke lihtsalt jäänud sisse (lugedes mitmeid laboraruandeid ja näha nad viskasid isegi mõned teised juhuslikud ravimid..on lihtsalt vastik) - näitab selgelt, et see Era lõppes juba ammu ja mis tuli pärast IMO lihtsalt vallandab uue põrgu, kui Zenes on ka kadunud, ühel päeval.
 

Katty Korner

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 17, 2022
Messages
75
Reaction score
10
Points
8
Mis tahes arvamus (kui see võib olla olemas) 3 metüülalfa-metüülatsetüül fentanüüli kohta? Peaks olema pikemad jalad tänu alfametüül 3 annab loooots potentsi ja atsetüülrühm lööb potentsi mõistlikumasse vahemikku, nagu ka alfametüülrühm.

kuulsin, et 3 metüül fent peaks olema suhteliselt eufooriline fentaloog, seega lootsin, et see oleks võimalik.
 

middlemaneu

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 25, 2023
Messages
56
Reaction score
35
Points
18
Kahjuks puudub mul keemia/farmakoloogia taust. Ma olen nagu eksinud kala ookeanis ;) Võttes IRL töö, mis nõuab pidevalt arenemist, jätab mulle väga vähe aega, et õppida süvitsi täiesti erinevat teemat.
Kuid ma annan endast parima, et hoida inimesi ühenduses ja toetada infovahetust optimaalse sünergia ja edukate uuringute jaoks.

Mul on mõned paberid, mis on seotud teie küsimusega, kui teil on vaja neid PM mulle. Vaadake ka neid artikleid, mis sisaldavad kõige asjakohasemat infot:


"Fentanüüliga seotud ühendid ja derivaadid: Ruben S. Vardanyan ja Victor J. Hruby"."

"Uuringud 3-metüülfentanüüli derivaatide sünteesi ja analgeetilise aktiivsuse ning retseptori afiinsuse vahelise seose kohta.
Jin WQ, Xu H, Zhu YC, Fang SN, Xia XL, Huang ZM, Ge BL, Chi ZQ., Sci Sin. 1981 May;24(5):710-20.
Medline (PMID=6264594)"
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
Raseemiliste cis- ja trans-3-alküülfentanüüli analoogide süntees ja esialgne farmakoloogiline hindamine
Serbia Keemiaühingu ajakiri. 69 (7): 511-26. (2004) doi:10.2298/JSC0407511

https://doiserbia.nb.rs/img/doi/0352-5139/2004/0352-51390407511I.pdf

Hea artikkel, palju kasulikke pisiasju. Otse Vikipeedia btw.

Tahan lisada hoiatuse (olge ettevaatlik) seoses F-süntidega spetsiaalsetes ja narkosüntidega üldiselt, kuna neid võib leida teadusartiklitest. Poisid, need inimesed ei ole täiesti lollid, kui nad on ajakirjade väljaandjad ei ole. Te ei leia sealt hästi toimivat lihtsat narkootikumide sünteesi, isegi kui see tundub. Need artiklid (välja arvatud need, kus on vaja spetsiaalseid seadmeid või reaktiive) on kõik paugupealt valeinformatsiooniga, mis peaks olema teistele teadlastele selge, kuid mitte inimesele, kes tahab lihtsalt retsepti ravimite valmistamiseks. Noh, tegelikkuses ei näe enamik teisi teadlasi neid lõkse, aga noh, see on ilmselt teine eesmärk.
Mõned näited:
Leuckart ja amfetamiini valmistamine sellega on vana, nii väga vana, aga juba 1944. aastal jätsid nad selle lihtsalt välja või lihtsalt valetasid, et see tõesti töötab eriliselt hüdrolüüsi etapi kohta.
Kõik F-sünteedid, mis stardivad piperidooniga, mis on ühel või teisel viisil reageerinud NPP-ga, kõik räägivad 90% saagist ja rohkem ja kõik, kes seda proovivad, saavad selle asemel mingit kõva vaiku? See on tehtud meelega, on ilmselge, et piperidoon, kui seda ei kaitsta, reageerib lihtsalt iseendaga, kuna tal on ketoon ja amiinrühm. Ainus süntees, mida nad mainivad kaitstud piperidooniga, on bensüülitud piperidoon, mis vajab kaitsetaotlemiseks Pd/C. Olge ka teadlik, et paljud India artiklid on lihtsalt välja mõeldud, et anda neile põhjus teeselda, et neil on oma sünteetiline tee teatud ravimitele, sest see on see, mida nad peavad India patendiseaduse järgi kopeerima.
Super lihtne Ketamiini sünteesi Hiinast. Esiteks Hiina liialdavad saagikust nagu keegi teine, mingil põhjusel lihtsalt PEAB seda tegema. Ja nad sageli publsih upscale meetodid, mis on tore, kui nad ei olnud natuke puudu, et tõesti töötada. Kuna need süntesaatorid on väärt tõeline raha tootmises selle rohkem reklaam, kus nad ütlevad "meil on midagi suurt - võtke meiega ühendust, et sõlmida leping tõelise optimeeritud meetodi jaoks". Tihtipeale. Mitte alati.
Efedriini biosünteesi Sydney ülikoolist Austraalias. Need poisid tunnistasid isegi ühes intervjuus, et nad kujundasid oma väljaanded ja patendid nii, et keegi ilma väga eriliste teadmisteta ei saa neid kasutades efedriini valmistada. THey isegi uhkeldasid ühes intervjuus, kuidas nad lollitasid kedagi, kes pöördus nende poole abi saamiseks ja lõpuks andis ta politseile, kuid mitte enne, kui nad panid teda alustama ja jõudsid piisavalt kaugele, et saada tõeliselt tõsine karistus. Nad olid tegelikult uhked persse.

Läheb edasi ja edasi.

Lihtsalt meeldetuletus.
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
125
Reaction score
68
Points
28
Eksitavad paberid toodete kaitsmiseks on väga levinud nad teavad kõiki võimalusi ebaõnnestumiseks ja isegi katastroofi, mida nad ei ole piisavalt lahked, et pakkuda närvi
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
125
Reaction score
68
Points
28
Mäletate, kuidas nad röstitud David Nichols, kui nbome tuli välja, et ta on sunnitud enam mitte avaldama
 

The_Real_Gus_Fring

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 15, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Mida teeb lämmastikgaas? Miks on see nessecary? Kas seda saab teha ilma gaasita?
 

BongMan

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
34
Reaction score
3
Points
8
see loob inertse atmosfääri ja takistab mõningaid kõrvalreaktsioone, saate tõenäoliselt puhta toote ja suure saagise
 
View previous replies…

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
Internetis võib igaüks olla kõike, mida ta tahab olla, ei ütle, et te ei ole kvalifitseeritud keemik, nagu Sydney ülikooli kvalifitseeritud, hästi võimalik. See ei tähenda, et teil on aimu, millest te räägite, ilmselt mitte. Vastasel juhul oleksite käsitlenud vähemalt selle sünteesi kergesti parandatavaid probleeme, mis on ilmselged, kui lihtsalt vaadata asjaomaseid molekule ja lugeda sellega seotud Vikipeedia artikleid.
Siis räägid sa puhtusest. Kõrget puhtust saab alati saavutada, kui on olemas mingi toode, mida saab isoleerida. Peamiselt kolonnikromatograafia abil. Aga need, kes seda raha eest teevad, ei puhasta üldse midagi. Kuna sellest reaktsioonist on raske üldse midagi isoleerida, kuna see on naeruväärne reaktsiooniskeem, mis PEAB tekitama palju jama. Kurja, polümeerset sorti jama. 1% kuni 10% fentanüülist on selles jamas. Selle ekstraheerimine on raske. Lahendus: Ärge ekstraheerige üldse, kuid lisage veidi loomade rahustit, et kompenseerida seal olevat erinevat tundmatut kogust võib-olla F-i, ja müüge seda Tranqina. Ja seda teevadki inimesed. Ja sellepärast kaotavad kasutajad sõrmed või varbad või surevad. Aga vaadake, see ei ole enam narkootikumide valmistamine ja vahendamine, see on tapmiskatse või tegelik tapmine.
 

BongMan

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
34
Reaction score
3
Points
8
mate kui sa nägid ma ei arutanud mingit meetodit ma lihtsalt räägin puhtusest, kui sa ei saa puhast toodet see ei tähenda, et see ei saa olla, kui sa loed seda ühe poti sünteesi nad ka mainitud puhas toode tähendab, et see peaks olema lähedal üle 70 % , ma ei maininud mingit puhastuse lahendus, sest see süntees ei tohiks proovida need, kes on amatöör või nad arvavad, et nad saavad hakkama selle kuradi mis iganes puhtus nad said see on ok neile, sest oht ja risk suureneb suurenenud puhtuse , Aga jah, kui keegi tahab ja suudab mind veenda, et nad ei ole amatöör ja on teadlikud kõigist riskidest ja ohtudest ning ohutult sellega ümber käia, võib olla, et ma juhin teda, et teha puhtamat kraami, ja jah, see reaktsioon ei saa kunagi isegi 10 % puhast kraami, kui keegi saab 5-7%, siis on ta õnnelik.
 

Salvador

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 11, 2024
Messages
9
Reaction score
0
Points
1
Hei, poisid.
Kas keegi oskab seda protsessi selgelt selgitada؟
Milline on sünteesiks vajalike seadmete loetelu؟

Oleksin tänulik, kui aitaksite.
 

BongMan

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
34
Reaction score
3
Points
8
te tõesti soovite seda sünteesi proovida.
 

Salvador

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 11, 2024
Messages
9
Reaction score
0
Points
1
Jah، Ma tahan sünteesida Gupta viisil. Aga ma ei tea sellest palju.
 

BongMan

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
34
Reaction score
3
Points
8
mate ma ei soovita teha seda kraami, kui te ei ole kvalifitseeritud ja teadlik käitlemise laboratooriumi asjad, Gupta meetod tundub paljutõotav ja lihtne, kuid aldehüüdi moodustavad vee molekulid, kui reageerida amiiniga ja see takistab lisaks, teil on vaja reaktori ja õige inertne keskkond, et täita seda reaktsiooni ma soovitan kasutada molekulaarsõela esimeses etapis .......good luck
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
125
Reaction score
68
Points
28
Seda ühendit kasutatakse selle hullu tulu keegi hoolib midagi muud ravimifirmad lähevad üle äärmuslikult madala annuse tõhusate kõrge kasumi ühendite Quaaludes ja meskaliin tulevad meelde, miks nad on kaine mustal turul ja nbomes oleme super populaarne see on rahaline otsus
 

abbalabba

Don't buy from me
Member
Joined
Mar 25, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Mõned asjad on parem jätta kõrvale
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
125
Reaction score
68
Points
28
Absoluutselt
 
Top