Fentanüüli süntees ühes potis

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
Raseemiliste cis- ja trans-3-alküülfentanüüli analoogide süntees ja esialgne farmakoloogiline hindamine
Serbia Keemiaühingu ajakiri. 69 (7): 511-26. (2004) doi:10.2298/JSC0407511

https://doiserbia.nb.rs/img/doi/0352-5139/2004/0352-51390407511I.pdf

Hea artikkel, palju kasulikke pisiasju. Otse Vikipeedia btw.

Tahan lisada hoiatuse (olge ettevaatlik) seoses F-süntidega spetsiaalsetes ja narkosüntidega üldiselt, kuna neid võib leida teadusartiklitest. Poisid, need inimesed ei ole täiesti lollid, kui nad on ajakirjade väljaandjad ei ole. Te ei leia sealt hästi toimivat lihtsat narkootikumide sünteesi, isegi kui see tundub. Need artiklid (välja arvatud need, kus on vaja spetsiaalseid seadmeid või reaktiive) on kõik paugupealt valeinformatsiooniga, mis peaks olema teistele teadlastele selge, kuid mitte inimesele, kes tahab lihtsalt retsepti ravimite valmistamiseks. Noh, tegelikkuses ei näe enamik teisi teadlasi neid lõkse, aga noh, see on ilmselt teine eesmärk.
Mõned näited:
Leuckart ja amfetamiini valmistamine sellega on vana, nii väga vana, aga juba 1944. aastal jätsid nad selle lihtsalt välja või lihtsalt valetasid, et see tõesti töötab eriliselt hüdrolüüsi etapi kohta.
Kõik F-sünteedid, mis stardivad piperidooniga, mis on ühel või teisel viisil reageerinud NPP-ga, kõik räägivad 90% saagist ja rohkem ja kõik, kes seda proovivad, saavad selle asemel mingit kõva vaiku? See on tehtud meelega, on ilmselge, et piperidoon, kui seda ei kaitsta, reageerib lihtsalt iseendaga, kuna tal on ketoon ja amiinrühm. Ainus süntees, mida nad mainivad kaitstud piperidooniga, on bensüülitud piperidoon, mis vajab kaitsetaotlemiseks Pd/C. Olge ka teadlik, et paljud India artiklid on lihtsalt välja mõeldud, et anda neile põhjus teeselda, et neil on oma sünteetiline tee teatud ravimitele, sest see on see, mida nad peavad India patendiseaduse järgi kopeerima.
Super lihtne Ketamiini sünteesi Hiinast. Esiteks Hiina liialdavad saagikust nagu keegi teine, mingil põhjusel lihtsalt PEAB seda tegema. Ja nad sageli publsih upscale meetodid, mis on tore, kui nad ei olnud natuke puudu, et tõesti töötada. Kuna need süntesaatorid on väärt tõeline raha tootmises selle rohkem reklaam, kus nad ütlevad "meil on midagi suurt - võtke meiega ühendust, et sõlmida leping tõelise optimeeritud meetodi jaoks". Tihtipeale. Mitte alati.
Efedriini biosünteesi Sydney ülikoolist Austraalias. Need poisid tunnistasid isegi ühes intervjuus, et nad kujundasid oma väljaanded ja patendid nii, et keegi ilma väga eriliste teadmisteta ei saa neid kasutades efedriini valmistada. THey isegi uhkeldasid ühes intervjuus, kuidas nad lollitasid kedagi, kes pöördus nende poole abi saamiseks ja lõpuks andis ta politseile, kuid mitte enne, kui nad panid teda alustama ja jõudsid piisavalt kaugele, et saada tõeliselt tõsine karistus. Nad olid tegelikult uhked persse.

Läheb edasi ja edasi.

Lihtsalt meeldetuletus.
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
125
Reaction score
68
Points
28
Eksitavad paberid toodete kaitsmiseks on väga levinud nad teavad kõiki võimalusi ebaõnnestumiseks ja isegi katastroofi, mida nad ei ole piisavalt lahked, et pakkuda närvi
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
125
Reaction score
68
Points
28
Mäletate, kuidas nad röstitud David Nichols, kui nbome tuli välja, et ta on sunnitud enam mitte avaldama
 

The_Real_Gus_Fring

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 15, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Mida teeb lämmastikgaas? Miks on see nessecary? Kas seda saab teha ilma gaasita?
 

BongMan

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
34
Reaction score
3
Points
8
see loob inertse atmosfääri ja takistab mõningaid kõrvalreaktsioone, saate tõenäoliselt puhta toote ja suure saagise
 
View previous replies…

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
See reaktsioon ei anna kunagi puhast toodet või suurt saagist, see on võimatu. 10%, võib-olla 20%, kui olete väga õnnelik või oskab väga ebapuhas toode, mida tuleb lõigata mõne loomse rahustiga, et see oleks turustatav. Või kust ja miks tranq tekkis?
Üldiselt peetakse väga halva äritegevusena oma klientide tapmist, mida teevad ainult inimesed, kes on nii täis kokaiinimahhinat ja homset, et nad on kaotanud kõik ja igasuguse perspektiivi või idee millestki nagu "tulevik". See on sedavõrd hullumeelne, et ilmselgelt pakuvad päästet ainult sellised meetmed nagu see, mida tehti El Salvadoris. Varsti järgnevad teised rakendused ja väga varsti jätavad nad lihtsalt hüper-vangla odavamate kuulide eest vahele. Igaüks peaks aru saama, mida see tähendab sõbralikule ema ja popp diilerile - mingit diskrimineerimist ei toimu, kui keegi arvas, et narkosõda oli halb, siis olge valmis sõjaks jõukude vastu*.

*kui te nüüd arvate: oi meil siin ei ole selliseid jõuke!, ärge muretsege, teil on midagi, mis näeb välja väga varsti, nagu oli Itaalias, kui Brigado Rosso ei suutnud terroriseerida elanikkonda piisavalt keegi tegi seda nende nimel ilma küsimata. (Bologna rongijaama pommitamine). Nii lihtne. Nii vana. Nii tõhus. Toona maksis see meile Euroopas suurema osa kodanikuvabadustest, see nüüd tulevane võib maksta elu.
 

BongMan

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
34
Reaction score
3
Points
8
mate te olete kõrvale seda vestlust valesti , esiteks ma ei ole diiler ma olen kvalifitseeritud keemik ja tegin seda eesmärgil ja ma tegin seda 97-98% puhas ja jah see oli vähem puhas umbes 60-70% sünteesi kuid pärast puhastamist üks või kaks korda oli meil 98% puhas ma lisatud hplc aruande kuupäeva korrektsiooni , kui te olete korralikult kvalifitseeritud ja varustatud saate seda teha järelevalve all kogenud keemik .
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
Internetis võib igaüks olla kõike, mida ta tahab olla, ei ütle, et te ei ole kvalifitseeritud keemik, nagu Sydney ülikooli kvalifitseeritud, hästi võimalik. See ei tähenda, et teil on aimu, millest te räägite, ilmselt mitte. Vastasel juhul oleksite käsitlenud vähemalt selle sünteesi kergesti parandatavaid probleeme, mis on ilmselged, kui lihtsalt vaadata asjaomaseid molekule ja lugeda sellega seotud Vikipeedia artikleid.
Siis räägid sa puhtusest. Kõrget puhtust saab alati saavutada, kui on olemas mingi toode, mida saab isoleerida. Peamiselt kolonnikromatograafia abil. Aga need, kes seda raha eest teevad, ei puhasta üldse midagi. Kuna sellest reaktsioonist on raske üldse midagi isoleerida, kuna see on naeruväärne reaktsiooniskeem, mis PEAB tekitama palju jama. Kurja, polümeerset sorti jama. 1% kuni 10% fentanüülist on selles jamas. Selle ekstraheerimine on raske. Lahendus: Ärge ekstraheerige üldse, kuid lisage veidi loomade rahustit, et kompenseerida seal olevat erinevat tundmatut kogust võib-olla F-i, ja müüge seda Tranqina. Ja seda teevadki inimesed. Ja sellepärast kaotavad kasutajad sõrmed või varbad või surevad. Aga vaadake, see ei ole enam narkootikumide valmistamine ja vahendamine, see on tapmiskatse või tegelik tapmine.
 

BongMan

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
34
Reaction score
3
Points
8
mate kui sa nägid ma ei arutanud mingit meetodit ma lihtsalt räägin puhtusest, kui sa ei saa puhast toodet see ei tähenda, et see ei saa olla, kui sa loed seda ühe poti sünteesi nad ka mainitud puhas toode tähendab, et see peaks olema lähedal üle 70 % , ma ei maininud mingit puhastuse lahendus, sest see süntees ei tohiks proovida need, kes on amatöör või nad arvavad, et nad saavad hakkama selle kuradi mis iganes puhtus nad said see on ok neile, sest oht ja risk suureneb suurenenud puhtuse , Aga jah, kui keegi tahab ja suudab mind veenda, et nad ei ole amatöör ja on teadlikud kõigist riskidest ja ohtudest ning ohutult sellega ümber käia, võib olla, et ma juhin teda, et teha puhtamat kraami, ja jah, see reaktsioon ei saa kunagi isegi 10 % puhast kraami, kui keegi saab 5-7%, siis on ta õnnelik.
 

Salvador

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 11, 2024
Messages
9
Reaction score
0
Points
1
Hei, poisid.
Kas keegi oskab seda protsessi selgelt selgitada؟
Milline on sünteesiks vajalike seadmete loetelu؟

Oleksin tänulik, kui aitaksite.
 

BongMan

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
34
Reaction score
3
Points
8
te tõesti soovite seda sünteesi proovida.
 

Salvador

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 11, 2024
Messages
9
Reaction score
0
Points
1
Jah، Ma tahan sünteesida Gupta viisil. Aga ma ei tea sellest palju.
 

BongMan

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
34
Reaction score
3
Points
8
mate ma ei soovita teha seda kraami, kui te ei ole kvalifitseeritud ja teadlik käitlemise laboratooriumi asjad, Gupta meetod tundub paljutõotav ja lihtne, kuid aldehüüdi moodustavad vee molekulid, kui reageerida amiiniga ja see takistab lisaks, teil on vaja reaktori ja õige inertne keskkond, et täita seda reaktsiooni ma soovitan kasutada molekulaarsõela esimeses etapis .......good luck
 

abbalabba

Don't buy from me
Member
Joined
Mar 25, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Mõned asjad on parem jätta kõrvale
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
125
Reaction score
68
Points
28
Absoluutselt
 

BongMan

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
34
Reaction score
3
Points
8
see on meil pärast mõningaid katseid ...
 

Attachments

  • tQPpx51yUo.png
    tQPpx51yUo.png
    1.3 MB · Views: 59
  • 6MZzKqTdtS.png
    6MZzKqTdtS.png
    391.1 KB · Views: 57

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
125
Reaction score
68
Points
28
See on praegune ettekääne, et fuck oma õigusi perse traatharjaga igatahes õigused olla neetud sa ei postitaks lapse grooming meetodid nii miks postitada boogie man praeguse kuupäeva sitt on hävitatud vähem mõelda fucker
 

BongMan

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
34
Reaction score
3
Points
8
chill mate its not for you .
 

BongMan

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
34
Reaction score
3
Points
8
mis oluline selles aruandes on juba olemas, keda huvitab, mis kuupäevaga see oli ja jah, see on tükk sitt neile, kes ei saa aru HPLC aruande ma saan aru nende valu perse ,nii et palun inimesed hoida jää pad lähedal sa
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
125
Reaction score
68
Points
28
See on sait, mida ma puckerdasin, mitte info ise paberid sariini valmistamiseks on olemas, kuid kas nende postitamine sellises foorumis oleks kasulik? Eeldades kellegi motiive oleme me ? Teiste kavatsuste solvamine ?
 

BongMan

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
34
Reaction score
3
Points
8
ok mate ma vabandan, kui ma haiget oma tundeid, kuid ma ei postitanud ühtegi tõestatud meetodit ma tean, et see on kurat ja tuleb käsitleda vastutustundlikult.
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
125
Reaction score
68
Points
28
Nad Poppisid sisalik laborid sest nad arvasid, et ta teeb midagi aga tegelik põhjus on suur vana suu see on viimane kord, kui ma ütlen seda, sest inimesed ei võta seda tõsiselt sitt isegi ma mõnikord ei võta seda piisavalt tõsiselt kanda mu vend
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
125
Reaction score
68
Points
28
Räpane, kuid tõenäoliselt rahuldav
 

Joker_55555

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 17, 2022
Messages
100
Reaction score
25
Points
28
parandus

AmNj10g3BF
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
125
Reaction score
68
Points
28
See paber on suurepärane lugemine scihub oli/ on jumalateenistus
 
Top