p2p alates bmk sünteesi kinnitatud?

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Minu jaoks oli trikk, et mitte saada muda cas 5449-12-7 jaoks, lahustada keevas vees selgeks lahuseks, lülitada soojus välja ja lisada ettevaatlikult h2so4 conc.
See andis mulle kohese konversiooni vastuvõetava saagisega, kusjuures kihid moodustusid kohe, kuid ma siiski tagasilöögitasin 30 min, et olla kindel. seevastu kui ma kiirustasin ja ei lahustanud oma glütsidaati täielikult, ei suutnud ükski tagasilöögi kogus saada tahkeid aineid reageerima ja pidin neid filtreerima.
Happe lisamisel ettevaatlik pritsimine.
 

Ortist

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
89
Solutions
1
Reaction score
54
Points
18
H2SO4-ga eralduvad kihid koheselt, kuid see ei tähenda, et teil on P2P. See on lihtsalt glütsiinhape eraldatud. Ma just proovisin seda ja sain kaks kihti ilma lõhnata.
 
View previous replies…

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
U arvad? Eraldatud millest? Ja mis jääb järele, kui see eraldub?
BMK-l on üsna kerge aroom, kas u on võrrelnud lõhnaga pärast refluksimist?
Ma ei ütle, et sa ei tea, kuidas see lõhnab või et ma ei eksi, lihtsalt tahan teada saada
 

Ortist

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
89
Solutions
1
Reaction score
54
Points
18
Eraldatud naatriumist :). Tegelikult ma olen praegu hädas 5449. Proovitud hunnik meetodeid ja siiani saanud 1ml 10g-st. Proovin fosforhapet 110 juures. Kui ma lisan 5449-le hapet, siis muutub see väga kiiresti õliks, kuid see ei ole p2p. Või võib olla minu 5449 ei olegi päris 5449.
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Õiglane, see võib olla nii.
Ma võin rääkida suures mastaabis ja 2-3 tunnise refluksiga seekord, kuid fosforhappe ja sidrunhappe mõlemad töötavad suurepäraselt. Tsitrilise puhul 25kg/20kg 5449.
 

Ortist

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
89
Solutions
1
Reaction score
54
Points
18
Kas olete proovinud fosforiidi marsruuti? Kas ma pean lisama kuiva pulbri otse kuumale happele segades või tuleb pulber enne lisamist vees lahustada?
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Oli ok tulemusi lahustades nii minimaalses veekoguses kui ka 1L vett/kg. Mõlemad viisid tehtud soojaks ja järgnesid happega ja refluksitud.
Ei saa öelda u kui palju on minimaalne võrreldes 1L/kg.
 

K-Cyanide

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 1, 2023
Messages
64
Reaction score
76
Points
18
Nüüd tehti @Acab1312 (kogu tänu kuulub talle) sisendiga sõit ja tulemused olid üsna korralikud.

2000ml 85% fosforhapet kuumutati umbes 65°C-ni. 1500g BMK 5449-12 lisati väikeste portsjonite kaupa ja segati. Reaktsioonisegu kuumutati 135°C-ni ja refluksis 4 tundi.
Kihid eraldati ja vee/vasinhappe kiht ekstraheeriti DCMiga. (naljakas on näha, et DCM kiht on üleval, kuna fosforhappe tihedus on suur). Kombineeritud ekstrakte pesti vee, soolvee ja küllastunud sipelgaanilise lahusega, et pH oleks neutraalne.

Pärast kuivatamist veevaba naatriumsulfaadi kohal aurustati lahusti tavalise rõhu all.
Saadi 818 ml (813 g) kuldpruuni toor-P2P-d. Saagis: 80,93%
ZEvun9WcL2











Toores P2P destilleeriti vähendatud rõhu all, et saada 656 ml (652 g) kahvatukollast, puhast 1-fenüül-2-propanooni ehk P2P, fenüülatsetooni. Saagis: 64,90%.

Wd0vscU73f


Puhta P2P imeline lilleline lõhn on lihtsalt imeline.
 
View previous replies…

rothschild33

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2022
Messages
69
Reaction score
45
Points
18
Eraldatud kihtide ja DCM-iga ekstraheerimise all mõtlesite te, et ootate, kuni kihid eralduvad ja lisate DCM-i kogu RM-ile või lisate DCM-i ainult piimjasele (fosforhappe) kihile ja ühendate selle tumeda kihiga? Ma saan tumedamast kihist rohkem määrdunud p2p, kuid saagis on siiani siiski suurepärane.

B9kyTdZex6
 

K-Cyanide

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 1, 2023
Messages
64
Reaction score
76
Points
18
DCM lisatakse ainult alumisele, piimjasele kihile. Kihid eraldatakse eraldussahvriga. Seoses temperatuuriga 110 C saate kasutada versiooni @w2x3f5, siin kestaks reaktsiooni lõpetamine väga kaua. Mul puudub juurdepääs HPLC/MS/UVS-le, seega ei saa ma täpselt puhtust kontrollida. Aine analüüsimine madala eraldusvõimega pilti vaadates ei ole kindlasti üldtunnustatud analüütilise keemia meetod. ;)
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Minu esimesed katsed toimusid temperatuuriga üle 110. Glütsidaadi lahus happes muudab ülekuumenemisel värvi kollasest/oranžist pruuniks ja saagis langeb. Minu järeldus põhineb minu kogemustel selle hüdrolüüsi puhul, fotokvaliteet on teisejärguline. Nii et aine saagis pärast destilleerimist annab ammendava vastuse.
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
liiga kõrge temperatuur
 
View previous replies…

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
110
tema foto näitab, et p2p on ülekuumenemise tõttu osaliselt oksüdeerunud
 

K-Cyanide

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 1, 2023
Messages
64
Reaction score
76
Points
18
Millist ainet te arvate, et olete ära tundnud ?
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Miks ma peaksin kindlaks tegema, milline lisand moodustub ülekuumenemise käigus? Ma langetasin temperatuuri ja p2p toodang tõusis.
Minu meetodil said inimesed foorumis 90-protsendilise saagise.
 

rothschild33

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2022
Messages
69
Reaction score
45
Points
18
Kas see on aurudestillatsiooni meetod? Minu arvates on seda marsruuti ajaliselt raskem skaleerida
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Selles kontekstis räägime segu temperatuurirežiimist. Veelgi enam, mikrolaineahjus 60-80 kraadi juures kulgeb dekarboksüleerimisreaktsioon nagu vulkaan.
 

crocodile

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 3, 2022
Messages
20
Reaction score
4
Points
3
See teema muutus veidi segaseks (tänu sellele, kuidas küsimustele antud vastused on paigutatud).
Nii et kumb temperatuur on parem 135c või 110c?
 

Tweaker

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
32
Reaction score
7
Points
8
Kuidas minu õline kiht läheb põhja?
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Fenüülatsetoon on raskem kui vesi (vey vähe) , nii et see vajub tavaliselt, see võib anda teile mõningaid andmeid, kuid see võib erineda sõltuvalt vees lahustunud asjadest, iga kord kasutatavast veekogusest jne. nii et see ei ole hea viis öelda, milline on teie toode või kas reaktsioon on täielik või mis teil on.
 

masterpell

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 18, 2023
Messages
13
Reaction score
2
Points
3
Pärast happe lisamist on pH alla 3 ja RM värvus muutub roheliseks. Väga kummaline, ma ei tea, kas ma tegin seda õigesti?
3OhpvISBLE
PVGNRUKBla
 
Last edited by a moderator:

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Tere. Palun kirjeldage selgelt oma samm-sammulist menetlust, kui soovite abi saada. Kas olete kindel, et kasutasite BMK glütsiinhappe naatriumsoola?

P.S. Seal on BB foorumi õpetus koos heakskiidetud juhendi ja videoga
QG8M0Bnzq6
 
View previous replies…

masterpell

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 18, 2023
Messages
13
Reaction score
2
Points
3
Ma ei ole kindel, kas see on tõeline CAS:5449-12-7. Minu sammud on puhastatud vee kuumutamine 40-50 kraadini, bmk pulbri lisamine 1:1 puhastatud veele ja segamine, seejärel 38% lahjendatud soolhappe lisamine. RM lahus muutus kohe roheliseks ja moodustas suure hulga vahtu. Kui reaktsioon järk-järgult jahtus, hakkas see moodustama kihte, kusjuures ülemine kiht oli must õli. Alumine kiht on selge vee vedelik
M7pnFLbTju
 

Attachments

  • 6psSkW1AZJ.jpg
    6psSkW1AZJ.jpg
    4.5 MB · Views: 133

masterpell

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 18, 2023
Messages
13
Reaction score
2
Points
3
Seega on teie ekspertarvamus ja soovitus, et aine sulamistemperatuuril tuleks teostada umbes 133 kraadi Celsiuse järgi ja kasutada kondensaatoritoru, et mitu tundi refluksida, eks?

See aine on 70-90 kraadi Celsiuse juures alati väga määrdunud olekus. Nagu pildil näidatud, näeb see välja nagu tass kohvi. Kui see on kihiline, näeb see välja nagu tumepruun õline aine, millel on ebameeldiv lõhn.
8DBq1P0put
 
Top