p2p alates bmk sünteesi kinnitatud?

K-Cyanide

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 1, 2023
Messages
64
Reaction score
76
Points
18
Nüüd tehti @Acab1312 (kogu tänu kuulub talle) sisendiga sõit ja tulemused olid üsna korralikud.

2000ml 85% fosforhapet kuumutati umbes 65°C-ni. 1500g BMK 5449-12 lisati väikeste portsjonite kaupa ja segati. Reaktsioonisegu kuumutati 135°C-ni ja refluksis 4 tundi.
Kihid eraldati ja vee/vasinhappe kiht ekstraheeriti DCMiga. (naljakas on näha, et DCM kiht on üleval, kuna fosforhappe tihedus on suur). Kombineeritud ekstrakte pesti vee, soolvee ja küllastunud sipelgaanilise lahusega, et pH oleks neutraalne.

Pärast kuivatamist veevaba naatriumsulfaadi kohal aurustati lahusti tavalise rõhu all.
Saadi 818 ml (813 g) kuldpruuni toor-P2P-d. Saagis: 80,93%
ZEvun9WcL2











Toores P2P destilleeriti vähendatud rõhu all, et saada 656 ml (652 g) kahvatukollast, puhast 1-fenüül-2-propanooni ehk P2P, fenüülatsetooni. Saagis: 64,90%.

Wd0vscU73f


Puhta P2P imeline lilleline lõhn on lihtsalt imeline.
 
View previous replies…

skanderbeg

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Oct 14, 2022
Messages
59
Reaction score
33
Points
18
See on meeletult suur saagikus 5449 bmk hea töö eest proovib. Ma saan tavaliselt umbes 40-50% HCL-i marsruudist.
 

skanderbeg

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Oct 14, 2022
Messages
59
Reaction score
33
Points
18
Just tegi seda, andis umbes 70% kasutatud glütsidaadist.
 

crocodile

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 3, 2022
Messages
20
Reaction score
4
Points
3
See teema muutus veidi segaseks (tänu sellele, kuidas küsimustele antud vastused on paigutatud).
Nii et kumb temperatuur on parem 135c või 110c?
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
BMK 5449 on glütsiinhappe naatriumsool. Selle teisendamine P2P-ks toimub järgmiste etappide kaudu:
- naatrium eemaldatakse glütsiinhappest, lisades ekvimolaarse koguse hapet, mis tähendab, et ühe molekuli BMK kohta tuleb üks molekul happe, see oleks näiteks 100 ml HCl 36% 200 g 5449 kohta.
- Glütsiinhape dekarboksüülitakse, CO2 eraldub. See on termiline reaktsioon, see toimib kuumutamisel. Mõni tugev hape aitab siiski kaasa. Aga see on katalüütiline, nii et tegelikult on vaja ainult väga vähe hapet, see ei kulu ära, erinevalt naatriumi eemaldamise osast, see moodustab naatriumsoola, NaCl koos HCl-ga.
- Epoksiid, mis dekarboksüülimisel paljastub, reorganiseerub ketooniks, P2P-ks. See toimub samuti kuumuse abil, kuid te ei pea muretsema, et see toimub automaatselt vahetult pärast CO2 eraldumist, nii et seda võib vaadelda kui ühte sammu.

Nii et 200 g BMK 5449 jaoks piisab 115 grammi HCl 36%, kuid on hea mõte kasutada palju vett. 1 liiter 200 g kohta on ok. Samuti tuleks lisada NaCl, 25 g 100 ml vee kohta või rohkem. Nõudepesumasina regenereerimissool on puhas NaCl ja väga odav. See muudab vee tihedamaks, raskemaks kui P2P, sest te soovite, et see lahustuks ja vesi on juba raskem, nii et lõpuks tekib emulsioon ja see ei ole hea.
Nüüd ma kirjutasin, et reaktsioon on tingitud soojusest. Aga ainult vähe on vaja, näed, et CO2 tuleb välja, sest näed, et see vahutab ja see juhtub juba 50-70 °C juures max. Kui enam CO2 ei teki, siis on reaktsioon lõppenud. Kogu see kuumutamine refluksini, tundide kaupa keetmine on täiesti ebavajalik. Proovige seda. Maksimaalselt 70 °C juures ei ole enam mullid/vahu - valmis. Pärast seda ei juhtu midagi muud kui teie P2P tapmine.
Nüüd on teil P2P peal, nii et kasutage ekstraheerimiseks tolueeni või etüülatsetaat/naphta.
BMK peab olema peenike pulber, ei tohi olla kõvad klombid. Kõige lihtsam on see läbi elektrilise kohvimeski ajada koos mõningase jämeda NaCl-ga, mis niikuinii lisatakse. Seda võib jahvatada otse segatud, külma vee/HCl segusse, kui kõik on sees, siis on temperatuur tõusnud peaaegu 40 °C-ni, nii et te lihtsalt jätkate ja kuumutate ja näete varsti vahutamist. Kuumuta veel veidi, kui vahutamist enam ei toimu, lase jahtuda ja ekstraheeri. Vett on vaja selleks, et P2P oleks rohkem lahjendatud. Kui ei ole piisavalt ruumi, siis kondenseerub see ise, polümeerub, mida vähem vett, seda rohkem P2P läheb niimoodi kaduma. Nii saad 200 g BMK 5449-st 125-130 g ja see on juba puhas (hape tuleb siiski välja pesta) ja piisavalt hea järgmise reaktsiooni jaoks.

Seda saab teha plastmassist ämbris, kui ämbrit soojendada veevannil. Ma mõtlen tõelist ämbrit, nagu need mustad, mida ehitusplatsidel mördi jaoks kasutatakse, mitte seda jama dollaripoest. Neisse saab põhja lähedal augu puurida ja kraani sisse panna. PP, polüpropüleen on siin materjaliks. Sellised tulevad äärmiselt kasuks mitte ainult siin.

Ja jah, mõni aeg tagasi kasutasin ka keerulisemat meetodit (hea eduga), aga ela ja õpi ning püüa areneda, sest stagnatsioon on surm.

Kõike head. Saite seletuse, mis reaktsioonis toimub ja meetodi, mis on välja töötatud selle teadmise põhjal ja paljude praktiliste katsetustega.

Võtke seda või jätke see, sõltub ainult sinust, ma ei hakka seda teemat enam arutama, sest minu jaoks on see lõplikult lahendatud ja ma olen juba edasi liikunud uute asjade juurde.
 
View previous replies…

Tweaker

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
32
Reaction score
7
Points
8
Kuidas hape välja pesta?
 
View previous replies…

damakemi

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 26, 2023
Messages
12
Reaction score
4
Points
3
tänu, mis peaks olema lihtne, on vaja N-vormi valmistamiseks muuta ph neutraalseks?
 

Tweaker

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
32
Reaction score
7
Points
8
Tänan teid. Ma arvan, et see on põhjus, miks minu saagikus hävis esimesel korral. Ma jätsin p2p nagu on ja oli väga happeline.
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
Ei
 

edy's

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 1, 2023
Messages
63
Reaction score
45
Points
18
:LOL:😂🤣
 

Attraction Plc

Don't buy from me
Member
Joined
May 19, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Täname selle protsessi kirjapaneku eest. Palun näidake mulle, kuidas muuta puhas p2p-õli kristallmetalliks
 

Attraction Plc

Don't buy from me
Member
Joined
May 19, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Kuidas muuta puhas p2p-õli metakristalliks
 

Attraction Plc

Don't buy from me
Member
Joined
May 19, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Pls keegi peaks suunama mind, kuidas muuta puhast P2p-õli metakristalliks?
 

skanderbeg

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Oct 14, 2022
Messages
59
Reaction score
33
Points
18
 

edy's

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 1, 2023
Messages
63
Reaction score
45
Points
18
CAn ka tehtud leuckart reaktsioon
 

primitivechemist

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 18, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1

Tere, härrad, kas keegi saab mind aidata selle meetodi sarnase meetodiga, mida me saame skaleerida.

BMK glütsiinhape P2P-le

Kas on olemas meetod, mida saame teha mitu kilogrammi 5-10 tunni jooksul

Abi oleks väga teretulnud!

Aitäh juba ette!
Lugupidamisega
 
Top