PMK õli süntees PMK-st (CAS 28578-16-7 vaha vorm) suures mahus

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Tere,

Pärast kontrolli ja katsetamist meetodid postitatud niidi http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhn...-methyl-pmk-glycidate-conversion-to-pmk.2013/ Ma otsustasin postitada parim meetod minu jaoks:

1. Reaktorisse panna 47,5 liitrit H2O ja lisada 2,5 kg naatriumbikarbonaati, segades kuni täieliku lahustumiseni, võtta segu välja ja hoida.
2. Pange reaktorisse 7L H2O
3. Lisatakse segades 1,2 kg naatriumhüdroksiidi
4. Samal ajal, kui H2O ja naatriumhüdroksiid segunevad ja saavad temperatuuri, pannakse 5kG vaha PMK madalal kuumusel sulama.
5. Kui PMK on sulanud, lisatakse see reaktorisse ja pannakse segu 80 °C tagasilöögi temperatuurile 1 tunni jooksul segades.
6. Lisatakse 3,25 kg HCL 37% väikestes annustes, kui kõik on lisatud, hoitakse segu 1 tunni jooksul segades 80 °C juures tagasilöögis.
7. Lisatakse 3,25 kg HCL 37%. Lõpetatakse segamine ja pannakse segu temperatuurile 25 °C.
8. Viskage vee pealmine kiht ära.
9. Pannakse uuesti reaktorisse õli pealmine kiht.
10. Lisage H2O ja naatriumbikarbonaadi segu, segades 2-3 minutit.
11. Lisage H2O ja naatriumbikarbonaadi segu. Lisage 10 liitrit DCM-i (soovitavalt sügavkülmikust).
12. Lisage 10 liitrit DCM-i. Laske eralduda umbes 10-15 minutit.
13. Aurustage DCM alumisest kihist.

PMK õli (MDP2P; cas 4676-39-5) saagis on 3,72 kg.
 
Last edited by a moderator:

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Reaktsiooniskeem:
CMjodEngKU
 

Bennychairman

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 7, 2022
Messages
25
Reaction score
17
Points
3
Tänan, et säästate meile aega ! just sain oma , nii et just õigel ajal. aitäh palju !
 

Bennychairman

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 7, 2022
Messages
25
Reaction score
17
Points
3
8. Visake vee pealmine kiht ära.
9. Pange uuesti reaktorisse õli pealmine kiht.

mitu kihti on? ülemine oli ära visatud vesi ja seejärel ?
 

Field7

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 16, 2023
Messages
19
Reaction score
20
Points
3
Seda nägin ka mina. See on trükiviga. Seal peaks olema lihtsalt kaks kihti. Ma eeldaksin, et õlikiht langeb põhja. Eralda ülemine, vesikiht, ja viska ära. Hoia alumine õlikiht alles järgmise sammu jaoks. Siis hiljem, kui kasutate DCM-i, on teie lõpptoode mitteakvaasi alumine DCM-i kiht. Kui te asendate DCM-i tolueeniga või dietüüleetriga (nagu keegi teine küsis), siis on teie toode mitte-aquas'i ülemises kihis. DCM, allapoole. Tolueen ja dietüüleeter, üles. Ma soovitaksin jääda DCM-i juurde, sest seda saab erinevalt tolueenist madala kuumuse abil eraldada ja see ei kujuta endast päris samasugust tuleohtu nagu DE. See on siiski kantserogeen ja *on madala leekpunktiga*. Kasutage hästi ventileeritud ruumi ja koguge jahutatud anumasse, et seda uuesti kasutada.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
2 kihti, kui te visate ära veekihi, peate pesema õlikihi vee + naatriumbikarbonaadi lahusega, nagu protseduuris selgitatakse.
 

Dafunkphenomena

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 5, 2022
Messages
6
Reaction score
3
Points
3

Tere , see on minu meetod, (im Fring, lihtsalt kaotasin kuradi parooli)
ive näinud, et olete lisanud mõned sammud, küsimused:

Miks täpselt? (ma proovisin mõlemat, kõik toimisid).
ja viimases etapis ütlete "aurustage DCM alt ära" , miks aurustada? kas ei oleks parem kihte eraldada?
või mõtlete , pärast eraldamist panna see vaakumdestillatsiooni, et vabaneda võimalikest vee jääkidest?

ja PMK värvus? tumepunakaspruun või kollakas nagu vana?
 

Field7

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 16, 2023
Messages
19
Reaction score
20
Points
3
Te eraldate seda. Te eraldate alumise kihi, mis koosneb DCM-st ja tootest, ja seejärel aurustate DCM-i *millest oli alumine kiht* (ma kasutaksin kuuma veevanni), et jätta oma (määrdunud, kuid enamiku jaoks piisavalt puhas) toode. Toote aurudistillatsioon oleks minu arvates hea mõte.

Kui keegi on keemiaga kursis, siis teab, et seal on hulk variante, mida saaks rakendada.
 

Curiousonion

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 29, 2022
Messages
190
Reaction score
67
Points
28
Kas see meetod töötab, kas keegi on seda proovinud?
Tundub kaugelt kõige lihtsam meetod ja liiga lihtne.
 

Curiousonion

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 29, 2022
Messages
190
Reaction score
67
Points
28
No see meetod on pmk CAS 28578-16 jaoks. Nii et saate seda pulbri kujul, siis muutub see pärast reaktsiooni lõpetamist õliks.
Aga see tundub äärmiselt lihtne, kas keegi on seda proovinud?
 

Curiousonion

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 29, 2022
Messages
190
Reaction score
67
Points
28
Täiuslik, ma pean. Tahtsin lihtsalt veenduda, sest pmk õli ja selle erinevate versioonide kohta tundub olevat palju segadust.
Tänu
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
See postitus on hea selgitus, mille postitas @btcboss2022 (aitäh). Kinnitan, et see on tõestatud ja toimiv meetod.
 

FredDurst

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 7, 2022
Messages
33
Reaction score
10
Points
8
Kas DCM-ile (ehk tolueenile?) on mõni alternatiiv, kuna seda on minu kodumaal raske saada?
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Tere,

Vabandust, ma olin nendel päevadel väga hõivatud, kõik meetodid, mida ma postitasin, on tehtud ja testitud minu poolt, nagu ma samas postituses ütlen, see on rohkem palju neist testitud ja ainult parim postitatud.
Tänan.
 

Handsomerx

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 27, 2023
Messages
14
Reaction score
3
Points
3
Miks puudub viide õli- ja vesifaasi värvusele?
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Im ei ole harjunud neid viitama, kuid mida on vaja täpselt teada?
 

Handsomerx

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 27, 2023
Messages
14
Reaction score
3
Points
3
Näiteks mis värvi on õli, mis eraldub põhja? Minu algne pmk on mingi helepruuni värvi, nii et ma eeldan, et õli, mis eraldub, peaks välja nägema sarnane.
Mis värvi on vesikiht eraldumisel? Minu oma on mingi kahvatukollane roheline.

Ma arvasin, et see on standardne töökorraldus, et mainida oma toote värvi.
Igatahes aitäh! Oleks väga kasulik kuulda tagasi.

Kõrvalmärkus...kui te ütlete "aurustada dcm", siis kas te mõtlete tegelikult, et laske sellel madalal kuumusel aurustuda? Või räägid sa selle eemaldamisest vaakumi all.

tänu
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Tere,

Esiteks ma ei usu, et te olete seda protsessi loonud, tegelikult oli mul see sarnane info juba ammu Hiina tarnijatelt, igatahes tegin mõned muudatused, nagu näete.
Naatriumbikarbonaat on pehmem pesemismeetod ja antud juhul on ohutum kasutada seda, et vältida toote kahjustamist.
DCMi kohta pean ilmselt silmas alumise kihi (DCMi kiht) eraldamist ja selle aurustamist, vabandust, kui minu selgitus ei ole selge.
Et vältida vett pärast eraldunud kihtide eraldamist, võite kuivatada seda mis tahes naatriumsulfaadiga ja filtreerida seda enne lahusti aurustamist (tegelikult teen seda alati kõigis oma protsessides).
Tänan.
 

FredDurst

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 7, 2022
Messages
33
Reaction score
10
Points
8
Kas DCM-ile (ehk tolueenile?) on mõni alternatiiv, kuna seda on minu kodumaal raske saada?
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Tolueen töötab ka, kuid ma ei saa teile tagada sama saagist põhimõtteliselt, sest ma ei proovinud.
 

FredDurst

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 7, 2022
Messages
33
Reaction score
10
Points
8
Okei, aitäh, kutt. Annan sellele võimaluse.
 

Curiousonion

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 29, 2022
Messages
190
Reaction score
67
Points
28
Kas ma võin küsida, millist meetodit te kasutate lõpptoote krütsialiseerimiseks?
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Enne kristalliseerimist tuleb saada freebaas, freebaasi jaoks kasutan NaBH4 meetodit ja freebaasi kristalliseerimiseks on palju meetodeid.
 

Curiousonion

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 29, 2022
Messages
190
Reaction score
67
Points
28
Ah ok nii ma olin segaduses, ma arvasin, et lõppsaadus, mille sa oma reaktsioonist said, oli mdma vababaas.
 

Curiousonion

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 29, 2022
Messages
190
Reaction score
67
Points
28
Kas te kasutate redutseerimiseks ammooniumatsetaati või MeNH2 gaasi?
 

Field7

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 16, 2023
Messages
19
Reaction score
20
Points
3
+ Ammooniumatsetaat = MDA
+ MeNH2 = MDMA

See on teie otsustada.
 

Dafunkphenomena

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 5, 2022
Messages
6
Reaction score
3
Points
3
ma eeldan, et te ei järgi hcl gaasi marsruuti , kuid im uudishimulik, miks te kristalliseerite vaba baasi?
 
Top