2C-fenüületüülamiinide sünteesid

chemistry.mob

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 12, 2023
Messages
80
Reaction score
34
Points
18
Kas te oskate öelda, milliseid laboriseadmeid on vaja 2-CB keemiliseks sünteesiks?
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
kõik sõltub sünteesi viisist. teil on vaja lähtepunkti ja teed, mida soovite järgida.
 
View previous replies…

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Henry reaktsioon, kolb, tagasivoolukondensaator, kuumutatud magnetiline segisti, veevann (või teha seda mikrolaineahjus), mõõtesilinder, vaakumfilter Buchneri lehter ja Bünseni kolb ning filtrid ise, kuumakindlad keeduklaasid madal künnis.
Redutseerimine liitiumalumiiniumhüdriidil on kõik sama, ainult jää ja tilgutuslehtrit on vaja stüreenilahuse tilgutamiseks, seejärel tilgutame etüülatsetaati või etüülalkoholi, et kasutada ära liigne liitiumalumiiniumhüdriid.
Bromimine on sama
kaalud jms.
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
liitiumalumiiniumhüdriid ei armasta nalja ja armastab plahvatada ja süüdata lahusteid. seda ei saa kustutada veega, süsihappegaasiga, muidu ei meeldi talle peroksiid ja vesi THF-is.
 

chemistry.mob

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 12, 2023
Messages
80
Reaction score
34
Points
18
Seega oleks parem kasutada keemilist reaktorit, et see ei plahvataks ja ei kahjustaks mind? Ja kui jah, siis millise võimsusega peaks keemiline reaktor olema?
Kas te olete varem 2C-B teinud?
aitäh!
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
kuidas reaktor aitab teid? töötab õigesti liitiumalumiiniumhüdriidiga, kõik on võimalikult kuiv, hea jahutus, peroksiidi lisandite puudumine lahustis.
Ma tegin seda tavalises kolmekaelases kolvis jäävannis, mõnikord plahvatuste ja tulekahjudega, esimestel sünteesidel, siis õppisin =)
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Parem oleks lihtsalt mitte kasutada THF-i, kui te küsite selliseid küsimusi nagu see
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
halvad nõuanded) Ma võin juba ette kujutada, kuidas kuiva stüreeni segatakse alumiiniumhüdriidiga (dioksaanil on samad probleemid fluori ja thf-ga)
 

chemistry.mob

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 12, 2023
Messages
80
Reaction score
34
Points
18
mate, mul ei ole aimugi keemiast, ma püüan õppida, kuid see on masendav, liiga palju teavet, ma ei tea ikka veel, millise keemilise sünteesi juurde jääda ja sellele keskenduda, ma mõtlen kas 2-CB või MDMA, kui ma ei muuda oma meelt, alguses tahtsin teha LSD sünteesi, kuid olen näinud, et ainult LSD eelkäija, lüserghappe, süntees on väga keeruline ja nõuab palju reaktiive ja keemilisi reaktsioone.
Tänan teid!
 

chemistry.mob

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 12, 2023
Messages
80
Reaction score
34
Points
18
Mu sõber, kust te ostsite (CAS: 93-02-7)?

2,5-dimetoksübensaldehüüdi

Ma leidsin alibaba müüja, kes väidetavalt müüb seda, kuid kuidas ma saan veenduda, et see on see aine, kui ma selle kätte saan?
Ja mis vahe on sellel ja sellel 2,5-dimetoksü-beta-nitrostüreenil?
Aitäh! ja vabandust, aga mul pole keemiast aimugi.
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
esimene on aldehüüd, teine on nitrostüreen. erinevus lisaks sellele, et valemiga on neil erinevad füüsikalised ja keemilised omadused
kontrollige sulamistemperatuuri
 

Sonnettales

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 28, 2022
Messages
19
Reaction score
5
Points
3
Ma olen praegu keset 2c-b sünteesi ja olen kohanud direktiivi, mis ütleb järgmist

"250 ml RB-kolbi täideti 16,6 g 2,5-dimetoksübensaldehüüdi,
1,6 g NaOAc ja 50 ml nitrometaani. Refluksimisel 4h saadi pärast ümberkristalliseerimist 14,4 g vastavat nitrostüreeni [1].
5,0 g 2,5-dimetoksüülfenüül-2-nitroetüleeni lisati 4,0 g naatriumborohüdriidi lahusele 100 ml isopropanoolis. Selle tulemusel saadi 4,2 g kollast õli.
pärast üleliigse boorhüdriidi lagundamist, millele järgnes tavapärane töötlus (B).
2,5-dimetoksüfenüül-2-nitroetaan lahustati 100 mL isopropanoolis koos 8 molaarse ekvivalendi Zn ja 3,5 molaarse ekvivalendi HOAc (võrreldes Zn kogusega). Sel viisil saadi 2,0 g 2,5-dimetoksüfenüületüülamiini nõrgalt kollase õlina (C).

Ma vajan abi allakriipsutatud lause puhul. Mida see täpselt tähendab. Enne, kui ma alustasin, pidasin seda tähendama, et õli pestakse äädikhappega ja eraldatakse sepsisõnniku kaudu. Nüüd, kui ma olen sünteesi keskel, ei ole ma enam nii kindel. Oleksin tänulik igasuguse abi eest, mida ma saan selle kohta.
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
tavaliselt lagundatakse liigne boorhüdriid happega ja soolad filtreeritakse ära.

Mind paneb muretsema, miks kasutatakse Henry kondensatsioonis naatriumatsetaati ja ma ei saa aru, miks te kõigepealt taastate kaksiksideme ja seejärel taastate nitrogrupi eraldi. Stüreenid redutseeritakse tsingil soolhappes (kaksikside ja nitrogrupp), nitropropeenide puhul see ei toimi.

või võite kasutada naatriumborohüdriidi koos vaskkatalüsaatoriga
 
Last edited:
View previous replies…

Sonnettales

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 28, 2022
Messages
19
Reaction score
5
Points
3
Küsimus teile, härra, kuna näib, et te teate rohkem kui mina ja olete olnud abiks. Mul on ka pallaadium süsiniku %10. Ma eeldan, et see võiks olla mõistlik tee ka, kuid ma saan hädas, kui ma mõnikord eeldan. Tsingi ja hcl asemel.
 

Melv99

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 16, 2023
Messages
31
Reaction score
11
Points
8
Samuti ei ole selle konkreetse sünteesi tundnud, kuid ma nägin K2CrO4, mida müüakse populaarsel koduteaduse veebisaidil. Ei ole kindel, kas see on see, mida te otsite.
 

chemistry.mob

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 12, 2023
Messages
80
Reaction score
34
Points
18
Kust te ostsite 2,5-dimetoksübensaldehüüdi?
 
View previous replies…

chemistry.mob

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 12, 2023
Messages
80
Reaction score
34
Points
18
Küsisin orgaanilise keemia professorilt, kas keegi, kellel pole aimugi keemiast, võiks järgida keemilise sünteesi retsepti ja ta ütles jah, sellepärast ma liitusin selle foorumiga, ma olen kadunud, ma ei tea, millise sünteesiga alustada, ja ma teen seda kasumi saamiseks, ma saan investeerida aega ja raha, et õppida, minu eesmärk on toota suures mahus ja müüa hulgimüügi, kuid ma näen, et see tööstus on väga raske, mitte ainult teha keemiline süntees, vaid ka saada vajalikke keemilisi reagente ja lähteaineid, mingeid soovitusi, millist sünteesi teha? tänan teid!!!
 

nujrc

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 16, 2023
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Wut. Kui teete seda ainult kasumi saamiseks, siis miks te peaksite üldse 2c-seeriaga vaeva nägema... Mitte sõltuvust tekitavad, nišši narkootikumid. Sa saad parema kasumi, kui kasvatad rohtu.
 
Top