2C-fenüületüülamiinide sünteesid

Sonnettales

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 28, 2022
Messages
19
Reaction score
5
Points
3
Ma olen praegu keset 2c-b sünteesi ja olen kohanud direktiivi, mis ütleb järgmist

"250 ml RB-kolbi täideti 16,6 g 2,5-dimetoksübensaldehüüdi,
1,6 g NaOAc ja 50 ml nitrometaani. Refluksimisel 4h saadi pärast ümberkristalliseerimist 14,4 g vastavat nitrostüreeni [1].
5,0 g 2,5-dimetoksüülfenüül-2-nitroetüleeni lisati 4,0 g naatriumborohüdriidi lahusele 100 ml isopropanoolis. Selle tulemusel saadi 4,2 g kollast õli.
pärast üleliigse boorhüdriidi lagundamist, millele järgnes tavapärane töötlus (B).
2,5-dimetoksüfenüül-2-nitroetaan lahustati 100 mL isopropanoolis koos 8 molaarse ekvivalendi Zn ja 3,5 molaarse ekvivalendi HOAc (võrreldes Zn kogusega). Sel viisil saadi 2,0 g 2,5-dimetoksüfenüületüülamiini nõrgalt kollase õlina (C).

Ma vajan abi allakriipsutatud lause puhul. Mida see täpselt tähendab. Enne, kui ma alustasin, pidasin seda tähendama, et õli pestakse äädikhappega ja eraldatakse sepsisõnniku kaudu. Nüüd, kui ma olen sünteesi keskel, ei ole ma enam nii kindel. Oleksin tänulik igasuguse abi eest, mida ma saan selle kohta.
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
tavaliselt lagundatakse liigne boorhüdriid happega ja soolad filtreeritakse ära.

Mind paneb muretsema, miks kasutatakse Henry kondensatsioonis naatriumatsetaati ja ma ei saa aru, miks te kõigepealt taastate kaksiksideme ja seejärel taastate nitrogrupi eraldi. Stüreenid redutseeritakse tsingil soolhappes (kaksikside ja nitrogrupp), nitropropeenide puhul see ei toimi.

või võite kasutada naatriumborohüdriidi koos vaskkatalüsaatoriga
 
Last edited:
View previous replies…

Sonnettales

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 28, 2022
Messages
19
Reaction score
5
Points
3
Hei w2x3f5, tänan teid vastuse eest. See oli üks neist asjadest, milles mul oli vaja kindel olla. Ja ma hindan muret. Ma ei ole täpselt kindel, mida sa mõtled "topeltsideme ja nitro eraldi taastamise" all. NaBH4 redutseerib kaksiksidet ja siis tsink äädikhappes redutseerib nitrogruppi. Võib-olla kuna see on erinevus, siis seetõttu ei toimu mingi kaksiksideme taastamine st oksüdeerimine. Ma üritan tõesti kõvasti faili lisada, aga ma ei suuda. Kui sul on wickr konto või prooton mail võin selle sulle niimoodi saata. Ma võin teile ka teada anda, kuidas see välja tuleb. Mul on ka teisi töövõtteid, kuid ma tahtsin proovida seda, kuna teoreetiliselt annab see ainult umbes 2 grammi lõpptoodet ja ma arvasin, et oleks huvitav, kui see töötaks. Ma saan aru, et ma ei kasuta LAH-i ja see on tahtlik. Käsikiri algab aniisiõliga, millega ma alustasin. Kõige raskem keemia, mida selle osa jaoks üles saada, oli kaaliumdikromaat. Pidin seda tellima Hiinast. Mitte odav ja väga ohtlik kraam. Anna mulle teada, kui oled huvitatud
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Stüreeni saab redutseerida tsingi ja soolhappega ühes reaktsioonis. see reaktsioon toimib ainult stüreenide puhul.
 

Sonnettales

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 28, 2022
Messages
19
Reaction score
5
Points
3
Küsimus teile, härra, kuna näib, et te teate rohkem kui mina ja olete olnud abiks. Mul on ka pallaadium süsiniku %10. Ma eeldan, et see võiks olla mõistlik tee ka, kuid ma saan hädas, kui ma mõnikord eeldan. Tsingi ja hcl asemel.
 

Melv99

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 16, 2023
Messages
31
Reaction score
11
Points
8
Samuti ei ole selle konkreetse sünteesi tundnud, kuid ma nägin K2CrO4, mida müüakse populaarsel koduteaduse veebisaidil. Ei ole kindel, kas see on see, mida te otsite.
 

chemistry.mob

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 12, 2023
Messages
80
Reaction score
34
Points
18
Kust te ostsite 2,5-dimetoksübensaldehüüdi?
 
View previous replies…

Sonnettales

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 28, 2022
Messages
19
Reaction score
5
Points
3
Hei C.M., ma ei ole seda teinud. Ma alustasin aniisiõliga. Lugege minu vastust eespool. Ma võin sulle midagi saata ka, kui soovid prootonposti või mis iganes anon platvormi kaudu
 

Sonnettales

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 28, 2022
Messages
19
Reaction score
5
Points
3
Ei ole naljamees. Aniisiõli(anetool) anisaldehüüdist o-formaalseks 4-metoksüfenooliks 4-metoksüfenooliks 2-hüdroksü-5-metoksübensaldehüüdiks 2,5-metoksübensaldehüüdiks. Nagu ma eespool mainisin, ei saa ma ilmselt faile manustada, kuid kui teil on protonmaili konto, võin teile saata. See võib olla siin minu teada. Ma ei saanud seda siit tho. See on Hollandi teadusaruandest.
 

chemistry.mob

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 12, 2023
Messages
80
Reaction score
34
Points
18
kuid te arvate, et kõigi nende sammude tegemine on kasumlik?, Ma ei tea, kas teete 2-CB-d lõbu pärast või selle edasimüümiseks.
 

Sonnettales

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 28, 2022
Messages
19
Reaction score
5
Points
3
Kasumlik? Sõltub vist teie kasumi määratlusest. Kõige olulisem? Kogemus. Et teha vigu ja õppida. See värk võtab palju kõike. Raha. Teadmisi. Kogemust. Aega. Energiat. See on minu jaoks peaaegu alati lõbus. Võib-olla ühel päeval kasum. Aga selle nagu sa ütlesid... kust saab 2,5 bnzldyd? Keegi peab seda tegema, mis ei ole korporatiivne. Ma ei tee piisavalt, et müüa rn kuid võib-olla ühel päeval. Pärast seda teha seda paar aastat võin öelda teile, kui sa teed seda ainult kasumit, lõpetage nüüd ja säästa aega ja raha. Ma olen paar krediiti puudu bakalaureusekraadi biokeemia ja ma olen vaevalt kriimustada pinda selle kraami.
 

Sonnettales

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 28, 2022
Messages
19
Reaction score
5
Points
3
Vabandan mees. Ma alles nüüd loen mõned teie ülalpool toodud postitused. Ma ei ole kindel, mida sa siin teed, kui sul pole aimugi keemiast. Sa ei tea, kui palju 2-cb sa saad 100g beeta-nitrostüreeni? See on peaaegu alati lõpus, mida iganes töödeldi, mida sa järgid. Lõpliku 2c-b toote saamiseks on rohkem kui üks viis. Ükski neist ei ole lihtne ega tohiks teha keegi, kellel "keemiast pole aimugi". Alustage metamfetamiiniga mees. Otsustage, kas see on midagi, mida te arvate, et saate teha või isegi soovite teha. Siis mine sealt edasi. Keemiast pole aimugi. Sheesh kutt.
 

chemistry.mob

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 12, 2023
Messages
80
Reaction score
34
Points
18
Küsisin orgaanilise keemia professorilt, kas keegi, kellel pole aimugi keemiast, võiks järgida keemilise sünteesi retsepti ja ta ütles jah, sellepärast ma liitusin selle foorumiga, ma olen kadunud, ma ei tea, millise sünteesiga alustada, ja ma teen seda kasumi saamiseks, ma saan investeerida aega ja raha, et õppida, minu eesmärk on toota suures mahus ja müüa hulgimüügi, kuid ma näen, et see tööstus on väga raske, mitte ainult teha keemiline süntees, vaid ka saada vajalikke keemilisi reagente ja lähteaineid, mingeid soovitusi, millist sünteesi teha? tänan teid!!!
 

nujrc

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 16, 2023
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Wut. Kui teete seda ainult kasumi saamiseks, siis miks te peaksite üldse 2c-seeriaga vaeva nägema... Mitte sõltuvust tekitavad, nišši narkootikumid. Sa saad parema kasumi, kui kasvatad rohtu.
 

Sonnettales

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 28, 2022
Messages
19
Reaction score
5
Points
3
Kas kellelgi on hea nitrometaani tarnija USAs, kes ei anna aru? Olen ekstraheerinud võidusõidu kütusest, kuid see muutub tüütuks. Kõik kuulutuste rubriigis olevad müüjad, kellega ma olen ühendust võtnud, asuvad väljaspool USAd.
 

Melv99

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 16, 2023
Messages
31
Reaction score
11
Points
8
Leidsin ühe, mis müüb hulga erinevaid kütuseid ja väidab, et on 100% NitroM. Ei ole veel tellinud ja tundub pooleldi legaalne. Aga kes teab. Arvatavasti on ainult üks võimalus seda teada saada.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Mul on kahtlus 2CB sünteesi viimase etapi suhtes. Seal öeldakse: "Reaktsioonisegul lubati naasta toatemperatuurile, filtreeriti ja tahked ained pesti säästlikult külma äädikhappega", kuni ma tean, et äädikhape muutub tahkeks 16-17C juures, nii et mida tähendab külm äädikhape täpselt?
Tänud.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Tere. Ma eeldan, et külm hape tähendab toatemperatuuri, sest seal on selgitus, et reaktsiooni käigus eraldub soojust.
 
View previous replies…

nujrc

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 16, 2023
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Ma saan aru, et järelejäänud elementaarne brom aurustub tootest õhus, nagu iga lahusti, nii et aja jooksul ei jää mõistlikku kogust järele. HCL-i valmistamine ilma HBr-i kuivatamata - palju õnne, et saada puhtamat toodet, sest teil võib tekkida probleeme bromisooladega bromi/GAA lahuses ja bromi endaga.
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Ma ei näe mingeid probleeme bromi jääkide peksmisel tiosulfaadiga, seejärel viia ph aluselisse keskkonda ja koguda õli lahustiga.
 
Top