Efedriini süntees propiofenoonist

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Last edited by a moderator:

gmo

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 25, 2023
Messages
25
Reaction score
4
Points
3
Hei G.patton,Kas ma võin selle reaktsiooni puhul kasutada halogeeni asendajana joodi? Ja Ja HBr / vesinikperoksiidi võib kasutada broomi asemel?
 

Sonnettales

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 28, 2022
Messages
19
Reaction score
5
Points
3
Vabandust, kui see on korduv sõnum. Mis on selles menetluses tagasipööratud külmkapp? Ma ei ole kunagi kuulnud sellest
 
  • Like
Reactions: T 3

plancklong

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jul 7, 2022
Messages
36
Reaction score
13
Points
8
Usun, et midagi on tõlkimisel kaduma läinud! Proovige asendada sõnad "pöördkülmik" sõnadega "rõhku ühtlustav liitmissahtel" ja vaadake, mida te siis arvate :);):cool:! Seal on veel mõned kohad, millega ma veel tegelen!
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
663
Points
93
Selles meetodis on ebatäpsusi.
Valmistame selle teema kohta videot, ootame seda varsti.
 
View previous replies…

lalalander

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 17, 2023
Messages
50
Reaction score
20
Points
8
Kuid kui kasumlik on efedriini tootmine selle meetodiga? Kas me võime täielikult toetuda sellele tootmismeetodile?
 

Mr.blank00

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 9, 2023
Messages
10
Reaction score
3
Points
3
Tere kõigile. Kas keegi oskab anda linki efedriini, pseudoefedriini valmistamiseks d-l alananiinist, metüülaniinist, eile keegi postitas selle, aga ma ei leia seda, palun aidake.
 
  • Like
Reactions: gmo

ilovelamp

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 8, 2023
Messages
1
Reaction score
3
Points
3
Onu Festeril on peatükk pealkirjaga "Cooking Your Own Ephedrine" oma raamatus The Secrets of Methamphetamine Manufacture 8th ed. Ma olen juba mõnda aega olnud uudishimulik selle meetodi suhtes. See võib revolutsiooniliselt muuta salakeemiat, kui see on nii lihtne, kui see kõlab. Ma ei jõua ära oodata, et näha samm-sammult video.
 
View previous replies…

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
142
Points
43
Pärast seda, kui olin ammendanud oma ressursid, püüdes saada pseudopille, komistasin Festersi raamatut vaadates täpselt selle meetodi peale ja muutusin taas kord väga lootusrikkaks. Nagu ma aru saan, on see enam-vähem samaväärne protsess kui omaenda viina nullist pruulimine. Vee keetmine, suhkru (või melassi) ja pärmi lisamine - salajane koostisosa on seekord bensaldehüüd, mis on mõnevõrra suures kontsentratsioonis (olenevalt brändist) kibedamandliõlis, nagu ma aru saan. Enam-vähem %90 puhtalt? Seda võib leida toidupoes vms. vürtside/maitseainete sektsioonis. Väikesel mandliõli pudelil on sõna otseses mõttes kirjas "sisaldab: bensaldehüüdi". Ma ei tea, kas mandliõli tuleb enne "pärmimassile" lisamist rafineerida, arvestades selle puhtust - ma ei näe, et lisandid võiksid käärimisprotsessi potentsiaalselt häirida. Kas keegi teab? Kas keegi on kääritanud bensaldehüüdi ja saanud ephedra nende vahenditega? Palun andke mulle teada.

Niipea kui ma aru saan, kui midagi, siis jagan häid uudiseid. o7
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Ma ei usu, et BAE on 90% bensaldehüüdi. Ma arvan, et see on 90% etanool. See vajaks kindlasti destilleerimist ja te kaotaksite oma perse hinnaga. On odavamat kraami, millest bensaldehüüdi saada. Ma olen kindel, et võimandliekstrakt ei saaks bensaldehüüdi asendada ilma puhastamise ja kontsentreerimiseta. Uurisin seda põhjalikult ja otsustasin, et see ei ole minu jaoks hea valik. 55galloni tünnist saab iga 4 päeva tagant 20g L-pac'i toota. On palju tööd, et saada see 20g välja 50+ gallonist muda.
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
142
Points
43
Ma mõtlen, las ma vaatan paremini, ma lähen enam-vähem Fester's SOMM#8. Teil on ilmselt õigus, kui see kunagi töötas, siis ilmselt 20 aastat tagasi, pärast mõningast töötlemist. Ta teeb seda nii, nagu oleks see vastus kõigile meie palvetele, kui efedra on keelatud ja muid võimalusi ei ole. Ma peaksin rakendama sama skeptitsismi mõne sellise asja suhtes - näiteks, et inhalaatorite Levo'ga saab midagi teha, kui on vaja. Ma peaksin juba paremini teadma, et kui see oleks nii lihtne, siis teeksid seda rohkem kui mitte kõik ja see oleks veel lisaks KUUMEM. Ma õpin päris palju küll paneb jalga nende asjade välja selgitamine... raske tee.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
See toimib see on tehtud ja tehtud ja tehtud. Kogu " 20 grammi L-paki ekstraheerimine 50 gallonist vedelikust" Ive näinud massiivseid salajasi tsentrifuugisid, 15 ml tsentrifuugitorude asemel 5 galloni ämbreid kaanega. Või pideva protsessiga slinger. Saate osta 10i dollari eest tuhandeid dollareid, nii et nüüd kaalute 3-faasilist 2hp mootorit, keevitatud karusselli ja vähemalt keldrit või garaaži. Sa ei saa lihtsalt 50 gallonit lahustit sadestada, sest alus maksab nii palju selle summa juures. Google scholar näitab teile 100i kirjutisi selle kohta. Ma arvan, et saaksin fenüülatsetaati odavamalt teha. Kunagi lugesin reaktsiooni Science madnessi kohta. Mees vajas veevaba etanooli. Ta murdis selle saamiseks etüülatsetaati ja ma arvasin, et see on hullumeelne, kui seda saab ise destilleerida, aga teate, tal oli veevaba etanool vähem kui 1 tunniga ja etüülatsetaat on 25 dollarit liitri kohta, nii et kui teil on vaja ainult 150ml. Seda. Paistab. Palju. Atraktiivsem
 
Last edited:

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
142
Points
43
YT-s on üks NileRedi video, kus ta hangib ebayst suhteliselt puhta "mandli eeterliku õli" või midagi sellist ja ütleb, et see on piisavalt puhas, et seda -kuivõrd see on- reaktsioonides kasutada, kuid läheb seda ikkagi puhastama. Fester ütleb, et HCN-i eemaldamiseks tuleb paar minutit vaakumit kasutada. Mainitakse, et BAE/bensaldehüüd on USAs kontrollitav aine, mis on naljakas, sest ma haarasin eile turul sõna otseses mõttes väikese pudeli BAE-d, kus ainsa koostisosana on kirjas: bensaldehüüd. Ma saan aru, et see kõlab paberil paremini.

Vabandust, mu sõber Frit, ma ei suuda teie sõnadest suurt aru saada. See, mida sa oled näinud ja otsustanud, et see oli või ei olnud sinu või kellegi teise jaoks praktiline, ei pruugi olla kõigi jaoks tõsi. Ma püüan luua tootmist, vend, kui sa mõistad, mida ma mõtlen, ja see, mis mind praegu takistab, on teatud koostisosa puudumine. Praegu on mul Ma Huang viimase võimalusena , aga ma isegi ei püüa seda teed minna, kui ma ei pea. Minu peamine prioriteet hetkel ja edaspidi on mitte tõmmata tähelepanu ega jätta mingeid jälgi.

Kui tahaks tootmist suurendada, ütleb Fester, on see elujõuline alternatiiv pillide ostmisest või taimede ekstraheerimisest. Kui keegi tahaks alustada 5Gal ämbrit või kahte bensaldhüüdi kääritamiseks, ei ole ükski seade, millest te räägite, vajalik, ja melassi / suhkru / leiva / BAE maksumus ei ole minu jaoks oluline. Kuigi destilleerimis-/refluksaparaat jne. oleks tore ja kasulik, ma ei ole veel seal.

L-PACi ekstraheerimine on suhteliselt lihtne, (selle sommi ülevaate järgi). Filtreerige meski ja kasutage tolueeni või eetri pesu, et seda tõmmata ja aurustada. Püüan seda protsessi vaadata läbi efedriini ja seega on järgmine samm metüülamiini kasutamine redutseerimiseks. Kui seda on tehtud ja tehtud, siis keegi ei räägi sellest tõesti või tundub, et teab palju, et ma olen võimeline leidma. Andke mulle andeks, et ma otsin täpsustusi ja võtan kõike soolatäiega, hoolimata kõigest paindlikkusest ja tänavakrediidist. Nagu ma juba ütlesin, õpin ma igal juhul väga palju, kui ma seda kõike välja selgitan. Tänan teid teie aja ja panuse eest. o7
 

Consider

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 18, 2023
Messages
32
Reaction score
7
Points
8
See on norefedriin, ma proovisin seda sai valge pulber kibe nagu efedriin ja reageerib nagu efedriin, kuid see on norefedriin ja seda ei saa kasutada metamfetamiini tootmiseks
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Ükski administratsioon ega keegi teine ei ole vastanud mulle, kui ma juhtisin tähelepanu sellele, et lõpus olevad kemikaalide pildid kujutavad efedriini ega efedriini või pseudoefedriini. Mind huvitab ka see, milline mehhanism muutis selle kiraalse molekuli mingi teise 2 kiraalse süsiniku spetsiifilise stereokorraldusega molekuliks. Tavaliselt võtab see kiraalse reaktandi või tekitab raseemilise toote. Palun, ma pean teadma seda nõiaväge
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Siin on see, mida ma välja pakkusin, võimandli ekstrakti koostisosad, vesi, alkohol (36%) ja kibedamandliõli.
Riigi ja föderaalseadus ütleb, et mandliekstrakt peab sisaldama vähemalt 1% kibedamandliõli. Seega vesi, rohkem kui 36%, kuna see on loetletud esimesena, 36% etanooli, see on vähemalt 73% sellest
 
Top