Millised omadused peaksid maailmatasemel turul olema?

What is the most important features for you to choose a suitable trading platform?

  • Constant availability

    Votes: 265 71.0%
  • Minimal captchas to log in and easy registration

    Votes: 94 25.2%
  • Dead drops

    Votes: 135 36.2%
  • Corporate messenger

    Votes: 73 19.6%
  • Payment in monero

    Votes: 144 38.6%
  • No JS (Java Script)

    Votes: 84 22.5%
  • Number of sellers

    Votes: 159 42.6%
  • Other (I'll write in comments)

    Votes: 26 7.0%
  • Administration support service

    Votes: 171 45.8%

  • Total voters
    373

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Millised on teie jaoks kõige olulisemad omadused, et valida kõige sobivam kauplemisplatvorm?
Võite valida rohkem kui ühe vastuse või kirjutada kommentaaridesse oma valikuvõimaluse
 
Last edited by a moderator:

gus.fring

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 13, 2023
Messages
100
Reaction score
64
Points
28
Loodan siiralt, et turud annavad kindlustunde müüjate professionaalsuse kohta, varjates tooteid professionaalselt, sest olen märganud mitmeid müüjaid, kes ei hooli ostja ohutusest kogu austusega kõigi müüjate suhtes
 

ireshop

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Jan 14, 2024
Messages
64
Reaction score
33
Points
18
Samuti on mugav kiire laadimiskiirus.
 

goatsemnley

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 29, 2023
Messages
3
Reaction score
15
Points
3
Arvan, et ülevaated ja "usaldusväärse müüja" staatus ning eskroot aitavad. Kui on rohkem võimalusi tõestada, et saate puhta toote, või vähemalt rohkem turvavõrke, on see alati hea.
 

boblishus

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 9, 2024
Messages
3
Reaction score
8
Points
3
Samuti automaatne PGP-krüpteerimine tellimuste sõnumite saatmiseks
 
View previous replies…

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Mis on selle mõte? Õiguskaitseasutused loevad ikkagi kõike, mida nad vajavad, kui nad leiavad serverid. Probleem andmete krüpteerimisel võrgus on see, et krüpteeritud andmed edastatakse serverisse juba krüpteerituna. Kui te saadate serverisse krüpteerimata andmeid ja krüpteerite need serveris, tähendab see, et igaüks, kellel on füüsiline juurdepääs serverile, võib krüpteerimata pakette pealtkuulata.
 
View previous replies…

boblishus

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 9, 2024
Messages
3
Reaction score
8
Points
3
Te esitate häid märkusi. Ma ei tea täpselt, kuidas see toimib, kuid võib-olla krüpteeritakse kõigepealt kliendi poolel (enne serverisse saatmist), seejärel saadetakse krüpteeritud andmed läbi serveri. Te olete profid tho. Kas see oleks ikkagi ebaefektiivne?
 

goatsemnley

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 29, 2023
Messages
3
Reaction score
15
Points
3
See on veel üks samm, mille l*w e*force*ent peab läbima, et saada u. Ma arvan, et see on seda väärt, kuna see on tasuta.
 

PharmacopeiaLabs

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇷
Joined
May 27, 2023
Messages
15
Reaction score
7
Points
3
kuidas oleks, kui kasutaksite lihtsalt teenuseid, mis võimaldavad luua märkmeid, mis pärast ühekordset avamist ise hävivad?
saatmise üksikasjade saatmiseks muidugi
 

JankyCoyote

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 1, 2023
Messages
9
Reaction score
5
Points
3
Ew! Ei! See on halb mõte. See eeldab, et teie privaatvõtit hoiab kolmas osapool, mis tähendab, et kui seda kolmandat osapoolt kunagi rikutakse (õiguskaitseorganite tegevus, musta mütsi häkkerid, pöördunud töötaja jne), on igaühe ja iga teenuse kasutaja privaatvõti ohustatud. Krüpteerige oma side alati ja ALATI ise oma riistvaral ja vältige kõiki, kes seda ei tee (sest kui nende võtmed satuvad ohtu, satub ohtu ka teie side nendega.
 

alpino

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Oct 17, 2023
Messages
84
Reaction score
90
Points
18
Deals
16
nad saavad juurdepääsu serverile ja krüpteeritud sõnumile ,kuid minu privaatse võtme ja salasõnumiga. ma dekrüpteerin sõnumi oma offline rakenduses. sõnum, mille ma dekrüpteerisin, ei jõua kunagi autoriteedini, sest ainult mina näen sõnumit lihtsas tekstidokumendis ja ma ei salvesta seda kunagi oma püsivasse salvestusse.
Võib-olla ma ei t understang väga hästi ja ma vabandan .
Ja ma ei taha uskuda, et on inimesi, kes dekrüpteerivad oma sõnumeid internetis ja ka ma ei taha uskuda, et keegi võiks luua oma PGP online .
Kasutage alati Amnesia operatsioonisüsteemi , ma ei ole selles asjas professionaal ,aga ma arvan , et kui te otsite piisavalt teha endale hea OPSEC leiad palju detaile , mis võivad teid palju aidata . BE Safe bros!
 

DeltaBoy

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 13, 2024
Messages
20
Reaction score
9
Points
3
minu teine on:
hea otsinguvõimalus
 

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
201
Reaction score
65
Points
28
Olen huvitatud surnud tilkudest, kuid seal, kus ma olen, ei tee neid keegi ega oleks neid ka kergesti aktsepteeritavad
 

donkaz

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 27, 2024
Messages
19
Reaction score
20
Points
13
Nõus, ei ole võimalik väikestes linnades või peab olema kuidagi integreeritud olemasolevale turule
 

donkaz

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 27, 2024
Messages
19
Reaction score
20
Points
13
Minu teine:
usaldusväärsed ostjad, ma mõtlen leida viis, kuidas olla ettevaatlik mõned mistery kliendid astuda turule lihtsalt teada, kuidas kõik asjad töötavad ja aidata politsei ümber töötada kergemini aru saada, kuhu minna. Kliendid vajavad mingi viide kohaldada enne registreeruda BB, ainult piiratud tellimusi kuud ja tean, kuidas nad liiguvad läbi foorumite, rühmade, kui huvitatud midagi või mida iganes..ei saanud näha kõik asjad saadaval esimesel päeval.
Hea reeglid vastu mürgid, fentalyn, relvad ja nii edasi. Nimekiri uuendatud petturid.
Turu turvaline kood huvitatud kvaliteedi ja anonüümne.
Kõik võiks olla alati parem tulevikus, kindlasti midagi ei ole täiuslik, kuid siin peab olema mitte tänaval veebis, vaid sõbralik koht, kus igaüks saab tunda end hästi.
BB on õigel teel!
Vabandust selle pika sõnumi eest, ma loodan, et ei ole delirant.. ;-)
 

firskycindy

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 8, 2024
Messages
19
Reaction score
11
Points
18
Deals
11
Mitmesugused tooted, eskroommakse, erinevad makseviisid, turvaline ja konfidentsiaalne tarne ning hea müügijärgne teenindus.
 

spacetruckin

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 8, 2023
Messages
40
Reaction score
9
Points
8
Ma arvan, et eskava suurepärane,ma ei näe palju viga selles, mis teil siin on, välja arvatud see, mida ma kirjutasin esimesena,mures naiste sinises leida oma tee siia ja ei ole märganud, kes nad on. 60 mingi kuriteo teeb mehe õigustatult(<zata sõna)paranoiliseks.- confuscious sayz
 

ron_obvious

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 25, 2024
Messages
3
Reaction score
15
Points
3
Te pakkusite ühe võimalusena välja "pidev tarne", kuid (ja see võib olla lihtsalt minu eripärane sõnastus) sobivam sõnastus peaks olema "pidev tarne", kuna see viitab ühetaolisele kättesaadavusele ja kvaliteedile.

Mis puutub "muusse", siis ma arvan, et nii kaua, kui see jääb õiguslikesse piiridesse, tuleks prioriteediks seada nii palju järelevalvet nii müüjate kui ka klientide üle. Seda puudutasid mitmed teised vastajad. Soovitused/ kellegi käendus on hea, kuid videokvalifikatsioon (nt: kasutajanimi ja kuupäev, mis on üles kirjutatud koos administraatori poolt nõutud fraasiga, mida kuvatakse videoklipis, kus taotleja kasutab oma valitud ravim(eid). Müüjate poolel on nulltolerantsi poliitika valede/ ebatäpsete tootekirjelduste suhtes. Lisaks, kuigi see sõltub tõenäoliselt väga palju konkreetsest müüjast, võimalus tellida teatud tooteid pigem hulgi kui väikeste koguste mitmekordsete pakkumiste kaupa.

Veel üks "muu" on minu jaoks täiendavate kontrollitud müüjate kaasamine USA-siseselt, ideaaljuhul koos piirkondliku esindatuse võimalusega. Lisaks tahaksin näha iga müüja poolt pakutavate toodete praeguseid laboratoorsete testide (GCMS) tulemusi.

Lõpuks, ja see on tõenäoliselt juba kusagil avaldatud, kuigi ma ei ole seda veel leidnud, nimekiri nõuetest, mida kasutaja peab täitma, et saada luba saada müüjaks.

Viimane asi, mida ma ütlen, on arvamus ja see on järgmine: Ma austan tohutult seda saiti ja põhimõtteid, millele see rajatud on. Kas mõned lihtsad asjad võiksid olla täiustatud, et parandada kliendikogemust? Kindlasti. Ainuüksi kolmanda osapoole kaasamine, kes hoiab tehingumakseid deposiidina kuni tarnitud materjalide kättesaamiseni ja nendega rahuloluni, on silmapaistev. Jätkake suurepärast tööd! Püüdke jätkuvalt täiustada ja anda klientidele võimalus mõjutada positiivseid muutusi. See, mida te teete, on muljetavaldav ja ma ootan põnevusega, mida tulevik toob!
 

VeniuviusVespa

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 30, 2023
Messages
13
Reaction score
8
Points
3
Ma mõtlen muud kui ilmselget, mida on mainitud.
"Usaldusväärsed müüjad" peaksid laskma oma toodete kohta kuidagi laboreid teha, kui see on kohaldatav.
No fent või eriti analoogid. Mitte iga vahetus ei pea olema sõjakuritegude kemikaalide jaoks.
Rohkem kontrolli sõnumite kustutamise üle.
Mingi võimalus salvestada edasimüüjate tooteinventar põhinaviiril olevale lingile. Ma ei suuda uskuda, kuidas vähesed turud muudavad korduväri väheste müüjate juures lihtsaks.
 

Waverunner

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 25, 2024
Messages
26
Reaction score
24
Points
3
Ma arvan, et üks, mis ei ole seal üleval, on toote pidev katsetamine. Inimesed, kes ostavad, tahavad teada, mida nad täpselt saavad.
 
View previous replies…

VeniuviusVespa

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 30, 2023
Messages
13
Reaction score
8
Points
3
Peaks olema vähemalt nõue usaldusväärse müüja staatuse saamiseks
 

alpino

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Oct 17, 2023
Messages
84
Reaction score
90
Points
18
Deals
16
DEA või FBI ? :)))))
 

alpino

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Oct 17, 2023
Messages
84
Reaction score
90
Points
18
Deals
16
Jah coursee that s miks müüjad on ülevaateid , te olete politsei theat vajate infirmation umbes toote ja müüja isikliku viis teha oma tööd . See ei ole küsimus inimesed peaksid küsima (kuidas see s pakitud või peita või võib-olla hullem mõned inimesed tahavad pilte laboris nad kasutavad (kui kasutada)? Tooted on kirjeldus ja kommentaare . ma ei usu, et kui teil on 10 kommentaare kõik, et kliendid on loll ja sa ei usu neid. Absoluutselt ükski müüja eith ecperience ei tee seda kunagi ,sest DEA jälgib meid meeles pidada, sest me don t müüa Jordans :))
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Ma arvan, et see oleks suurepärane. Võib-olla anda müüjatele, kes nõustuvad testimisega, märgi või midagi sellist? Olen märganud, et palju pressitud tablette müüakse ehtsatena. Enamus või adderall läheb online metaks. See on piisavalt lähedal, kuid nimetage seda, mis see on.
 
Top