Millised omadused peaksid maailmatasemel turul olema?

What is the most important features for you to choose a suitable trading platform?

  • Constant availability

    Votes: 265 71.0%
  • Minimal captchas to log in and easy registration

    Votes: 94 25.2%
  • Dead drops

    Votes: 135 36.2%
  • Corporate messenger

    Votes: 73 19.6%
  • Payment in monero

    Votes: 144 38.6%
  • No JS (Java Script)

    Votes: 84 22.5%
  • Number of sellers

    Votes: 159 42.6%
  • Other (I'll write in comments)

    Votes: 26 7.0%
  • Administration support service

    Votes: 171 45.8%

  • Total voters
    373

boblishus

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 9, 2024
Messages
3
Reaction score
8
Points
3
Samuti automaatne PGP-krüpteerimine tellimuste sõnumite saatmiseks
 
View previous replies…

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Mis on selle mõte? Õiguskaitseasutused loevad ikkagi kõike, mida nad vajavad, kui nad leiavad serverid. Probleem andmete krüpteerimisel võrgus on see, et krüpteeritud andmed edastatakse serverisse juba krüpteerituna. Kui te saadate serverisse krüpteerimata andmeid ja krüpteerite need serveris, tähendab see, et igaüks, kellel on füüsiline juurdepääs serverile, võib krüpteerimata pakette pealtkuulata.
 
View previous replies…

Waverunner

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 25, 2024
Messages
26
Reaction score
24
Points
3
Ma arvan, et üks, mis ei ole seal üleval, on toote pidev katsetamine. Inimesed, kes ostavad, tahavad teada, mida nad täpselt saavad.
 
View previous replies…

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Ma arvan, et see oleks suurepärane. Võib-olla anda müüjatele, kes nõustuvad testimisega, märgi või midagi sellist? Olen märganud, et palju pressitud tablette müüakse ehtsatena. Enamus või adderall läheb online metaks. See on piisavalt lähedal, kuid nimetage seda, mis see on.
 

DMTrott

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 8, 2023
Messages
17
Reaction score
31
Points
13
Teave kahju vähendamise kohta.

Mõned kuud tagasi kirjutasin alljärgneva artikli. Kui olete turu administraator või kui teil on sibulakataloog, lugege seda. See võib olla nii lihtne kui lingi lisamine PDF-le, kuid see teeb seal tõesti vahet. See päästab elusid. Kui te ei ole juba pardal, siis palun aidake. [Märkus: BB on juba pardal].

NARKOOTIKUMID, DARKNET JA MEEDIA [MINU LUGU].
Darknet-narkootikumide turud pakuvad nüüd kasutajatele rohkem kahju vähendavat teavet kui nii valitsus kui ka väljakujunenud meedia. Kuidas selline olukord tekkis ja miks jääb see kajastamata?

--

Inimeste varustamine ohutusalase teabega nende valitud uimastite kohta vähendab tragöödia ja surma riski. See on iseenesestmõistetav tõde. Teisiti öeldes, populaarse mantra kaudu: teadmatus tapab, haridus päästab elusid.

main-qimg-f667b4f6475fb6105b8aa7577776d0b7

See karm ja mõnevõrra ilmne eeldus ajendas projekti, mis algas rohkem lootuses kui ootuses peaaegu 15 aastat tagasi. See oli 2009. aasta suvel, kui astusin esimesed sammud selle kirjutamiseks, millest lõpuks sai "The Drug Users Bible", 638-leheküljeline enimmüüdud kahjude vähendamise teos.

Sellest pidi alati saama tõsine ja pikaajaline ettevõtmine. Ma otsustasin mitte ainult dokumenteerida kõik levinud uimastid, nii keemilised kui ka taimsed, vaid ka kogeda neid ise. Tundsin, et see oli oluline eeltingimus, et olla usaldusväärne uimastitarbijate seas. Nagu keegi mulle toona otsekoheselt ütles, kui ma seda ei teeks, oleksin nagu nunna, kes pakub seksuaalharidust.

Mida ma alguses ei teadnud, oli see, et lõpuks hakkan ma ise manustama 182 erinevat uimastit, reisil, millel on tohutuid kõrghetki, kuid liiga palju kohutavaid ja traumeerivaid madalseisundeid. Viimasest hoolimata jõudsin lõpuks kohale ja olin lõpptulemusega enam kui rahul. Kahtlemata aitab see tuhandetel vähendada riske ja teha teadlikumaid otsuseid seoses uimastitarbimisega.

main-qimg-92a94b4341e66bbdb6888053c61747b9

Siiski oli alati tagantjärele meeles rahulolematuse element küsimuse näol: mis saab neist inimestest, kes ei ostnud raamatuid või kes ei saanud neid endale lubada? 2023. aasta suveks käis mu kujutlusvõime ringi, kui ma püüdsin seda murettekitavat ja hämmastavat küsimust lahendada.

KUJUTAGE ETTE, ET JÕUATE KÕIGE ENAM ABI VAJAVATE INIMESTENI

Kujutage ette, et elutähtsat kahju vähendamise teavet antakse tasuta narkootikumide ostukohas, ja seda ülemaailmselt. Kujutage ette, millist mõju see võiks avaldada kasutajate ohutusele.

Kas see visioon on tõesti nii kaugeleulatuv? Arsti või apteegi külastamisel on ohutusteabe andmine tavapärane ja see ulatub tavaliselt kaugemale annusest, sagedusest ja kestusest.

Miks ei võiks sama kehtida ka meelelahutuslike uimastite puhul? Kas on olemas võimalus integreerida kahjude vähendamine tarneahelasse, hoolimata uimastisõja lakkamatust jõhkrusest?

Vastus viimasele küsimusele osutus jaatavaks, vähemalt osaliselt.

DARKNET JA SELLE TURUD

Darknet ja eelkõige darknet'i turud mängivad uimastite levitamise seisukohalt üha olulisemat rolli. Nii tarbijad kui ka müüjad kasutavad seda varjatud ja anonüümset alternatiivi nähtavale internetile, mida enamik inimesi tunneb.

Seoses sellega tuli minu valgustushetk seoses ülaltoodud küsimustega ühe "mis oleks, kui" näol.

Mis oleks, kui ma looksin tasuta PDF-versiooni The Drug Users Bible (Narkootikumide tarvitajate piibel)? Mis siis, kui ma saaksin tegelikult suhelda turgude omanikega? Mis siis, kui nad pakuksid seda PDF-dokumenti klientidele tasuta? Kas see oli võimalik? Kas nad üldse kuulaksid?

Ma mõistsin kohe, et kuigi väljavaated tundusid olevat väikesed, pidin ma selle peale minema: isegi piiratud edu korral võis keegi kuskil midagi PDF-st välja võtta, mis päästaks nende elu. Aga kust ma alustaksin?

PIMEDAS VÕRGUS KAHJU VÄHENDAMISE PROJEKT ON SÜNDINUD

Õnneks on darknetil, nagu ka internetil, olemas sotsiaalmeedia kiht. Selles domineerib Redditi sarnane platvorm nimega Dread. See oli ilmselge lähtepunkt.

Võtsin sealsete töötajatega ühendust, selgitasin oma nägemust ja palusin lihtsalt abi. Vastus oli entusiastlik jah, ja ma teadsin, et sellel on võimalus. Projekt oli käivitatud. Dreadist sai esimene pimedas võrgus tegutsev üksus, mis võttis PDFi vastu, ja nad käivitasid selle hoogsalt, nii et isegi mõned turud said sellest teada. Nüüd oli ilmselge, et ma pidin hetkest kinni haarama.

Hakkasin seega tuvastama iga olulist turgu. Valmistasin ette oma käsikirja ja alustasin pikaajalist kommunikatsioonivahendite loomise protsessi. Ükshaaval pöördusin nende poole, selgitasin neile missiooni ja palusin neil kas majutada PDF-dokumenti või anda sellele link, et klientidel (uimastitarbijatel) oleks võimalus saada oma eksemplar.

main-qimg-e3ea7c917ffbc227c6f8102f91d962ec


See nõudis kannatlikkust ja visadust ning kuudepikkust pingutust, kuid lõpuks jõudsin ma selleni. Nüüdseks on peaaegu kõik olulisemad turud kaasatud, lisades seega oma loomupärasele regulatiivsele funktsioonile (näiteks eBay-taolise müüjate hindamissüsteemi pakkumine, mis aitab kaitsta tarbijaid võltsitud pakkumise eest). Teise ootamatu pöörde tulemusena pakub üha rohkem üksikuid müüjaid ka PDF-faili müügikohas.

(KAJASTAMATA) KONKREETNE TEGELIKKUS

Mida rohkem uimastitarbijaid puutub kokku kahjude vähendamise teabega, seda tõhusamaks muutub see projekt. Seega on see projekt igal juhul ületanud kõik ootused ja ületab neid jätkuvalt. See muudab nüüd reaalselt midagi.

Meedia (välja arvatud BBC World Service) ei suuda aga kunagi pettumust valmistada. Minu allpool esitatud Redditi tsitaat oli võib-olla pettumusest tingitud, kuid on siiski mõistlik kokkuvõte olukorrast:

Õnneks ei muuda see tühistamine konkreetset tegelikkust kohapeal.

RATSAVÄGI EI ILMU VÄLJA

Kohe alguses raamistasin raamatu ja projekti konteksti järgmise kommentaariga:

Kuigi minu poolt nii paljude aastate jooksul kogutud ja uuritud ohutusandmed on nüüd sõna otseses mõttes lugematute tuhandete inimeste käeulatuses, jääb see siiski nii. Peale selle ei ilmu ükski ratsavägi heasoovliku valitsuse või filantroopilise asutuse näol ja ei paku äkki sellist haridust.

See on aga projekt, millega igaüks saab aidata. Seega, kui te teate kedagi, kes võib olla ohustatud või kes võib lihtsalt hinnata täiendavat teavet uimastite ohutuse kohta, siis palun edastage see julgelt edasi. Allalaadimine on võimalik kõigis suuremates pilvevõrkudes, mis on loetletud sellel leheküljel: https://www.drugusersbible.com/2018/01/pdf.html.

Hoolimata ühiskonna ükskõiksusest üldiselt ja paljudest takistustest kohapeal, saame kogukonnana vähendada teadmatust: me saame harida. Üheskoos saame päästa rohkem neid elusid. Kuigi see ei ole kõikehõlmav ja kõikehõlmav lahendus uimastisõjast tulenevale viletsusele ja surmajuhtumitele, on see vähemalt midagi. Teeme seda.

Dominic Milton Trott,
 

ron_obvious

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 25, 2024
Messages
3
Reaction score
15
Points
3
Korrektse õigekirja ja grammatika propageerijana ei saanud ma lihtsalt mitte teisiti, kui teie kirjutamise peale (teatud viisil) ohkama jääda. Tänan teid uskumatult olulise sõnumi edastamise eest ja selle eest, et te teete seda viisil, mis teenib hästi keelt, milles see on kirjutatud.
 

PharmacopeiaLabs

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇷
Joined
May 27, 2023
Messages
15
Reaction score
7
Points
3
kas BBgate salvestab tehinguandmeid sisseehitatud BB rahakotist? (txid jms)
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Jah. Kõike, mida me salvestame, näete oma konto tehinguajaloos.
 
Top