Millised omadused peaksid maailmatasemel turul olema?

What is the most important features for you to choose a suitable trading platform?

  • Constant availability

    Votes: 265 71.0%
  • Minimal captchas to log in and easy registration

    Votes: 94 25.2%
  • Dead drops

    Votes: 135 36.2%
  • Corporate messenger

    Votes: 73 19.6%
  • Payment in monero

    Votes: 144 38.6%
  • No JS (Java Script)

    Votes: 84 22.5%
  • Number of sellers

    Votes: 159 42.6%
  • Other (I'll write in comments)

    Votes: 26 7.0%
  • Administration support service

    Votes: 171 45.8%

  • Total voters
    373

boblishus

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 9, 2024
Messages
3
Reaction score
8
Points
3
Samuti automaatne PGP-krüpteerimine tellimuste sõnumite saatmiseks
 
View previous replies…

JankyCoyote

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 1, 2023
Messages
9
Reaction score
5
Points
3
Ew! Ei! See on halb mõte. See eeldab, et teie privaatvõtit hoiab kolmas osapool, mis tähendab, et kui seda kolmandat osapoolt kunagi rikutakse (õiguskaitseorganite tegevus, musta mütsi häkkerid, pöördunud töötaja jne), on igaühe ja iga teenuse kasutaja privaatvõti ohustatud. Krüpteerige oma side alati ja ALATI ise oma riistvaral ja vältige kõiki, kes seda ei tee (sest kui nende võtmed satuvad ohtu, satub ohtu ka teie side nendega.
 

alpino

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Oct 17, 2023
Messages
84
Reaction score
90
Points
18
Deals
16
nad saavad juurdepääsu serverile ja krüpteeritud sõnumile ,kuid minu privaatse võtme ja salasõnumiga. ma dekrüpteerin sõnumi oma offline rakenduses. sõnum, mille ma dekrüpteerisin, ei jõua kunagi autoriteedini, sest ainult mina näen sõnumit lihtsas tekstidokumendis ja ma ei salvesta seda kunagi oma püsivasse salvestusse.
Võib-olla ma ei t understang väga hästi ja ma vabandan .
Ja ma ei taha uskuda, et on inimesi, kes dekrüpteerivad oma sõnumeid internetis ja ka ma ei taha uskuda, et keegi võiks luua oma PGP online .
Kasutage alati Amnesia operatsioonisüsteemi , ma ei ole selles asjas professionaal ,aga ma arvan , et kui te otsite piisavalt teha endale hea OPSEC leiad palju detaile , mis võivad teid palju aidata . BE Safe bros!
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Mis on selle mõte? Õiguskaitseasutused loevad ikkagi kõike, mida nad vajavad, kui nad leiavad serverid. Probleem andmete krüpteerimisel võrgus on see, et krüpteeritud andmed edastatakse serverisse juba krüpteerituna. Kui te saadate serverisse krüpteerimata andmeid ja krüpteerite need serveris, tähendab see, et igaüks, kellel on füüsiline juurdepääs serverile, võib krüpteerimata pakette pealtkuulata.
 
View previous replies…

JankyCoyote

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 1, 2023
Messages
9
Reaction score
5
Points
3
Automaatse kirjelduse lubamine (nagu seda teeb ProtonMail) eeldab, et jagate serveriga oma isiklikku võtit. LE tegelikult eelistab seda, sest see annab neile üheainsa sihtmärgi, et saada juurdepääs arvukatele (kõigile, kes kasutasid automaatset krüpteerimist võimaldavat teenust) privaatvõtmetele ja lisaks sellele ka juurdepääsu kõigele, mida saadetakse või saadetakse, ning isegi võime esineda võtmete algse omanikuna. See on kohutav idee ja seda ei tohiks kunagi rakendada. Te peaksite ALATI krüpteerima oma riistvara ja vältima kõiki, kes seda ei tee.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Milline on siis krüpteerimise mõte, kui kõik privaatsed ja avalikud võtmed kuuluvad serveri omanikule? Kelle käest andmeid krüpteeritakse?
Küsimus on retooriline. On ühemõtteline, et mis tahes rakendamisel teksti krüpteerimine "lennult" PGP abil ei ole turvaline kellegi jaoks.
 

JankyCoyote

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 1, 2023
Messages
9
Reaction score
5
Points
3
Täpselt! See on sama põhjus, miks meilivahetuse pidamine kellegagi, kes kasutab ProtonMaili, on nii kohutav. Kuna nad pakuvad automaatset krüpteerimist, ei saa te öelda, kas teine pool kasutab korralikku opsec'i ja krüpteerib oma riistvara või kasutab ta automaatset krüpteerimist, mis seab kogu vestluse ohtu, kui LE peaks kunagi huvi tundma Protoni serverite vastu.

Ja jah, ma kirjutan selle välja kõigile teistele, kes loevad. Ma ei kujuta ette, et see oleks teile uus info.
 

idlewild

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 1, 2023
Messages
62
Reaction score
42
Points
18
Miks peaks prooton olema halvem valik, olenemata sellest, kuidas te seda kasutate? Ma ei mõista seda tüüpi tehnoloogiat hästi, seega püüan kuulata neid, kes seda teevad. Kas see on ikkagi probleem sõltumata sellest, kui põhjalik opsec on teie poolt?
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Proton teeb koostööd õiguskaitseasutustega ega tee saladust, et edastab neile kasutajaandmeid, kui nad saavad sellise taotluse. Kes otsustas, et see on turvaline viis sõnumite vahetamiseks?
 

JankyCoyote

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 1, 2023
Messages
9
Reaction score
5
Points
3
Oletame, et teil (Agent1) on hämmastav op-sec teie poolel. Agent1 krüpteerib/dekrüpteerib, kasutades ainult oma riistvara ja on ainus, kellel on juurdepääs oma privaatvõtmele. Agent1 räägib kellegagi (Agent2), kes kasutab Protonit. Agent2 on otsustanud kasutada Protoni pakutavat automaatset krüpteerimisfunktsiooni. Agent2 satub LE tähelepanu võimalike ebaseaduslike tehingute tõttu, mistõttu LE esitab Protonile juriidilise taotluse, et saada teavet agent2 kohta. Proton täidab seda ja saadab neile kogu salvestatud teabe, mis neil on. See hõlmab privaatseid krüpteerimisvõtteid ja kõiki salvestatud e-kirju. Kasutades agent2 privaatvõtit, saavad nad nüüd lugeda kogu vestlust, mis agent2 ja agent1 pidasid. Kuna LE-l on nüüd agent2 privaatne võti, saavad nad end agent2-na välja anda, et üritada luua agent1 vastu kohtuasja.

See muutub veelgi hullemaks, kui LE otsustab lihtsalt konfiskeerida Protoni serverid, andes neile juurdepääsu kellegi (kes kasutas automaatset krüpteerimisfunktsiooni) privaatvõtmetele ja vestlustele. See on juba juhtunud paari turuplatsiga (LE konfiskeeris turuplatsi ja jätkas selle käivitamist väljapääsukelmuse eesmärgil nii raha varastamiseks kui ka võimalikult palju kasutajate andmeid).

Kuna Proton julgustab kasutajaid praktiseerima halba op-sec (kasutada nende automaatse krüpteerimise funktsiooni), siis on lihtsalt hea mõte vältida kirjavahetust inimestega, kes kasutavad Protoni kontosid, isegi kui te ise seda ei kasuta.
 
Last edited:

alpino

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Oct 17, 2023
Messages
84
Reaction score
90
Points
18
Deals
16
(y)
 
Last edited:

PharmacopeiaLabs

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇷
Joined
May 27, 2023
Messages
15
Reaction score
7
Points
3
kuidas oleks, kui kasutaksite lihtsalt teenuseid, mis võimaldavad luua märkmeid, mis pärast ühekordset avamist ise hävivad?
saatmise üksikasjade saatmiseks muidugi
 

Waverunner

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 25, 2024
Messages
26
Reaction score
24
Points
3
Ma arvan, et üks, mis ei ole seal üleval, on toote pidev katsetamine. Inimesed, kes ostavad, tahavad teada, mida nad täpselt saavad.
 
View previous replies…

alpino

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Oct 17, 2023
Messages
84
Reaction score
90
Points
18
Deals
16
Jah coursee that s miks müüjad on ülevaateid , te olete politsei theat vajate infirmation umbes toote ja müüja isikliku viis teha oma tööd . See ei ole küsimus inimesed peaksid küsima (kuidas see s pakitud või peita või võib-olla hullem mõned inimesed tahavad pilte laboris nad kasutavad (kui kasutada)? Tooted on kirjeldus ja kommentaare . ma ei usu, et kui teil on 10 kommentaare kõik, et kliendid on loll ja sa ei usu neid. Absoluutselt ükski müüja eith ecperience ei tee seda kunagi ,sest DEA jälgib meid meeles pidada, sest me don t müüa Jordans :))
 

VeniuviusVespa

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 30, 2023
Messages
13
Reaction score
8
Points
3
Peaks olema vähemalt nõue usaldusväärse müüja staatuse saamiseks
 

alpino

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Oct 17, 2023
Messages
84
Reaction score
90
Points
18
Deals
16
DEA või FBI ? :)))))
 

JankyCoyote

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 1, 2023
Messages
9
Reaction score
5
Points
3
Minu "Muu" hääle eest:
Escrow. Ostja ja müüja hinnangud. Toote testimine.

redigeerimine:
Minu idee toodete testimiseks: testija ostab müüjatelt tooteid juhuslikult (kuid vähemalt pooljuhuslikult). Kui toode ei läbi testimist, kaotab müüja oma usaldusväärse staatuse kuni kolme läbitud testini. Mitu ebaõnnestunud testi tähendab, et nad eemaldatakse platvormilt. See võib hõlmata ka varjatud testimist. Samuti tuleks märgistada ilmselgelt ebapiisavaid saadetisi, välja arvatud juhul, kui müüja ei püüa selgesõnaliselt olla ebapiisav.
 
Last edited:

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Võib-olla stimuleerivad tootekatsetused. Võib-olla, kui müüja laseb oma toodet juhuslikult testida tundmatute ostjate poolt, peaks ta saama märgi või midagi sellist, kui ta alati puhtaks testib
 

CrimPsy

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 21, 2024
Messages
4
Reaction score
4
Points
3
Mulle meeldib mõte järjepidevast tarne/toodete testimisest mingil viisil, olgu see siis foorumi liikmetest koosnev meeskond, kes jätab siis ülevaate(liikmetel peaks olema võimalus olla tunnustatud kui testijad ja nende profiilil peaks olema koht, mis näitab, milliseid müüjaid nad testisid/arvustasid, et nad ei saaks käenduda müüjate eest, kellega neil pole olnud mingit tegemist); või kui nõue saada "müüjaks/usaldusväärseks müüjaks"; või juhuslikud kontrollid administraatorite poolt!
-Testijad peaksid jätma ülevaate või kasutama hindamissüsteemi toote kvaliteedi(sealhulgas kasutatud manustamisviisi), teenuse kvaliteedi, pakendi/varjundi kvaliteedi kohta ning peaksid esitama tõendi toote reagentide testimise kohta kas administraatorile või osana ülevaatusest.
Minu arvates on laboriaruanded lihtsalt aja raiskamine, kuna laboriaruandeid saab võltsida, kui toode ei ole saadetud laborisse "testijate/administraatorite" poolt.
-Ameerika müüjate jaoks, kes seda loevad, lisab see siiski kaebuse üle kellegi, kes neid ei paku.
Isiklikult mulle meeldib Escrow teenus ja arvan, et ma eelistan kolmandat osapoolt, et võtta oma võimalusi ja arvan, et see peaks olema tehingute jaoks kohustuslik, kui müüja ei maksa standardset tasu, et saada müüjaks või annab tagasimakstava makse, et katta pettuse kulud keskmise müügi eest

armastan tööd, mida te kõik teete ja seni tehtud jõupingutusi; ka tõesti hindan kogu teavet, mida siit võib leida, nii et tänan teid ja jätkake seda!!!
 

Waverunner

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 25, 2024
Messages
26
Reaction score
24
Points
3
Samuti arvan, et ma lisaksin partiide numbrite põhisüsteemi. Nii et kui nende kliendiga juhtub midagi, siis on valmistatud partii ostudest isoleeritud
 

LeiTruth

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 12, 2023
Messages
11
Reaction score
7
Points
3

> No JS (Java Script)



^See :)
 

DMTrott

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 8, 2023
Messages
17
Reaction score
31
Points
13
Teave kahju vähendamise kohta.

Mõned kuud tagasi kirjutasin alljärgneva artikli. Kui olete turu administraator või kui teil on sibulakataloog, lugege seda. See võib olla nii lihtne kui lingi lisamine PDF-le, kuid see teeb seal tõesti vahet. See päästab elusid. Kui te ei ole juba pardal, siis palun aidake. [Märkus: BB on juba pardal].

NARKOOTIKUMID, DARKNET JA MEEDIA [MINU LUGU].
Darknet-narkootikumide turud pakuvad nüüd kasutajatele rohkem kahju vähendavat teavet kui nii valitsus kui ka väljakujunenud meedia. Kuidas selline olukord tekkis ja miks jääb see kajastamata?

--

Inimeste varustamine ohutusalase teabega nende valitud uimastite kohta vähendab tragöödia ja surma riski. See on iseenesestmõistetav tõde. Teisiti öeldes, populaarse mantra kaudu: teadmatus tapab, haridus päästab elusid.

main-qimg-f667b4f6475fb6105b8aa7577776d0b7

See karm ja mõnevõrra ilmne eeldus ajendas projekti, mis algas rohkem lootuses kui ootuses peaaegu 15 aastat tagasi. See oli 2009. aasta suvel, kui astusin esimesed sammud selle kirjutamiseks, millest lõpuks sai "The Drug Users Bible", 638-leheküljeline enimmüüdud kahjude vähendamise teos.

Sellest pidi alati saama tõsine ja pikaajaline ettevõtmine. Ma otsustasin mitte ainult dokumenteerida kõik levinud uimastid, nii keemilised kui ka taimsed, vaid ka kogeda neid ise. Tundsin, et see oli oluline eeltingimus, et olla usaldusväärne uimastitarbijate seas. Nagu keegi mulle toona otsekoheselt ütles, kui ma seda ei teeks, oleksin nagu nunna, kes pakub seksuaalharidust.

Mida ma alguses ei teadnud, oli see, et lõpuks hakkan ma ise manustama 182 erinevat uimastit, reisil, millel on tohutuid kõrghetki, kuid liiga palju kohutavaid ja traumeerivaid madalseisundeid. Viimasest hoolimata jõudsin lõpuks kohale ja olin lõpptulemusega enam kui rahul. Kahtlemata aitab see tuhandetel vähendada riske ja teha teadlikumaid otsuseid seoses uimastitarbimisega.

main-qimg-92a94b4341e66bbdb6888053c61747b9

Siiski oli alati tagantjärele meeles rahulolematuse element küsimuse näol: mis saab neist inimestest, kes ei ostnud raamatuid või kes ei saanud neid endale lubada? 2023. aasta suveks käis mu kujutlusvõime ringi, kui ma püüdsin seda murettekitavat ja hämmastavat küsimust lahendada.

KUJUTAGE ETTE, ET JÕUATE KÕIGE ENAM ABI VAJAVATE INIMESTENI

Kujutage ette, et elutähtsat kahju vähendamise teavet antakse tasuta narkootikumide ostukohas, ja seda ülemaailmselt. Kujutage ette, millist mõju see võiks avaldada kasutajate ohutusele.

Kas see visioon on tõesti nii kaugeleulatuv? Arsti või apteegi külastamisel on ohutusteabe andmine tavapärane ja see ulatub tavaliselt kaugemale annusest, sagedusest ja kestusest.

Miks ei võiks sama kehtida ka meelelahutuslike uimastite puhul? Kas on olemas võimalus integreerida kahjude vähendamine tarneahelasse, hoolimata uimastisõja lakkamatust jõhkrusest?

Vastus viimasele küsimusele osutus jaatavaks, vähemalt osaliselt.

DARKNET JA SELLE TURUD

Darknet ja eelkõige darknet'i turud mängivad uimastite levitamise seisukohalt üha olulisemat rolli. Nii tarbijad kui ka müüjad kasutavad seda varjatud ja anonüümset alternatiivi nähtavale internetile, mida enamik inimesi tunneb.

Seoses sellega tuli minu valgustushetk seoses ülaltoodud küsimustega ühe "mis oleks, kui" näol.

Mis oleks, kui ma looksin tasuta PDF-versiooni The Drug Users Bible (Narkootikumide tarvitajate piibel)? Mis siis, kui ma saaksin tegelikult suhelda turgude omanikega? Mis siis, kui nad pakuksid seda PDF-dokumenti klientidele tasuta? Kas see oli võimalik? Kas nad üldse kuulaksid?

Ma mõistsin kohe, et kuigi väljavaated tundusid olevat väikesed, pidin ma selle peale minema: isegi piiratud edu korral võis keegi kuskil midagi PDF-st välja võtta, mis päästaks nende elu. Aga kust ma alustaksin?

PIMEDAS VÕRGUS KAHJU VÄHENDAMISE PROJEKT ON SÜNDINUD

Õnneks on darknetil, nagu ka internetil, olemas sotsiaalmeedia kiht. Selles domineerib Redditi sarnane platvorm nimega Dread. See oli ilmselge lähtepunkt.

Võtsin sealsete töötajatega ühendust, selgitasin oma nägemust ja palusin lihtsalt abi. Vastus oli entusiastlik jah, ja ma teadsin, et sellel on võimalus. Projekt oli käivitatud. Dreadist sai esimene pimedas võrgus tegutsev üksus, mis võttis PDFi vastu, ja nad käivitasid selle hoogsalt, nii et isegi mõned turud said sellest teada. Nüüd oli ilmselge, et ma pidin hetkest kinni haarama.

Hakkasin seega tuvastama iga olulist turgu. Valmistasin ette oma käsikirja ja alustasin pikaajalist kommunikatsioonivahendite loomise protsessi. Ükshaaval pöördusin nende poole, selgitasin neile missiooni ja palusin neil kas majutada PDF-dokumenti või anda sellele link, et klientidel (uimastitarbijatel) oleks võimalus saada oma eksemplar.

main-qimg-e3ea7c917ffbc227c6f8102f91d962ec


See nõudis kannatlikkust ja visadust ning kuudepikkust pingutust, kuid lõpuks jõudsin ma selleni. Nüüdseks on peaaegu kõik olulisemad turud kaasatud, lisades seega oma loomupärasele regulatiivsele funktsioonile (näiteks eBay-taolise müüjate hindamissüsteemi pakkumine, mis aitab kaitsta tarbijaid võltsitud pakkumise eest). Teise ootamatu pöörde tulemusena pakub üha rohkem üksikuid müüjaid ka PDF-faili müügikohas.

(KAJASTAMATA) KONKREETNE TEGELIKKUS

Mida rohkem uimastitarbijaid puutub kokku kahjude vähendamise teabega, seda tõhusamaks muutub see projekt. Seega on see projekt igal juhul ületanud kõik ootused ja ületab neid jätkuvalt. See muudab nüüd reaalselt midagi.

Meedia (välja arvatud BBC World Service) ei suuda aga kunagi pettumust valmistada. Minu allpool esitatud Redditi tsitaat oli võib-olla pettumusest tingitud, kuid on siiski mõistlik kokkuvõte olukorrast:

Õnneks ei muuda see tühistamine konkreetset tegelikkust kohapeal.

RATSAVÄGI EI ILMU VÄLJA

Kohe alguses raamistasin raamatu ja projekti konteksti järgmise kommentaariga:

Kuigi minu poolt nii paljude aastate jooksul kogutud ja uuritud ohutusandmed on nüüd sõna otseses mõttes lugematute tuhandete inimeste käeulatuses, jääb see siiski nii. Peale selle ei ilmu ükski ratsavägi heasoovliku valitsuse või filantroopilise asutuse näol ja ei paku äkki sellist haridust.

See on aga projekt, millega igaüks saab aidata. Seega, kui te teate kedagi, kes võib olla ohustatud või kes võib lihtsalt hinnata täiendavat teavet uimastite ohutuse kohta, siis palun edastage see julgelt edasi. Allalaadimine on võimalik kõigis suuremates pilvevõrkudes, mis on loetletud sellel leheküljel: https://www.drugusersbible.com/2018/01/pdf.html.

Hoolimata ühiskonna ükskõiksusest üldiselt ja paljudest takistustest kohapeal, saame kogukonnana vähendada teadmatust: me saame harida. Üheskoos saame päästa rohkem neid elusid. Kuigi see ei ole kõikehõlmav ja kõikehõlmav lahendus uimastisõjast tulenevale viletsusele ja surmajuhtumitele, on see vähemalt midagi. Teeme seda.

Dominic Milton Trott,
 

ron_obvious

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 25, 2024
Messages
3
Reaction score
15
Points
3
Korrektse õigekirja ja grammatika propageerijana ei saanud ma lihtsalt mitte teisiti, kui teie kirjutamise peale (teatud viisil) ohkama jääda. Tänan teid uskumatult olulise sõnumi edastamise eest ja selle eest, et te teete seda viisil, mis teenib hästi keelt, milles see on kirjutatud.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Ma arvan, et 2fa on ka meie jaoks oluline. Olen näinud turgudel, et sisestate oma avaliku võtme, seejärel dekrüpteerite sõnumi ja saate sisselogimiseks PIN-koodi. See ei pea olema see, vaid mingi 2fa.
 

hydroman1212

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 10, 2023
Messages
12
Reaction score
3
Points
3
BB peaks esitama graafiku andmed kasutajate kohta seal platvormil "KUI PALJU KASUTAJAID ON ERINEVADEST RIIKIDEST RIIKIDEST" see aitab tulevastel müüjatel suunata konkreetset riiki, mis pakub huvi.

Näide: -

KASUTAJATE TURUANDMED BB

USA - 30%

Saksamaa - 8%

Ühendkuningriik - 25%

Poola - 6%

Prantsusmaa - 9%

Rootsi - 12%

Hispaania - 14%

Brasiilia - 16%

Nii et siin müüjana valin ma oma toote müümiseks ainult kaks riiki, kus on suurem protsent potentsiaalsetest ostjatest või vähemalt tean, kui palju on minu kui konkreetse riigi kohaliku müüja ostjaid.
.
 
Top