Tulevane maailm

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Kuigi Ukrainal on tõsised võlaprobleemid, mis on eksisteerinud juba enne sõda, ei mõjuta nende abi ja laenude kaudu kogutud võlg sõda, mille nad on võitnud.
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Ukraina võidab ainult siis, kui neid hoitakse koormate heade löögirelvadega, mida nad kahekordselt varustatakse rohkem. Ja hullumeelne Putin võib Ukrainat tuumaga hävitada, kui ta kaotab okupeeritud territooriumi! Slava Ukraina🇺🇦
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Ukraina pagulased on praegu USA suhtes palju patriootilisemad kui ameeriklased ise. Varem või hiljem saavad nad aru Ameerika valitsuse merkantiilsusest. On rumal arvata, et tuumavaba riik saab globaalselt võita tuumavõimu. Ainult fanaatikud ja inimesed, kes on sündinud enne aatomipommi loomist, kes on vananenud, langenud marusesse, unustanud, et selline asi on olemas, kuid valitsevad ikka veel tervet riiki, võivad nii mõelda.
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Ma tunnen end piisavalt turvaliselt, kui 🇺🇸USA & NATO🇪🇺 kaitsevad mind 🗽 ülekaalukate relvade ja intellektiga 🧪
 
Last edited:

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
"Ma tunnen end piisavalt turvaliselt, kui 🇺🇸USA & NATO🇪🇺 kaitsevad mind 🗽 ülekaalukate relvade & intellektiga 🧪"

Ma tunnen sarkasmi? Haha
 

marekzmarek

See my products
Seller
Language
🇬🇧
Joined
Mar 18, 2024
Messages
45
Reaction score
31
Points
18
Deals
11
Vennad inimesed mööda kogu maailma ei ole toitu süüa🥺 kuid nad leidsid 800M EUR renoveerimiseks notre dame. Ma loodan, et see oli aproved nende jumal... Ma olen sellega perses
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Viimasele sõnumile ütlen, et see on konnade soov ja ma austan seda, see on nende hästi teenitud raha ja kultrure, ja leian, et see on parem kui ülalpidamine ebaõnnestunud riikide DNA õudusunenägu.

Järgmise viimase sõnumi kohta ütlen EI! Ma olen tõsiselt. Ma tulen russie east block ja armastan US of fucking A 🪐
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
im ameeriklane ja ei mõista teie tundeid. me rahastame sõdu. me maksame raha, et vaadata, kuidas inimesed surnuks põlevad, ja me tantsime tuhas. ma vihkan seda. ma eelistaksin ameerikat võrreldes elamisega kusagil mujal, sest elulaad on parem, kuid meie alus on ehitatud massihaudadele ja katakombidele. igal riigil on oma plussid ja miinused, kuid oluline on tunnustada mõlemat.

mis puutub viimasesse sõnumisse, siis on jube nimetada vaesuses elavaid riike "läbikukkunud riikideks", kuna nad kukkusid läbi sabotaaži tõttu. nad ei kukkunud omal käel, neid peksti maha ja varastati, kuni neil ei jäänud midagi järele. see pole nende enda süü. kui üldse, siis oleme neile abi võlgu. ma saan aru, et rikkad tahavad oma raha endale jätta, aga kas ei jäta halba maitset suhu, et mõned riigid ehitavad pilvelõhkujaid, samal ajal kui teised nälgivad mudamajades? võib-olla on see natuke liialdus, aga siiski. see on häiriv, kuidas nii paljudel inimestel on nii piiratud vaatenurk.

teisest küljest vihkan ma kuradima, et USA annab raha riikidele, kes seda tegelikult ei vaja, nagu näiteks iisrael. me peame rahastama toiduallikaid ja puhast vett, mitte raketirünnakuid. vastik. jah, ameerika on võimas ja jah, tal on tehnoloogiline eelis, kuid me peame selle võimu kasutama headeks asjadeks. ameerika ei kaitse kedagi peale plutokraatide ja sõjapealike. ameerika ei hooli kellestki peale mammoni.
 
View previous replies…

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
aitäh ^_^
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
USA head küljed on palju suuremad kui selle puudused. USA kaitseb eelkõige vabadust. Riigid, mis on vabaduse vaenlased nagu punased(rohelised) sotsialistid kommunistid anarhistid antifa ja fašistlikud röövlid ja džihadistide ja ultrakonservatiivsete religioonide mõju. tuleb maha teha kui kurjad need on. Tooge näiteid mistahes läbikukkunud riikide kohta: nad on enamasti vaesed koos või ilma USA-ga ja see on sellepärast, et enamus valitseb riiki, mis on see geenid nende teenistuses. Inimesed arenevad erinevaid tulemusi, sest nende riikide seadistus ja geneetiline seadistus jne see ei sobi BBgate arutada. Kuradile Iisrael, mulle ei meeldi religioon. Aga Biden, kes hakkab valitsema USA aastaid, ta armastab Iisraeli religiooni, sest nad on nii nutikad võitjad.

Ma olen kapitalistlik kergliberalist, kellel ei ole mingeid tundeid halbade äärmuste suhtes nagu enamik punaseid, sest ma olen täiesti anti-punane, mulle meeldib ainult liberaalne/anarhia kapitalism mõistliku riigi sekkumisega ja mitte sotsialistlikud tundeid jõhkra multikulturalismiga, ja mulle meeldib palju konservatiivsust ja selle inimesi. Ma olen jõukate võitjate poolel: USA & C;o (Puerto Rico, Taiwan, Jaapan jne) & NATO. USA stabiliseerib maailma ja hoiab pahalased kontrolli all. Me vajame USA-d hädasti täna, kuna maailma pahalased üritavad segadust tekitada, eriti ühe religiooniga. Kuigi USAs politsei on kindlasti enamasti pädevad spetsialistid, kes annavad oma elu, et peatada jõukude džihaad, nagu ka kõik USA sõdurid, kes surid av välismaa kurjuse. Sempeer fi, De opresso liber, Ainus lihtne päev oli eile. 🗽 🇺🇸:unsure:
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
vabandust, "jõhker multikultuurilisus"? im segarass. theres ei ole midagi halba selles, et ühes riigis omaks võetakse mitmeid kultuure. mulle ei meeldi võltsliberaalne "mitmekesisus" ("kõik on ühesugused", sest me peaksime tähistama, kui ÜKSIKULTUURILINE on iga kultuur, mitte lihtsalt kõiki inimesteks sildistama ja nii jätta) sama palju kui kõigile teistele, kuid tegelik mitmekesisus on oluline. me kõik oleksime inbriidsed ja mahajäänud, kui kõik oleksid ühesuguse rassiga. mitmekesisus tegelikult tugevdab geeniparki.

"biden, kes valitseb USA-d veel aastaid" id oleks šokeeritud, kui ta jõuab aasta lõpuni. keegi peab selle vaese mehe hädast välja laskma. ta ei suuda isegi kõnet pidada, rääkimata riigi juhtimisest.

jah, USA kaitseb vabadust, ja mulle meeldib see. me kõik teame, et vabadus on hea, kuid selle vabaduse saavutamise vahendid on verivool. nii paljud inimesed on selle vabaduse eest oma elu andnud. jah, me peaksime seda väärtustama, kuid me peaksime töötama selle nimel, et süsteemi parandada. me oleme teinud nii palju edusamme nii paljudes valdkondades; tehnoloogiliselt oleme üks parimaid seal väljas... kuid me ei ole oma valitsust üldse palju parandanud. see on tõeliselt masendav.

ka mulle ei meeldi kommunism, kuid USA valitsus vajab palju tööd, eriti seoses õiguskaitseorganitega. siinne politsei on sisuliselt lihtsalt legaliseeritud üleriigiline jõuk. nad kallaletungivad narkomaanidele ja vaimuhaigetele. nad näevad meid vaid rahakotina ja löögikottidena. siinne politsei ei taha meid absoluutselt aidata. ainus asi, mida nad kaitsevad ja teenivad, on raha.

palun vaadake "kelly thomas"
ta on vaid üks tilk politsei jõhkruse ookeanis.

 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Olen Euroopas ja hoolin USA välispoliitika eest. Mida USA teeb USAs, on vähem(mitte) huvitav arutada.

fidelis: esimene osa: Ei nõustu teie vaatenurgaga. Ei saa siin arutleda. Halb sisseränne euroopasse on vana hea euroopa lõhki rebinud, mida rohkem halb sisseränne - seda rohkem kuritegevust. Euroopa hooliv immigratsioon on täiesti teistsugune kui USA. Ma olen hooletu kolonialistlike pattude ja põlisrahvaste suhtes. Mind huvitab kaasaegne elu ja selle parandamine. Kinnijäänud primitiivsed kultuurid ei aita kedagi. Geenid ja kultuur on erinevad üksused ja USA indiaanlaste viis ei ole mulle kasulik. Ma ei kommenteeri mingit eugeenikat. I
Muidugi olen õnnelik, et ma olen selline poeple, kes ehitas euroopa. See töötab kindlasti minu jaoks ja ma ei taha hoolitseda mingite võõraste probleemide eest. Las nad on siis autsaiderid, kuni nad on minu siniste silmis austusväärsed. Inimese setrupi kest on väheväärtuslik, domineeriv väärtus on indiviidi tegudel. Kõik võivad käituda, no tule siis tee seda või fuckoff wimsylandile. Sul on nüüd oma võimalus.

2: Biden juhib USA-d hästi. 3: ma ei tea mida USAs parandada, nt. kindlasti miks USA ei legaliseeri rohkem narkootikume, noh see võtab aega aga mind kaitsevad NATO sõdurid, et ei piinata, meenutame kui palju ameerika poisid surid euroopa ahnetes sõdades jama. Ma elan ja naudin oma lubatud rahulikku elu hiiglaste õlgadel, kus USA on boss, et suudelda, Joe Biden isiklikult, et ei käperda mind.

4: Mulle vaikimisi ei meeldi hullud ja narkomaanid narkomaanid. Neid inimesi ei saa liiga tihti aidata, see on vaev alla käia. Sul on valik, et mitte teha narkootikume kahjulik. Valikul on tagajärjed ja neid ei tohiks heauskselt rahastada, ma olen kapitalist ja hullud narkomaanid ei ole enamasti kasumlikud, ja valik on olemas narkootikumide puhul. Ma ei lase end enam selliste madalate elavate inimeste poolt petta. Muidugi võib olla palju häid narkomaane nagu siin BBgate'is. Mitte nagu need, keda ma tänaval kohtan, nad on undmensch-likeness hävitavad normaalseid kasutajaid ja turgu. Ma olen antisotsialist, valgusliberaalne materiaalne transhumanist. Kogu mu "ekstra" empaatia on halva kogemuse tõttu ära rebitud. Keskendun ainult headele poeple sündmustele kapitalistliku mõtteviisiga; mis on see minu jaoks? ja mis on see sinu jaoks, mu sõber. Läksime kasumit teenima
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
@vis Ma ei püüa teie otsust muuta, sest ma tunnen, et see on mõttetu. Sa pead lihtsalt elama USAs teatud arvu aastaid, et olla isiklikult pettunud.
 

Saviour_666

Don't buy from me
Member
Joined
Apr 12, 2024
Messages
2
Reaction score
4
Points
3
See on aja küsimus. Sõda on osa inimkonnast juba sajandite eest. Me peaksime parem valmistuma kõige hullemaks asjaks tuumasõjaks, sest ÜRO on jama ja ei saa midagi teha, kui see juhtub. Sama, mis juhtus äsja Ukrainas ja Palestiinas.
Poisid, kas te kõik ei saa aru, et piisab vaid ühest rumalast juhist, kes teeb ühe rumala otsuse, et alustada seda tuumasõda?.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Nii palju asju üle maailma paiskub pidevalt välja. Ma kardan, et tõenäoliselt on tulemas suur sõda. Ma arvan, et punker ei ole halb mõte. Parem varuge oma lemmikravimit. Te võite mõneks ajaks oma peidikusse sattuda.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Punker on hea mõte. Enne sõja algust saame selles mefedrooni keeta :);)
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Jah ja mõned igavesed od-koma hippi nahareisid nagu 5meoDMT & NBOMB & downer Noids. Ma püüan rullida kilode kaupa armastust 💉:alien: 🗽
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Fidelis sa oled sees!!! Ma teen ruumi.

Ma ei saa vist vastata teiste inimeste postitustele. Võib-olla sellepärast, et mul ei ole JS lubatud?
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Tooge kogu laboratooriumi HEISENBERG! Me võime seal mõnda aega olla. Meil on vaja midagi, mis hõivab meie meelt :)
 
Top