Tulevane maailm

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Nii palju asju üle maailma paiskub pidevalt välja. Ma kardan, et tõenäoliselt on tulemas suur sõda. Ma arvan, et punker ei ole halb mõte. Parem varuge oma lemmikravimit. Te võite mõneks ajaks oma peidikusse sattuda.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Punker on hea mõte. Enne sõja algust saame selles mefedrooni keeta :);)
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Jah ja mõned igavesed od-koma hippi nahareisid nagu 5meoDMT & NBOMB & downer Noids. Ma püüan rullida kilode kaupa armastust 💉:alien: 🗽
 

kpach

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 26, 2023
Messages
60
Reaction score
36
Points
18
Maailm on aastatuhandeid põlenud ja põleb alati, kuni inimkond lõplikult välja sureb.
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
kutt, see on tules isegi looduses. loomad tapavad teisi loomi. loomad vägistavad teisi loomi. isegi mitte kiskjalikult, mõned teevad seda omaenda liigiga. mõned inimesed väidavad, et "oi, nad ei tea", kuid on olemas mõned inimeste sarimõrvarid, kes ei näe oma tegudes mingit probleemi. kas see teeb nad õigustatud? mine võta oma inimvaenulikku mina tagasi, kust iganes koopast sa ka pärit oled. inimesed ei ole probleem, elus olemine on. ma ei ütle, et me peaksime kõik surema, lihtsalt ütlen, et igal olendil on negatiivseid omadusi ja me peame nende ümber töötama, mitte kurtma selle üle või soovima surma millelegi. isased pardid on vägistajad, kas see tähendab, et meil on vaja partide genotsiidi? ei. see on lihtsalt see, mida nad teevad. nad teevad muid häid asju. elage sellega.

kui sa saad asja parandada, siis paranda. meie kõigi tapmine ei tee midagi. maailm jätkab pöörlemist. kui sulle ei meeldi vägistajad, annetage organisatsioonidele, lobitöö muutuste eest. ei meeldi mõrtsukad? toeta ohvrite perekondi. ei meeldi vanglasüsteem? külasta vanglaid, kirjuta kirju (nii vangidele kui ka poliitikutele). ei meeldi kodutute probleem? tee võileibu ja jaga neid, räägi nendega, kohtle neid nagu inimesi. ma võiksin jätkata igavesti. surm ei ole ega saa kunagi olema lahendus.
 

kpach

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 26, 2023
Messages
60
Reaction score
36
Points
18
Palun ajage oma mõttetut juttu kusagil mujal kui minu kommentaaris. Aitäh!
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Ma olen transhumanist, nii et oodata tehnoloogia digiteerida inimkonda, et olla jumala moodi AI robot nano chems kvantum ruumi pikaealisus hea superinimene on see, mida me lõpuks loodetavasti kui👨‍🎓⚕️🧪
 

magnesium_sulphate

Moderator in Lithuania section
Resident
Joined
Apr 11, 2024
Messages
19
Solutions
1
Reaction score
21
Points
3
Kuigi on kindel, et me elame tormilistel aegadel ja sellele mõeldes võib tunduda, et kõik toimuv on osa suuremast vandenõuteooriast, peavad inimesed meeles pidama, et maailmas on olnud palju tormilisemad ajad ja mitte nii kaua aega tagasi (mõistlikult). 60ndate alguses, siis 80ndate alguses, siis eriti 1991. aasta augustis (kuigi sellest ei räägita nii tihti - julgeoleku- ja luureasutused olid varem oma luureinfot distsiplineeritumalt kasutanud, erinevalt tänapäevast). Nüüd on meil kogu see info 24/7 olemas. Eksperdid räägivad ja annavad ''siseringi'', kuhu iganes sa vaatad. Inimesed on ilmselt vähem intelligentsed, vähem kriitiliselt mõtlevad (uuringute põhjal otsustades). Vanasti lugesid hommikul ajalehte ja nägid õhtustes uudistes, et ''Nõukogude võimud saatsid tuumarelva Kuubale, asi on tõsine'' või sarnast juttu nõukogude meedias. Nüüd, kui sa ärkad üles, siis tuhanded kummalised anonüümsed Telegrami ja Youtube'i kanalid ujutavad sind üle kõikvõimalike vastuoluliste, pealkirjade ja klikke jahtivate artiklite ja videotega. Sellel nähtusel on palju, palju häid külgi, et meil on kogu see juurdepääs ja võimalus, kui me tahame teavet jälgida ja jagada, kuid see on hullumeelne, kui tegemist on sõjaga. Eriti Venemaa desinformatsioon. Ja mitte ainult nende riiklik meedia, vaid nende salajased desinformatsioonikampaaniad. Ja see on see, mis jätab paljud segadusse, hirmu, isegi paranoia, usaldamatuse oma valitsuse ja mõnikord isegi oma pereliikmete suhtes, kes jagavad teistsugust arvamust.

Sa peaksid jälgima usaldusväärseid teabeallikaid, kuid jääma tervislikul tasemel kriitiliseks. Mõistke, et enamik asju toimub orgaaniliselt - ma tean, et vandenõuteooriad on väga köitvad ja huvitavad, kuid ainult loll eelistab magusat fantaasiat kibedale reaalsusele. Keegi ei taha maailma lõppu. Võib-olla paar psühhopaati, kellel on võimu sellist kahju teha. Aga isegi neil ei ole võimalik, sõna otseses mõttes üksi, tuumarelvi ja keemiarelvi kasutada. Neid asju viiakse läbi, igas riigis, kus need asjad on olemas, ranges korras. Absoluutne enamus nende psühhooside alluvuses olevatest inimestest tahab elada. Kõik maailma luureagentuurid, eriti MI6, CIA, Mossad jälgivad pidevalt tegevust nende kohutavate relvade arsenalides. Samuti on enamiku maailma riikide julgeolekuasutuste vahel (need, mis on suhtelised) otsesed telefoniliinid, kui soovite, et vältida arusaamatusi ja väärteomenetlusi.

Maailmas praegu toimuvad sõjad mõjutavad meid, eriti Venemaa agressioon Ukrainas on väga märgatav kõigile Euroopa riikidele ja kaugemale, Lähis-Ida sõjad mõjutavad alati merekaubandust ja nafta hinda, mis omakorda mõjutab kõige hinda. Pidage siiski meeles, et sõjad on alati käimas. Meil on lihtsalt palju rohkem teavet käes: Ukraina sõda on parim näide sellest, kuidas meie maailm on praegu live-stream. Ma poleks kolm aastat tagasi kunagi arvanud, et ma saan reaalajas ja ilma tsensuurita jälgida, kuidas inimesi FPV-droonidega õhku lastakse. Aga siin me oleme.

Jääge terveks, hoolitsege oma lähikonna ja naise, laste eest. Armastage oma rahvast, ärge jätke oma riiki raskustes maha. See on kõik, mida te saate teha.
 

abbadon

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 4, 2022
Messages
50
Reaction score
11
Points
8
halb, kuid fakt
 
Top