Kemiallinen panosreaktori

tucoXxX

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 29, 2022
Messages
83
Solutions
2
Reaction score
11
Points
8
kiitos 👍 en ole vielĂ€ kokeillut sitĂ€, vain pÀÀssĂ€ni. mutta minusta tuntuu, ettĂ€ se ei tule olemaan ongelma. tiedĂ€ttehĂ€n, kenen kanssa olen kokeilemassa, hĂ€n on kemisti. kun vĂ€lineet saapuvat ja valmistamme jotain herkullista, haluan seistĂ€ siinĂ€ kuin joku, joka tietÀÀ, mitĂ€ tekee, mitĂ€ tekee, mitĂ€ kysyy... mutta ensin se on varmasti pieni askel. Teen ensimmĂ€isen yrityksen videon ja kuvauksen ja lataan sen ylös.
 

runforestrun

Don't buy from me
Member
Joined
Apr 5, 2022
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Hei veljet, onko tÀmÀ reaktorikattila hyvÀ adb-b-tuotantoprosessiin. minulla on esiaste ja muita ainesosia.
 

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
201
Reaction score
65
Points
28
Patton, ovatko jotkin tÀssÀ luetelluista panosreaktoreista hyviÀ jalometallikatalyyttien kÀyttöön?

TiedÀn, ettÀ parr-reaktoreita kÀytetÀÀn yleisesti painereaktioihin, mutta mietin, kelpaavatko nÀmÀ.
 

craris100

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 4, 2023
Messages
56
Reaction score
34
Points
18
Hei G.Patton.

Im ajattelen ostaa yksikerroksisen lasireaktorin, koska sen on helpompi hallita lÀmpötilaa laittamalla silikonia erÀÀn. Reaktorin lisÀksi on tarpeen ostaa tyhjiöpumppu ja veden jÀÀhdytin, eikö niin?

MikÀ on jÀÀhdytys- ja lÀmmityslÀmpötilan sÀÀtölaite vaippalasireaktorissa? En ymmÀrrÀ viestisi ''lÀmmönvaihtimen'' toimintaa.

Kiitos.
 

humax

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 8, 2024
Messages
5
Reaction score
3
Points
1
Mielenkiintoista. Kiitos tiedosta, jota toimitat tÀllÀ foorumilla. Olen kiitollinen siitÀ, ettÀ olen törmÀnnyt tÀhÀn paikkaan.

Kiitos
 

Que!

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2024
Messages
10
Reaction score
5
Points
3
Arvostan tÀtÀ, se on erittÀin hyödyllinen
 
Top