4-MMC (mefedron) szintézis DCM-ben

SonicNL

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 22, 2023
Messages
84
Reaction score
74
Points
18
Kipróbáltam ezt a szintézist, és 30% 45% közötti hozamokat kaptam. Megosztás abban az esetben, ha ez hasznos lehet mások számára. Fordítva, mások talán tudják, hogy a magasabb hozam érdekében milyen változtatásokat kell végrehajtani ezen a szintézisen.

A fejlesztéseket mindig szívesen fogadjuk

Szükséges:
100 g 2-brom-4-metilpropiofenon
500 ml DCM
200 ml metilamin 40%-os vizes oldat
60 ml HCI 30÷ vizes oldat
550 ml aceton
2 L deminirizált víz
PH mérőcsíkok
1 L IPA

Felszerelés:
Kerekfenekű lombik 2 L
Forralólap
Mérőpoharak 1 L
Kristályosító edény
Vákuumszivattyú
Buchner-lombik

1. Adjunk 100 g 2-brom-4-metilpropiofenont 500 ml DCM-hez, és hagyjuk feloldódni.
2. Adjunk hozzá 200 ml metilamint 4 részletben.
3. 30 perc elteltével tegyük forrólemezre és keverjük meg.
4. Hőmérséklet 32-36 C-on 4 órán keresztül, vagy 40 C-on 2 órán keresztül.
5. Öblítsük ki mérőpohárban demi-vízzel, amíg nem marad metilaminszag. Hozzáadás után keverje vagy rázza fel.
6. Adjunk hozzá jéghideg aceton/HCI 550ml/60ml oldatot, vagy adjunk hozzá jéghideg acetont, és utána adjuk hozzá a HCI-t.
7. Mérje meg a PH-t, 6-osnak kell lennie.
7. Tegyük a 4-MMC freebase-t 12 órára a fagyasztóba.
8. Öblítse át jéghideg acetonnal buchner szűrőn keresztül.
9. Ha száraz 4-MMC-t kapott, készítsen 50/50 arányú demi-víz és IPA oldatot. Adjunk hozzá 1 g-ot 2-3 ml oldószerhez. Forraljuk fel a 4-MMC-t (a szükségesnél nem hosszabb ideig, kb. 1-3 percig). Öntsük egy kristályosító edénybe. Amikor a kristályosodás szobahőmérsékleten megáll, tegye az edényt a hűtőszekrénybe. Tegye utána a fagyasztóba, és szépen kinéző kristályok maradnak.
 

SonicNL

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 22, 2023
Messages
84
Reaction score
74
Points
18
@HerrHaber ez az a módszer, amit eddig használtam.
 

SonicNL

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 22, 2023
Messages
84
Reaction score
74
Points
18
Nedves kristály
 

Attachments

  • 9HNRIJXl5E.jpg
    9HNRIJXl5E.jpg
    1.2 MB · Views: 468

pachemguy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 25, 2023
Messages
22
Reaction score
21
Points
3
Ez néhány finom kristály van ott ican illata dobta a képernyőn már 😄 4mmc volt nekem legalábbis soha nem rreally népszerű itt az USA-ban, de egy vettem néhány kilogrammot, mielőtt kaptam tették tilalom sajnos elment, de drágán hiányzott. De 4mmc abszolút következő a listámon, amint. Ahogy befejezem az a-pvp Synth. Tehát megvásárolja a bromoketont, kihagyva a bromonatio-t. Mindent együtt? Találtam néhány látszólag jó forrást a metilpropiofenonhoz, de soha nem találtam a 2 bromo fajt, ami félelmetes lenne!
 

SonicNL

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 22, 2023
Messages
84
Reaction score
74
Points
18
Köszönjük! Az biztos, hogy szaga van. Bár nem voltam elégedett, ezért megismételtem a mosási és kristályosítási eljárást.

Igen, igyekszem elkerülni a brómmal való munkát. És igen, a beszállítóm jó minőségű brómketont biztosít, és tudják, hogyan kell szállítani.
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
4 pont. 35 fokon a reakció két óra alatt zajlik le, 40 fokon több szennyeződés lesz. Mekkora a por hozama? A kristály piszkos.
 

SonicNL

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 22, 2023
Messages
84
Reaction score
74
Points
18
Tévedsz. A 4 óra 35 c-on
Olvassa el ahelyett, hogy csak a kristályomat nézné. Ur anwsers vannak a hozzászólásaimban lol.
 
Last edited:

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Elnézést, nem vettem észre az anyag kiadását. Most látom, hogy frusztráló 35-45.
 

OttoBulletproof

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 2, 2023
Messages
18
Reaction score
15
Points
3
Más szintézisekben is használják az NMP-t. Valójában nincs rá szükség? Használatának mellőzése csökkenti a hozamot?
 

SonicNL

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 22, 2023
Messages
84
Reaction score
74
Points
18
Ebben nem vagyok biztos. Ez a szintézis működik, de lehet, hogy vannak jobb módszerek. Próbálja ki, és majd kiderül. Nekem ez működött.
 

Sailor

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 24, 2023
Messages
13
Reaction score
5
Points
3
@SonicNL, kíváncsi voltam, amikor az NMP-t DCM-mel helyettesíted, ha még mindig szükséges a benzol hozzáadása, mielőtt a rétegek szétválnak? Kipróbáltad már? Szintén kíváncsi vagyok, hogy a freebase-t MgSO4 felett szárítottad-e?

Nézem ezt a szintézist https://bbgate.com/threads/mephedrone-synthesis-4-mmc-in-nmp-solvent-large-scale.231/, de NMP helyett DCM-et használok, valamint aceton helyett etil-acetátot, és nem vagyok benne biztos, hogy szükség van-e benzolra vagy sem.
 

SonicNL

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 22, 2023
Messages
84
Reaction score
74
Points
18
Szia, későn válaszolok, de hogy válaszoljak a kérdésedre:
Nem, a benzol hozzáadása nem szükséges, mivel a DCM az oldószer a benzol helyett. A benzol rákkeltőbb, mint a DCM.

Nem próbáltam az NMP-t, és im nem szakértő, talán valaki más tud erre válaszolni.
 

Dexterror

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 29, 2023
Messages
8
Reaction score
3
Points
3
Miért hcl 30% és nem 35-38% ?
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Mivel ugyanúgy működik, és olcsóbb/egyszerűbb megtalálni valószínűleg
 
View previous replies…

Heineken

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2023
Messages
111
Reaction score
55
Points
28
igen sok országot nehéz megtalálni 35-38% sav
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Igen, szilil-kloridokat is találhatsz vízmentes hcl előállításához, vagy megvásárolhatod éterben vagy metanolban.
 

TheVacuumGuy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 20, 2023
Messages
122
Reaction score
50
Points
28
Kerestem, de nem találtam használható információt. Ki tudná fejteni?
 

Dexterror

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 29, 2023
Messages
8
Reaction score
3
Points
3
ehhez a szintézishez nincs szükség reflux kondenzátorra? Dcm 40 fokra (forráspont) hevítve néha robbanáshoz vezethet ilyen ideig ilyen hőmérsékleten hevítve egy zárt lombikban?
 
View previous replies…

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
jobb gyakorlat a kondenzátor használata egy ballon vagy kesztyűvel, amely a kijáratot takarja, nem szükséges szorosan lezárni a dugót.
Én ezt a szintézist DCM-ben végzem, és 0 hőt használok, csak jól keverem, és egy éjszakán át hagyom.
 

Dexterror

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 29, 2023
Messages
8
Reaction score
3
Points
3
De ha ezt a szintézist 40 fokra való melegítéssel, zárt lombikban végzem, robbanás lehetséges?
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Valószínű inkább valószínű, mint lehetséges Azt mondanám, ha az egész tömeg 40C-on van egy zárt üvegrendszerben.
a szerző valószínűleg ő csak SET 40C-re anélkül, hogy megmérte volna a tömeg hőmérsékletét, vagy talán alábecsülöm őt.
 

TheVacuumGuy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 20, 2023
Messages
122
Reaction score
50
Points
28
Lehet, hogy én vagyok, de sehol nem olvastam, hogy zárt lombikot használtak. És miért is tenné? Zárt lombik, ha a nyomás túl nagy lesz, a dugó le fog pattanni, nem több, nem kevesebb.
 

TheEnthusiasticCat

Don't buy from me
New Member
Joined
May 28, 2024
Messages
4
Reaction score
1
Points
1
A nyomás felépülése, ha teljesen lezárja, azt javasolnám, hogy kissé nyitva legyen, hogy megakadályozza a nyomás felépülését, és hogy tartalmazza a füstöket / szagokat is, természetesen valamilyen elszívás ajánlott. Kényelmesen használok 38°C és 40°C közötti hőmérsékletet, amikor 4MMC szintézist végzek DCM használatával. Vagy csinálhatod 0°C-on 18-24 órán keresztül, a 24 óra előnyösebb lenne.
 
Top