4-MMC (mefedron) szintézis DCM-ben

Dexterror

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 29, 2023
Messages
8
Reaction score
3
Points
3
ehhez a szintézishez nincs szükség reflux kondenzátorra? Dcm 40 fokra (forráspont) hevítve néha robbanáshoz vezethet ilyen ideig ilyen hőmérsékleten hevítve egy zárt lombikban?
 
View previous replies…

TheEnthusiasticCat

Don't buy from me
New Member
Joined
May 28, 2024
Messages
4
Reaction score
1
Points
1
A nyomás felépülése, ha teljesen lezárja, azt javasolnám, hogy kissé nyitva legyen, hogy megakadályozza a nyomás felépülését, és hogy tartalmazza a füstöket / szagokat is, természetesen valamilyen elszívás ajánlott. Kényelmesen használok 38°C és 40°C közötti hőmérsékletet, amikor 4MMC szintézist végzek DCM használatával. Vagy csinálhatod 0°C-on 18-24 órán keresztül, a 24 óra előnyösebb lenne.
 

experimentsci

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 17, 2023
Messages
18
Reaction score
4
Points
3
Helló srácok!
Én is inkább a DCM-ben lévő módszert részesítem előnyben.
Én 100g Bromketont 300ml DCM-ben kevertem össze és lassan hozzáadtam 200ml Methylamin 40%a.q. oldatot.

Most az lenne a kérdésem, hogy milyen hőmérsékleten és milyen időben lenne a legjobb.
Legutóbb 36-37 fokon tartottam a hőmérsékletet és a reakcióidő 3 óra volt.
De a termék extrém kék volt a sűrítés után.

Hogyan tudom a hőmérséklet és a főzési idő közötti kapcsolatot a legjobban megjavítani.
Kisebb hőmérséklet = hosszabb reakcióidő?

Melyik hőmérséklet nem működik.

Tud valaki segíteni és elmagyarázni a hőmérséklet és a főzési idő okait?

Köszönöm szépen.
 

TheVacuumGuy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 20, 2023
Messages
122
Reaction score
50
Points
28
Tapasztalatom szerint 40 (rm hőmérsékleten! Használjon üveghőmérőt, amely a keverékbe kerül) könnyen elvégezhető. A DCM nagyon vonakodónak tűnik, hogy ténylegesen forrni kezdjen (mintha valamiféle pufferzóna lenne). Ha növelem a hőmérsékletet, makacsul 40-nél marad.

Akárhogy is. Ez a viszonyítási idő/hőmérséklet dolog csak azoknak fontos, akik állandóan sietnek. Attól, hogy egy reakció bizonyos ideig tart, még nem kell szorosan stopperórázni. A termék nem megy el. A 35 éjszakán, 25 éjszakán, 40-en 2 óra múlva, 40-en 8 óra múlva . ugyanazt a teljesítményt kapod (ahol imho hosszabb = jobb).
 
View previous replies…

$!$

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 24, 2024
Messages
287
Reaction score
82
Points
28
forma 1kg 2b4m 400g 4mmc por vagy kristály ?? wow
én voltam kapni sok év egy go 880g por 820g kristály dcm most nekem 600g kristály jobb, aki én minden munkámat 2h kristály tettem most ugyanazon a napon. minden info, hogyan készült u van a fórumon, ha u tudja somting a kémia
 

$!$

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 24, 2024
Messages
287
Reaction score
82
Points
28
u használ 400g 2b4m és u kap 400g por 4mmc ??
 

TheVacuumGuy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 20, 2023
Messages
122
Reaction score
50
Points
28
265,5.
A reakció, amit nem sokkal később csináltam, egy 200g-ból volt, de 800 dcm-t használtam. Ez 165g-ot eredményezett. Tehát ez körülbelül 75 százalék (ha figyelembe vesszük a kristályosítás során fellépő néhány veszteséget). Sokkal jobb, mint az, ahol túl kevés DCM-et használtam.

Tehát a 6 órás reakciót be kell ismernem, hogy nem működött olyan jól (a jövőbeli olvasók számára).
 

$!$

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 24, 2024
Messages
287
Reaction score
82
Points
28
2h 40° to najlepszy sposób na dcm true.
Sok u elveszett, amikor u mossuk aceton sok termék még mindig dcm, amikor u mossa meg
 

4synergy

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 15, 2024
Messages
12
Reaction score
12
Points
3
Meph a DCM-ben
 

Attachments

  • 5WJN0nE4Df.jpg
    5WJN0nE4Df.jpg
    3.4 MB · Views: 41

TheEnthusiasticCat

Don't buy from me
New Member
Joined
May 28, 2024
Messages
4
Reaction score
1
Points
1
Szerintem 300ml DCM bőven elég ehhez a BK4 mennyiséghez, az 500ml véleményem szerint túl sok, és helyette pénzt takaríthatna meg.

Kíváncsiságból mennyi ideig tart a kristályosításod?

Remélem jól vagy.
 

4synergy

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 15, 2024
Messages
12
Reaction score
12
Points
3
Nekem 1 napba telt
 
View previous replies…

TheEnthusiasticCat

Don't buy from me
New Member
Joined
May 28, 2024
Messages
4
Reaction score
1
Points
1
Szépen néznek ki.

Tehát az egész oldat, ami az oldott anyagodat és a választott oldószert/oldószereket tartalmazta, 1 nap alatt teljesen kikristályosodott, vagy ezeket a kristályokat kivették, mielőtt a teljes kristályosodás befejeződött volna?

Mi is körülbelül egy napot veszünk igénybe, de ezt 36 órára növeltük, és jelenleg körülbelül 600g kristályokat kapunk egy 1000g BK4 szintézisből, lehet, hogy van egy módszerem, ahol ezt még tovább tudom növelni, de ez nem tesztelt, így nem tudom megerősíteni.

Nagyon tiszta, szép munka volt, haver.
 

4synergy

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 15, 2024
Messages
12
Reaction score
12
Points
3
Köszönöm, látom a kristályokat?
 
Last edited:

Albert13

Don't buy from me
Member
Joined
May 15, 2024
Messages
11
Reaction score
0
Points
1
Hogyan lehet ilyen gyorsan kristályokat készíteni?
 

Albert13

Don't buy from me
Member
Joined
May 15, 2024
Messages
11
Reaction score
0
Points
1
A hűtőszekrényben történő kristályosodásra gondol?
 
Top