5cl szintézis készletek porcelán

zarathustra

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 3, 2022
Messages
6
Reaction score
2
Points
3
Can

(2-Brom-etil)benzol CAS: 103-63-9 használható az 5-Brom-1-pentén helyett ?

 

zarathustra

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 3, 2022
Messages
6
Reaction score
2
Points
3
Úgy érti, hogy

2-Brom-etil)benzol CAS: 103-63-9

is használható, de egy kicsit gyengébb lenne? Vagy sokkal gyengébb? Köszönöm
 

woohoo

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 21, 2022
Messages
56
Reaction score
22
Points
8

Senki sem tudja, azt hiszem, az anyavegyület 10-50%-os hatékonysága. Próbáljon meg eredeti cikket találni az 5Cl-származékokról, talán fenil-etil-származékot teszteltek.
 

flightrcs

Arested
Member
Joined
Jul 17, 2022
Messages
34
Reaction score
50
Points
18
Valaki megerősíti, hogy ez a fő ingridient?
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,022
Points
93
Igen, de az anyag alacsony hatáserősségű lesz.
 

khundongdong

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 21, 2022
Messages
17
Reaction score
4
Points
3
Így ezzel a 4 anyaggal/összetevővel.
Ez a módszer működne 5cladb előállításához?
 

BackstagePanther

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 3, 2022
Messages
10
Reaction score
8
Points
3
Helló, egy súlyos baleset után újra itt vagyunk. Miközben azon gondolkodtam, hogy vásárolok, hogy kipróbáljam ezt a pontos utat/receptet , azon gondolkodtam, hogy az 5-brom-1-fluoropentán (cas no 407-97-6) helyettesíthetné-e az 5-brom-1-pentént (cas 1119-51-3). Ty előre a válaszért.
 

BoonDock

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 29, 2022
Messages
33
Reaction score
12
Points
8
i wpuld say ge
A jwh18 és az ur144 előállításához szükséges vegyi anyagok beszerzése sokkal könnyebb.
 

BackstagePanther

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 3, 2022
Messages
10
Reaction score
8
Points
3
De , ezek a jwh18 és ur144 hatásosabbak, mint a 6cl-adb-a vagy akár az 5cl-adb-a ?
 

BackstagePanther

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 3, 2022
Messages
10
Reaction score
8
Points
3

Pontosan, 7-8 éves tapasztalatom szerint a király 5F-SGT-151 volt. Szuper nehéz szintézis. Az 5F-ADB és az 5F-MDMB-2201 egy kicsivel alacsonyabb szint volt, de még mindig szupererős. És az elmúlt évben piacra kerülő noidok közül a 6cl-adb-a a legerősebb, majd az 5cl-adb-a. Mégis mindkettő nem olyan, mint a király 5F-SGT-151 (5F-CUMYL-PEGACLONE). Egy hagyományos 10 éves noid dohányos számára ez az ADB-Butinaca, amit most mindenki árul, nagyon nagyon enyhe és alacsony potenciájú, és nem fognak visszajönni érte, mint a 6cl-adb-a-ért. Meg kell duplázni a butinaca alkalmazásának mennyiségét az "eszközein", hogy a 6cl-adb-a hatásának felét kapja. Jelenleg próbáljuk megtalálni ezt a prekurzor cas. 1971007-89-2 - IUPAC - Metil (S)-2-(1H-indazol-3-karboxamido)-3,3-dimetilbutanoátot, hogy megpróbáljuk a jelenlegi ottolvasott receptet , vagy 1-bromo-5-penténnel (valószínűleg 5cl-adb-a-t eredményez) vagy 1-bromo-5-fluoropentánnal (valószínűleg valami erősebbet eredményez). Minden összetevőt megtalálunk belföldön (EU), de valamiért, míg még a fluoropentánnak is normális ára van (drága, mint a molekula, de normális, szerintem ez egy "zsíros folyadék"), addig a pentén szuper drága. Most megint átvertek minket a fent leírt prekurzorral. És amíg néhány anyagot megrendeltünk belföldön, addig újra elkezdtük keresni a prekurzort. És bocsánat, ha megsértem a "beszerzésre" vonatkozó szabályokat, de annyira fruhstrated vagyok...
 

BackstagePanther

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 3, 2022
Messages
10
Reaction score
8
Points
3
Hibát követtem el a cas-t illetően, a 27248-as tételszámot értettem a kajmán-szigeteken.
 

Lordseeds

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 19, 2022
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
öncelikle bu hizmetlerden çok teşekkür ederim.
Összegyűjtöttem az összes tárgyat. De nem találtam meg a fő összetevőt. Nem baj, ha ezt az anna összetevőt indolként használom? vagy további információra van szükségem a fő cikkel kapcsolatban. Van a fő tételeknek kasszaszámuk?
 

BackstagePanther

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 3, 2022
Messages
10
Reaction score
8
Points
3
Nem találtam cas számokat egyik prekurzorhoz sem. Még néhány kínai is, aki az egész készletet vagy csak a prekurzort árulja, úgy tűnik, hogy kiskereskedők, és még az IUPAC-ot sem adják meg. Vagy , ők sem tudják. A clearnetben a caymanchem a 27248-as termék/tétel.
 
Top