5cl szintézis készletek porcelán

madmoney69

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 29, 2022
Messages
161
Reaction score
156
Points
43
5c材料

①. Fő összetevő, 1kg
②. dmf, 2,5-3 liter (68-12-2)
③. Kálium-karbonát, 700 g (584-08-7)
④. 5-Brom-1-pentén , 514 g (1119-51-3)

Lépés:
Adjunk ①②③-t a reakciós lombikba, keverjük, melegítsük 60-70 fokra,
Lassan adjuk hozzá a ④-t, reagáljunk 2-3 órán keresztül, hűtsük le szobahőmérsékletre.

Hogyan kapjuk meg a készterméket:
1. Adjuk a reakcióoldatot kevergetés közben jeges vízbe, és lassan adjuk hozzá. A kapott por a késztermék.

2. A reakcióoldatot kétszer extraháltuk diklórmetánnal és vízzel, szárazra koncentráltuk, 1,5 kg etanolt adtunk hozzá, 1-2 napra hűtőszekrénybe tettük, és kristályos port kaptunk, amely a késztermék.

Az első fajta késztermék nem olyan jó, mint a második fajta jó.

berendezés:
①. 50 literes reaktor,
②. 20 literes rotációs elpárologtató,
③. fagyasztó,
④. Szívószűrő (centrifuga),
⑤. Extrakciós és kristályosító hordók 60 liter, 4 db,
 

dirtred

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 14, 2023
Messages
9
Reaction score
3
Points
3
a rotációs elpárologtatót vagy desztillálót nehéz használni
 

Bazooka90

Don't buy from me
Resident
Joined
May 8, 2022
Messages
40
Reaction score
3
Points
8
Sikerrel jártál ezzel kapcsolatban? Találtál már szállítót?
 

Taimo

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 13, 2022
Messages
7
Reaction score
9
Points
3
feltöltöttem az eredeti dokumentumot a kínai szállítótól.
 

Attachments

  • NvBYngr6Fw.jpeg
    NvBYngr6Fw.jpeg
    331.7 KB · Views: 569

orgasmatron

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 2, 2022
Messages
25
Reaction score
14
Points
3
Pontosan egyetértek azzal, amit mondasz. Azt hiszem, megvan a prekurzor, amiről beszélsz, és úgy tűnik nekem, hogy ugyanaz, mint az 5cl. Igazad van abban, hogy 5-brom-1-penténnel reagálva 5cl-t kapunk, amit lehetetlen kristályosítani, és beszámoltam arról, hogy ugyanezt a prekurzort 1-brom-5-fluoropentánnal reagáltattam, és egy erősebb terméket kaptam, és feltételezem, hogy ez 1971007-89-2, az S-izomer (vagy esetleg racém keverék, cas 1715016-75-3?). Némi tesztelés után mindkettőnél nagyobb hozamot tudtam észlelni, ha szárított és frissen desztillált DMF, frissen szárított karbonát és argonáram alatt vittem. Nem tudom pontosan meghatározni, hogy mennyivel, de a hagyományos noid analízis gép kiírja az eredményeket megkérdőjelezhetetlen adatokkal, mint például "DUUUUUUUDE I CANT MOVE", majd egy tipikus folyam memóriadump, amely legalább mintegy 21,75%-os hozamnövekedést jelez*.
Még egy megjegyzés és kérdés, úgy néz ki, mintha egy MDMB-5br-inaca járna körbe előfutárként, talán a szabályozás kijátszására. A kinézete másnak tűnik, erősen sárga. Valaki hallott vagy tud róla? Valami javaslat egy gyakorlati tesztre vagy módszerre, amivel ezt a Br jelenlétet meg lehet állapítani? A praktikus alatt azt értem, hogy nem FTIR, HPLC-MS, NMR vagy hasonló van a garázsban az eszterga mellett, ahol az ember autójának kellene lennie.

* ez a dokumentum csak szórakoztató célokat szolgál, semmilyen információt nem szabad komolyan venni, hacsak nem vagy idióta**.
** ha idióta vagy, ne vedd komolyan ezt a dokumentumot.
 

BackstagePanther

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 3, 2022
Messages
10
Reaction score
8
Points
3
Helló barátom, és köszönöm válaszát és idejét. Megvan ez az előfutár. 5BR-INACA (ADB-INACA), és várom az alkil-halogént, hogy elkezdhessem a kísérletezést. (Olyan nehéz megtalálni). I'll definatelly tartani ezt a témát frissíteni minden kísérletről és eredményről ezzel a prekurzorral. Csatolom a nómenklatúrát. De... Kicsit szkeptikus vagyok ezzel a brómatommal kapcsolatban a gyűrű 5. pozíciójában. Az elegyet 70° - 75° C-on melegítve biztosan NEM fog felszakadni ez a szén - bróm kötés. Tehát van egy kis elképzelésem , hogy míg az 5-brom-1-fluoropentén, vagy a pentán, vagy a bróm-bután visszaszerzi a gyűrű nitrogénjéhez kapcsolódó hidrogént, addig a végtermékben megmarad ez a bróm atom. Függetlenül a névtől, amely lehet például 5BR-ADB-5FLUORO...(valami), ez a brómatom ott, csökkentheti a hatékonyságot. Gondolom, majd meglátjuk. Nekem is megvan ez az 5br inaca (vagy adb-incaca) prekurzor 2 különböző tételből, és hozzáférhetek az NMR-hez. Tehát mind a prokurzorok, mind a keletkező kristály vagy szilárd anyag (ha sikerül természetesen) részletesen el lesz magyarázva vagy itt, vagy egy vidben.
 

Attachments

  • 5WIFec1EC6.png
    5WIFec1EC6.png
    13.3 KB · Views: 342

MrSung

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 23, 2022
Messages
61
Reaction score
18
Points
8
Most találkoztam egy beszállítóval, aki el akarta adni nekem az 5cl fő prekurzorát és a többi vegyi anyagot, de egy kicsit szkeptikus vagyok. A csalás kockázata túl nagy...!
 

sirmtr

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 12, 2022
Messages
23
Reaction score
10
Points
8
igen, a recept igaz, de milyen végtermék jön ki a reakcióból? Tudja valaki, hogy elemezték-e a laboratóriumban?
 

sirmtr

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 12, 2022
Messages
23
Reaction score
10
Points
8
Milyen anyag jön ki a fenti reakcióból?
 

sirmtr

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 12, 2022
Messages
23
Reaction score
10
Points
8
Tudja valaki, hogy milyen anyag jön ki a fenti receptből és azok szintéziséből? laboratóriumban elemzett?


Tudja valaki a végtermék kémiai képletét vagy nevét?
 

sgbaker

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 9, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Nemrég próbáltam ki ezt a szintézist, bár a termék aktív volt, észrevettem, hogy sok nyersanyag maradt, 5 óra keverés után. Nem reagáltak? Nem tudom.
Ha azok voltak, úgy tűnik, hogy ez befolyásolná a termék hatékonyságát.

Valami tipp srácok?
 

Mr.Ben

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 21, 2022
Messages
14
Reaction score
11
Points
3
Deals
2
5cl prekurzor ,ugye?
 

ging6910

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 30, 2022
Messages
13
Reaction score
4
Points
3
Vettem egy készletet, és van egy olajos termék, amely nem szilárd dózisok bárki tudja, hogy van, hogy ez a késztermékhez jutott
 

Albert A

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 6, 2022
Messages
17
Reaction score
3
Points
3
Üdvözlök mindenkit!
Érdekes tudni, hogy sikerült-e valakinek a fent felsorolt egyszerű szintézissel az MDMB-INACA-ból az MDMB-INACA
MDMB-4en-PINACA végterméket ?
 

madmoney69

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 29, 2022
Messages
161
Reaction score
156
Points
43
Igen
 

Albert A

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 6, 2022
Messages
17
Reaction score
3
Points
3
elegendő-e a prekurzor DMF-ben történő melegítése 5-brom-1-penténnel és kálium-karbonáttal 3 órán át 60-70 fokon, ahogy a szál elején írták, vagy szükséges további lépések a szintézisben?
 

Iris HeScam

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 7, 2023
Messages
28
Reaction score
18
Points
8
Deals
8
forró eladás egy egész sorukról, üdvözöljük a megkeresést!
 
Top