Kérdése van?

ralralro

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 10, 2022
Messages
9
Reaction score
4
Points
1
HI!
Van néhány tablettám.
összetevő : pszeudoefedrin, triprolidin-hidroklorid-hidrát

Szeretném megtanulni, hogyan lehet csak pszeudoefedrint kivonni.
 

MrSung

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 23, 2022
Messages
61
Reaction score
18
Points
8
Hé, hogyan küldhetünk privát üzeneteket?, Nem látok semmilyen gombot a PM-hez.
 

ASheSChem

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 10, 2022
Messages
297
Reaction score
161
Points
43
Tegye az egeret a névre, és kezdjen beszélgetést

2KBrZjgMtd


vagy kattintson a betű logójára a jobb felső sarokban; és indítson új beszélgetést.
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Kutattam, és sok helyen azt mondják, hogy a GBL vagy a 96-48-0 hatalmi formája nem lehetséges. GHB igen, de GBL nem, mégis Kína ezt hirdeti. Ez lehetséges vagy nem állítólag van egy közzétett eljárásuk, de ha van, akkor nem találtam meg? Valaki segít egy biztos forrással vagy valaki aki tud lopakodni a cuccom Kelet-Európából ? Rengeteg pénzt fognak keresni.
 

plancklong

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jul 7, 2022
Messages
36
Reaction score
13
Points
8
1) Mi az a "ragadós" szál?
2) Van itt egy olyan szál vagy bejegyzés, amely részletesen kitér arra, hogyan lehet sikeresen beszerezni az ezen az oldalon található gyártókon keresztül hirdetett vegyi anyagokat? Rendeltem az egyiktől, fizettem pénzt, és soha nem láttam a terméket. Még a nyomon követési számot is kértem, de a kérdésemre nem kaptam választ.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Íme egy példa az ilyen témákra (ezek mindig a többi fölé kerülnek):
PtBuziIVEG

Kitől rendelt? Csak ellenőrzött eladókat veszünk fel a listára, de ha már nem azok, akkor eltávolítjuk őket a listáról. A letéti szolgáltatást bármikor igénybe veheti. Igaz, nem minden eladó képviselteti magát a fórumon, így ez nem mindig lehetséges.
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Uram, meg tudná mondani, hogy van-e olyan oldószer vagy más vegyi anyag, amely eléggé hasonlít a GBL-re ahhoz, hogy ilyen címkével ellátva tudnám szállítani, és megállná a helyét olyan helyzetben, amikor valaki ránéz vagy megszagolja.Kelet-Európából próbálok szállítani, minek tudnám álcázni. Bármilyen ötletet nagyra értékelnék.
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Gondolod, hogy ez a lányok ötlete a Gabba GBL-vé alakításáról nagy léptékben megvalósítható. Működik egyáltalán? 3. Megkerestek engem a deszicált GBLand ajánlatokkal, és az volt a benyomásom, hogy ez nem is lehetséges a GBL-lel, Végül, de nem utolsósorban úgy gondolom, hogy a Neon47 csoport új fickója Tom Chemical. Olvastad az ajánlatomat, hogy nagy mennyiségű alapot hozok létre néhány GBL számára. Arra gondoltam, hogy talán 2 hordónyi tele lehet, és küldjük el hajóval?
 

SD850IS

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 30, 2021
Messages
6
Reaction score
6
Points
3
Új vagyok itt...Meg tudná mondani, hogy hol találok amil-bromidot, a szintetikus videóból úgy tűnik, hogy ez egy folyadék.
Szorgalmasan keresgéltem, de úgy tűnik, nem találom. Segítségét igazán nagyra értékelném. Az Egyesült Államokban vagyok.
 

yin-yang

Don't buy from me
Resident
Joined
May 18, 2022
Messages
58
Reaction score
29
Points
18
HEISENBERG

Hogyan találta meg/toborozta a szakértőket? Úgy értem, megdöbbentő, hogy milyen tudással rendelkeznek. Hogyan lehet őket lekötni, hogy válaszoljanak alapvető kérdésekre, és hogyan lehet őket olyan embereket kanalazni, akik semmit sem adnak cserébe?
 

systemd

Don't buy from me
Member
Joined
Aug 25, 2022
Messages
2
Reaction score
2
Points
3
Üdvözlöm!

Biztos vagyok benne, hogy volt egy lista a megbízható boltról, ahol olyan késztermékeket lehetett vásárolni, mint a 3mmc, 4mmc és a kannabinoid, például az 5cl-cladba.
De már nem találom az üzleteket.
Tud valaki segíteni?
 

sizofrexx

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 4, 2022
Messages
14
Reaction score
10
Points
3
Szeretnék hozzáférni az RC részhez Már régóta aktív vagyok a fórumon, köszönöm.
 

banister

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 10, 2021
Messages
57
Reaction score
42
Points
18
A metil-lánc miatt meghátrálok.
Valahonnan származik?
 

csigger

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 12, 2022
Messages
16
Reaction score
8
Points
3
Valaki itt árulja el. Ha önmagában is fogyasztható, megvenném.
 

banister

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 10, 2021
Messages
57
Reaction score
42
Points
18
Éppen az új kémiai anyagokat fürkésztem.
Már több mint egy maroknyi van belőlük.
Piros, vastag betűkkel vannak kiemelve, ha meg akarod ostorozni magad.
Nem is tudtam, hogy létezik Tolazolin!
Tolazolin
A tolazolin egy nem szelektív kompetitív α-adrenerg receptor antagonista. Ez egy értágító, amelyet a perifériás erek görcsének kezelésére használnak. Sikeresen alkalmazták antidotumként is a súlyos perifériás érszűkület visszafordítására, amely bizonyos 5-HT2A agonista gyógyszerek, például a 25I-NBOMe, DOB és a Bromodragonfly túladagolásának eredményeként léphet fel. Leggyakrabban azonban az állatgyógyászatban használják a xilazin okozta szedáció visszafordítására.
 
Top