Kérdése van?

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Tervezzük, hogy pénzt keresünk a DNM és a kémiai reagensek reklámozásával.

A költségvetésünkben szereplő pénzeszközök beérkezésével még jobbak leszünk. Tervezzük, hogy létrehozzuk:
- Anyagok kémiai és farmakológiai vizsgálatai.
- A laboratóriumi berendezések áttekintése.
- video-utasítások az anyagok szintéziséhez.
- reagensvizsgálati szolgáltatás (reagensek beszerzésével és vizsgálatával fogunk foglalkozni).
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Jó látni, hogy legalább van egy terved. A legtöbb ilyen fórum csak azért létezik, hogy később finanszírozás nélkül eltűnjön. Különösen tetszik a reagensek tesztelésének ötlete. A legtöbb ember nem tud spektrométert venni, és el sem tudja képzelni, hogy a mintáit egy nyilvános laboratóriumba küldje. Úgy értem, mi van, ha kiderül, hogy drogok, igaz?
 

LSD>LDS

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 26, 2023
Messages
15
Reaction score
11
Points
3
Az enyémet a Solaris analitikai cégnek küldöm.
Teszi a dolgát, és csak 40 dollárba kerül. Én csak küldök készpénzt, és amit gyanús minta, hogy hangolja a spec. Csak küldjön neki e-mailt, és kérdezze meg, hová küldjön mintát. Miután elküldte egy pár mg csak udvariasan kérje meg őt, hogy kérjük, jelentse a megállapításokat az e-mail.. így csak egy e-mail kell a levelezéshez. Semmi több.
Nem biztos, mintha értékeli, hogy én teszem őt a robbanás itt, de a munkáját ő jól ajánlotta az ő hiánya elfogultság. Ez az ő munkája. Ő tesztel, és amennyire én tudom, csak akkor utasítanak el, ha hülye vagy. Nem ítélkezik, és úgy tűnik, hajlandó válaszolni a kérdésekre. Mindaddig, amíg nem teszed őt a sorba. Tűz. Szóval, legyetek tisztelettudóak és figyeljetek erre emberek.
 

Darknet princess

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 4, 2023
Messages
6
Reaction score
6
Points
3
ha el akarom küldeni a cuccomat CW megtudom % tisztaság és egyéb info
im keres egy laboratóriumot, amely a coc, china white, crystal meth vagy bármi hasonlót vizsgál, kérem küldjön infót és utasításokat, és tudok vele kommunikálni a minta elküldése előtt.
 

IcarusProjectNL

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 1, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Sziasztok, új vagyok ezen a fórumon, és arra gondoltam, hogy valaki tudna nekem segíteni egy folyékony PMK szintézissel kapcsolatban (cas 28578-16-7).
 

Stefanie22

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 1, 2022
Messages
2
Reaction score
1
Points
1
helló, mi a legjobb módja az MDMA kristályok fogyasztásának, hogy azonnali hatás legyen. Mi a helyzet az adagolással?
 

Evilcarrot2

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 15, 2022
Messages
32
Reaction score
15
Points
8
Új témát akartam indítani, de úgy gondoltam, hogy itt kezdem 1.
Hogyan készíthetek aceton enolátot aceton+K tert-butoxidból, csak ekvimoláris mennyiségeket reagáltak vízmentesen?
 

david arrow

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 2, 2022
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Meg tudja nekem valaki mondani, hogy melyik tabletta tartalmaz efedrin, amely Indiában kapható
 

cockysavage

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 5, 2022
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
hogyan készítsek metilamin oldatot metilamin hcl-ből ?azt kell csak vízben feloldanom?
 

Muktika

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇺
Joined
Dec 24, 2022
Messages
28
Reaction score
2
Points
8
Üdvözlöm! Nem találtam semmilyen információt a 3,4,5-trimetoxi-fenil-nitrosztirénről, ki tudná fejteni?
A 3,4,5-trimetoxi-fenil-nitrosztirén a következő:

3,4,5-trimetoxi-béta-nitrosztirén vagy
3,4,5-trimetoxi-fenil-2-nitroetan
Hála 🙂
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
662
Points
93
CAS-szám: 6316-70-7 Kémiai név: 1-(3,4,5-TRIMETOXIFENIL)-2-NITROETÉN
Szinonimák:
3,4,5-TRIMETOXINITROSZTIRÉN;
β-Nitro-3,4,5-trimetoxisztirol;
BÉTA-NITRO-3,4,5-TRIMETOXISZTIROL;
3,4,5-trimetil-.béta-nitrosztirén;
1,2,3-trimetoxi-5-(2-nitrovinil)benzol;
1-(3,4,5-TRIMETOXIFENIL)-2-NITROETÉN;
3,4,5-TRIMETOXI-BÉTA-NITROSZTIRÉN;
1,2,3,3-trimetoxi-5-(2-nitroetil)benzol
 

Muktika

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇺
Joined
Dec 24, 2022
Messages
28
Reaction score
2
Points
8
egy jó dolog! nagyon köszönöm!
 

Wasel

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 29, 2022
Messages
1
Reaction score
1
Points
1
Helló, láttam, hogy sok videót tett közzé a nyilvános YouTube-on ,- van-e bármilyen aggodalma, hogy a nyilvános youtube videók felhívják a figyelmet erre az oldalra, és aláássák a biztonság integritását ?
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Célunk pontosan az, hogy felhívjuk a figyelmet az oldalra
 

2-79-790125

Don't buy from me
Member
Joined
May 26, 2024
Messages
82
Reaction score
21
Points
8
A múltban olyan elsöprő csalódást éltem át, amikor elég szerencsés voltam ahhoz, hogy találjak egy olyan helyet, amely akár 1/2 olyan jó, mint ez, sikeresen megszerezzem a gyönyörű tiszta gyógyszereket, majd a kormány bezárja. A legrosszabb esetben, ha a bbgate.com végül eltűnik a kormány beavatkozása miatt, van valami bolondbiztos tervünk arra, hogy újra egymásra találjunk? Mindent elolvasok itt, amilyen gyorsan csak tudok, mert úgy érzem, hogy ennek a szerencsének lejárati ideje van.
 
  • Like
Reactions: vis

micheldctor

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Jan 4, 2023
Messages
12
Reaction score
5
Points
3
Hogyan maradhatunk tehát mindannyian egységesek, ha a kormány bezárja a bb-t?
 

CrystalBee

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 30, 2022
Messages
9
Reaction score
7
Points
3
Van egy kérdésem,hogyan lehet csomagot küldeni Európában,névtelenül,futárral való találkozás nélkül?
 

pseudorando

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 27, 2022
Messages
11
Reaction score
2
Points
3
A tagság bővítésével elérhető-e a hozzászólások szerkesztésének és/vagy törlésének lehetősége?
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Hogyan kezeli a webhelyek tárhelyét? A weboldal clearnet változata .com domainnel rendelkezik. Úgy hangzik, mintha gondot okozna az ilyen fórumokat napról napra bezáró bűnüldöző szervekkel való foglalkozás. Nézd meg, hogy a Rhodium hogyan szűnt meg "tárhelyproblémák" miatt (igen, persze). Egyébként jó, hogy a fórumnak .onion domainje is van.

Tervezed, hogy elkészíted a fórum olyan változatát, amely nem igényel JavaScriptet? A Tor böngészőn belüli szkriptek futtatását a bűnüldöző szervek felhasználhatják a Tor felhasználók felkutatására.
 

Jox

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 3, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Tudna valami szép posztot készíteni a mákszalmából történő morfiumkivonásról? Biztosan szép tájékoztató videó lenne belőle.
 

Heisenberg5994

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 4, 2023
Messages
17
Reaction score
7
Points
3
Vásárolni szeretnék és új vagyok itt, mutassa meg a helyes irányt?
 
Top