Kérdése van?

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Tervezzük, hogy pénzt keresünk a DNM és a kémiai reagensek reklámozásával.

A költségvetésünkben szereplő pénzeszközök beérkezésével még jobbak leszünk. Tervezzük, hogy létrehozzuk:
- Anyagok kémiai és farmakológiai vizsgálatai.
- A laboratóriumi berendezések áttekintése.
- video-utasítások az anyagok szintéziséhez.
- reagensvizsgálati szolgáltatás (reagensek beszerzésével és vizsgálatával fogunk foglalkozni).
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Jó látni, hogy legalább van egy terved. A legtöbb ilyen fórum csak azért létezik, hogy később finanszírozás nélkül eltűnjön. Különösen tetszik a reagensek tesztelésének ötlete. A legtöbb ember nem tud spektrométert venni, és el sem tudja képzelni, hogy a mintáit egy nyilvános laboratóriumba küldje. Úgy értem, mi van, ha kiderül, hogy drogok, igaz?
 

LSD>LDS

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 26, 2023
Messages
15
Reaction score
11
Points
3
Az enyémet a Solaris analitikai cégnek küldöm.
Teszi a dolgát, és csak 40 dollárba kerül. Én csak küldök készpénzt, és amit gyanús minta, hogy hangolja a spec. Csak küldjön neki e-mailt, és kérdezze meg, hová küldjön mintát. Miután elküldte egy pár mg csak udvariasan kérje meg őt, hogy kérjük, jelentse a megállapításokat az e-mail.. így csak egy e-mail kell a levelezéshez. Semmi több.
Nem biztos, mintha értékeli, hogy én teszem őt a robbanás itt, de a munkáját ő jól ajánlotta az ő hiánya elfogultság. Ez az ő munkája. Ő tesztel, és amennyire én tudom, csak akkor utasítanak el, ha hülye vagy. Nem ítélkezik, és úgy tűnik, hajlandó válaszolni a kérdésekre. Mindaddig, amíg nem teszed őt a sorba. Tűz. Szóval, legyetek tisztelettudóak és figyeljetek erre emberek.
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Azt hiszem, ez volt a mi csaló rezidensünk, azt is gondolom, hogy bárki, akit átver, akivel itt találkozik, hasonlóan ki lesz zárva, hogy megakadályozza, hogy elmondja, hogyan verte át őket...
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Szívesen látnék egy otc prekurzoroknak és oldószereknek szentelt szálat. Korábban epoxigyanta keményítőket néztem, és több közülük prekurzoroknak tűnt. Jó lenne egy lista.
 

Midget_Impinger

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 10, 2022
Messages
30
Reaction score
11
Points
8
A videóiban azt állítja, hogy engedélye van a kábítószerek és prekurzorok előállítására az Ön által közzétett videókban. Pontosan miből élsz? Milyen engedéllyel rendelkezik? És miért csinálsz mindent ilyen nagy léptékben? (Ne érts félre, szeretem a nagyméretű szintetizátort, csak elgondolkodtat, hogy mi az istenért van szükséged ennyi mindenre).
 

Agilent1100DAD

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 27, 2022
Messages
30
Reaction score
74
Points
18
Oké, két kérdésem van a fisher indol rxn a DMT vs 5-meo-DMT-vel kapcsolatban. Az egyik kérdés a dietil-acetál származékként védett maszkolt aldehidekre vonatkozik, a másik kérdés pedig a szabad bázis savas aq. oldatból történő kivonásához használt szerves oldószerre vonatkozik.

1. kérdés: a két indol rnx-ben használt védett aldehidek azonosak (DMT vs 5-meo-dmt)?

1. 5-MEO-DMT (ez az információ egy @William Dampier(http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhn...synthesis-of-5-meo-dmt-via-fischer-indole.11/) által létrehozott szálból származik).

Ebben az rxn-ben 4,4-dietoxi-N,N-dimetil-bután-1-amint (CAS-szám: 1116-77-4 ) és 4-metoxi-fenilhidrazin-hidrokloridot használnak.

2. DMT (ez az információ a @halohydrin által létrehozott szálból származik (xmrhfasfg5suueegrnc4gsgyi2tyclcy5oz7f5drnrodmdtob6t2ioyd.onion/).

Ebben az rxn-ben (N,N-dimetilamino)butanal dietil-acetált (CAS-szám: 1116-77-4) használnak.

Most... úgy tűnik, mintha a két fisher-indol (DMT vs. 5-MEO-DMT) között az egyetlen különbség a felhasznált fenilhidrazinok típusa lenne. Tehát akkor feltételezem, hogy a CAS-szám: 1116-77-4 mindkettőhöz használható? Azt hiszem, most válaszoltam meg a saját kérdésemet, de csak megerősítésre van szükségem. Véletlenül megrendeltem a CAS-szám: 1116-77-4 közeli rokonát, a 4-(N,N-Dimetilamino)butanal-dimetil-acetált (CAS 19718-92-4).

kérdés: Triptamin extrakcióhoz használt oldószerek
Az 5-meo-dmt eljárásból ,

"13. A szuszpenziót 2-MeTHF-fel extraháltuk (3x1,45 L, 10,0 térfogat); minden extrakciót követően a rétegeket 15 percig hagytuk ülepedni, az alsó lúgos vizes réteget dobban leválasztottuk, a felső szerves réteget pedig összegyűjtöttük.
14. Az alsó vizes réteget elvetettük, és az egyesített 2-MeTHF szerves rétegeket egy 20 L-es lombikba vittük át.
15. Az oldatot vákuumban olajos, borostyánsárga maradékig koncentráltuk.
16. A maradék vizet azeotrop módon távolítottuk el úgy, hogy a maradékot friss 2-MeTHF-fel (1,45 L, 10 térfogat) újra feloldottuk, és megismételtük a koncentrálási lépést.
17. Ezt az olajos maradékot rotációs elpárologtatón vákuumban (10-20 mbar) 1 órán át 40-45 *C-on szárítottuk, így 117,68 g (64,9 % elméleti hozam) nyers 5-MeO-DMT szabadbázist kaptunk".

A DMT eljárásból:


"9. A szuszpenziót 3*1,45 L 2-Me-THF-fel extraháljuk, amely helyettesíthető izopropil-acetáttal vagy DCM-mel.
10, A szerves rétegeket ar egyesítjük és az oldószert desztillációval lecsupaszítjuk. A visszamaradó olajos maradékot oldószerben újra feloldjuk és újra koncentráljuk (a vízazeotróp eltávolítása érdekében)."

Alkalmazható-e ugyanez a helyettesítés az 5-meo-dmt szabadbázis kivonására, és vannak-e olyan oldószerek, amelyek felhasználhatók (tudom, hogy bizonyos oldószerek ténylegesen nemkívánatos intermediereket képezhetnek).

-nem akarok 2-me-thf-et használni, mivel az drága (bár használtam az 5-meo-dmt freebase extrakciós eljáráshoz, de a végén egy sűrű olajat kaptam, ami amikor elpárolgott, biztosan 5-meo-dmt volt.
-Próbáltam izopropil-acetátot használni a DMT-mentes bázishoz, de az isten szerelmére, az ÉVEKIG tart elpárologni!!! Hagytam a vákuumkemencében 30-40 mbarr-on 24 órán keresztül, és 75%-a elpárolgott. Még a roto vapba is betettem 1MPa-nál 40C-on 3 órára...elpárolgott egy kicsit. Aztán azt mondtam, hogy bassza meg és felhúztam a vízfürdőt 86C-ra és még mindig nem párolgott el!!!

Néhány megoldás:

DCM az izopropil-acetát oldatból) DCM-mel. Össze kellene hasonlítanom a két oldószer megoszlási együtthatóit a DMT tekintetében.

Kezdjük elölről és használjunk DCM-et az extrakcióhoz.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Igen, ugyanaz.
Próbálta már csak a THF-et? Nem próbáltam, csak gondolatok.
 

general

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 14, 2023
Messages
40
Solutions
2
Reaction score
18
Points
8
Elnézést, nem igazán kapcsolódik a fórumhoz, de kíváncsi vagyok erre.Ki vagy mi áll a youtube-on elérhetetlenné tett videók mögött?Nem a bb videókra utalok, de észrevettem, hogy más kémia csatornákon, ahol tanulni szoktam, elérhetetlenek a videók.Ezt a nézők jelentései okozzák?vagy maga a youtube adminisztrátor?thanku....
 

JIW_LWB

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 6, 2023
Messages
7
Reaction score
1
Points
1
Hello 👋... mi a PMK Ph-ja ... nem a glicidát, hanem a rendszeres PMK...
Köszönöm ✌️
 

Panda

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 26, 2023
Messages
5
Reaction score
1
Points
1
Hogyan lehet a leghatékonyabban csökkenteni a sebességet (amfetamin), és hogyan lehet a legbiztonságosabban szállítani belföldön és külföldön?
 

Thomas

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 18, 2023
Messages
10
Reaction score
2
Points
3
Üdvözlöm! Először is, sok köszönet a munkájáért. Meg tudná magyarázni a 3cmc gyártását?
. Vannak reagensek:
2b3ch
m40%
dcm
Előre is köszönöm a segítségét és üdvözlöm.
 

BadBoy

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 1, 2023
Messages
9
Reaction score
2
Points
3
Nem nem ugyanaz, mint az mmc u made
 
View previous replies…

Thomas

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 18, 2023
Messages
10
Reaction score
2
Points
3
Nyilvánvalóan ez nem ugyanaz. Sokat olvastam ezen a fórumon, és vannak különböző vélemények
 

BadBoy

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 1, 2023
Messages
9
Reaction score
2
Points
3
Made u látni fogja, hogy nem csak u próbálja.
Im kap, mint ez a hónap egy go.
Én nem voltam kemény, de én vagyok befejezni kémia iskola és számomra sokkal egyszerűbb, mint az emberek, hogyan soha nem dolgoznak a vegyi anyagok.
 

Attachments

  • 35zd0PpvTH.jpeg
    35zd0PpvTH.jpeg
    770.5 KB · Views: 309
  • ySCB4v26Dp.jpeg
    ySCB4v26Dp.jpeg
    721.3 KB · Views: 313

Thomas

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 18, 2023
Messages
10
Reaction score
2
Points
3
😁Tisztelet. Nagyon szépen néz ki. Adna néhány tippet? Ha tud írni PM
 

Thomas

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 18, 2023
Messages
10
Reaction score
2
Points
3
😁Tisztelet. Nagyon szépen néz ki. Adna néhány tippet? Ha tudsz írni PM
 

Problem child

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 3, 2023
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Meg tudná mondani, hogyan lehet mdma holdkőzet kristályokat készíteni, kérem?
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Tanulmányozza a fórumot. Ha egy kis erőfeszítést teszel, valószínűleg találsz megoldást a kérdésedre.
 

Problem child

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 3, 2023
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Oké, sajnálom, hogy nem tudom, hogyan kell navigálni ezen az oldalon, de mindent megteszek, köszönöm.
 
Top