Kérdése van?

eurodisneyspacestation

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 6, 2023
Messages
3
Reaction score
1
Points
3
Hey Hoe Új vagyok a fórumon, de nem a BB általában egyébként. Szeretem a munkádat, de hogyan lehetek hasznos felhasználó kérem "Howdy doody do yor kötelessége?" lol ya értem csillag? M.L (sok szeretet) x
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Sir
Miért vagyok képes képet feltölteni ide, de amikor megpróbálok egyet feltölteni a piaci listákon, hogy hozzáadjak egy terméket, nem számít, hogy milyen méretű a pi, elutasítja, mint túl nagy. Kérem, tudna ebben segíteni.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Hozzon létre hirdetést, és küldjön nekem egy privát üzenetet a fotókkal, és megpróbálom feltölteni azokat Önnek
 

bbpablo

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 19, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Alapvetően több kérdésem van, de az idő előrehaladtával kérdezem majd.
szóval először láttam, hogy ezt a fórumot a DREAD-en hirdetik, és most a DREAD megszűnt, gondolom, azt tervezed, hogy a DREAD helyébe lépsz és/vagy valami optimistábbat csinálsz, mint a DREAD,

a kérdésem az, hogy hogyan tervezi, hogy életben tartsa ezt a fórumot és biztonságos minden felhasználó számára az összes összpontosított és a DNM kapcsolódó üzleti modellben való részvételével, de a clear-net-en fut?
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
A clearnet oldal át van irányítva a TOR-on keresztül.
És a dread még mindig a nap 24 órájában elérhető az i2p-n keresztül, mint minden nagy piacon.
 

bbpablo

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 19, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Tudna nekem segíteni a megfelelő tükörrel, hogy ip2-n keresztül hozzáférjek a DREAD-hoz?
 

general

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 14, 2023
Messages
40
Solutions
2
Reaction score
18
Points
8
Tudja valaki, hogy a youtube-ról származó pvp szintézis videók átkerülnek-e valamikor a fórumra?Köszönöm.
 

xoxo2.0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
95
Reaction score
162
Points
43
az összes és még több, a youtube-on elérhető videó már jelen van ezen a fórumon a bal oldalon menjen a videók (média) szakaszra, és a 2. oldalon megkapja az a-PVP szintézisét.
 

general

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 14, 2023
Messages
40
Solutions
2
Reaction score
18
Points
8
Igen, tudtam, hogy thanku.the "pvp" videók, hogy nemrégiben adtak utube az, amit akartam.I dont van egy eszköz a letöltés és égetés videók utube.thats miért kérdeztem, ha lenne mozog ide valamikor.I lehet letölteni erről a platformról.thanku!
 

xoxo2.0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
95
Reaction score
162
Points
43
kérjük, ellenőrizze, hogy minden videó alatt egyértelműen van egy letöltés gomb [Megjegyzés: a videók mérete óriási (~475M) és a sebesség lassú].
 

flux

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 26, 2023
Messages
1
Reaction score
1
Points
3
Örülök, hogy találkoztunk! A hőmérőkből származó higany-nitrát előállításáról szóló üzenetem a "mérgek" kategóriájába tartozik? Az acc-mat kitiltották emiatt
 

bblanco

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
94
Reaction score
41
Points
28
Jó napot, uram!

Csak kíváncsi vagyok, hogy a piacon kattintva... Kíváncsi vagyok, és remélem, hogy félreérthető, de ahogy látom, hogy pillanatnyilag kevesebb, mint 5 üzletet kötöttek a piacon keresztül?........
Az emberek eladnak valamit a piacon keresztül?

Köszönöm!

BB
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Jelenleg 10 ajánlat van aktív szakaszban. A későbbiekben a fórum nyilvános statisztikáihoz hozzáadjuk az aktív és befejezett ügyletekről szóló információkat.
 

plancklong

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jul 7, 2022
Messages
36
Reaction score
13
Points
8
Üdvözlöm, az Egyesült Államokban vagyok. Január közepén rendeltem néhány prekurzort Európából. Az eladó itt hirdeti magát a listákon. Kaptam egy nyomon követési számot, amikor kiszállították, és a származási országon keresztül tudtam követni. Január 31-én azt mutatta, hogy még mindig a származási országban van, és nem úgy néz ki, mintha azóta mozdult volna. Egy új üzenet a nyomon követési (USPS) oldalon február 7. körül:

A küldeményt a küldő posta feladására készül: "Értesítést kaptunk arról, hogy a küldeményt küldő posta feladására készül.
és
Szállítás előtti
A származási posta előkészíti a küldeményt

Ezt már 3 hete írja. Másnak is van ilyen tapasztalata? Ez normális? Mennyi ideig tart általában a szállítás Európából az USA-ba?

Köszönöm a válaszokat!
 

bmkadbbsupplier

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 23, 2022
Messages
54
Reaction score
20
Points
8
Deals
1
Milyen prekurzort vásároltál?Mi is biztosítunk néhány előfeltételt, noides bmk pmk stb.
 

plancklong

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jul 7, 2022
Messages
36
Reaction score
13
Points
8
To:
By bmkadbbsupplier
01 márc.
Könyvjelző hozzáadása
#156
plancklong, Általában egy hétig tart, amíg a DHL megérkezik.

Az jó lenne. Te hol vagy?

To:
By bmkadbbsupplier
01 márc.
Könyvjelző hozzáadása
#157
plancklong Milyen prekurzort vásároltál?Mi is biztosítunk néhány előfeltételt, noides bmk pmk stb.

2-brom-4'-metilpropiofenon, P2NP, benzaldehid és metilamin 40% vizes.
Ezeket önök is tartanak?

Bocsánat, hogy copy & paste kellett, a felület nem engedi, hogy közvetlenül válaszoljak a válaszaidra.
 

bblanco

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
94
Reaction score
41
Points
28
hello uram...

néha nem találja a témákat vagy hatalmas módszereket közzétett, amikor például adjon be: 5MEO, DMT, BDO GBL, BDO to GBL, stb.

7gSGBVbFcH
Köszönöm.
 

xoxo2.0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
95
Reaction score
162
Points
43
van egy olyan korlát, hogy a címke minimum 4 betűből álljon.

vissza kell mennie a fórumra, majd újra meg kell próbálnia. rendben kell lennie, van egy időkeret, miközben beírja a választ vagy létrehoz egy szál a kapcsolat visszaállítja magát meg kell másolni az üzenetet és refresf majd beillesztés és post újra. Kérdeztem erről, de azt hiszem, xenforo fogja javítani valamilyen következő frissítés a php repo.
 

xoxo2.0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
95
Reaction score
162
Points
43
csak add hozzá, amit akarsz a kulcsszóból, mint például 5meo szintézis, 5meo hatások, 5meo eladó vagy valami ilyesmi.
 

bblanco

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
94
Reaction score
41
Points
28
Mindig azt hiszem, hogy csökkenteni fogja az eredményeimet, mivel tospecific és vagy elgépelt stb... nem stressz kezeli fogom feltételezem, köszönöm!
 
Top